Senetle Borç Veren Yerler Firmalar

Senetle Borç Veren Yerler Firmalar


Senetle kredi almak ya da senetle borç para veren yerlere başvuru yapmak yasal yöntemler kullanıldığı sürece sorun teşkil etmez. Senetle nakit para veren firmalara ve ikrazatçılara yapılacak başvurular sonrası istenilen limit dahilinde belli bir komisyon karşılığında senetle nakit para temin edilebilmektedir. Özellikle elinde çek ve senet olan kişilere nakit sağlayan faktöring şirketler bulunmaktadır. Gerek faktöringler olsun gerekse şahıs firmaları olsun kredi temin edebileceğiniz yer yeri bu yazımızda kaleme aldık. Elinde nakde çevirmek üzere düzenlenmiş çek olmayan kişiler için de yine nakit para bulma yolları hakkında bazı tavsiyelerde bulunduk.

Önce özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde merkezleri olan meşhur borç verenleri yazalım. En çok nakit çözümü sunan kişi ve kurumları sizin için listeledik. Bakın beğenin seçin.

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Acil Para Bulma Yöntemleri

Aşağıda yer alan kurumlar nakit para bulma konusunda ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmaktadır. Acil para bulma arayışında olanlar şartları taşıyorsa buralara başvuru yapabilir.

 • Elden para veren yerler (Senet karşılığı borç para ve mini krediler verirler. Bu firmalara faktöring denilmektedir.)
 • Borç para veren vakıflar. Bu vakıfların başında Sosyal Yardımlaşma Vakıfları öncelikle gelmektedir. Kaymakamlık binalarında bulunurlar (Hastalık raporu olanlara ve muhtaçlara destek olur)
 • Senetle para veren tefeciler(Acil nakit isteyenlere, senet karşılığında borç verilir şeklinde ilana çıkmalarına rağmen bu kişiler yasa dışı çalışır. Biz buradan almanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü tefecilik suç sayılmaktadır)
 • Hayırsever zenginler ve kuruluş başkanları (Bazı hayırsever zenginler vakıf kurarak fakirlere, öğrencilere burs adı altında ya da yardım adı altında destek verir. Örneğin Sabancı vakfı ya da Koç vakfı gibi şahısların elinde olan vakıflar burs başta olmak üzere fakirlere değişik yardımlar yapmaktadır)
 • İkrazatçılar ( Senet ve çek karşılığı kredi verir)
 • Taksitle altın satın satanlar (Altını aynı gün nakite çevirme şansınız var. Kuyumcuların bir kısmı altın satışı göstererek ihtiyaç sahiplerine faizli borç vermektedir. İstanbul, Bursa, Antalya gibi kapalı çarşı kuyumcularında bu işlemlere sık sık rastlanır.)

Bu saydıklarımız belli koşullar altında yardım sağladıkları gibi teminatla yani kefille nakit sağlamaktadır.

Peki senetle borç veren ya da elden borç veren tefecilere güvenilir midir? Her şeyden önce tefecilik yasal mıdır? Bu yazımızda size banka dışında nereden para bulunur sorusunun yanıtını da veriyoruz.

Acil para için buraya göz atın

Taksitle Altın Satılan Mecidiyeköy Kuyumcular Çarşısı

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan kuyumcular çarşısında taksitle altın satışı yapılmaktadır. Özlem Pasajı Kuyumcular Çarşısı ismi ile bilinen bu yerin tam adresi;  Mecidiyeköy Mah., Şehit. Ertuğrul K.taş Cd. No:1, 34387 Şişli/İstanbul  adresinde bulunan birçok sarraf kuyumcular taksitle altın satışı yapmaktadır.

Borç Para İlanları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kişi elinde bulunan çok yüksek miktarları sürekli olarak borç para dağıtarak daha da kazanç elde etmektedir. Bu sayede hem kredi çekemiyorum diyenlere yardım sağlanmakta hem de senetle borç para veren tefeciler gibi çok yüksek faiz istenerek gelir elde edilmektedir. Okuyucularımızı önemli bir konuda yine uyarmak istiyoruz. İnternette borç nakit ilanların lütfen dikkat ediniz. İstanbul tefeci, İzmir tefeci gibi ilanlara itibar etmeyiniz. Özellikle tefeci iletişim numaraları genelde dolandırıcılar tarafından suistimal edilen bir konudur. Tefeciden borç almanın yanlış olduğunu belirttik; ayrıca sizden ön ödeme isteyerek bir kısım kişiler nakit sağladığını iddia etmektedir. Lütfen bunlara aldanmayın. Size nereden borç bulunur sorusunun yanıtını zaten burada veriyoruz. Bu yöntemleri kullanabilirsiniz; ama hiçbir zaman yüzde yüz bir garanti de verilmez.

Komisyonla kredi için bu yazıya bakın

Faiz ile borç para veren yerler elbette var; ama bunun için sizden senet ve imza karşılığı para verildiği için, daha sonra çok yüksek ücretler ödersiniz.

Bu noktada kesin çözümlerden biri de kuyumculardan senetle altın alıp nakde çevirmektir. Altın kırdırmak dediğimiz bu yöntemle, senet karşılığında altın satan kuyumculara başvuru yapılarak gerekli acil nakit ihtiyacı karşılanabilir. Ürünü satın alıyorsunuz ve aynı yerde hemen bozdurarak ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz.

İstanbul Kapalıçarşı, Bursa Kapalıçarşı, Antalya Kuyumcular Çarşısı, Adana Kuyumcular Çarşısı ve İzmir Kemeraltı çarşısındaki birçok altın satıcısı senetle altın satışı yapmaktadır.

Senetle Cep Telefonu Hattı Üzerine Kredi

Finans Senetli Kredi  : En az 6 aylık Turkcell, Vodafone, TürkTelekom faturalı cep hat kullanıcıları, sabit hat kullanıcıları ve TTNET aboneliği bulunanların 1000 – 5000 TL aralığındaki ihtiyaçlarına hafta sonu dahil olmak üzere anında çözümler üretmekteyiz.

Plus Avans Nakit Kredi: Banka siciliniz önemli olmaksızın, Sgk primlerinize bakılmaksızın 5 bin liraya varan nakit imkanından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken formu eksiksiz doldurmak.

Senetle Kredi Veren Faktöring Şirketler

Özellikle İstanbul’da komisyon karşılığında kredi çıkaran şirketler bulunmaktadır. Bu yerler 100 Bin TL’ye kadar kredi desteği verebilmektedir. Ama elinizde bir senet ya da çek olması oldukça önemlidir. 100.000 TL karşılığı olarak sizden çek ya da senet istenmektedir. Tefecilik yasal olarak suç olmasına rağmen birçok kişi el altından senetle para vermekte ve el altında faizle borç para vermektedir. Bu kişilerin yaptıkları suç olduğu için, daha çok faktöring şirketlere kredi için başvuru yapılmalıdır.

Aşağıdaki faktöring şirketler senet ya da çek karşılığı aynı gün kredi ve nakit ihtiyaçlarınız karşılamaktadır.

İSTANBUL’DA BANKA GİBİ KREDİ VEREN ŞİRKET VE FAKTÖRİNGLER

ABC Faktöring, Acar Finans, AK Faktöring, Akdeniz Danışmanlık, Akın Faktöring, Anadolu Faktöring, Analiz Faktöring, Arena Özel Danışmanlık, Atılım Faktöring gibi şirketler elinizde bulunan çeklerinizi ya da senetlerinizi erken bozdurmak kaydı ile nakite çevirmektedir.

İstanbul’da birçok ilçede faköring şirketler bulunmaktadır. Ama önemli bir noktaya değinmek istiyorum. İnternette borç veren şahıslar ya da kredi veren faktöringler diye borç verme ilanlarına  çıkan kişiler genelde şirketlere para vermektedir. Yani şahıslara kredi ya da senetle pek fazla para vermezler. Bu nedenle, işini resmi olarak yapan ve senetle nakit sağlayan kişilere başvuru yapılması gerekmektedir.

YASAL UYARI (ÖNEMLİ NOT): Yorum kısmına kesinlikle telefon numaranızı yazmayın. Sadece bulunduğunuz il ve alacağınız parayı nerede kullanacağınızı ne ne gibi iş yapacağınızı yazınız. Bu durumda size yasal olan bazı firmalar gerektiğinde zaten dönüş yapılacaktır. Telefon numarasını yazan kişilerin yorumları onaylanmaz. Bazı art niyetli dolandırıcılar telefonlarınızdan sizi arayıp sizden ön ödeme isterse kesinlikle sitemiz bundan sorumlu olmaz. Burası sadece danışmanlık desteği verir. Kredi vermez. Ön ödeme diye arayanlar dolandırıcıdır. Daha çabuk destek almak istiyorsanız aşağıdaki facebook adresimizi beğenin ve takip edin lütfen. Senetle borç ve kredi sadece izinli firmalar ve bankalar tarafından yapılır. Yasa dışı borç vermek kanunen suçtur.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 1665 yorum yapıldı: 1. deniz dedi ki:

  merabalar ben istanbul da oturuyorum bazı borçlarımı kapatmak için nakit paraya ihtiyacım var 18 bin tl kadar dönüş yaparsanız sevinirim

 2. hakkı dedi ki:

  merhaba anonim ben emekliyim 10000 tl ye acil ihtiyacım var senetle almak istiyorum ön ödeme yoksa cvp verin şartları görüşelim

 3. Anonim dedi ki:

  MERHABA HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR SENETLE KREDİ SENETLE ALTIN VERILIR EN DUSUK 15000 TL EN YUKSEK 100.000 TL YE KADAR DUSUK FAIZLE VE 1 YILA KADAR ERTELEME ILE YARDIMCI OLUNUR 12 ile 60 ay arasında vade ıle yardımcı olunur CİDDİ ALICILAR YAZSIN LUTFEN

  1. nilgün dedi ki:

   meraba yazıızı gördüm samsundan yazıyorum devlet memuruyum 20.000-25000 lira acil olarak lazım yardımcı olabilirmisiniz

 4. Anonim dedi ki:

  merhaba iyi gunler herkese senetle kredi verıyoruz en dusuk 20.000 tl en yıksek 120.000 tl verıyoruz bızler dusuk faızle ve 12 ıle 48 ay arasında yardımcı oluyoruz 3 ve 6 ay ertelemelı verıyoruz ıstege baglı olarak ciddi alıcılara yazsın lutfen

  1. Cüneyt dedi ki:

   Nasıl kullanabiliriz bana 20000 lazım

 5. fua dedi ki:

  merhaba iyi gunler herkese senetle kredi verıyoruz en dusuk 20.000 tl en yıksek 100.000 tl verıyoruz bızler dusuk faızle ve 12 ıle 48 ay arasında yardımcı oluyoruz 3 ve 6 ay ertelemelı verıyoruz ıstege baglı olarak ciddi alıcılara yazsın lutfen

 6. Süleyman dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum.kendi işimi yapıyorum.Acilen 15 bin tl ye ihtiyacım mail adresim.geri dönül yaparsanız swvinirim

 7. muzaffer dedi ki:

  Arkadaşlar ben hafta önce adresine mail atarak 9.000 tl kredi kullandım.Kendileri çok güvenilir firma olup 4 gün içinde kredimi banka hesabına yatırdılar, her ay düzenli şekilde verdikleri iban numarası ile banka hesabına yatırıyorum.İhtiyacı olan arkadaşlarım mail atarak bilgi alabilirler.

  1. Suat çakır dedi ki:

   Adresi yada nasıl aldığinızı iletebilirmisiniz

 8. ferhat dedi ki:

  merhaba saga sola olan borclarımın tamamını kapatmak ve tek bir yere odaklanarak nakite ıhtıyacım var lütfen yrdımcı olun acil bekliyorum dönüşünüzü mailden beklıyorum cevabınızı

  1. Rüstem dedi ki:

   Şartlar nelerdir detayli bilgi icin konusmak istiyorum

 9. kre dedi ki:

  MERHABA IYI GUNLER HERKESE SENETLE ALTIN DÖVİZ NAKIT PARA VERILIR EN DUSUK 20.000 TL VERIYORUZ EN YUKSEK 125000 TL VERIYORUZ VADELER KREDIYE GORE DEGISIYOR TABIKIDE 12 İLE 72 AY ARASINDA VADE SECENEGIMIZ VAR CIDDI OLANLAR YAZSIN LUTFEN

  1. eylul dedi ki:

   merhaba maıl adresımdem ulasırmısınız lutfen cok acıl 50bın ıhtıyacım var

  2. eylul dedi ki:

   acıl ulasırmısınız lutfen karakuzu

  3. Ferhat dedi ki:

   Bankalara borcum var iş yerimiz batt i yeni iş kurmam lazım kesinlikle ulaşmanız lazım

  4. erdal çeliktürk dedi ki:

   20.000 tl 24 ay vade ödeme seçenekleri ve şartlar hakkında bilgi almak istiyorum

  5. mustafa dedi ki:

   merhaba bana ulaşırmısınız mustafa ben. Ödemelerimi tek bir yere toparlamak adına yardımınıza ihtiyacım var.

  6. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasil kredi ullanabilirim senetle

  7. serpil dedi ki:

   Merhaba,
   Çok acil 20.000.- Tl ye ihtiyacım var. Ayda 1200 tl ödeyebilirim.

