Senetle Kredi

Vadeli Traktör Satan GalerilerSenetle traktör satan yerler ve galeriler son dönemlerde Türkiye genelinde faaliyet yürütmektedir.  Çiftçilerimizin peşinatı olmadığı için peşinatsız traktör satan yerler de çoğalmış ve bu noktada herkese de yardımcı olunmaktadır. Traktörün tarım ve hayvancılıkta çok önemli bir yeri vardır. Bu yüzden ülkemizin her yerinde traktör kullanımı yaygındır. Ürün ağının geniş olmasıyla birlikte vadeli traktör satan galeriler, senetler traktör saten yerler de oldukça çoktur.

Galerici olarak Vadeli traktör satanlar olduğu gibi sahibinden vadeli traktör, köylüden satılık traktörler ve taksitli traktör şeklide birçok kişi bu satışları yapmaktadır. Vadeli traktör arıyorum diyenler de bu yerlerden uygun olanı tercih edebilirler. Son dönem en çok 5 yıl vadeli traktör ile 7 yıl ve 10 yıl vadeli traktörler tercih edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Taksitle Traktör Satın Alma İmkanı

Traktör ihtiyaç odaklı bir araçtır. Çiftçilerin, köylülerin, çiftlik sahiplerinin olmazsa olmazıdır. Üstelik sadece kendi başına değil pek çok ekipmanla beraber kullanılabilir. Bu yönüyle oldukça işlevsel bir araçtır. Ülkemize 1950’li yıllarda gelen traktörlerin kendine has bir piyasası vardır ve bu piyasada her zaman alıcılar ve satıcılar bulunmaktadır. Hız kabiliyetinin az olması nedeniyle 2. El traktörler daha çok yakın il, ilçe sınırları içinde el değiştirir. Sıfır traktörler ise bugün ülkemizin her yerine nakledilebilmekte, birçok yerde satış bayileri bulunmaktadır. Bayilerin yaygın olması taksitle traktör sahibi olmayı kolaylaştırıyor ve çiftçilere kolay ödeme seçenekleriyle traktör alma imkanı sağlıyor.

Senetle Traktör Satan Yerler

Ülkemizde traktör fabrikaları özellikle Marmara ve Ege bölgelerinde bulunuyor. O yüzden bu bilgelerde ve yakın illerde traktör satan yerler daha yaygın oluyor. Firmalar 3 yıl, 5 yıl vadeli traktör satışı yapabiliyorlar. Özellikle köylüler dönemlik mahsullerle geçimlerini sağladıkları için onlar senetle traktör almayı tercih ediyorlar. Senetlerini kazançlarına göre aylık, 6 aylık veya yıllık gibi seçeneklerle oluşturarak hem ihtiyaçlarını giderecek bir traktör sahibi olabiliyor hem de ödemelerini daha kolay yapabiliyorlar. Vadeli traktör satan galericiler aracılığıyla birçok traktöre yalın halde veya ekipmanlarıyla beraber ulaşabiliyorlar.

senetle traktör satanlar

senetle traktör satanlar

Sponsorlu Bağlantılar

Sahibinden Satılık Taksitli Traktör

Eğer vadeli traktör satan galericilerden değil de sahibinden satılık taksitli traktör almak istiyorsanız bunun için yakın çevrenizi araştırmanız gerecektir. Çünkü işletmeler dışında bireysel olarak taksitlendirmeyi pek kimse yapmaz. Teknolojinin gelişimi sayesinde bugün birçok ikinci el ilan sayfası açılmıştır. Sahibinden, Arabam, Senetlearaba gibi siteler üzerinden bölgenizde satılık 2. el traktörleri inceleyebilirsiniz.

Evraksız Traktör Satanlar

Vadeli traktör satan galeriler olarak tek tek isim vermek mümkün değildir. Fakat bugün ülkemizin bütün il ve ilçelerinde vadeli traktör satışı yapan galeriler vardır. Bunlar genellikle bir senet karşılığında traktör satışını gerçekleştirirler. Eğer tanıdığınız birinden satılık traktör bulursanız evraksız traktör satın alma işlemi de yapabilirsiniz. Bütün bu seçenekleri değerlendirmek adına bulunduğunuz yerde traktör satışı yapan herhangi bir galerici ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Senetle Alımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vadeli ve senetle alımı yaparken dikkat edilmesi gerekenler vardır. Öncelikle 2. el alınıyorsa mutlaka traktörden anlayan birisinin yanınızda olması avantajınızadır. Bir tamirciye, ustaya gösterdikten sonra almak da mantıklıdır. Çünkü traktörler arazi araçları olduğu için yıpranma payları çok yüksektir ve ülkemizde 30-35 yaşında traktörler bile hala piyasada satışa sunulmaktadır. Her ne kadar son derece dayanıklı araçlar olsalar da yıpranma oranları oldukça yüksek olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Kredi Yöneticisi

    20 Ocak 2018 at 04:38

    Traktör Satan Galeriler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top