Ekonomi

Ucuz Çanta Satan ToptancılarToptan ucuz çanta satın almak isteyenlerin en çok kar elde ettikleri bazı satın alma yerleri vardır. Ticaret ile uğraşanlar için en ucuz toptan çanta nereden alınır sorusunun yanıtı önemlidir. Çünkü, aynı kalitedeki çantaya 10 TL veren de var 30 TL veren de var. Bundan dolayı, ucuz toptan çanta satan toptancılar ve adresleri çok önemlidir. Toptan çanta imalatı fiyatları ve imalatçıları nın da adres bilgisi telefon numaraları hakkında detaylı bilgi alınması ve en ucuz toptan çanta satışı fiyatları ve perakende satış oranları ile uygun fiyata sizin için sunduk.

En İyi Toptan Çanta Nereden Alınır?

Çanta, bayanların günlük olarak kullandıkları temel aksesuarlardan biridir. En fazla tercih edilen ve en fazla kullanım alanı olan ürün olduğundan haliyle çanta toptancısı da fazla olmuştur. Çanta dükkânı açmak isteyen esnaf da mağazasında hem uygun olan hem de çok tercih edilen ürünleri satmak isteyeceğinden uğrak mekânları toptancılar olur. Konumuz çanta olunca farklı detaylar ortaya çıkar. İster bayan olsun ister erkek olsun her zevke hitap edilmek istenir. Askeri çantalar, sırt çantaları, seyahat çantaları, aksesuar çantaları, bisiklet çantaları hepsinin bir arada bulunduğu ucuz toptan çantalar özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi şehirlerde bulunmaktadır. Toptancıların en fazla tercih ettikleri şehirlerden en önemlisi İstanbul’dur.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Bulunan Toptan Çantacılar

İstanbul’da en ucuz çanta satan toptancılar semt olarak; Mahmut paşa, Eminönü, Kadıköy, Aksaray da bulunan mağazalarda farklı modellere ulaşabilirler.Toptan ucuz kaliteli çanta almak isteyenler İstoç Ticaret merkezi / Bağcılar dan kolaylıkla alışveriş yapabilirler.Her toptancı firmanın e-alışveriş sitesi bulunmaktadır.Toptan alışveriş yapmak isteyen esnaf yüz yüze gidip alışveriş yapabildiği gibi internet üzerinden sipariş vererek zamandan tasarruf sağlayarak da alışverişini gerçekleştirirler.

Ankara’da Bulunan Toptan Çantacılar

Ankara merkez olmak üzere ilçelerinde de çok fazla toptancı çanta satan firmalar bulabilirsiniz. Kilo ile çanta, cüzdan, kemer, tokayı maliyetine alıp uygun fiyata satış yapıp iyi bir kar elde edebilirsiniz.

Evet, şimdi sizin için araştırdığımız Ankara’da bulunan toptan ucuz çanta satan bazı mağazaların adreslerini ve telefon numaralarını vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Manga Tekstil: Manga Tekstil Konfeksiyon Çanta Deri Mamulleri Spor malzemeleri İmalat San Ve Dış Ticaret LTD Şirketi

Adres: Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı 90. Çamlıca / Çankaya

Telefon: 03.123.971.575

RMC Çanta: RMC ÇANTA İÇ VE DIŞ LTD ŞTİ

ADRES: Ziraat Mah.660 sok. 7/B Altındağ / Ankara

Telefon: 03.123.417.700

Toptan Ucuz Marka Çanta fiyatları

Çanta fiyatları çantanın büyüklüğüne, modeline, markasına göre farklı farklıdır. Toptan çanta almak isteyen esnaf kaliteyi ucuza almak ister. Toptan fiyatına çantalar minimum 6 TL den başlayıp fiyat üst sınırı değişmektedir.

Ucuz Çanta Satan Toptancılar

Ucuz Çanta Satan Toptancılar

İhracat Fazlası Ucuz Çanta Satışı

İhracat fazlası çantalar da çok fazladır. Örneğin 1000 adet çanta üretildi.700 adeti ithal edildi diyelim kalan 300 adeti üretim hatasından dolayı defolu çıktıysa hemen toptancılar bu çantaları alır ve kendileri daha uygun fiyata satarlar.

Gümrüğe Takılan Ucuz Çanta

Gümrüğe takılan çantalar da mevcuttur bu çantalar da havalimanında vergi eksikliğinden dolayı ithal edilemeyen çantalar da bu alanda ucuz maliyete toptancılar almakta ve kendileri değerlendirmektedirler. Gümrük fazlası ithal çanta ve gümrük malı kaçak çanta ihalelerine girerek de ucuz ve kaliteli çanta temin edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Kredi Yöneticisi

    20 Ocak 2018 at 04:34

    EKONOMİ Ucuz Çanta Satan Toptancılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top