  8. Cüneyt İşler dedi ki:

   Nasıl oluyor

  9. Gürkan Öztürk dedi ki:

   Merhabalar hastane için acil paraya ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz. çok acil dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  10. Mustafa dedi ki:

   Merhaba bana ulaşabilir misiniz? Memurum 20 bin liraya ihtiyacım var acil

  11. Murat Karaboya dedi ki:

   İyi günler banada kredi lazım 10 bin TL yardımcı olursanız sevinirim

  12. Sefa dedi ki:

   Benim çok acil 50000 tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  13. Okan dedi ki:

   Acil bana 20 bin lazim yardimci olurmusunuz istanbuldayim 32 ay vadeyle geri oderim ozel guvenlik gorevlisiyim aylik 2700 gelirim var cok acil yardimci olun lutfen gmailden ulasin lutfen cok acil

  14. Adil dedi ki:

   merhabalar 52 yaşındayım 2700 emekli maaşım ayrıca çalışıyorum 2000 tl /2700.5000 tl elime gecmekte sicilim bozuk olduğundan banka para vermiyor 20000.tl ihtiyacım var 18 aylık ödemeyle borç para ihtiyacım var

  15. Anonim dedi ki:

   Acil 3000 e ihtiyacım var senet olur taksit olur ne olursa ulaşmak isteyen instagram adresim acill

  16. Cuma dedi ki:

   Slm bana 15bin 20bin acı para lazim istanbul 1600 aylık var borç lar var öde para almiyorsaniz arayi konuşalim

  17. muhammed habib dedi ki:

   bana da acil bir şekilde kredi lazım memurum bana ulaşma imkanınız var mı

  18. Mert dedi ki:

   Nasìl olcak ulasacaz

  19. Faik dedi ki:

   Merhaba 25 bin çok acil ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  20. Duran dedi ki:

   Selamlar yeşilköyde apartman görevlisiyim istanbul yaşım 35 20000 lira borçlarımı toplamak istyorum evim var kendime ait yardımcı olursanız sevinirim aylık bin liraya kadar öderim tek borcum size olur telefon

  21. Güleş dedi ki:

   Yeriniz nerede nasıl ulasabiliriz size

  22. Doğukan dedi ki:

   10.000 tl senetle 12 ay taksitle almak istiyorum çalılanım 3500 maaş alıyorum banka kredilerim var alamıyorum

  23. Fatime Bodur dedi ki:

   125 bin tl kredi istiyorum memurum düzenli ödemelerimi yapabilirim yardımcı olurmusunuz

  24. Fatime Bodur dedi ki:

   Bana acil ön ödemesiz kredi lazım yardımcı olurmusunuz lütfen

 10. engin dedi ki:

  acil 20 bin tlye ihtiyacım var bni arayın

 11. Ramazan dedi ki:

  15 bin tl ye ihtiyacım var
  İyi çalışmalar

 12. Fa dedi ki:

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

  1. Hakan dedi ki:

   Krediye ihtiyacım var yardım olur musunuz

  2. Cuma dedi ki:

   Öde para almiyorsana çok aci 10bin 15bin lazim çook ordayim ist dayim öde para almaya arasin kredi çekemiyorum kredi puan 0 kanunu takip var gerçekde kredi çıkaracak varsan öde para almayacak kişi ler arasin kredi çıkarsa komisyonu alsın o zama yardim ede arkadaşlar allah razin olsun

  3. Yavuz dedi ki:

   Acil ulaşım 73bursa

 13. Hüseyin dedi ki:

  acil bir şekilde 90.000 TL kredi ihtiyacım var bankadan çizik yediğim için kredi çekemiyorum aylık 8000 TL gelirim var kendi firmamdan dolayı istanbul ilindeyim yardımcı olursanız sevinirim.

  1. S.korkmaz444@gmail.com dedi ki:

   Devredilen bir dükkan alacağım getirisi yüksek 50.000 tl gerekiyor senetle bu rakamı verebilecek yiğit varsa bekliyorum

 14. samed aynacı dedi ki:

  acil 10,000 tl lazım kayseri

 15. Hikmet dedi ki:

  Acil 60.000tl kredi ihtiyacım var. Aylık düzenli 6000tl gelirim var.

  1. Yeliz dedi ki:

   Acil 15 bin tl ye ihtiyacım var kredilerimi ödemekte zorlandım

 16. Yakup dedi ki:

  İzmir acil 80bin nakit ihtiyacı var, iletişime geçermisiniz.

 17. Tarkan dedi ki:

  Merhaba, prematüre oğlum var ameliyat olması gerekiyor, senetle 7 bin lira borç bulabilmem lazım, taksitle ödeyebilirim ama gerçekten çok zor durumdayım lütden bana yardımcı olun. bankalardan kkb puanımdan ötürü de çekemiyorum ve çok zor durumdayım lütfen bana birisi geri dönüş yapsın lütfen…

  yazmadığım ünlü isim kalmadı ama bir kişi de geri dönüş yapmadı 🙁

  1. Sayın okuyucumuz; eğer gerçekten sağlık sorununuz varsa bunu belirten ve hastaneden aldığınız belgeler ile bağlı olduğunuz; ilçe sosyal yardımlaşma kurumu, kaymakamlık, il sağlık müdürlüğü, belediye ve diğer devlet kurumlarına sunup gerekli yardımları alabilirsiniz. Mutlaka çocuğunuzun ameliyatı için destek çıkacak bir kurum olacaktır. Lütfen eğer sağlık sorunu varsa hemen ilgili birimlerden gerekli belgeler ile destek isteyiniz. Geçmiş olsun

   1. Bahar dedi ki:

    Bana ulasabilirmisiniz? Acilen 50.000tl ye ihtiyacim var…

    1. Hakan dedi ki:

     Bna qeri donus yaparmisinz 0

     1. Tuna dedi ki:

      Merhaba 15.000 TL senetle kredi geri ödemesi ve şartları nelerdir ?

      1. müslüm bektaş dedi ki:

       acil çok acil 15.000 tl ye ihtiyacim var cok acil arayın sartlari konuşalım yardımcı olun lütfen

       1. müslüm bektaş dedi ki:

        çok acil 15000 tl ye ihtiyacim var acil yardım edin arayın sartlari konusalim

 18. kredi dedi ki:

  merhaba iyi gunler senetle 100.000 tlye kadar yardımcı oluyorum dusuk faızle en dusuk kredımız 10.000 tl 24 ay vade ve 20000 tl altına komısyon almıyoruz 60 ay vade ile yardımcı oluyoruz düşük faiz ile daha detaylı görüsmek için

  1. Engin dedi ki:

   50000 tl ye ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

  2. Mehmet dedi ki:

   arayın görüşelim

  3. eren dedi ki:

   selam geri dönüş yapabilirmisiniz

  4. Anonim dedi ki:

   5 tl ye ihtiyacım var

  5. hande dedi ki:

   merhabalar,ben eşimle boşanma arifesindeyim,varımı yoğumu mahkeme ve avukatlara döktüm,2 yaşında bir kızım var,devlet memuruyum,bakıcı,kira,masraflar derken üstüste geldi,, acil bana dönüş yapabilirmisiniz ??

   1. Hande dedi ki:

    Arkadaslar ben gecen burdan zor durumda oldugumu, esimle bosanma arifesinde oldugumu, 2 yasinda cocugumla kendime bir yasam kurdugumu, ve yeni bir ev tutmak, kreş, felan filan herseyin ust uste gelmesinden dolayi cok zor durumda kaldigimi yazdım, bir arkadas senetle yardim ettigini soyledi, benden 220 tl para yollamamamı istedi, seneyle 35 bin tl alacaktim güya, kenarda iki kurus param kalmisti, insanogluyuz iste bir umut parayi yolladim hemen, telefonlari kapatip kaybolmuslar ortadan.. sahtekarlarin numarasi 0534. 265.11.69 numarası.. sakın kanmayın arkadaslar… insanlarda vicdan kalmamis, ben cocugumu nasil buyutecem bu borclarin icinde diye dusunurken , bide bunlar insanlarin umutlarindan yararlaniyor cok yazik!!

    1. Hande Hanım. öncelikle geçmiş olsun. Bu gibi durumlar yaşanmasın diye telefon numaralarını onaylamıyoruz. Biz senetle kredi veren yer olarak, bankalar ve faktöring firmaları önermekteyiz. Bunlar dışındaki yerler yasa dışı çalışır ve genelde bu gibi sorunlar çıkar. Tekrar uyarmakta fayda var, lütfen kimse internet üzerinden kimseye para yollamamalı. Tekrar geçmiş olsun

  6. Suat dedi ki:

   lütfen iletişime geçin benimle
   suatyilmaz

   1. Mustafa dedi ki:

    Çok acil 40000 ihtiyacım var vade ve faiz önemli değil kısa zamanda geri ödeme yapılacak

   2. Hande dedi ki:

    Merhaba cevabinizi gec gördüm

  7. Betül dedi ki:

   10000 TLye ihtiyacım var Diyarbakır’da yaşıyorum 36 ay vade istiyorum

  8. Mustafa dedi ki:

   bana ulaşabilirsiniz acillll

  9. ceylan bozkurt dedi ki:

   kolay gelsin bana acil 50bin lazım görüşebilirmiyiz şartlarınız nedir.özel bi şirkette iş güvenlği amiri olarak çalışmaktayım aylık belgelenebilir gelirim 3500tl eger yardımcı olabilirseniz sevinirm.şimdiden teşekkürler.

  10. Yakup dedi ki:

   Merhaba 90.000 tl ihtiyacım var lazım. Biriken borçlarımı tek elden kapatıp düzenli ödeme yapabilmek için. 6500 tl net maaşım var düzenli ödeme yapabilirim. İletişme geçermisiniz.

  11. enginvan dedi ki:

   Merhaba dersanem için acil 60bin tl ihtiyacım var bana ulaşırsınız sevinirim. Isletmek için ihtiyacım var

   1. Basri dedi ki:

    Slm bursadayim 5.bin ihtiyacım var size nas ulasirim

    1. cigdem dedi ki:

     annem emkli kredileri bitmek uzere 2 maas aliyor garanti ve ziraat kredileri var bitmesine az kaldi gecikmeler var avukatlik durumu var kredi ihtiyacimiz var yardimci olabilirmisiniz cigdem

  12. nazif dedi ki:

   ben nazif arayın kredi verelim

   1. Ihsan dedi ki:

    Nazif bey 10 bin TL ye çok acil ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum

  13. Bahar dedi ki:

   Yafdimci olabilitseniz sevinirim.. haber bekliyorum..

   1. Basri dedi ki:

    Slm nasıl ulaşcaz size nazif bey

  14. Anonim dedi ki:

   Nasil ulasabilirim size ben sirketim icin istiyorum ciddiyim

  15. cengiz dedi ki:

   merhabalar senetle 20000 tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  16. Tufan dedi ki:

   Devren bir dükkan alacağım bunun için gerekli miktar 50.000 tl geri dönüşü rahat karsılayacak isletme olacak senetle verebilecek varsa ulaşsın

  17. Cüneyt İşler dedi ki:

   Bana 10000 lazım şartlar ne

  18. Fatime Bodur dedi ki:

   Çok acil borçlarımızı ödeyebilmek için verebileceğiniz en yüksek miktarı en uzun vadeyle ödeyebilirim memurum ve çok zor durumdayım lütfen geri dönüş yapın

 19. ali dedi ki:

  slm acıl nakit ihtiyacı olan bana ulayşsın yardımcı olalım

  1. Tarkan dedi ki:

   Eğer ki ciddi iseniz bana yardımcı olun taksitli şekilde borç bulabilmem lazım

  2. Mahmut dedi ki:

   Acil 10000 ihtiyacım var yardici olur musunuz

  3. ceylan bozkurt dedi ki:

   nasılyardımcı oluyosunuz benimde acil nakite ihtiycım gerçekten yardımcı olabilirseniz sevinirm.kocaeli

  4. Basri dedi ki:

   Slm ali bey nasıl ulaşcaz size

 20. mehmet dedi ki:

  Acil kredi

 21. Şerif dedi ki:

  Acil 100 bin tl ihtiyacim var 3 ayligina yilmaz

  1. nazif dedi ki:

   arayın kredi verelim.

   1. Sultan dedi ki:

    Kardesim insanla dalga gecmeyin numara vermiyorsunuz arayin diyorsunuz

 22. burak dedi ki:

  acil 15.000 tl borçlarımı kapayıp tek bir yere borçlanmak istiyorum kredi çıkmıyor acil yardım .

  1. nazif dedi ki:

   arayın kredi verelim.

