Gelir Belgesiz 50 Bin TL Kredi Veren 2 Büyük Banka

Gelir Belgesiz 50 Bin TL Kredi Veren 2 Büyük Banka


Gelir belgesiz kredi veren bankaları kısaca tanımlamak gerekirse; sigortalı olarak çalışan kişilerin sahip oldukları maaş belgesi olmadan finansman sağlayan bankalardır. Türkiye’de genel olarak SSK’lı olarak çalışmayan kişilere bankalar genelde yardımcı olmak istemez. Ama geliri olmayana kredi internet bankacılığı ile artık çok yaygın hale geldi. Özellikle Ak Bankası sigortasız kredi ile kişilerin bireysel ihtiyaçlarını aynı gün karşılamaktadır. Sigortasız olanlara kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası da ön plana çıktı. Bu iki banka başvuru olarak öncelikle incelenmelidir. Çünkü, 50 bin TL gibi yüksek bir rakama kefilsiz evraksız kredi sağlayan kurum sayısı oldukça azdır; ama yine de bazı bankalar bu noktada halen müşterilerine destek verebilmektedir. 2 tane banka bu noktada oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Bunlar Ak Bank ve Garanti Bankasıdır. Bu bankalara tavsiyelerimiz doğrultusunda yapılacak başvuru sonrası anında kredi çıkabileceğini ifade edebiliriz.

Aşağıdaki tabloda Akbank ve Garanti Bankası dışında gelir belgesiz kredi veren 3 adet daha banka vardır. Enpara, CEPTE TEB, ve N Kolay Kredi uygulamaları ile verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

sigortasız kişilere kredi veren yerler

gelir belgesiz kredi veren bankalar

Bordrosuz ve Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Şu anda Türkiye’de 40’tan fazla banka bulunmaktadır. Bu bankalar arasında yer alan 3 tane kamu bankası olan Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bank konut ve ihtiyaç finansmanlarında zorluk çıkartırken diğer tarafta özel sermayeli bankalar ise daha kolay kredi vermektedir. Örneğin, TEB ve Ak Bank maaş bordrosuz kredi fırsatı vermektedir. TEB ya da Ak Bank arasından bir tanesine tek seferde uygun koşulların sağlanması sonrası yapılacak başvurularda aynı gün nakit sağlanmaktadır. Bu 20-30 Bin TL limitle olacak şekilde belirlenmiştir. Aranan koşullar arasında; kişinin limitinin yeterli olması, bankacılık sicilinin bozuk olmaması istenmektedir. Bu bankalar dışında ayrıca Ak Bank ve Garanti Bankasından söz etmek gerekirse; Bu kurumlara yapılan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu genelde olumlu yanıtlanır.

Ak Bank’a başvuru yapmanız durumunda; kefilsiz masrafsız bir nakit çekim yapabilirsiniz. Şubede ve online başvuru yapılabilmektedir. Mobil uygulamayı indirerek işlemleri 5 dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz. Sigortasız çalışanlara nakit kredi imkanı sağlayan bankalar adından da anlaşılacağı üzere sizde herhangi bir belge talep etmezler. Bu yerlerden para çekebilmek için SMS ve internet bankacılığı kullanılabilir. Aşağıda anında kredi veren diğer bankalar listelenmiştir.

ING Bankası    : Öğrencilere, ev hanımlarına şartsız şekilde nakit sağlar

Yapı Kredİ        : Sigortasız çalışanlara kredi sunmaktadır

Finansbank      : İnternet üzerinden ön onaysız kredi çıkartmaktadır

Şeker Bank       : İpotekli ya da ipoteksiz olarak nakit sağlamaktadır

ICBC Bank       : Yeni banka olduğu için o da maaş bordrosu olmayana müşterilere finansman konusunda yardımcı olmaktadır

Geliri Olmayana Kredi

belgesiz şartsız kredi

Çalışmayana 50 Bin Kredi Veren Bankalar(iki banka)

Çalışmayan kişilerin gelirinin olmaması ya da gelirlerinin olup da çalışmamaları farklı durumlardır. Bu kişiler içinde gelir sahibi olanlar bankaya ipotekle kredi başvurusu yapabilir. İşsiz kişilere ipotek karşılığında ya da kefille kredi verilebilmektedir. Bazı bankalar şu anda 50 bin TL üst limit olmak üzere nakit verirken bazı bankalar ise 20 bin TL’ye kadar nakit kullandırmaktadır. Ak Bank şu anda en fazla 20 bin TL vermektedir. Başvuruları en hızlı şekilde sonuçlandıran bu bankalar genelde limit olarak 20-30 bin arasını kabul etmektedir.

Bana Kredi Çıkar Mı Sorgulama İçin Yazımıza Bakabilirsiniz.

