Senetle Kamyon Tır Satanlar

Senetle Kamyon Tır Satanlar


Nakit parası olmayanlar için senetle tır  ya da vadeli otobüs kamyon satan yerler firmalar bulunmaktadır. Peşinatsız otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, tır, çekici gibi ticari vasıta satan galeriler ya da firmalar kişilerden bazı güvenceler aldıktan sonra taksitle satış yapmaya başlarlar. Vadeli kamyon veren galeriler genelde kredi sicili, sabit ikametgah adresi ve gelir belgesi isterler.

Yeni bir araç almak için ilk akla gelen yol kredi çekmektedir. Fakat son yıllarda senetle araç alım satımı da bir o kadar yaygınlaşmıştır. Sadece otomobil değil senetle kamyon tır satanlar bile vardır. Bunun için tek yapılması gereken bu işlemin nasıl yapıldığını ve kimlerin sattığını öğrenmektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Peşinatsız Senetle Kamyon Tır Satan Galeriler

Bankalarla sorun yaşayanların artması yüzünden birçok kişinin kredi notu düşmekte ve kredi başvuruları olumsuz neticelenmektedir. Bu yüzden de kamyon, tır almak isteyen kişiler senetle almayı tercih etmektedir. Araç sayısının artmasıyla birlikte araç satışı yapan galerilerin, işletmelerin sayısında da büyük artış vardır. Bu, beraberinde rekabet ortamını genişletmiş, işletmelere satış yapmak için farklı yollar geliştirme zorunluluğu doğurmuştur. Dolayısıyla birçok işletme elindeki kamyonların, tırların peşinatsız senetle satışını gerçekleştirmektedir. Bu yerlerin isimleri;

 • İstanbul Aba Tır Plaza
 • Mersinde Fırat Tır Pazarı
 • İstanbul’da  Emre Bilgin Tır Pazarı
 • Mardin’de Irmak Otomotiv senetle tır satışlarına devam etmekredir.

İzmir’de, İstanbul’da ve Antalya’da bu işleri yapan galeriler; İzmir’de Tırken, İstanbul’da Tırpark’ta bulunan işletmelerin neredeyse tamamı bu işleri yapmaktadır. Gerek internet sitelerinden gerekse bizzat giderek bu yerlerden bu araçları görme şansınız vardır.

Taksitle Kamyon Almanın Avantajları

Peşinatsız taksitle kamyon almak alıcılar açısından avantajlıdır. Çünkü taksitli satış bir nevi aracın garantisi gibi olmaktadır. Peşin alınan birçok 2. El araçta sonradan kusurlar çıkmakta ve satıcı parasını peşin aldığı için hiçbir şekilde muhatap olmamaktadır. Bu yüzden de alıcılar mağdur olmaktadır. Oysa senetle kamyon tır alımında satıcı senet bitene kadar alıcıyla muhatap olmaktadır. Hiçbir şekilde ürününü inkar edememek, sattığı aracın kusurunun muhatabı olmaktadır. Ayrıca bu araçlar ile çalışma yaptıkça para kazanır ve borcunuzu da bu şekilde ödeyebilirsiniz. Bu da bir avantaj olarak kabul edilir.

Araçları Alırken Kontrollerini Yaptırın

Peşinatsız  ticari araçların alımlarında unutulmaması gereken noktalardan ilki senetle alışverişlerin her zaman biraz pahalı olacağıdır. Bu yüzden fiyat araştırmasıyla beraber pazarlık yapılmalıdır. Araçlar karşılaştırılırken benzer özelliklerde benzer model ve markalarla kıyaslama yapılmalıdır. Alınacak kamyon veya tır mutlaka bir ustaya gösterilmeli, gerekli kontrolleri yapılmalıdır. Aracın yasal kontrolleri senet imzalanmadan gerçekleştirilmeli, herhangi bir kayıt dışı, yasa dışı durumun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Senetle kamyon tır satanlar liste halinde bulunamaz. Ama çeşitli kanallarla öğrenmek mümkündür.

Taksitli Kamyon Tır Satan Yerler Her İlde Bulunur

Senetle mal satan yerler genellikle galericiler olur. Bunlar binek araç satan galericiler kadar olmasa da ülkemizin hemen her ilinde rahatlıkla bulunabilir. İnternet kanallarının yaygınlaşmasıyla senetle araç satanlar sahibinden, “senetlearaba, peşinatsızaraba, taksitlearaba, vadeliaraba” gibi sitelerde kendilerine yer bulmaktadır. Bu sitelerde ticari faaliyet yürüten işletmeler, galeriler bulunurken sahibinden satılık kamyon tır da bulunabilir. Rahatlıkla fiyat karşılaştırması, ürün araştırması yapılabilir. Hangi galerilerin, kimlerin taksitli kamyon satanlar olduğu öğrenilebilir. Bu yerler genel olarak güven esaslı ticaret yaparlar. Bu yüzden bulunduğunuz yerde kamyon satışı, tır satışı yapan galerilere bir tanıdık vesilesiyle ulaşmak daha avantajlı olacaktır.

Tırsan Finans Kredisi

Senetle tır alınabilecek yerlerden birisi de Tırsan’dır. Tırsan bayilerinde Tırsan Finans desteği sayesinde 0 veya 2. El araç alımlarına kredi desteği sağlanmaktadır. İsmi kredi olsa da kurum kendi kredisini kullandırdığı için senetle benzer özeliktedir. Uygun faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Nakit parası olmayanlar için senetle tır  ya da vadeli otobüs kamyon satan yerler firmalar bulunmaktadır. Peşinatsız otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, tır, çekici gibi ticari vasıta satan galeriler ya da firmalar kişilerden bazı güvenceler aldıktan sonra taksitle satış yapmaya başlarlar. Vadeli kamyon veren galeriler genelde kredi sicili, sabit ikametgah adresi ve gelir belgesi isterler.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 12 yorum yapıldı: 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaslar 10 teker kamyon ariyom pesinatsiz vadeli ariyabilirsiniz ilgilenen olursa bekliyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Arkadaslar 10 tekerkamyon ariyom pesinatsiz vadeli

 3. Ali dedi ki:

  Senetleri 10 teker arıyorum man160. Mercedes 15 17 kapalı tenteli tercihimdir

 4. SELÇUK TEKOĞLU dedi ki:

  Ayda 3 bin TL taksitle Takım Tır arıyorum

 5. Nejdet sen dedi ki:

  Mrb arkadaşlar Mercedes çekici almak istiyorum 1848 senetle yardımcı olursanız sevinirim

 6. şükrü küçükaltun dedi ki:

  senetle kamyon almak istiyorum nerden bulabilirim

  1. Nejdet sen dedi ki:

   Mrb arkadaşlar Mercedes çekici almak istiyorum 1848 senetle yardımcı olursanız sevinirim

 7. mehmet hancı dedi ki:

  nereye başvuruoluyo

 8. mehmet hancı dedi ki:

  1oooo0 tllik çekiçi almak istiyorum senetle nereyebasvuru yapılıyo

  1. Anonim dedi ki:

   Hala arıyorsanız arayın görüşelim

   1. Anonim dedi ki:

    Nereyi arıyoruz

   2. Sinan dedi ki:

    Nereyi arayacağız

Yorum Yaz