 23. İsmet dedi ki:

  20000 tl borç istiyorum. Mersin

  1. fırat dedi ki:

   acil iletişim

 24. Faktoring gmail dedi ki:

  FAKTORiNG

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz
  Faktoring gmail

  iletisim

  1. Anonim dedi ki:

   Acil dönüş yapar mısınız

  2. Anonim dedi ki:

   Acil dönüş yapar mısınız

  3. Eser dedi ki:

   Ankara kredi çekmek istiyorum

  4. Soner savaş dedi ki:

   Acil geri dönüş yaparmısınız

  5. Gökhan dedi ki:

   Ulasım adreiniz nedir

  6. Ayse dedi ki:

   Merhaba
   Sartlariniz nedir acaba nasil bolgi alabilirim

  7. Resul dedi ki:

   Ben kefilinden sorun yaşadım.Suanki sıkıntı 10 000 tl civarı adına hisseli tapular var.maasim iyi 3500 lira

  8. Sultan dedi ki:

   Yardimcı oluyorsanız iletisim numaralarıni belirtin size nasıl ulasıcaz acil nakite ihtiyacım var

  9. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasil kredi.kullanabirim

 25. dilek dedi ki:

  Çok acil kısa vadeli 5 bin tl lazım dilek. ulaşırsanız sevinirim

 26. Samet dedi ki:

  Acil 10 bin lazım ameliyet icin boran.

 27. Mustafa dedi ki:

  Çok acil 20 bin TL paraya ihtiyacım var. 48 ay vade ile ödeyeceğim. Amacım borçlarımı toparlayıp tek bir yere borçlanmaktır. İletişim için mustafa.yyilmaz bulunduğum yer Afyonkarahisar

 28. emre dedi ki:

  emre istanbul mecidiyeköy acil olarak 15bin tl ye ihtiyacım var 2 ay içerisinde geri ödemeli yardımcı olursanız çok sevinirim

 29. HASAN MUŞTU dedi ki:

  HASAN MUŞTU BURDUR 1OBİNTL 36 AY VADE

  1. Anonim dedi ki:

   yunus yıldız 29 03 2018 50.000 ıhtıyacım var yıllık odemek sartıyla

 30. Ismail cetinkaya dedi ki:

  Bana acil 8000 lazim aylik odenecek hastane icin acil nasil yardimci olun

  1. ANNA dedi ki:

   Daha fazla bilgi için kredi isteğinizin bana ulaştığını görmeye geldim kowaan

 31. abdullah karaman dedi ki:

  çok acil 6000 TL.na ihtiyacım var

  1. Volkan dedi ki:

   Merhaba 5000tl nakit ihtiyacim var mail adresinize nerden ulasabilirim.

  2. serdar dedi ki:

   arkadaşlar size yemin ederim ki verdigim bu referans koduyla herkes üye olsun para kazansın maksat insanlara yardımcı olmak dolandırıcılık yok ön ödeme yok sadece üye olup para kazanıyosunuz

   1. Onur dedi ki:

    Bana geri dönüş yaparmısınız

   2. hakan güllü dedi ki:

    2500 tl nakite ihyiyacım

    1. Özkan dedi ki:

     15 bin lira lazım Özkan istanbul

 32. Samet Yıldız dedi ki:

  10 ay vade ile 40.000 tl ye kadar nakit ihtiyaçlarınız ve gerekli detayları görüşmek için mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Özcan Taş dedi ki:

   Samet Yıldız. Sizinle nasıl iletişim kurabilirim.

  2. Dilej dedi ki:

   Size Basil ulasicaz acil nakite ihtiyacim var

  3. Fatih firtina dedi ki:

   10 bin ihtiyacim var numara

  4. yozcany@hotmail.com dedi ki:

   samet bey nasıl iletişime geçebiliriz

  5. Murtiş dedi ki:

   acil 25.000 tl ye 120 günlük tek geri ödeme ile ihtiyacım var. Şartlarınız lütfen

  6. Anonim dedi ki:

   size nasıl ulasabılırız bu benım numaram bana 20000 tl nakrte ıhtıycım var

  7. bursa dedi ki:

   mbilalkacar hot mail bursadayım ulaşabilirbilirisiniz

  8. İdris Tilaver dedi ki:

   Merhabalar bana çok acil 8.000 TL lazım lütfen yardımcı olurmusunuz farkıyla hepsini öderim çok acil lütfen ulaşın ismim idris idris

  9. Hakan dedi ki:

   Mrb bana ulaşabilirisiniz

   1. Aziz dedi ki:

    inanmıyorum artık

  10. Halil dedi ki:

   Bana 15 bin lazim acil donus yaparsaniz sevinirim

   1. Özkan dedi ki:

    15 bin lira lazım

  11. ramazan dedi ki:

   cok acil 5000 tl lazım.nasıl irtibata gecebilirim .ankara

  12. Nedim dedi ki:

   Adıyamanda kamu çalışanıyım kredi kartı borcumu kapatmak için çok acil 12 bin liraya ihtiyacım var aylık 1500 öderim farkıyla .Allah rızası için.

  13. Mehmet dedi ki:

   arayın görüşelim

  14. Ayse dedi ki:

   10 00 tl ve 24ay taksitle istiyorum sartlariniz nefdir

  15. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasil kredi kullanabilirim

 33. Aylin dedi ki:

  Selam nakit ihtiyaci olan seda mail atsin yardimci olalim

  1. Cemal dedi ki:

   Nasıl görüşebilir miyiz.

  2. Anonim dedi ki:

   yardımcı olurmusunuz furkanyetkin

  3. Beyza burcu dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz acil ihtiyacım var

  4. Seda dedi ki:

   Mail adresiniz nedir acaba

  5. Anonim dedi ki:

   peki size nasil ulasabiliirz bide yer neresi

   1. Burak dedi ki:

    5 bin tlye ihtiyacım var

    1. Burak dedi ki:

     5 bin tlye ihtiyacım var maille dönüş yaparsanız sevinirim

  6. Murtiş dedi ki:

   Mail adresiniz nedir

   1. Nurcan dedi ki:

    Nasıl yardımcı olursunuz

    1. Kemal dedi ki:

     5000tl bursa gemlik ikamet ediyorum. Tel.

     1. Özkan dedi ki:

      Benim 25 bin liraya ihtiyacım var

      1. Özkan dedi ki:

       acil ara

  7. Özkan dedi ki:

   Nasıl olacak

   1. Mustafa dedi ki:

    Acil 12 bin lazım yardımcı oluabilirmisiniz

 34. senetlekredi dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle yardımcı olunur 75000 tlye kadar cıddı alıcılar yazsın lutfen 60 aya kadar vade yaparım dusuk faızle yardımcı olurum senetlekredi

  1. Anonim dedi ki:

   slm borç verme şartlarınız nedir acaba

  2. hatice dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim

  3. cemal özdemir dedi ki:

   merhaba nasıl yardımcı oluyorsunuz
   şartlarınız nedir

  4. Emre deniz dedi ki:

   Selamın aleyküm benim kredi ihtiyacim var nasıl olasirim size tel yazayım dört yüz otuz altı atmış iki doksan beş

  5. ali dedi ki:

   merhaba 10.000 tl ihtiyacım vardım yardımcı olursanız

  6. Emre deniz dedi ki:

   Slm benim 100bin ihtiyacım var nasıl ulaşabilirim size

  7. ugur dedi ki:

   iletisim icin cep telefonu ya da mail var mi
   bana den ulasabilir misiniz

  8. Soner dedi ki:

   Arkadaşım hep veririm diyonuz kimsenin kimseye ulaştıgı yok nasil ulaşcaz size peki

  9. yusuf dedi ki:

   çok acil 50000 tl ye ihtiyacım var, kamu kurumunda çalışıyorum. Aylık belgelendirilebilir maaşım yaklaşık 7000 TL’dir. Arabayı da ipotek edebilirim. Fakat bana çok acil lazım, tek sorunum zaman. Ödemeyi de kısa bir süre sonra vermeyi taahhüt ediyorum. Lütfen bana mail atın, cep noyu vereyim hızlıca konuşalım. Çok ciddiyim.

  10. Serap dedi ki:

   Lütfen benim 10000 tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  11. Halit dedi ki:

   Bana acil lazım varsa yardimci olacak bana whatsapptan yada normal sms atabilir

  12. Murat kaya dedi ki:

   Selamın aleyküm benim 4 binlirüya ihtiyacım var yardimı olur musunuz

  13. Metin dedi ki:

   Merhaba benim 30 bin tl ye ihtiyacım var nasıl görüşebiliriz.Devlet memuruyum.

  14. NİGAR dedi ki:

   MERHABA EFENDİM BABAM EMEKLİ DEVLET MEMURU PARAYA İHTİYACIMIZ VAR.BANA DÖNÜŞ YAPARSINIZ SEVİNİRİM. İLETİŞİM NUMARAM.NİGAR EŞ.SAYGILAR.

  15. Barış dedi ki:

   Merhaba yarina acil 15 bin ihtiyacim var kendi isimi yapiyorum iyi bir gelirim var rahatca geri odeme saglayabilirim. Bana ulasin lutfen

  16. Naci dedi ki:

   acil 15000 tl krediye ihtiyacım var olursa sevinirim

  17. hasan dedi ki:

   selam bana 30 tl lazim devlet memuruyumm 3800 tl maasim var

  18. Beyza burcu dedi ki:

   Bana acil nakit lazım ulaşır mısınız

  19. Mahmut dedi ki:

   4500 TL maaşım var ve 30000 tl ye ihtiyacım var. Şartlarınızı öğrenebilir miyim?

  20. Muhammet dedi ki:

   Merhaba benimde krediye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz?

  21. ibrahim dedi ki:

   50000 tl ihtiyacım var. gayrimenkul ipotek verebilirim. 10 ay sonra tek ödeme yapacağım. market ve cafe işletiyorum. yeni maliyeye kaydoldum. babamın borçlarını kapatacağım

  22. Erol sahin dedi ki:

   Şartları nedir

  23. Yılmaz dedi ki:

   10.0000 ihtiyaç var

  24. erol dedi ki:

   bana lazım vallla acil hemde

  25. doğu dedi ki:

   bana 10 binlira lazım yardımcı olabılırmısınız doğu

  26. emre dedi ki:

   yardımcı olabilirmisiniz acaba 2 aylıgına 15bın tl

  27. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 kullanmak iatiyorum sartlarınızı öğrenebilirmiyim

  28. Cem badem dedi ki:

   Slm bana yardimci olurmusunuz

  29. hasan dedi ki:

   30.000 tl ye ihtiyacım var .şartlar nedir geri ödemesi ne olur

  30. Mehmet dedi ki:

   Benim ara ihtiyac var

  31. Anonim dedi ki:

   Sizinle nasil görüşürüz

  32. Hülya dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz

  33. Özkan dedi ki:

   Nakite ihtiyacım var nasıl olacak

  34. Ersan dedi ki:

   Merhaba benim 10 bin TL ye ihtiyacım var nasıl irtibata gecebiliriz. Şartlar nedir.

  35. ramazan dedi ki:

   merhabalar bana cok acil 5000 tl lazım senetle ankaradyım bana nasıl yardımcı olursunuz.

  36. KADİR AK dedi ki:

   MERHABA ARARMISINIZ

  37. Ayse dedi ki:

   Merhaba
   10.00 bin tl ihtiyacim var 24ay odemeli

  38. mustafa dedi ki:

   Merhaba,

   Acil 30000 lazım yardımcı olurmusunuz?

  39. cengiz dedi ki:

   20000 tl lazım ulaşım numaranız yok
   ulaşırsanıznsevinirim

  40. Anonim dedi ki:

   75000 e ne kadar alıyosunuz geri ödemesi kaç ay oluyor bilgi alabilirmiyiz

  41. erdal çeliktürk dedi ki:

   10.000tl 24 ay vade kredi

 35. fırat erdönmez dedi ki:

  merhaba özel sektörde çalışıyorum bankayla sıkıntım var acil 10 bin tl ye ihtiyacım var geri ödeme gücümde sıkıntı olmaz 5750 tl maaşım var acil yardımcı olurmusunuzkredi veya senetle yardımcı olursanız sevınırım acil…

  1. Bahar dedi ki:

   Acilen 50.000TL ihtiyacim var.. yardimci olabilirmisiniz..

 36. cemil2 dedi ki:

  merhaba iyi günler kredi konusunda ciddiyiz 150.000 tlye kadar 84 ay vade ıle verıyoruz mail adresi düşük faizle senetle yardımcı oluyoruz

  1. yozcany@hotmail.com dedi ki:

   cemil bey size nasıl ulaşabilirim

  2. Anonim dedi ki:

   Nasıl ulasıcaz sıze herkes yazıyor

  3. Yavuz dedi ki:

   Nasıl ulaşım saglıycaz sıze

  4. Gokhan dedi ki:

   50 bim tl ye ihtiyacim var 48 ay vade

  5. Ibrahim dedi ki:

   Merhaba size nasil ulasabilirim

  6. Anonim dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  7. Anonim dedi ki:

   slm cemil bey ön ödeme istiyor musunuz

  8. cemal özdemir dedi ki:

   nasıl yardımcı oluyorsunuz
   şartlarınız nedir

  9. Emre deniz dedi ki:

   Cemil bey size nasıl ulaşabilirim tel yazayım ararmisin dört yüz otuz altı atmış iki doksan beş ulaşın lütfen

  10. Metin dedi ki:

   Benim ihtiyacım var krediye nasıl görüşebiliriz

  11. Kadir dedi ki:

   Slm acil 50.000 ihtiyacım var senetle almak istiyorum ankara nasıl yardımcı olabilirsiniz mail polat_acar

  12. NİGAR dedi ki:

   CEMİL BEY MERHABA BANA DÖNÜŞ YAPARMISINIZ BABAM EMEKLİ DEVLET MEMURU ACİL PARAYA İHTİYACIMIZ VAR.