Kişinin geliri de yoksa ve çalışmıyorsa o zaman Ak Bank’a internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapacaktır. Banka evraksız kefilsiz kredi vermektedir. Üst limit burada 20 BİN TL olarak belirlenmiştir. Bu banka dışında ayrıca Garanti Bankası da 50 bin gelir belgesi olmayanlar için de nakit ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Aşağıda sizin için sigortasız nakit para imkanı sağlayan kurumların listesini de çıkardık. Bu kurumlar arasında tercih yaparak en uygun gördüğünüz yerden finansman kullanabilirsiniz.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar Tablosu(Diğer Bankalar)

Banka Adı Gelir Belgesi Kredi Üst Limiti Başvuru Yolu Özel Şartlar
HSCB  Bank İstemiyor 50 Bin TL İnternet Yok
ING Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
Finans Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
ICBC Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
Yapı Kredi İstemiyor 50 Bin TL İnternet Yok

Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir?

Sigortası yatmayan kişiler eğer bir yerde gelir getirici bir işte çalışıyorsa o zaman SGK kaydı olmadan da kredi çekebilir. Bunun için çalıştığı iş yerine başvuru yaparak gelir sağlayıcı bir işte çalıştığını belgeletmesi gerekmektedir. İş veren bunu yapmıyorsa o zaman kişinin sigortasını yatırmak durumundadır. Bu durumda sigortasız daha kolay kredi çekilebilir. Sigortam yok para çekebilir miyim diyen kişilere;

 • Odeabank
 • Teb
 • Akbank
 • İng bank
 • Finansbank
 • İş bankası
 • Ziraat bankası
 • Denizbank

Bankaları internet üzerinden gelir belgesiz ve sigortasız kredi vermektedir.

İşsiz kalmış kişilerin de nakit ihtiyacı olabilmektedir. Bazı bankalar bu kişilerden bazı durumda sadece bazı ipotekler isteyebilmektedir. İpotekli finansman kullanmak isteyenler, ihtiyaç duydukları limit kadar değerli bir malını ipotek ettirebilir. Bu ev, araba, arsa gibi bir taşınır ve taşınmaz olabilir. Gelirim Olmadığı İçin Kredi çıkmıyor diyorsanız İpotekle kredi veren bankalar yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi 

Çalışmayan kişiler denilince akla ilk ev hanımları da gelmektedir. Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren banka sayısı oldukça fazladır. Kocalarının kefilliği ile ev hanımları olan bayanlar  anında nakit avans çekebilir. Özellikle Ziraat Bankası belli şartlar altında her müşterisi için nakit avans limiti belirlemiştir. Ev hanımları bu avanstan parasal ihtiyaçlarını hemen giderebilir. Bunun yanında işi olmayan ve çalışmayan öğrencilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Burs ve KYK ‘ya rağmen maddi açıdan zor durumda kalan öğrenciler yine Ziraat Bankası nakit avans aracılığı ile mini kredi çekebilirler. Buna mini denilmesinin nedeni düşük limitli olmasıdır.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılı boyunca müşterilere yönelik olarak bazı ek çalışmalar yapıp, kolay kredi yolunu açmaya devam etmektedir. Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın talimatı ile Halk Bankası ve Ziraat büyük bir kampanya başlatarak hem faizleri %1’in altına düşürdüler hem de herkese kolay kredi çekme imkanı tanıdılar.  Konut, ihtiyaç, araba ya da günlük nakit ihtiyaçlarınız için bu yazımızda saydığımız kurumlara öncelik vererek parasal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 41 yorum yapıldı: 1. Aytül dedi ki:

  Bana acil 25bin tl ihtiyacım var hiç bir banka vermiyor yardimci olun nası ulascam size telefon yada msj atin çok acil

 2. Şenol dedi ki:

  Merhaba ben bir işte sigortasız karşılığını para alarak çalışıyorum bayan kuaförüm benimde 10 bin tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz rica etsem

 3. Orhan dedi ki:

  bu saydiginiz bankalar kredi karti kredi versin.

 4. Murat dedi ki:

  Kredi ve para ihtiyaçlarınız için acil bir krediye ihtiyacınız varsa, 50000 kredi için banka ile aracılık ediyoruz. Güvenilir aynı zamanda Hızlı ve % 100 Garantili kredi veriyoruz.

  1. Ensar dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim acil 20000tl lazım

  2. Ensar dedi ki:

   Acil 20000 TL lazım yardımcı olurmusunuz

 5. çağrı dedi ki:

  merhabalar çok acil 30,000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 6. Anonim dedi ki:

  Burcu hanım nasıl ulaşacağımıızı söylemezseniz biz nasıl ulaşabiliriz

 7. ŞABAN dedi ki:

  BURCU HANIM MRB SU KREDİYİ FİRMASINA NASIL İLETİŞİME GECECEGİZ BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNZ MSJ ATARSANIZ SEVİNİR

 8. recep dedi ki:

  2800 magaş alıyorum icralıgım

 9. recep dedi ki:

  kamu personeliyim 7500 tl lazım

  1. Muhittin uysal dedi ki:

   Selam acil para bana 250binlira lazim on odeme varmi

   1. göksu yıldız dedi ki:

    bana ulaşabilirmisiniz

    1. birol dedi ki:

