Vadeli Traktör Satan Galeriler

Vadeli Traktör Satan Galeriler


Senetle traktör satan yerler ve galeriler son dönemlerde Türkiye genelinde faaliyet yürütmektedir.  Çiftçilerimizin peşinatı olmadığı için peşinatsız traktör satan yerler de çoğalmış ve bu noktada herkese de yardımcı olunmaktadır. Traktörün tarım ve hayvancılıkta çok önemli bir yeri vardır. Bu yüzden ülkemizin her yerinde kullanımı yaygındır. Ürün ağının geniş olmasıyla birlikte vadeli traktör satan galeriler Konya, Antalya, İzmir, Urfa, Antalya ve diğer birçok ilde yaygın halde bulunmaktadır. Belli başlı galeriler;

  • Çıldıroğulları Galerisi : Ankara
  • Özboğaz Galeri: İzmir
  • Şakiroğulları: Konya
  • Çekor Oto: Van-Muş
  • Kahraman Oto: Denizli
  • Yılmazlar Galari: İstanbul-Bursa
  • Vardar Galeri: Ankara

Galerici olarak Vadeli traktör satanlar olduğu gibi sahibinden vadeli, köylüden satılık ürünler bulunmaktadır. Yani birçok kişi bu satışları yapmaktadır. Firmalardan almak isteyenler daha çok 5 yıl vadeli ve 7 yıl ve 10 yıl vadeli traktörler tercih etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Taksitle Traktör Satın Alma İmkanı

Traktör ihtiyaç odaklı bir araçtır. Çiftçilerin, köylülerin, çiftlik sahiplerinin olmazsa olmazıdır. Üstelik sadece kendi başına değil pek çok ekipmanla beraber kullanılabilir. Bu yönüyle oldukça işlevsel bir araçtır. Ülkemize 1950’li yıllarda gelen traktörlerin kendine has bir piyasası vardır ve bu piyasada her zaman alıcılar ve satıcılar bulunmaktadır. Hız kabiliyetinin az olması nedeniyle 2. El traktörler daha çok yakın il, ilçe sınırları içinde el değiştirir. Sıfır ürünler ise bugün ülkemizin her yerine nakledilebilmekte, birçok yerde satış bayileri bulunmaktadır. Bayilerin yaygın olması taksitle traktör sahibi olmayı kolaylaştırıyor ve çiftçilere kolay ödeme seçenekleriyle ürün alma imkanı sağlıyor.

Senetle Traktör Alma

Ülkemizde fabrikalar özellikle Marmara ve Ege bölgelerinde bulunuyor. O yüzden bu bilgelerde ve yakın illerde ürün satan yerler daha yaygın oluyor. Firmalar 3 yıl, 5 yıl vadeli traktör satışı yapabiliyorlar. Özellikle köylüler dönemlik mahsullerle geçimlerini sağladıkları için onlar senetle traktör almayı tercih ediyorlar. Senetlerini kazançlarına göre aylık, 6 aylık veya yıllık gibi seçeneklerle oluşturarak hem ihtiyaçlarını giderecek bir traktör sahibi olabiliyor hem de ödemelerini daha kolay yapabiliyorlar. Vadeli traktör satan galericiler aracılığıyla birçok ürüne veya ekipmanlarıyla beraber ulaşabiliyorlar.

senetle traktör satanlar

senetle traktör satanlar

Sahibinden Satılık Taksitli Traktör

Eğer vadeli  galericilerden değil de sahibinden ürün almak istiyorsanız bunun için yakın çevrenizi araştırmanız gerecektir. Çünkü işletmeler dışında bireysel olarak taksitlendirmeyi pek kimse yapmaz. Teknolojinin gelişimi sayesinde bugün birçok ikinci el ilan sayfası açılmıştır. Sahibinden, Arabam, Senetlearaba gibi siteler üzerinden bölgenizde satılık 2. el traktörleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünlerin satışını yapan galerileri tek tek isim vermek mümkün değildir. Fakat bugün ülkemizin bütün il ve ilçelerinde vadeli traktör satışı yapan galeriler vardır. Bunlar genellikle bir senet karşılığında satış gerçekleştirirler. Eğer tanıdığınız birinden satılık ürün bulursanız evraksız satın alma işlemi de yapabilirsiniz. Bütün bu seçenekleri değerlendirmek adına bulunduğunuz yerde satış yapan herhangi bir galerici ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Senetle Alımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vadeli ve senetle alımı yaparken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle 2. el alınıyorsa mutlaka traktörden anlayan birisinin yanınızda olması avantajınızadır. Bir tamirciye, ustaya gösterdikten sonra almak da mantıklıdır. Çünkü traktörler arazi araçları olduğu için yıpranma payları çok yüksektir ve ülkemizde 30-35 yaşında traktörler bile hala piyasada satışa sunulmaktadır. Her ne kadar son derece dayanıklı araçlar olsalar da yıpranma oranları oldukça yüksek olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:Yorum Yaz