  13. Murtiş dedi ki:

   Benimle iletişime geçebilirmisiniz. Acil ihtiyaç var. Mail bekliyorum

  14. Cem badem dedi ki:

   Bana yardimci olurmusunuz

  15. Murat dedi ki:

   Gercekten borc para veriyor musunuz bana acil para lazim senet imzalarim

  16. Özkan dedi ki:

   Bana da lazım nasıl olacak

  17. Ayse dedi ki:

   10 00 tl ohtiyacim var 24ay odemeli sartlar nefor scsba

  18. Hakan sayın dedi ki:

   Arayın bekliyorum temınatlı

   1. Hakan sayın dedi ki:

    80000 tl ihtiyaç

  19. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasil kredi kullanabilirim

  20. Fatime Bodur dedi ki:

   Acil para lazım borçlarımı kapatmam için dönüş yaparsanız sevinirim

 37. Seval dedi ki:

  Acil 50.000 tl paraya ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim

 38. Cem dedi ki:

  MERHABA . BEN CEM KARA . MALATYADA YAŞIYORUM. acil 6500 tl ihtiyacım var. 12 ay vadeli. özel sektörde çalışıyorum. 2100 tl gelirim var

 39. Anonim dedi ki:

  merhaba iyi günler senet ıle yardımcı oluyorum en dusuk 20.000 tl en yuksek 100.000 tl verıyorum cıddı alıcılar lutfen yazı s

  1. seda dedi ki:

   merhaba acil 100.000 tlye ihtiyacım var dönüş yaparmışsınız

  2. Soner dedi ki:

   Nasıl ulaşacagız size 75 bin tl kullanmak istiyorum

  3. halilkoray avan dedi ki:

   bana ulaşma şansınız varmi öğrenciyim ve çalişiyorum 10000 tl ye ihtiyacım var aylik 400 tl taksit ödeye bilirim çok zor durumdayim lütfen yardım edin

  4. Onur dedi ki:

   Merhaba ssklı calismaktayim 10.000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  5. Ali dedi ki:

   100 bine acil ihtiyaçım var

  6. yozcany@hotmail.com dedi ki:

   selam ben sakarayada kamuda mühendisim. size nasıl ulaşabilirim

  7. Cem dedi ki:

   6500 tl lazım bana. malatya yaşıyorum. görüşmek isterim sizle .

  8. arif dedi ki:

   merhaba borclarımı tek elde toplamak ve bıraz yatırım yapmak ıcın 20 25 bin tl ıhtıyacım var. 15 ay vadeyle odeyebılırm. yardımcı olursanız sevınırım
   . özel sektorde ogretmenim.

  9. Volkan dedi ki:

   Ben memurum bana 20000 lazım iletisime geçer misiniz

  10. Sebahattin dedi ki:

   Anonim acil 30 bine ihtiyacım var dondub30 ulasin bana gmail.com

  11. Taner dedi ki:

   ulasirmisin abi

  12. Anonim dedi ki:

   nasıl ulasabılırım sıze

  13. Anonim dedi ki:

   Merhaba ist yaziyorum 2aylığına 20 bin tl ihtiyacım var 2500 gelirim var bana yedinci olurmusunuz

  14. Emre deniz dedi ki:

   Selamın aleyküm anonim benim kredi ihtiyacim var ulasirmisiniz dört yüz otuz altı atmış iki doksan beş

  15. tevfik dedi ki:

   İyi günler ist.dan ben bana acil 30 bin lazım anonim bey burdan yazarmısınız ön ödeme alıyormusunuz

  16. Tuncay Akçakaya dedi ki:

   Merhaba.. bana ulaşırsanız ssevinirim.20 bin almak istiyorum

  17. Ayse dedi ki:

   Sartlar hakiinda bilgi alabilirmiyim

 40. Kerim dedi ki:

  Hem öğrenciyim hem çalışıyorum 1800tl net maaşım var 5ay vadeli 5.000tlye ihtiyacım var anne baba ayrı zor durumdayım biraz Eğitim için borç yaptım yardım edicek varsa memnun olurum

 41. Engin dedi ki:

  Merhaba, Samsunda yasıyorum 10.000 tl paraya ihtiyacım var. Senetle veya kredi şeklinde yardımcı olurmusunuz ?

 42. raci dedi ki:

  adem bey bana özelden ulaşabilirmisiniz acilll

  1. gülsüm dedi ki:

   benim 30000 liraya ihtiyacim var 48 ay vade ile yardimci olurmusunuz

   1. aytaç dedi ki:

    merhabalar yorum yapmışsınız krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz yada

    1. crn dedi ki:

     Bir site, posta ya da mail adresi iletebilir misiniz detayları görüşmek için lütfen?

    2. Sebahattin dedi ki:

     Mrb Aytaç bey bana ulaşırmısınız 35 milyara ihtiyacım var 700 700 ödeyebilirim ama önden kesinlikle para vermem ismim Sebahattin

     1. Ceren dedi ki:

      Merhaba sartlariniz nelerdir acaba

    3. Nurdan dedi ki:

     Çok acil bana ulaşımısınız

    4. Nurdan dedi ki:

     Aytaç bey lütfen bana ulaşın durum çok acil

     1. Anonim dedi ki:

      Bana 30000 lazım şartlar ne geri ödeme nasıl 1000 TL odemeli

    5. Mikail dedi ki:

     Bana yardımcı olurmusunuz 5000₺ lazım

    6. yozcany@hotmail.com dedi ki:

     aytaç bey selam ben sakaryada kamuda mühendisim. size nasıl ulaşabilirim

     1. aytaç dedi ki:

      merhabalar krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde numaradan çağrı atıp veya mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz

      1. Fatime Bodur dedi ki:

       Acil krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen ciddiyim memurum ödemeleimi düzenli yaparım

    7. Anonim dedi ki:

     Arayın lütfen

     1. Hakan dedi ki:

      Mailden ulasın 80000 tl ıhtıyaç 6 ay teminatlipotek var

    8. vedat dedi ki:

     Aytac bey benimde 80 bine ihtiyac var burdan ulasrsnz

    9. Emre deniz dedi ki:

     Selamın aleyküm benim kredi ihtiyacim var ulasirmisiniz dört yüz otuz altı atmış iki doksan beş on

    10. erdal çelik dedi ki:

     10.000 tl 24 ay vade kredi

   2. Anonim dedi ki:

    30000 TL lazım 1000 ödemeli aylık şartlar ne kolay gelsin

    1. Gokhan dedi ki:

     Yardimci oljn 50 bin ihtyacim var50 bin tlye ihtiyacim var

   3. Cemal dedi ki:

    bana bi dönüş yaparmisin

    1. Onur dedi ki:

     Merhaba 15bin lira nakite ihtiyacım var acil dönerseniz sevinirim

   4. Bahar dedi ki:

    Nasil ulasabiliriz size?

 43. Anonim dedi ki:

  merhaba ıyı gunler 70.000 tlye kadara yardımcı oluyorum ciddi alıcılar lutfen yazsın bizlere senetle 48 ay vade ıle yardımcı oluyoruz yazın yardımcı olalım

  1. Can dedi ki:

   Merhaba 10 bin tl ye ne kadar masraf alıyorsunuz ve abkaradayim

  2. Mehmet B dedi ki:

   Merhaba, uygun görürseniz 48 ay vade ile 10.000 kadar borç almak isterim. Yasal takipte olan borçlarımı temizlemek ve borçlarımı tek bir yerde toparlamak istiyorum.Yardımcı olursanız çok müteşekkir olacağım

   Şehir:Ankara

   1. ahmet dedi ki:

    mehmet bey

  3. Saim ilsan dedi ki:

   Lutfen bana yardim edin

  4. Nurdan dedi ki:

   Beni ararmısınız

  5. Ali dedi ki:

   Bana 20 bin lazım kardeşim

  6. gülsüm dedi ki:

   bana yardimci olurmusunuz 30000 48 ay vade ile

  7. Serkan dedi ki:

   Mrb ararsanız sevinirim biraz nakite ihtiyacım var

  8. ahmet dedi ki:

   merhaba ben 30bin istiyorum

  9. Nur dedi ki:

   Benim acil 15 bine ihtiyacım var. Ödemelerde sıkıntı olmaz. Yardımcı olursanız sevinirim

  10. Ayberk dedi ki:

   Kardesim Bana 1000 tl lazim aylik odicem nasil ulascam sana

  11. mehmet dedi ki:

   merhaba 70 bın tl ben almak ıstiyorum aylık 6000 maaşım var

  12. Gulay dedi ki:

   Merhaba bana acil 50 bin tl lazim emekliyim 48 ayda odeyebilirim bankalardan kesinlikle kullanamiyorum durumum cok acil yardimci olursaniz sevinirim Ankaradayim bu arada

  13. seda dedi ki:

   merhaba yardımcı olurusunuz ?

  14. hüseyin gezen dedi ki:

   bana yardımcı olurmusunuz senetle kredi kullanmada

  15. Anonim dedi ki:

   70.000 48 ay vadeli olabilir

  16. Anonim dedi ki:

   70.000 48 ay vadeli olabilir

  17. cengiz suncak dedi ki:

   Selam araç alacam bankadan kredi çekemiyorum araç almam için 30 bin tl kredi lazım…cengiz suncak özelden yzbilirsiniz..

  18. Mehmet dedi ki:

   Aytaç bey bana 50.000 lazim nasıl yardımcı olabilirsiniz

  19. tevfik dedi ki:

   Anonim bey benim 30 bine hitiyacım varnburaya yazarmısınız

  20. Özkan dedi ki:

   bana nakit lazım

  21. Nedim dedi ki:

   Çok acil 12000 tl ye ihtiyacım var kamu çalışanıyım

 44. Şafak dedi ki:

  Merhaba. 10.000 TL ye ihtiyacım var. Dağınık olan borçlarımı toparlayarak tek bir yere taksitlenmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Şafak dedi ki:

   Bulunduğum il Edirne MERKEZ

 45. batuhan dedi ki:

  Acil 20.000 tl ihtyacım var her ay düzenli vade ödemesini yapabilirim banklardan kredi alamıyorum yardımcı olun

  1. Ayberk dedi ki:

   1.000 TL KREDİ VERCEK WARMI SENETLE LÜTFEN BİRİ ULAŞSIN İNSTAGRAM KULLANICI ADI= aytacsoncu

 46. gülsüm dedi ki:

  acil 30000 liraya ihtiyacim var riskli grupta oldugum icin kredi alamiyorum bu miktarla bankaya olan borcumu ve ozel borclarimi kapatacam odemelerimde herhangi bir gecikme yok sadece 1 donem avans hesabimda gecikme var yardimci olurmusunuz

 47. Emre dedi ki:

  30.000 tlye ihtiyacım var dükkan açıyorum 50 bin tl yatırım yapıldı mevcut param yetmediği için açamıyorum 6 ay için toplu geri dönüş yapıcam ilgilenen yardımcı olabilecek varsa acil iletişime geçebilir misiniz ?

 48. EGE dedi ki:

  BANKA VE OZEL BORCLARIMI ODEYEBİLMEK İÇİN ACİL 35.000 TL İHTİYACIM VAR 36 AY VADELİ

 49. mutlu aral dedi ki:

  dağınık olan borçlarımı tek seferde kapatmak için 10.000 tl nakit ihtiyacım var hibe istemiyorum allah muhammet aşkına sadece borç istiyorum lütfen bana yardımcı olun Malatya

  1. Aylin dedi ki:

   Tel no nedir

 50. AYAZ dedi ki:

  sende kredım cıkmıyor alamıyorum kara lıstedeyım dıyorsan hemen ara herşey yasal olaraktır bankadan kullandırıyoruz kredınızı bıze degıl bankaya oduyorsunuz bız danısmanlık sırketıyız sadece

  1. Ahmet dedi ki:

   Merhaba memurum ciddî alıcıyım

   1. Hasan dedi ki:

    Bana yardımcı olurmusunuz acil

    1. Melisa dedi ki:

     Size nerden ulaşabilirim

    2. Hatice sürmeli dedi ki:

     Kenan bey koşullarınız nedir. Ben devlet memuruyum.. mersin de yaşiyorum. 48 ay vade ile 75 bin icin yardicı olurmusunuz.teminatim yok

    3. Serkan dedi ki:

     50 bin lira kazım 75 bine kdr verebilceğinzi söylemişsinz .. esnafım bu konuda görüşebilirz

  2. Samet dedi ki:

   10 bin tl kredi ihtiyacim var. Bana ulasacak birisi var mi acaba. Yer kayseri. Sehir disi icin gelme imkanim mevcut. Cevap bekliyorum.

   1. Ferit var dedi ki:

    Merhabalar kenam bey nasıl gorişe bılırız

  3. Mustafa dedi ki:

   Merhaba bana 10000 tl lazım acil olarak bir miktarı için iş kurucam diger miktarı içinde saga sola olan borçlarımı temizleyecem bana bu konuda yardımcı olurmysunuz bankalarda kara listedeyim daha fazla çıkartabilirseniz çok iyi olur benim için

  4. crn dedi ki:

   Bir site, posta ya da mail adresi iletebilir misiniz detayları görüşmek için lütfen?