     Size nasıl ulaşma biliriz

   2. Ömer dedi ki:

    Nasıl ulaşıcaz sana

 10. Coşkun Doğan dedi ki:

  Merhaba,
  kredi ihtiyacı olanlara 48 ay vadeye kadar 100,000 tl ye kadar yardımcı olunur. ulaşabılırsınız

  1. özkan dedi ki:

   kardeş nasıl ulaşabiliriz sana

  2. özkan dedi ki:

   çoşkun kardeş iletişim numaranı yazman mümkünmü yada mail adresini görüşmek için

  3. FATİH ÖZALP dedi ki:

   NASIL ULAŞABİLİRİM SİZE

  4. Fatih senturk dedi ki:

   Benim 15 bine ihtiyacim var esnafim

  5. Anonim dedi ki:

   Coskun bey arac teminatimda var yardimci olurmusun.

  6. ferhat dedi ki:

   nasıl ulaşacağım bilgi verebilir misiniz

  7. Anonim dedi ki:

   Ne olur bana yardımcı olun kendi canıma kıyacam coşkun bey acil dönüş yapın ne olur

  8. Mine dedi ki:

   Coşkun bey ne olur yardım edin kendi canıma kıyacam aç kaldım yardım edin borçlar tıkandım kredi acil Laz’ım yardım edin ne olur

  9. Mine dedi ki:

   Yardım edin coşkun bey yardım edin çok çaresiz kaldım

  10. Ensar dedi ki:

   20000 TL lazım acil yardımcı olurmusun

 11. mürvet coşkun dedi ki:

  merhaba benim acil senetle borç para bulmam lazım. bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. yasal tefeci de olabilir fakat nasıl ulaşacağımı bilimiyorum.

 12. Arif Kuş dedi ki:

  35 bin lazım kredi almak istiyorum cevap verirseniz sevinirim

 13. Hüseyin yüksel 05556563469 dedi ki:

  Acil 75 bin 3 aylık hüseyin Yüksel

 14. Özkan dedi ki:

  30.000 acilll kredi Özkan

 15. Özkan dedi ki:

  30.000 acil kredi

  1. birol dedi ki:

   Slm burcu hanım bu kişilere nasıl ulaşırız

   1. Zeynep dedi ki:

    Burcu Hanım merhaba,

    bahsetmiş olduğunuz firma ya da kişilere nasıl ulaşabilirim.

    Teşekkürler,

 16. burcu dedi ki:

  Arkadaşlar ben geçenlerde kişilerin kefilsiz sigortasız çalışanlara kredi verdiklerini bir internet sitesinde görmüştüm.İlk başlarda inanmamıştım ama kendilerine mail attıktan 4 gün sonra 5000 tl 48 ay vade ile kredi kullandım.Tabi faiz oranları biraz yüksek 5000 tlye 8000 tl gibi geri ödemesi oldu ama kesinlikle bu şirketi tavsiye ediyorum,güvenilir kişilerdir.Bankalara borcu olan arkadaşlar tek bir yere borçlanmak için bu kişilerden kredi kullanabilirler.Zor durumda kalan kişilere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

  1. Mustafa dedi ki:

   Merhabalar Burcu hanım. Hangi firma nasıl ulasabilirz.

  2. ahmet dedi ki:

   Slm hangi firma

  3. EFE ŞABAN dedi ki:

   BURCU HANIM MRB SU KREDİYİ FİRMASINA NASIL İLETİŞİME GECECEGİZ BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRMİSİNZ MSJ ATARSANIZ SEVİNİR

  4. ferhat dedi ki:

   hangi firma bilgi verebilir misiniz

  5. Ensar dedi ki:

   20000 TL lazım acil yardımcı olurmusun şirketi öğrenebilirmiyim

 17. Burcu dedi ki:

  Hicbir banka ssk gormedigi zaman kesinlikle kredi vermiyor.sanki gecmise donuk bir calisma benim gelecegimin garantisiymis gibi.ne malum benim krddiyi kullanir kullanmaz istrn ayrilmayacagim.daha once 3 tane kredi kullandim;bir konut iki de bireysel.birkac ay sonra isten ayrildim.ama odemelerime devam ettim.acil durum icin 5-6bin tl lik kredi ihtiyacim icin bile kredi kulanmama izin verilmedi.o yukarida yazilan bankalarin hepsiyle de gorustum;kendi calistigim bankam dahil tutturdular geriye donuk ssk diye.onlarin yuzunden kredi notum dustu.gayet dogru durust insan olmamiza ragmen,boyle bir memlekette gercekten cok amacok magdur durumdayiz malesef.ben o yuzden ne bu yazilanlara ne bankalarin musterilerine yardimci olma cabalarina INANMIYORUM.

  1. Orhan dedi ki:

   Aynen ablacim krediyi birak kredi karti bile vermezler

Yorum Yaz