KREDİLER

Gelir Belgesiz 50 Bin TL Kredi Veren 2 Büyük BankaGelir belgesiz kredi veren bankalar ; SSK’lı olarak çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadığı için bu kişilere bankalar genelde kredi vermek istemez. Ama gelir belgesiz kredi veren bankalar da yok değildir. Geliri olmayana kredi internet bankacılığı ile artık çok yaygın hale geldi. Bankalar 2017 ve 2018 yılına özel olarak gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ve gelir belgesiz konut kredisi kampanyası başlattı. Özellikle Ak Bank maaş bordrosuz kredi ile kişilerin bireysel kredi ihtiyaçlarını aynı gün karşılamaktadır. Peki diğer bankalar için düşündüğümüzde, sigortasız olanlara kredi imkanı veren bankalar hangileridir? Gelir belgesiz kredi verilir mi? 50 bin TL gibi yüksek bir rakama belge şartı olmadan kredi veren kurum sayısı oldukça azdır; ama yine de bazı bankalar bu noktada halen kredi verebilmektedir. 2 tane banka bu noktada oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Bunlar Ak Bank ve Garanti Bankasıdır. İnternetten Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında daha fazla detay…

sigortasız kişilere kredi veren yerler

gelir belgesiz kredi veren bankalar

Bordrosuz ve Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Şu anda Türkiye’de 40’tan fazla banka bulunmaktadır. Bu bankalar arasında yer alan 3 tane kamu bankası olan Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bank gelir belgesiz kredi verirken zorluk çıkartırken diğer tarafta özel sermayeli bankalar ise daha kolay kredi vermektedir. En çabuk kredi ve hızlı kredi isteyenler için TEB ve Ak Bank maaş bordrosuz kredi fırsatı vermektedir. Acil para lazım olmasına rağmen banka kredisi alamayanlar en kolay yoldan online yani internetten kredi başvurusu yapmaları gerekmektedir.  İnternetten gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu genelde olumlu yanıtlanır. Ama bazı şartlar istenmektedir. Peki gelir belgesiz kredi nasıl çekilir? Bu noktada 2 büyük banka ismi telaffuz edeceğiz. 2 Büyük banka Ak bank ve Garanti Bankasıdır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri

Gelir belgesiz kredi veren bankalar adından da anlaşılacağı üzere sizde herhangi bir belge talep etmezler. Bu yerlerden kredi çekebilmek için SMS ve internet bankacılığı kullanılabilir. Yukarıda saydığımız bankalar dışında ayrıca gelir belgesiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Aşağıda anında kredi veren bankalar listelenmiştir.  Bunlar arasında şunlar sayılabilir;

Sponsorlu Bağlantılar

ING Bankası    : Gelir Belgesiz Kredi Verir

Yapı Kredİ        : Geliri olmayana kredi verir

Finansbank      : İnternet üzerinden Bordrosuz kredi çıkartır

Şeker Bank       : SMS ile gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alır

ICBC Bank       : Yeni banka olduğu için o da maaş belgesiz kredi veren banka dır.

TEB Bankası   : Belgesiz anında kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Geliri Olmayana Kredi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayana 50 Bin Kredi Veren Bankalar(iki banka)

Çalışmayan kişilerin gelirinin olmaması ya da gelirlerinin olup da çalışmamaları farklı durumlardır. Bu kişiler içinde gelir sahibi olanlar bankaya ipotekle kredi başvurusu yapabilir. İşsiz kişilere ipotek karşılığında ya da kefille kredi verilebilmektedir. Bazı bankalar şu anda 50 bin TL üst limit olmak üzere kredi verirken bazı bankalar ise 20 bin TL’ye kadar kredi kullandırmaktadır. Ak Bank şu anda en fazla 20 bin kredi vermektedir. En hızlı kredi veren bankalar genelde limit olarak 20-30 bin arasını kabul etmektedir.

Bana Kredi Çıkar Mı Sorgulama İçin Yazımıza Bakabilirsiniz.

Kişinin geliri de yoksa ve çalışmıyorsa o zaman Ak Bank’a internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapacaktır. Banka evraksız kefilsiz kredi vermektedir.  Üst limit burada 20 BİN TL olarak belirlenmiştir. Ak Bank dışında ayrıca Garanti Bankası da 50 bin gelir belgesiz kredi çıkartarak nakit ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar Tablosu(Diğer Bankalar

Banka Adı Gelir Belgesi Kredi Üst Limiti Başvuru Yolu Özel Şartlar
HSCB  Bank İstemiyor 50 Bin TL İnternet Yok
ING Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
Finans Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
ICBC Bank İstemiyor 30 Bin TL İnternet Yok
Yapı Kredi İstemiyor 50 Bin TL İnternet Yok

 

Sigortasız Kredi Nasıl Çekilir?