   1. Kerim dedi ki:

    Hem öğrenciyim hem çalışıyorum 1800tl net maaşım var 5ay vadeli 5.000tlye ihtiyacım var anne baba ayrı zor durumdayım biraz Eğitim için borç yaptım onları kapamam lazım lütfen yardım edicek varsa memnun olurum istanbulda yaşıyorum mail adresi

    1. Cemal dedi ki:

     Kenan bey goruselim

     1. Gokhan dedi ki:

      Esnafim 48 ay vade ile nakite ihtiyacim var 50 bin tl senetlr vere bilicek olan

  5. tevfik dedi ki:

   Ayaz bey 30 bin lazım bana buraya yazarmısınız

  6. muammer dedi ki:

   merhaba Ayaz bey görüşmemiz mümkün mü ?

  7. Havva dedi ki:

   10 bın tlye ıhtıyacım var şartlarınız nedır

 51. kenan dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle yardımcı olunur 75000 tlye kadar cıddı alıcılar yazsın lutfen 60 aya kadar vade yaparım

  1. mehmet dedi ki:

   15000 tl lazım senetle acil

  2. ALTAN dedi ki:

   Nasil ulasabiliriz

  3. sebahattin dedi ki:

   kenan bey size nasıl ulaşırm 30.000 milyara ihtiyacım var çok acil sebobicen ulasrsanz sevirim @gmail.com

  4. Okan dedi ki:

   Merhaba ben acilen 10 bin lira lazim yardımcı olursanız sevinirim lütfen allah rızası için yardımcı olun

  5. Şeyhmus dedi ki:

   20 bin lazim

  6. eko dedi ki:

   70 bin ben alabilirim icralik oldum bankalari kapatip 60 ay oderim saglim memuruyum size nasil ulasirim

  7. Mert dedi ki:

   Merhabalar görüşmek istiyorum ulaşırsanız sevinirim

  8. Samet dedi ki:

   Kenan bey 10 bin tl kredi ihtiyacim var. Kayseride ikamet etmekteyim. Bana ulasirmisiniz.

  9. Nesli dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz size

  10. Yasin dedi ki:

   Merhaba kenan bey 5000 tl ihtiyacim var acil 500 500 geri ödeme yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim aci lütfen

  11. raşit dedi ki:

   merhaba;istanbul ümraniye de yaşıyorum.senetle kredi hakkında bilgi almak istiyorum.

  12. Mehmet güzel dedi ki:

   Merabalar sizle nasıl irtibat kurarım

  13. Alp Alp dedi ki:

   Şartlarınız nedir acaba

  14. Ramazan dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim size

  15. GÜRKAN dedi ki:

   KENAN BEY 5 BİN LİRA LAZIM NASIL YARDIMCI OLURSUNUZ

  16. Ahmet dedi ki:

   Adana da kamuda çalışıyorum acıl dönüş yaparmısımız

  17. Nur dedi ki:

   Merhaba, 15 bine ihtiyacım var acil olarak. İstanbuldayım.

  18. Kerim dedi ki:

   Hem öğrenciyim hem çalışıyorum 1800tl net maaşım var 5ay vadeli 5.000tlye ihtiyacım var anne baba ayrı zor durumdayım biraz Eğitim için borç yaptım onları kapamam lazım lütfen yardım edicek varsa memnun olurum istanbulda yaşıyorum mail adresi

  19. Kerim dedi ki:

   Hem öğrenciyim hem çalışıyorum 1800tl net maaşım var 5ay vadeli 5.000tlye ihtiyacım var anne baba ayrı zor durumdayım biraz Eğitim için borç yaptım onları kapamam lazım lütfen yardım edicek varsa memnun olurum istanbulda yaşıyorum mail adres

  20. Nurdan dedi ki:

   Bana ulaşın çok acil faizi önemli değil

  21. Anonim dedi ki:

   şartlar için alikan facebook ulasabilirmisin

  22. yozcany@hotmail.com dedi ki:

   kenan bey selam ben sakarayada kamuda mühendisim. size nasıl ulaşabilirim

  23. Volkan dedi ki:

   İyi günler memurum 20000 tl ye ihtiyacım var 84 iletisime geçer misiniz

  24. muammer dedi ki:

   kenan bey merhaba

   40,000 tl 48 ay vadeli kredi almak istiyorum şartlarınız nedir görüşmemiz mümkün mü ? istanbulda yaşıyorum dağınık borçlarımı toparlamak istiyorum ödemenizi her ayın 20 de aksamadan yaparım mail adresim iletişime geçmenizi rica ediyorum

  25. Anonim dedi ki:

   75000 e ne kadar alıyosunuz geri ödemesi kaç ay oluyor bilgi alabilirmiyiz

 52. SADİ dedi ki:

  ACİL 5000 TL LAZIM MEMURUM AYLIK DÜZENLİ ÖDEME OLUR ULAŞIRMISINIZ

 53. hasan dedi ki:

  aylık maasım 4000 tl ortalama 2 bin tl aylık geri odeme yapabilirim

  1. Soner Özata dedi ki:

   Nakit ihtiyacı

   1. erkan dedi ki:

    40000 tl ihtiyac var bilgi almak istiyorum

 54. Anonim dedi ki:

  .
  SOYLU FAKTORiNG

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

  SENET KARSILIĞI Kredi İmkanı Saglamaktayız

  * Talep
  ve
  * Sikayetleriniz
  Bizler İçin Değerlidir…

  1. zeynep dedi ki:

   acil bana da lazim donermisiniz

  2. CENGİZ CEBECİ dedi ki:

   Benimde paraya ihtiyacım var 3binlira maaşım var bana ulaşmanız mümkün mü ankarada ikamet ediyorum çağırdığınızda nereye isterseniz gelirim

  3. Saner dedi ki:

   Kolay gelsin…acil olarak 10.000 tl nakite ihtiyacım var…size de uygunsa dönüş yaparsanız sevinirim…tşkrlr…

  4. muammer dedi ki:

   merhaba

   size nasıl ulaşabilirim mail adres

  5. ferdi dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz 7500₺ihtiyacim var aylık net gelirim 2500₺daginik odemelerim var taksitleri geciktirdiği dönüş yaparmisiniz

  6. Salih dedi ki:

   Cocugum hastaydi o yuzden saga sola borclandik kredi cektik . Mevcut boclarimi bir araya toplamam icin 26000 tl senetle krediye ihtiyacim 2449 lira maas bordrom var var yoksa bankalarla basim derde girecek

  7. Sebo dedi ki:

   Benim acil 30.000 milyara ihtiyacım var hacizlerim var onları kaldirmam gerekiyo nasıl ulaşabilirim size

  8. ALTAN dedi ki:

   Size nasil ulasabiliriz

  9. Anonim dedi ki:

   s.a şartlarınız neler.

  10. Mert dedi ki:

   Merhabalar görüşmek istiyorum ulaşırsanız sevinirim

  11. Kadir dedi ki:

   Sirket sahibiyim ltd.şti senetke jrefi kullanabilirmiyim

  12. Yasin dedi ki:

   10.000 tl ihtiyacım var

  13. raşit dedi ki:

   merhaba;istanbul ümraniyede yaşıyorum.senetle kredi detaylar hakkında bilgi almak istiyorum.iyi çalışmalar…

  14. Mehmet güzel dedi ki:

   Sizlere nasıl ulaşa bilirim yardımcı olurmusunuZ

  15. Nurdan dedi ki:

   Lütfen yardım edin ulaşın

  16. Nur dedi ki:

   Merhaba, brnim acilen 15 bin tl ya ihtiyacım var. Maaşım yüksek ödemelerde sıkıntı olmaz. Acil dönüş yaparsanız sevinirim

  17. Nurdan dedi ki:

   Bana ulaşın çok acil faizi önemli değil

  18. Soner yesil dedi ki:

   Slm bana arac almak icin 40.000 tl lazim 2.200 net maasim var aylik odeyebilirim

  19. Anonim dedi ki:

   Ben belediyede çalışıyorum arayın lütfen 10 bin lazım

  20. ibrahim dedi ki:

   50000 tl ye ihtiyacım var.ipotek verebilirim. yeni maliyeye kaydoldum. market ve kahvehanem var. mülkiyeti kendimin. aylık taksitle veya 12 ay sonra tek ödeme yapabilirim.

  21. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasil kredi kullanabilirim

 55. Sibel dedi ki:

  Ben sibel çok acil para lazım bana yardımcı olur musunuz lütfen

 56. Sibel dedi ki:

  Ben sibel çok acil ev. Almam lazım yüz bin para lazım yardımcı olur musunuz

 57. Sibel dedi ki:

  Ben sibel yüz bin lazım bana. Çok acil

  1. Kenan dedi ki:

   Merhaba 8000 tl kredi ihtiyacım var acil yardımcı olur musunuz ?

   1. Ferit var dedi ki:

    İmerhabalar on bınlıra ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

    1. ahmet dedi ki:

     merhaba acil 10 binlira lazım yardim ci olur saniz sevinirim ismim ahmet dağınik borçlari bi noktaya toplamak ıstıyorum

     1. erkan dedi ki:

      bilgi almak istiyorum ulasırmısınız

 58. Anonim dedi ki:

  MERHABA HERKESE SENETLE KREDİ KONUSUNDA YARDIMCI OLUYORUZ EN DUSUK LİMİT 10.000 TL EN UST LIMIT 100.000 TL 60 AYA KADAR DUSUK FAIZLE VERIYORUZ CİDDİ OLANLAR LÜTFEN YAZSIN

  1. İsmail dedi ki:

   Merhaba 80.000 ihtiyacım var. Senetle nasıl yardımcı oluyorsunuz

  2. Veli dedi ki:

   Selamün aleyküm hayırlı günler Bana 10000 tl lazim hastane için ne yapmam gerekiyor yardimci olursananiz sevinirim

  3. Ömer dedi ki:

   Merhaba banad/30.000bin lazim

  4. gürkan dedi ki:

   merhaba oto galeri açmak istiyorum fakat sermayem düşük bunun için kredi istiyorum ulaşabilirmisiniz 100.000 tl yi ayda 5000 olarak geri ödeyebilirim.

  5. Adnan öztürk dedi ki:

   Anonim bana yardımcı olurmusun, 20000 TL ihtiyacım var emekliyim calisanım aylık gelirim 5000 TL istanbul gaziosmanpasa dayım

  6. Özgün dedi ki:

   Bana 15.000 tl lazım… whataptan yazma imkanınız warmı detaylar için…

  7. Smt dedi ki:

   Mrb size nasıl ulaşabiliriz gerçekten çok zor durumdayım iletişime geçmenizi bekliyorum

  8. Berkant dedi ki:

   İyi günler. Annem ameliyat oldu ama hastane ve ilaç masraflarının hepsini ödeyemedim. 10.000 TL paraya acil olarak ihtiyacım bugün içinde. Hiçbir yerden de bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

   1. Ender dedi ki:

    Acil 5.000tl ihtiyaç var çok zor durumdayım

  9. ELO dedi ki:

   NASIL ULAŞICAZ ACABA

  10. volkan dedi ki:

   acil 50000 tlye ihtiyacım var.eşim hastalandı onun tedavisi icin tum paramı kullandım.bunun netıcesinde bank ve magazalardan içralık oldum.tum borcumu ödeyıp tek bır yere ödeme yapmak istıyorum o yuzden 50000 tlye ihtıyacım var ayda 2300 tl gelırım var

  11. Mucahit dedi ki:

   Merhaba acil 30 bin tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  12. Tabip dedi ki:

   Iyi gunler benim acil paraya ihtiyacım var 90 bin tl yardimci olurmusunuz kara listedeyim kiredi borcum var. Zordurumdayim

  13. gürkan dedi ki:

   Selam ist ataşehir 3.700 belgelenir gelirim var 10 bin kredi kullanmak istiyorum

  14. VELİ dedi ki:

   MERHABA BANA ACİL OLARAK 40.000TL LAZIM SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM VADESİ PARANIN DURUMUNA GÖRE KONUŞSAK. AYDINDAN YAZIYORUM BANA ACİL DÖNERMİSİNZ.

  15. ercan dedi ki:

   bana ulabılırmısınız cıddı dusunuyorum

  16. CENGİZ CEBECİ dedi ki:

   Ben ciddiyim numaram 80bine ihtiyacım var

  17. Necati dedi ki:

   Nasıl iletişime geçebiliriz.

  18. Saner dedi ki:

   Kolay gelsin…acil olarak 10.000 tl nakite ihtiyacım var…size de uygunsa dönüş yaparsanız sevinirim…tşkrlr…

  19. NURCAN dedi ki:

   MERHABALAR BANADA 40.000 LAZIM NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ ,ÖN ÖDEME ADI ALTINDA TALEPLERİNİZ VARSA HİÇ ULAŞMAYIN 3000 TL GELİRİM VAR AYLIK 1800 TL GERİ ÖDEME YAPABİLİRİM

  20. ferdi dedi ki:

   Kredi puanım dusuk 7500₺ihtiyacim var dağınık ödemelerin için yardımcı olur musunuz ferdî

  21. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl kullanmak istiyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  22. Sebo dedi ki:

   Anonim nasıl ulaşabilirim size acil 30.000 milyara ihtiyacım var

  23. orhan keleş dedi ki:

   bana ulaşın

  24. Mahmut dedi ki:

   arayın goruselim

  25. eko dedi ki:

   mrb 70000 tl 60 ay vade ile alabilirmiyim banka borcundan kurtulayim size seve seve oderim saglik memuruyum nasil ulasirim

  26. Özcan dedi ki:

   Merhaba pazartesi günü ödemem var 15 bin TL lazım 2 ay içinde ödenecek dönüş yaparsanız sevinirim

  27. Mert dedi ki:

   Merhabalar görüşmek istiyorum ulaşırsanız sevinirim

   1. Hatice sürmeli dedi ki:

    100 bin tl 48 ay vade ile kullanmak istiyorum. Devlet memuruyum.mersin de yaşıyorum.teminatim yok.hatice

  28. Samet dedi ki:

   Bana 10.000 tl gerekiyor. Dönüş yapabilirmisiniz..

