KREDİ KARTI

Üniversitelilere Yüksek Limitli Kredi Kartı Veren Bankalar ListesiÜniversite öğrencilerine yüksek limitli kredi kartı veren bankalar artık öğrencilerin ihtiyaçlarını da göz önünde tutup onlar için en uygun kredi kartlarını çıkartmaktadır. Öğrenciler kredi kartı başvurularını internet ve sms ile yapabilecekleri gibi şahsen banka şubesinde de kredi kartı başvurusu yapabilirler. Öğrencilere kredi kartı veren bankaların istedikleri belgeler arasında; öğrencilik belgesi yeterli olmaktadır. Ayrıca yaş sınırı da koyan bankalar bulunmaktadır.

Bunun dışında öğrencilere kredi kartı veren bankalar zorluk çıkarmadan kolay kredi kartı vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Öğrenciye En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilere en kolay kredi kartı veren bankalar arasında şu aralar; İş Bankası, Yapı Kredi, ICBC Bank, QNB Finansbank yer alırken, aşağıda sayacağımız diğer bankalar da yine öğrencilere yüksek limitli kredi kartı göndermektedir.

Üniversite eğitimini almak için birçok genç ailesinden ayrılarak başka şehirlere gitmektedir. Buna bağlı olarak maddi anlamda ihtiyaçlar çoğalmaktadır. Barınma, yeme içme, ulaşım,eğitim giderleri gibi birçok masraf öğrencinin ihtiyacıdır. Bu masrafları gerek tecrübesizlikten gerek maddi durum yetersizliğinden iyi yönetememektedir. Bu durumda çare olarak üniversitelilere kredi kartı veren bankalar görülmektedir.

Birçok banka öğrencilere kredi kartı vermektedir. Bunlardan bazıları;

Sponsorlu Bağlantılar

*T.C Ziraat Bankası <Ziraat Genç

*Garanti Bankası < Bonus Genç

*Türkiye İş Bankası < İşte Üniversiteli

*Qnb Finansbank < Go Kart

*HSBC Bankası <Campus Kard

*Akbank < Exi26  gibi bankalardır.

Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Önceki dönemlerde bankalardan rahatça kredi kartı alan öğrenciler sabit bir geliri olmadığı için ödeme güçlüğü yaşamıştır. Bu sebeple bankalar öğrencilerden paralarını zamanında tahsil edebilmek için bazı şartlar öne sürmüştür. Bu şartları taşıyan öğrenciler kredi kartlarını rahatlıkla alabilrler.

Öğrencilere Kredi Kartı Şartları

Bankaların isteği ilk şart yaş şartıdır. Kredi kartı almak isteyen öğrenci 18-26 yaş aralığında olmalıdır.18 yaşını doldurmamış öğrencilere hiçbir banka kredi kartı vermez.

Kara listede olmayan ve bankanı n istediği belgeleri eksiksiz teslim eden öğrencilere kredi kartı verilmektedir.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar kartın limitini öğrencilerin bilinçsizce harcama yapmaması ve borçlarını düzenli olarak ödeyebilmesi için 1000 TL olarak belirlemiştir. Limit yükseltme işlemi ancak gelir beyan eden öğrenciler için mevcuttur.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar için bu yazımız size faydalı olabilir.

Öğrenciler İçin Kredi Kartı Başvurusunda Gerekli Belgeler 

Kredi kartı borçlarının geri ödemesinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle artık bankalar maaş bordrosu veya gelir belgesi istemektedir. Ancak internet üzerinden ya da SMS ile başvuru kabul eden bankalar da vardır.Kredi kartı başvurusunda bulunan öğrencinin sicili temiz ise, kara listede değilse bankalar gelir testi istemeden başvuruyu kabul edebilir.Kredi Kartı başvurunda şu belgeler istenir:

-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

-Öğrenci Kimlik Kartı ya da öğrenci belgesi

Bu iki belgeyle başvuruda bulunabilir, kartınızı alabilirsiniz. Kredi kartınız sizin için sağladığı avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top