Senetle Kredi

Senetle Kamyon Tır SatanlarNakit parası olmayanlar için senetle tır satan kişiler ve vadeli tır otobüs kamyon satan yerler firmalar bulunmaktadır. Peşinatsız otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, tır, çekici gibi ticari vasıta satan galeriler ya da firmalar kişilerden bazı güvenceler aldıktan sonra taksitle satış yapmaya başlarlar. Vadeli kamyon veren galeriler,  vadeli tır satışı, Senetle kamyon satan galeriler ve peşinatsız senetle otobüs satan yerler hakkında detaylar.

Yeni bir araç almak için ilk akla gelen yol kredi çekmektedir. Fakat son yıllarda senetle araç alım satımı da bir o kadar yaygınlaşmıştır. Sadece otomobil değil senetle kamyon tır satanlar bile vardır. Bunun için tek yapılması gereken bu işlemin nasıl yapıldığını ve kimlerin senetle kamyon tır sattığını öğrenmektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Peşinatsız Senetle Kamyon Tır Satan Galeriler

Bankalarla sorun yaşayanların artması sayesinde birçok kişinin kredi notu düşmekte ve kredi başvuruları olumsuz neticelenmektedir. Bu yüzden de kamyon, tır almak isteyen kişiler senetle almayı tercih etmektedir. Araç sayısının artmasıyla birlikte araç satışı yapan galerilerin, işletmelerin sayısında da büyük artış vardır. Bu, beraberinde rekabet ortamını genişletmiş, işletmelere satış yapmak için farklı yollar geliştirme zorunluluğu doğurmuştur. Dolayısıyla birçok işletme elindeki kamyonların, tırların peşinatsız senetle satışını gerçekleştirmektedir.

Taksitle Kamyon Almanın Avantajları

Peşinatsız taksitle kamyon almak alıcılar açısından avantajlıdır. Çünkü taksitli satış bir nevi aracın garantisi gibi olmaktadır. Peşin alınan birçok 2. El araçta sonradan kusurlar çıkmakta ve satıcı parasını peşin aldığı için hiçbir şekilde muhatap olmamaktadır. Bu yüzden de alıcılar mağdur olmaktadır. Oysa senetle kamyon tır alımında satıcı senet bitene kadar alıcıyla muhatap olmaktadır. Hiçbir şekilde ürününü inkar edememek, sattığı aracın kusurunun muhatabı olmaktadır.

Hiç Peşinatsız Senetle Araba

Hiç peşinatsız senetle araba alımlarında unutulmaması gereken noktalardan ilki senetle alışverişlerin her zaman biraz pahalı olacağıdır. Bu yüzden fiyat araştırmasıyla beraber pazarlık yapılmalıdır. Araçlar karşılaştırılırken benzer özelliklerde benzer model ve markalarla kıyaslama yapılmalıdır. Alınacak kamyon veya tır mutlaka bir ustaya gösterilmeli, gerekli kontrolleri yapılmalıdır. Aracın yasal kontrolleri senet imzalanmadan gerçekleştirilmeli, herhangi bir kayıt dışı, yasa dışı durumun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Senetle kamyon tır satanlar liste halinde bulunamaz. Ama çeşitli kanallarla öğrenmek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Taksitli Kamyon Tır Satan Yerler

Senetle kamyon tır satan yerler genellikle galericiler olur. Bunlar binek araç satan galericiler kadar olmasa da ülkemizin hemen her ilinde rahatlıkla bulunabilir. İnternet kanallarının yaygınlaşmasıyla senetle araç satanlar sahibinden, senetlearaba, peşinatsızaraba, taksitlearaba, vadeliaraba gibi sitelerde kendilerine yer bulmaktadır. Bu sitelerde ticari faaliyet yürüten işletmeler, galeriler bulunurken sahibinden satılık kamyon tırlarda bulunabilir. Rahatlıkla fiyat karşılaştırması, ürün araştırması yapılabilir. Hangi galerilerin, kimlerin taksitli kamyon satanlar olduğu öğrenilebilir. Senetle kamyon tır satışı yapan yerler genel olarak güven esaslı ticaret yaparlar. Bu yüzden bulunduğunuz yerde kamyon satışı, tır satışı yapan galerilere bir tanıdık vesilesiyle ulaşmak daha avantajlı olacaktır.

Tırsan Finans Kredisi

Senetle tır alınabilecek yerlerden birisi de Tırsan’dır. Tırsan bayilerinde Tırsan Finans desteği sayesinde 0 veya 2. El araç alımlarına kredi desteği sağlanmaktadır. İsmi kredi olsa da kurum kendi kredisini kullandırdığı için senetle benzer özeliktedir. Uygun faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

6 Comments

6 Comments 1. şükrü küçükaltun

  27 Şubat 2018 at 15:49

  senetle kamyon almak istiyorum nerden bulabilirim

 2. mehmet hancı

  17 Ocak 2018 at 01:11

  nereye başvuruoluyo

 3. mehmet hancı

  15 Ocak 2018 at 00:40

  1oooo0 tllik çekiçi almak istiyorum senetle nereyebasvuru yapılıyo

  • Anonim

   19 Şubat 2018 at 15:29

   Hala arıyorsanız arayın görüşelim

   • Anonim

    23 Şubat 2018 at 10:58

    Nereyi arıyoruz

   • Sinan

    23 Şubat 2018 at 12:55

    Nereyi arayacağız

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top