  29. Yasin dedi ki:

   dönüş yaparsanız sevinirim

  30. raşit dedi ki:

   merhaba;istanbul ümraniyede yaşıyorum.senetle kredi detaylar hakkında bilgi almak istiyorum.iyi çalışmalar…

  31. Mehmet güzel dedi ki:

   Yardımcı olurmuxunuz sizlere nasıl ulaşa bilirim benim no

   1. Ferit var dedi ki:

    Yardımçi olursanız sevınırım nasıl ulaşim daglarız sıze

  32. Alp Alp dedi ki:

   Ben ciddiyim yardımcı olurmusunuz?

  33. aydın dedi ki:

   merhaba size nasıl ulaşabilirim

  34. Mustafa ali ayvaz dedi ki:

   Ankara da oturuyorum 10 bin lazım

  35. Soner dedi ki:

   Merhaba nasil ulaşabilirim size

  36. Nurdan dedi ki:

   O zaman siz bize ulaşın telefon numsrası yok diz bana ulaşırmısınız çok acil bi durum

  37. seda dedi ki:

   100.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz ?

  38. Onur dedi ki:

   Merhaba 20000 TL senetle kredi kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen dönüş yapın

  39. Bahar dedi ki:

   Anonim dönüş yaparmisiniz.. 50.000tl ihtiyacim var.. acil…

 59. Anonim dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle veyada altınla kredı verılır en dusuk 10.000 tl en ust lımıt 100.000 tl 12 ile 48 ay arasında vade yapılır ciddi dusunenler lutfen yazsın

  1. Semiha dedi ki:

   Merhabalr ben 60 bin senet imza karsiligi nakit aramakataim umraniye canpark avmde restorantin isltmeciligini alicam geliride yuksek oranin.lutfen yardimci olurmusunuz cok acilllllllllll

  2. veli dedi ki:

   SLM is yerim icin senetle 10.000 tl ye ihtiyacim var.malzeme almak icin.ciddiyim acil ulasirsaniz.gaziantepteyim.

  3. Ali dedi ki:

   40000 bin tl bi nakit ihtiyacım var 12 ay vadeli düşünüyorum geri dönüşü vadesinden önce kapatma durumumda olabilir ne kadar faizi olr bi bilgi verebilirmisiniz

  4. Selim Yel dedi ki:

   Hocam 100 bin ₺ lazım. Yardımcı olur musunuz ?

  5. Nazlı dedi ki:

   Meraba boluda yaşıyorum 20 bin tl ye ihtiyacım var avukata düşen kredilerim var bide ufak tefek borçlarım senetle kredi verebilirmisiniz

  6. Selçuk dedi ki:

   15 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  7. Fatih dedi ki:

   Merhaba acil senetle 70-100 bin arası bir krediye ihtiyacım var

  8. Adnan öztürk dedi ki:

   20000 TL ihtiyacım var emekliyim calisanım aylık gelirim 5000 TL istanbul gaziosmanpasa dayım acilbana ulaşın

  9. Adnan öztürk dedi ki:

   Anonim bana 20000 TL lazım acil ciddiyim bana ulaşın

  10. Nevzat dedi ki:

   MERHABA esnafız dükanımız var 40000 nakit ihtiiyacımız var yardımcı olurmusunuz gelip işyerimizi görebilirsiniz teşekkürler

  11. Nevzat dedi ki:

   MERHABA esnafız dükanımız var 40000 nakit ihtiiyacımız var yardımcı olurmusunuz gelip işyerimizi görebilirsiniz teşekkürler

  12. gürkan dedi ki:

   merhaba oto galeri açmak istiyorum fakat sermayem düşük bunun için kredi istiyorum ulaşabilirmisiniz 100.000 tl yi ayda 5000 olarak geri ödeyebilirim.

  13. Berkant dedi ki:

   İyi günler. Sağlık problemleri için kullanacağım 10.000 TLye ihtiyacım var yarına kadar. 12 ayda ödeyebilirim duruma göre daha erken kapatma ihtimalim de olabilir. Bana geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  14. Ramazan dedi ki:

   Cok acil 20000 liraya ihtiyacim var 20 defa oldu yaziyorum geri donus olmuyor lutfen bir cevap yazin bekliyorum

  15. SADİ dedi ki:

   telefon yazarmısınız konuşalım ltfen

  16. Saner dedi ki:

   Kolay gelsin…acil olarak 10.000 tl nakite ihtiyacım var…size de uygunsa dönüş yaparsanız sevinirim…tşkrlr…

  17. Anonim dedi ki:

   geri dönüş yapabilirmisiniz lütfen ihtiyacım var

  18. Şeyhmus dedi ki:

   Anonim net gelirim 5bin aylık 30 bin lazim ulaşın görüşelim

  19. Sebahattin dedi ki:

   mrb aksaraylıyım 35 milyara ihtiyacım var ismim Sebahattin haciz ve borçlarımı kapatmak için aylık 700 700 ödeyebilirim ön ödeme isteyenler uzak dursun

 60. digdemugur16@gmail.com dedi ki:

  acil 10 bin senetle kredi alabilicem ulaşsn ön ödeme talep etmeyyin illa etçeksenz krediyi verin vericeniz krediden alın

  1. Anonim dedi ki:

   20bin lazim murat kaya

  2. Demet dedi ki:

   Ben düşünebilirim e mail adresim iletişime geçebilirsiniz

 61. Anonim dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle veyada altınla kredı verılır en dusuk 10.000 tl en ust lımıt 75.000 tl 12 ile 60 ay arasında vade yapılır ciddi dusunenler lutfen yazsın

  1. Acelya dedi ki:

   Merhaba Antalya merkezdyim iş kurmak için 10bin tlye ihtiyacım var ulasirsaniz sevinirim.

  2. Ahmet dedi ki:

   Adana’da kamuda calişıyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim

  3. yozca dedi ki:

   sakaryada kamuda mühendisim. maaşım 4500tl. acil 15.000 tl lazım

  4. Macit dedi ki:

   20.000 lazım kartları düzlemek için ne gibi talepleriniz var acaba ? Macit

  5. Osman dedi ki:

   Bana acil 10 bin tl lazim yardimci olurmusunuz

  6. Osman dedi ki:

   Acil 10 bin tl lazim ulasirsaniz sevinurim

  7. Kaan demir dedi ki:

   Bana verebilir misiniz 55.000 tl aylık 1800 tl ödeyebilirim çok acil ne olur geri dönüş yapın

  8. Serkan dedi ki:

   Selamın aleykum izmirde yaşıyorum 10 bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  9. Ebru dedi ki:

   Balikesirde oturuyorum hicbir mal varlığım yok eşimde bende çalışıyoruz kredi çekemiyoruz gerçekten yardımcı olabilecek birileri varsa dönüş yaparsa sevinirim

  10. songül dedi ki:

   merhaba senetle 15.000 yada 20.000 istiyorum vadesi 36-48 ay arası taksitle size ulaşabileceğim telefon numarası verirmisiniz yada mail adresi

  11. oğul deniz çubukcu dedi ki:

   15000 tlye ihtiyacım var aylık 750 tl ödeme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

  12. Mert Atasay dedi ki:

   Meraba hocam benim acil 10.000 liraya ihtiyacım var senet karşılığı ankaradayim

  13. gürkan dedi ki:

   merhaba oto galeri açmak istiyorum fakat sermayem düşük bunun için kredi istiyorum ulaşabilirmisiniz 100.000 tl yi ayda 5000 olarak geri ödeyebilirim.

  14. Ramazan dedi ki:

   Merhaba bana acil 20000 lazim ayda 15000 lira oderim sskli calisanim acil donus bekliyorum sizden

  15. Ersan dedi ki:

   İhtiyacım var irt nasıl olucak

  16. Mehmet güzel dedi ki:

   Yardımcı olurmuxunuz

  17. Nurdan dedi ki:

   acil 100 000 lazım bana ulaşın lütfen faizi taksidi önemli değil

 62. Anonim dedi ki:

  acilen kredii tfk temas eposta

  1. Gokhan dedi ki:

   Ulaşırmısınız

 63. serkan dedi ki:

  MERHABA TAKSİTLE ELDEN KREDİ VERİLİR

  1. Soner dedi ki:

   bin tl ihtiyacım var. Taşıt kredisi çektiğim için kredi çekemiyorum.

  2. Soner dedi ki:

   Taşıt kredisi çektiğim için kredi çekemiyorum 6 bin TL lazım 12 ay

  3. Anonim dedi ki:

   Merhaba acil 50000 tl ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

  4. Muhammet dedi ki:

   Merhaba serkan bey 5000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

  5. Serkan dedi ki:

   Merhaba
   Kredi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  6. ahmet dedi ki:

   benim 10000 tl ye ihtiyacım var. ilgilenirseniz sevinirim.

  7. Çağlar dedi ki:

   Benimde ihtiyacım var dönüş yapar mısınz

  8. Kaan demir dedi ki:

   Merhaba aylık elden taksitle ödemek istiyorum 1800 tl aylık ödeyebilirim 50.000 ya da 55.000 tl istiyorum acil olarak yarın İçin görüşme yapabilir miyiz sizinle verebilir misiniz çok acil İnanın

  9. Ramazan dedi ki:

   Merhaba serkan bey nasil iletisim kurariz sizinle acil donus bekliyorum sizden

  10. Şeyma dedi ki:

   Lütfen bana ulaşın adım şeyma

  11. Yasin dedi ki:

   acil dönerseniz çok sevinirim

  12. Nurdan dedi ki:

   lütfen ulaşın

 64. cem dedi ki:

  merhaba istanbul da yaşıyorum özel sektörde çalışıyorum yasal takipte kara listede falan değilim ama kart borcu gecikmesi nedeni ile bankalardan kredi alamıyorum eminim size buradan yazan herkesin durumu acildir ama benim gerçekten bu hafta çok acil 10.000 liraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim…

 65. umut dedi ki:

  merhaba 2000 tl gibi ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirim.geri ödeme en fazla 3 taksit.ilgilenenler ulasıcagıö adres biklgi yazsınlar

  1. murat dedi ki:

   Merhaba 2000 tl benim sıkıntımı giderir yardımcı olabilirseniz sevinirim 2 taksitde geri öderim mümkünse mail adresime yazarsanız telden görüşelim a

   1. Anonim dedi ki:

    Usta istanbulda ikahmetbediyorum evliyim.1 cocugum var 2000 binliraya ihtiyacim var msj atarsan sevinirim faiziyle 3 ay icinde odeme yapabilirim ondan once odeyemem

  2. Nilay dedi ki:

   Merhaba benim açık yarına ihtiyacım var görürseniz hesabına yazar misiniz

  3. Burak dedi ki:

   Merhabalar cok acil olarak 7bin ihtiyacim var.1 ay sonra ise baslayacağim.ozamana kadar gerekli.mart ayindan sonra zaten param olur.tesekkurler.

  4. Mehemt dedi ki:

   Acil 2000 tlye ihtiyacim var yarina odemem gereken yer var yardimci olurmusunuz

  5. Sude dedi ki:

   Merhaba bursadayım başvurmak istiyorum 2000 3 taksit ama nasıl alabiliriz

  6. Sude dedi ki:

   Acil ulaşabilir mısıniz

  7. Anonim dedi ki:

   whatssup tan ulaşın lütfen

  8. Hasan dedi ki:

   Usta istanbulda ikahmetbediyorum evliyim.1 cocugum var 2000 binliraya ihtiyacim var msj atarsan sevinirim faiziyle 3 ay icinde odeme yapabilirim ondan once odeyemem

  9. hikmet dedi ki:

   selamlar size nasıl ulaşacağım dönerseniz sevinirim

  10. Murat dedi ki:

   Bana acil lazım 1 haftalık lazım

  11. ali doğanay dedi ki:

   1500 tl lazım bana yardım cı olabilirmisiniz ? mail adresinde ulasabilirseniz sevinirim

  12. erdi dedi ki:

   3000 tl ihtiyaç var. 3 taksit uyar

  13. Anonim dedi ki:

   2000lira lazım ulaşırsınız sevinirim

  14. Muhammet dedi ki:

   Merhaba 2000 tl acil ihtiyacim var odemesi 2 taksitle olacak inst. Mami4638

  15. arif dedi ki:

   umut bey bana geri donus yapabilirseniz konusalim

  16. mehmet dedi ki:

   whatsapptan yazın konuşalım

 66. uğur dedi ki:

  aci nakit ihtiyacım var bursa senetle alabilirim

  1. Sezgin dedi ki:

   Merhaba rica etsem yardımcı olur musunuz 20000 için Ankara

   1. feyyaz dedi ki:

    yardimci olurmusunuz bana

 67. Anonim dedi ki:

  UYGUN KREDİLER İÇİN YARDIMCI OLUNUR

  1. ALİ dedi ki:

   MEMURUM AYDIN DA OTURUYORUM YARDIMCI OLUN

  2. Avni dedi ki:

   Merhaba ben kuaförüm kredi çekemiyorum 7.500 TL’ye ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz

   1. Elif dedi ki:

    Acil olarak asgari 50.000 liraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim izmirde ikamet ediyorum

    1. Sibel dedi ki:

     Elif hanım borç parayı bulabildiniz mi bende iznirdeyim 30000 liraya ihtiyacım var iznirde kuyumcular varmış veren ama bulaşmayın diyorlar

  3. MEHMET dedi ki:

   para lazım çok borcum var yardım edin lütfen

  4. osman özsoy dedi ki:

   istanbul 5.000 tl kredi için yardımcı olur musunuz

  5. Tamay dedi ki:

   Senetle para veriyor iseniz 2-3 bin liraya ihtiycim var size nasil ulasabilirim?