Sigortası yatmayan kişiler eğer bir yerde gelir getirici bir işte çalışıyorsa o zaman SGK kaydı olmadan da kredi çekebilir. Bunun için çalıştığı iş yerine başvuru yaparak gelir sağlayıcı bir işte çalıştığını belgeletmesi gerekmektedir. İş veren bunu yapmıyorsa o zaman kişinin sigortasını yatırmak durumundadır. Bu durumda sigortasız daha kolay kredi çekilebilir. Sigortam yok kredi çekebilir miyim diyen kişilere;

 • Odeabank
 • Teb
 • Akbank
 • İng bank
 • Finansbank
 • İş bankası
 • Ziraat bankası
 • Denizbank

Bankaları internet üzerinden gelir belgesiz ve sigortasız kredi vermektedir. Çabuk aynı gün kredi veren bankaları sizin için sıraladık.

İşsizlere Kredi Çıkartan Kurumlar

Sigortasız kefilsiz kredi çekme şu anda mümkün iken işsizlere kefilsiz kredi veren bankalar da vardır. Bu bankalara bazı durumda sadece bazı ipotekler isteyebilmektedir. Ama kredi notu iyi olan kişilere çoğu banka maaş bordrosuz kredi de verebilmektedir.  Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2017 yılı içinde yeni başvurular almış ve 2018 yılında da aynı çalışmalara devam edeceklerdir.

Gelirim Olmadığı İçin Kredi çıkmıyor diyorsanız İpotekle kredi veren bankalar yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi 

Çalışmayan kişiler denilince akla ilk ev hanımları gelmektedir. Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren banka sayısı oldukça fazladır. Kocalarının kefilliği ile ev hanımları olan bayanlar hemen anında kredi çekebilir. Bunun yanında işi olmayan ve çalışmayan öğrencilere de kredi veren bankalar bulunmaktadır. Burs ve KYK kredisine icra gelmeden öğrenciler kredi çekebilirler. Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan kişiler için gelir belgesiz kredi veren birçok banka şubesi bulunmaktadır

Maaş bordrosuz, çalışmayana, kefilsiz, bordrosuz, faizsiz evraksız, çalışma belgesi olmayanlara hibe, Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar.. Kefilsiz kredi veren bankalar, kredi notu düşük olanlara kredi imkanı ve kredi olanağı veren banka listesi yukarıda mevcuttur.

En kolay kredi veren bankalar yine 2018 yılı boyunca müşterilere yönelik olarak bazı ek çalışmalar yapıp, kolay kredi yolunu açacaktır. Bunun için sık sık kredi başvurusu yapmak yerine bilinçli kredi başvurusu daha mantıklı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

4 Comments

4 Comments

 1. Sponsorlu Bağlantılar

 2. burcu

  7 Ocak 2018 at 23:08

  Arkadaşlar ben geçenlerde kişilerin kefilsiz sigortasız çalışanlara kredi verdiklerini bir internet sitesinde görmüştüm.İlk başlarda inanmamıştım ama kendilerine mail attıktan 4 gün sonra 5000 tl 48 ay vade ile kredi kullandım.Tabi faiz oranları biraz yüksek 5000 tlye 8000 tl gibi geri ödemesi oldu ama kesinlikle bu şirketi tavsiye ediyorum,güvenilir kişilerdir.Bankalara borcu olan arkadaşlar tek bir yere borçlanmak için bu kişilerden kredi kullanabilirler.Zor durumda kalan kişilere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

  • Mustafa

   10 Ocak 2018 at 17:25

   Merhabalar Burcu hanım. Hangi firma nasıl ulasabilirz.

  • ahmet

   16 Ocak 2018 at 12:50

   Slm hangi firma

 3. Burcu

  5 Aralık 2017 at 09:12

  Hicbir banka ssk gormedigi zaman kesinlikle kredi vermiyor.sanki gecmise donuk bir calisma benim gelecegimin garantisiymis gibi.ne malum benim krddiyi kullanir kullanmaz istrn ayrilmayacagim.daha once 3 tane kredi kullandim;bir konut iki de bireysel.birkac ay sonra isten ayrildim.ama odemelerime devam ettim.acil durum icin 5-6bin tl lik kredi ihtiyacim icin bile kredi kulanmama izin verilmedi.o yukarida yazilan bankalarin hepsiyle de gorustum;kendi calistigim bankam dahil tutturdular geriye donuk ssk diye.onlarin yuzunden kredi notum dustu.gayet dogru durust insan olmamiza ragmen,boyle bir memlekette gercekten cok amacok magdur durumdayiz malesef.ben o yuzden ne bu yazilanlara ne bankalarin musterilerine yardimci olma cabalarina INANMIYORUM.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top