  6. Anonim dedi ki:

   Selam 50000 tl ihtiyacım var

  7. Ipek dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

  8. Burak dedi ki:

   Merhabalar cok acil olarak 7bin ihtiyacim var.1 ay sonra ise baslayacağim.ozamana kadar gerekli.mart ayindan sonra zaten param olur.tesekkurler.

   1. Gürkan dedi ki:

    acil12 binliraya ihtiyacım varboya dekarasyon işleri yapıyorum ankarada bulunuyoru yardımcı olabilirmisiniz

  9. nehir dedi ki:

   merhaba 4 liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusnuz

  10. Sude dedi ki:

   Ben kredi talebinde bulunabilir miyim acil

  11. Sude dedi ki:

   Bursadayım acil 10.000 TL ye ihtiyacım var aylık 2000 geri buradan ulaşabilirsiniz

  12. Anonim dedi ki:

   arayın görüselim senetle kredi lazım

  13. İlhan dedi ki:

   Merhaba 10 bine ihtiyacım var

   1. Saner dedi ki:

    Merhabalar..10.000 tl kadar bir ihtiyacım var..senet karşılığında size de uygunsa cvp bekliyorum..tşkrlr…

    1. Saner dedi ki:

     Merhabalar..10.000 tl kadar bir ihtiyacım var..senet karşılığında size de uygunsa cvp bekliyorum..tşkrlr…

  14. Catoados dedi ki:

   nerden ulaşacagız

   1. ALİ dedi ki:

    slm anonim dönmediniz maile cevap yazarsanız sevinirim . yada yardımcı olacaklar arayın görüşelim. aynı zamanda ayda- 1500-1700 tl ödeme yaparım memurum aydın da….

    1. Isik dedi ki:

     Merhabalar 25000 TL ihtiyacim var geri odeme doviz bazinda olucak donus yaparsaniz cok memun olurum

    2. hakan e. dedi ki:

     ankarada memurum .vadeli olarak 20000 ne kadar şartlar nedir. nasıl ulaşabiliriz.

  15. Kaan demir dedi ki:

   Ne kadar uygun olması gerekiyor baban 50.000 tl gerekiyor aylık 1.800 tl ödeyebilirim acil yardımcı olursanız sevinirim çok acil

   1. Yetkin dedi ki:

    Ben coddiyim 75000 tl 60 ay vade li nasil alabiliim

  16. Ramazan dedi ki:

   Nasil ulasabilirim size

 68. Anonim dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese dusuk faızlı senetle veyada altin ile 75.000 tlye kadar kredı verılır 12 ile 60 ay vade yapılarak ve 3 ay veyada 6 ay ve 1 yıl ertelemelı senetle yardımcı olunur cıddı olanlar ve cıddı alıcılar yazsın lutfen

  1. ZEKERIYA dedi ki:

   Selam 20 bin tl krediye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödemeli irtibat

  2. ALİ dedi ki:

   SLM MEMURUM AYDINDAN YAZIYORUM İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÖDEMELERDE SIKINTI OLMAZ

  3. ALİ dedi ki:

   MEMURUM AYDINDAN YAZIYORUM İHTİYACIM VAR ÖDEMEDE SIKINTI OLMAZ

  4. Anonim dedi ki:

   Nasil yardimci oluyosunuz sartlariniz nedir bu nodanarayip bilgi verirmisiniz

  5. ALİ dedi ki:

   selamün aleyküm anonim benimle iletişime geçermisiniz

  6. Seyit karatas dedi ki:

   Emekliyim çalışıyorum ancak emekli masif kredi ye kesiliyor acil on beş bine ihtiyacım var

  7. Tamay dedi ki:

   2-3 bin liraya ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  8. Nilay dedi ki:

   Merhaba açık ihtiyacım var görürseniz hesabına yazar misiniz

  9. Cengiz U dedi ki:

   Hocam bana çok acil kredi lazım çok acil bu gece lazım nolur allah aşkına yardımcı olun askeree gideceğim yarın nolur biri yardım etsin

  10. Sezgin dedi ki:

   Merhaba 20000 e ihtiyacım var bordrom 4800 tl kimlik de verebilirim nasıl ulaşabilirim size

  11. Burak dedi ki:

   Merhabalar cok acil olarak 7bin ihtiyacim var.1 ay sonra ise baslayacağim.ozamana kadar gerekli.mart ayindan sonra zaten param olur.tesekkurler.

  12. Emre dedi ki:

   Kardeşim. Benim 4bin tl kredi ye ihtiyacim var ayda 250.250 öderim bana bi bilgi veririmsin ne kadar faiz orani var bana bildirimisiniz

  13. Murat dedi ki:

   Bursa’da ikamet etmekteyim yardımcı olabilme şansınız varmı

  14. ali dedi ki:

   merhaba iletisim numarasi verirmisiniz

  15. hikmet dedi ki:

   Selam ciddiyim arabamı tamir ettireceğim on iki bin liraya ihtiyacım var kısa vadede ödeyeceğim.İletişime geçerseniz sevinirim görüşmek üzere.

  16. Mahmur dedi ki:

   Ara ciddi DÜRÜSTÇE konuşalım

  17. Anonim dedi ki:

   arayın görüselim senetle kredi lazım

   1. Catoados dedi ki:

    nasıl ulasacagız

  18. İlhan dedi ki:

   Anonim size nasıl ulaşabilirim 10 bine ihtiyacım var

  19. Serpil dedi ki:

   Bana yardımcı olur musunuz.

  20. Anonim dedi ki:

   Mrb ben izmirde oturuyorum hastanede calisiyorum acil 20000bin ihtiyacim var size nasil ulasabilirim adim mehmet

  21. Anonim dedi ki:

   Ben onur istanbuldan eger bana 5000 lirayi taksitle verebilirmiziniz vadeli nekadar oluyor

  22. oğuzhan dedi ki:

   merhaba bana 40-50 bin arası para lazım banka borçlarım hacızlık oldu yenı evlıyım borçlarım dagınık oldugu ıcın odeyemıyorum sız esnafmısınız yada fınans sırketımı istanbul da ıkamet edıyorum

  23. SERCAN dedi ki:

   Selam Zonguldakta esnafım, bölgemde herkes tarafından bilinen bi işletmeye sahibim. Mevsimsel bir iş olduğu için bu dönem nakit sıkışıklığım var. Ödeme taksitleri ve vade farkı konusunda görüşebilir miyiz? Çok uzun değil haziranda başlayarak taksitler halinde 2018 in 10. Ayına kadar borcu kapatma amaçlıyım.

  24. Ahmet dedi ki:

   Adana’da kamu çalışanıyım bekliyorum dönmenizi

  25. özkan dedi ki:

   hocam nerden ulaşıp görüşebiliriz seninle acil ihtiyacım var

  26. Sssn dedi ki:

   Nasil ulaşabiliriz

  27. Selda dedi ki:

   Merhaba nasıl yardımcı olursunuz?

  28. Ramazan dedi ki:

   Slm nasil gorusebiliriz cok acil donus bekliyorum

  29. Mehmet güzel dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz dönüş yaparmısımız maile

  30. aydın dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim

  31. Nurdan dedi ki:

   Ben çok ciddiyim ama siz geri dönüş yapmıyosunız lütfen durum çok ciddi bana ulaşın

  32. müslüm bektaş dedi ki:

   acil çok acil 15.000 tl ye ihtiyacim var yardım edermisiniz sartlari konuşalım ne olur arayın konusalim çok acil

 69. mahmut dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var

  1. ZEKERIYA dedi ki:

   Selam 20 bin tl krediye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödemeli irtibat

   1. Yaser dedi ki:

    Yardimci olumusunuz 30000 lazim fibdik bahcesi var elimizde tapu olarak yardimci olma sansiniz ?

    1. Saner dedi ki:

     Merhabalar..10.000 tl kadar bir ihtiyacım var..senet karşılığında size de uygunsa cvp bekliyorum..tşkrlr…

 70. Ali dedi ki:

  FAKTORiNG
  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

  100 % 100 Banka Güvencesiyle

  işlem başlangıcından sonuna kadar Banka içerisinde

  Saglanmaktadır…

  Senet Karsılığı Kredi İmkanı Talepleriniz ……!!

  s

  1. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   10.000 tl ihtiyacım var.site içi cafe işletiyorum.sezonluk nakite sıkıştım.1 ay ödemelerim geciktiği için kredi çekemiyorum.istanbul anadolu yakası ikametim.

  2. Erhan dedi ki:

   Benım 10000 tl ye ihtiyacım var nasıl yaparız

  3. uğur dedi ki:

   iletişim bilgisi verirmisnz

  4. ruziye coşkun dedi ki:

   merhaba ali bey bana ulaşabılır mısınız 5000 tl ye ıhtıyacım var cok açıl

  5. mehmet dedi ki:

   15000 tl.ye ihtiyacım var.memur emeklisiyim.sigortalı yasal olarak çalışmaya devam ediyorum.ev yaptırdığım için ihtiyaç var. puanım düşük

  6. ferhat dedi ki:

   slm ben İstanbul ümraniyeden yazıyorum kendi firmam var maaş ödemeleri için 40000 tl ye ihtiyacım var

  7. Ipek dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

  8. ali dedi ki:

   merhaba iletisim krabilirmiyim sizle.

   1. Saner dedi ki:

    Merhabalar..10.000 tl kadar bir ihtiyacım var..senet karşılığında size de uygunsa cvp bekliyorum..tşkrlr…

  9. Senay dedi ki:

   40000 ihtiyaç acil donus yaparmisiniz lütfen çok az zamanım var

  10. Ahmet dedi ki:

   Adana kamuda çalışıyorum acil bekliyorum

   1. Ramazan dedi ki:

    Slm cok acil ihtiyacim var nasil gorusebiliriz donus bekliyorum

  11. 61mahmut.aslan@gmail.com dedi ki:

   Bana ulaşabilir misiniz

  12. Ersan dedi ki:

   İrtibat nasıl olucak

  13. erdal çeliktürk dedi ki:

   10.000 tl 24 ay vade kredi

  14. erdal çeliktürk dedi ki:

   10.000 tl 24 ay vade kredi şartlar nderi cevap yazarsanız

 71. ekselans dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese senetle veya da altin ile 100.000 tlye kadar kredı verılır 12 ile 60 ay vade yapılarak ve 3 ay veyada 6 ay eretelemelı cıddı olanlar ve cıddı alıcılar yazsın lutfen

  1. erkan dedi ki:

   telefonum 12000 tl lazım

  2. Rıdvan dedi ki:

   Merhaba bana acil olarak nakit para lazım. Size nasıl ulasabilirim

  3. Rıdvan dedi ki:

   ciddi bir şekilde paraya ihtiyacim var bu sebeple bna kesin dönüş yaparsaniz sevinirim

  4. AYŞE dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz ?

  5. Seyhan dedi ki:

   Merhabalar ben ANKARA mamaya oturuyorum bana acil yedi milyara ihtiyacım var bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz

  6. Ahmet Önal dedi ki:

   Şartlarınız nedir? Yüz bin yüz elli bin lira kadar nakite ihtiyacım var.

  7. kemal dedi ki:

   100.000 TL kredi ihtiyacım var. Ön ödeme gibi bir uygulamanız yoksa benimle iletişime geçebilirsiniz.

  8. Gizem dedi ki:

   Merhaba ben ciddi alıcıyım 100 bin lira için başvurmak istiyorum ne yapmamız lazım

  9. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   Ekselans 10.000 tl nakit ihtiyacm var.vadeli olarak nasl ulaşırım.istanbul anadolu

  10. Ali dedi ki:

   Slm ben memurum 70000 tl borcum var iki bankaya gecikmeli ödeme falan yoktur sicilim temizdir sadece bu borcu kapatıp tek ödeme yapmak istiyorum ayda 1500 tl rahat öderim yardımcı olursanız sevinirim

  11. Sadi ARSLANTURK dedi ki:

   30.000 liraya ihtiyacim var. Ogretmenim. Esim kanser hastasi acil paraya ihtiyacim var.

  12. ALİ dedi ki:

   MEMURUM AYDINDAN YAZIYORUM İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLUN

  13. MEHMET dedi ki:

   acil para lazım nasıl ulaşabilirmm? çok acilll

  14. Serpil dedi ki:

   Benim 100000 TL yardimci olurmusunuz

  15. SERCAN dedi ki:

   İletişime geçebilir miyiz lütfen

  16. songül dedi ki:

   15.000 tl vadesi 24 veya 36 ay olmak koşuluyla 1 ay ertelemeli olursa daha iyi olur ciddi alıcıyım ihtiyacım var instgrm iletişim kurabilirmiyiz lütfen gerçekten ihtiyacım var yazarsanız sevinirim.

  17. Sssn dedi ki:

   Nasil ulaşabiliriz

  18. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl kullanmak için şartlarınızı öğrenebilirmiyim

 72. Vahit dedi ki:

  Merhabalar
  Ben istanbul da çalışıyorum erzurumda ikamet etmekteyim toplamda 15 bin lira borcum var ve hepsini ödeyip tek bir yere borçlu kalmak istiyorum bunu en kısa zamanda halletmem gerekiyor bu yüzden bana dönüş yapılmasını bekliyorum
  Saygılarımla..

 73. Erhan dedi ki:

  Kocaeli körfezde ikamat ediyorum banka borçlarımdan dolayı paraya ihtiyacım varsenet yöntemi ile de olur M

 74. ömer mete dedi ki:

  merhabalar fatura üzerine 5000 tl ye kadar nakit imkanı ulaşım whatsapp dan yapılmaktadır güvenmeyenler için kimlik fotosu isteniyor boşuna oyalamayalım bizi lütfen

 75. Serdar dedi ki:

  yardımcı olunur. Whatsapptan iletisime gecebilirsiniz

  1. Senol dedi ki:

   Bana 5 bin lazim geri ödemesi nasıl oluyot

   1. Ramazan dedi ki:

    Slm aylin hanim cok acil nakit ihtiyacim var donus bekliyorum sizden

 76. Aylin dedi ki:

  Selam nakit ihtiyaci olan atsin yardimci olalim

  1. Tayfun dedi ki:

   Benim bankalara olan borcumu kapatmak istiyorum icralik oldum 50 bin nakit lazım nasıl yardımcı olabilirsiniz devlet memuruyum kredi cekemiyorum

  2. suleyman dedi ki:

   slm aylin hanim benim nakite ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz iyi gunler dilerim

  3. Cemill dedi ki:

   Merhaba 3 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

  4. Rıdvan dedi ki:

   Aylin hanim bana yardımcı olabilir misiniz??

  5. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   Watsap numaranız nedir nasl ulaşıcaz size hüseyin.

  6. oğuz dedi ki:

   sakaryada kamuda mühendisim maaşım 4500. acil 15000 lazım

  7. Sezgin dedi ki:

   Merhaba 20000 e ihtiyacım var bordrom 4800 tl kimlik de verebilirim nasıl ulaşabilirim size

 77. kayahan dedi ki:

  bana yardımcı olun 50 bın ihtiyacım var mail.cvp atmanızı beklıyorum

 78. Hilal dedi ki:

  Acil 10,000 tl ye ihtiyacım var.

 79. Cemal dedi ki:

  10.000 TL YE İhtiyacım var İstanbul/Gop Nişan Yapacağım 1 ay içinde nişan yapacagım için ulaşırsanız sevinirim

 80. ali baykal dedi ki:

  Ben Ali Baykal

  Önceki Paylasımlarımızda

  whatsapp – WEB – mail

  Bilgilerimizi

  Siz İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimize Ulaşım Saglayamadığımız İçin Sizlerden Çok Özür Dileriz..

  1. oğuz dedi ki:

   ali baykal ön ödeme istiyor.sonrasında telefonlarına ulaşılmıyor engelliyor size. bilginiz olsun inanmayın

   1. Sultan dedi ki:

    Slm nasıl ulaşacağız acil yardım bittim ben

 81. ali dedi ki:

  nakite ihtiyacı olan bize ulaşsın yardımcı olalım

  1. oğuz dedi ki:

   Sakaryada kamuda mühendisim. 4500 tl maaşım. acil 10 bin tl ye ihtiyacım var.

   1. Anonim dedi ki:

    adem bey merhaba benim çok acil 3000 tl krediye ihtiyacım var bu numaraya acil ulaşırmısınız

  2. Mehmet Ali dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  3. ENES dedi ki:

   2000 Tl ye ihtiyacim var acill

  4. Rıza dedi ki:

   Merhaba acil 15000 ne ihtiyacim var bana ulasabilirmisiniz

  5. DİDEM dedi ki:

   NASIL ULAŞABİLİRİZ

  6. hakan yılmaz dedi ki:

   hocam bana yardımcı olursanız sevinirim 20 bin tl ye ihtiyacım var acil

  7. ismet dedi ki:

   ali bey merhaba.
   5000 tl ihtiyacım var 3 aylığına
   yardımcı olursanız sevinirim.
   telefondan görüşelim.

   1. ismet dedi ki:

    merhaba
    benim 5000 tl ye ihtiyacım var 3 aylığına
    telefondan görüşelim detayları.

    yardımcı olursanız memnun olurum

  8. ahmet dedi ki:

   acil nakit paraya ihtiyacım var 10 binlira

  9. ahmet dedi ki:

   dönüş yaparmısınız

  10. Ruziye dedi ki:

   Merhaba Çok acil 10000 tl ye ihtiyacım var lütfen iletişime geçer misiniz

  11. Anonim dedi ki:

   Benim ihtiyacım var size nasıl ulaşacağız?

  12. okan dedi ki:

   5000 tl lazım

  13. ömer alpkaya dedi ki:

   ulaşın ozaman

   1. ömer alpkaya dedi ki:

    bana ulaşabilirmisiniz.

  14. Anonim dedi ki:

   Benim 5.bine ityayicim var itibata gecerseniz sevinirim

  15. Murat dedi ki:

   whatsspdan ulasin

  16. hikmet dedi ki:

   ali bey size ulaşmaya çalışıyorumda nasıl ulaşacağım

   1. Ramazan dedi ki:

    Adem bey nasil ulasirim size cok acil nakit ihtiyacim var donus bekliyorum sizden acil olarak

    1. Hatice sürmeli dedi ki:

     Adem bey merhaba. Senetle 48 ay vade ile 100 bin tl kullanmak istiyorum. Mersin de yaşıyorum. Devlet memuruyum.teminatim yok.yardimci olurmusunuz.hatice

 82. Adem Tezel dedi ki:

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

  SENET KARSILIĞI Kredi İmkanı Saglamaktayız

  * Talep
  ve
  * Sikayetleriniz
  Bizler İçin Değerlidir

  1. yılmaz dedi ki:

   Mrblar adem bey ben bankalarda icralik oldum arti diger borclarimda birikti acil olarak 10.000 tlye ihtiyacim var size nasil ulasabilirim veya bana ulasabilirmisiniz

  2. Samet dedi ki:

   Adem bey bana ulaşır mısınız acil detayları nedenleri sizinle konuşuruz

  3. Samet dedi ki:

   30000 TL ye ihtiyacım var çok acil adem bey

  4. ömer alpkaya dedi ki:

   mrb adem bey size nasıl ulasabiliriz acaba

  5. oğuz dedi ki:

   Sakaryada kamuda mühendisim. 4500 tl maaşım. acil 10 bin tl ye ihtiyacım var.

  6. Fatih dedi ki:

   20000TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  7. Fatih dedi ki:

   Adem bey şartları nasıl görüşebiliriz

  8. Burak dedi ki:

   Adem abi lütfen bi şekilde ulaşır mısın . Gercekten acil nakite ihtiyacim var

  9. Fatih dedi ki:

   Adem bey iletişim .

  10. Mustafa dedi ki:

   Çok acil ihtiyacım var hemen Bu gun 15000tl dönüş yaparsanız sevinirirm

  11. Neşe dedi ki:

   Adem bey size nasıl ulaşabilirim ?

  12. Mehmet dedi ki:

   Merhaba istanbul sislide yasiyorum 10. Binlira nakkt ihtiyacim var nasil ulasabilirim size.

  13. Ferhat dedi ki:

   Merhaba 15 binliraya ihtiyacım var şartları nasıl konuşacağız acil yardım ararsan sevinirim

  14. emre dedi ki:

   Acil ulaşır misiniz 50 bin tl ye ihtiyacım var geri ödemede sıkıntı olmaz kesinlikle

  15. Aydın dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz

  16. Anonim dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz?

  17. Levent dedi ki:

   Adem bey nasıl ulaşabiliriz

  18. Huseyin dedi ki:

   Slm benim 20 milyara ihtiyacim var nasil itibata gecebiliriz

  19. Sibel dedi ki:

   Merhaba adem bey bana ulaşın

  20. Pınar dedi ki:

   Merhaba tüm ıcralı hacizli ıcralı emekli ye kredi çıkartıyoruz

   1. Mumcu Saniye dedi ki:

    Dönüş yapabilir misiniz Pınar hanım ?

  21. maide dedi ki:

   Iyı gunler 2500 tl.ye acil ihtiyac var.nasıl ulasabilirim.yerinizve sartlarınız
   Nedır

  22. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   İstanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum.10.000 krediye ihtiyacm var.vadeli olarak 12 ay bana ulaşabilirmisiniz.acil biraz.yada nasl ulaşabiliriz size.

  23. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   Ekselans 10.000 tl nakit ihtiyacm var.vadeli olarak nasl ulaşırım.istanbul anadolu

  24. Sude dedi ki:

   Acilen krediye ihtiyacım var ulaşırsınız.3 000 maasim var sadece hacizli borcum var onu kapatacagim

  25. 61mahmut.aslan@gmail.com dedi ki:

   Bana ulaşabilir misiniz ?

  26. Huseyin kocoglu dedi ki:

   50 bine ihtiyacim var nasil yardimci olursunuz acaba

  27. yusuf dedi ki:

   çok acil 50000 tl ye ihtiyacım var, arabayı ipotek edebilirim

 83. ramazan dedi ki:

  acil 4.000 tl ye ihtiyacım var çok acil ihtiyacım var lütfen geri dönüş sağlarmısınız şartları öğrenmek istiyorum acil lütfen dönüş yapın.

 84. erol dedi ki:

  erol acar konya 39 hemşire bekar 3500 banka sorunum var borçlarımı kapatmak için 30 bin lazım ayda bin bin ödeyebilirim . vadesi ne uygun olursa kabul

 85. mustafa dedi ki:

  acil 200000 bine ihtiyacım var

 86. Aylin dedi ki:

  Nakit ihtiyacı olan mesaj atsın hemen yardımcı

  1. Evren dedi ki:

   Nasil ulasirim

  2. Gizem dedi ki:

   Bana dönüş yaparmısınız

  3. Ali dedi ki:

   Benim 25000 tl gibi bi miktara ihtiyacım var ve düzenli gelirim var ama banka sicilim bozuk olduğundan kredi çekemiyorum ulasanılır misiniz
   ali

  4. Ayşe dedi ki:

   Acil 50 bin TL nakite ihtiyacım var

  5. Mertay dedi ki:

   Cep yazarmisiniz nasil olucak

  6. muammer dedi ki:

   acil yardımcı oşlurmusunuz

  7. Ali dedi ki:

   Acil nakit ihtiyacım var 50 bin

  8. İbrahim dedi ki:

   Merhaba bilgi alabilirmiyim

  9. gokhan dedi ki:

   acil para lazim aylin hanim

   1. ZEKERIYA dedi ki:

    Bana ulaşırmısın Rüstem bende Kütahyalıyım

  10. Anar Rüstem dedi ki:

   Merhaba. Ben kütahyada dumlupınar üniversitesinde öğrenciyim. Kiralamış olduğum arabayla çok büyük bir kaza yaptım, cana gelmedi mala geldi. Arabanın parasını talep ettiklerinde bulamadım….

  11. Neşe dedi ki:

   Aylin hanım merhaba banka borcumu kapatmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

  12. hakan yılmaz dedi ki:

   nasıl yardımcı oluyorsunuz aylin hanım bana ulaşırmısınız

  13. Hüseyin Görgünoğlu dedi ki:

   Aylın hanm nasl ulaşabiliriz size.10.000 tl vadeli nakit ihtiyacm var.taksitlerim 1 ay gec kaldı banka kredisi kullanamıyorum.istanbul anadolu yakası.

  14. y dedi ki:

   banka sorunları olan, sicili bozuk olanlar zaten bankalardan kredi alıyor. 30 bin tl ye acil ihtiyaç var. Tapu verilir.

   1. Grkn Ylmz dedi ki:

    Telefonumu yanlış yazmışım

 87. İbrahim dedi ki:

  S.A DUGUN YAPİCAM 20.000 TL GEREKİYOR AİLEMDE HERKEZ CALİSİYOR SENET VEREBİLİR HERKEZ VE DUGUN GUNU TAKİLAN TAKİLARLA DONUS YAPABİLİRİM ALLAH RİZASİ İCİN BİRİSİ YARDİM ETSİN COK CİKMAZDAYİM

  1. E.ada dedi ki:

   Acil 15 000 tl ihtiyacım va bu mesajlara cevap veren varmı

  2. gürkan dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

   1. Neşe dedi ki:

    Detaylı bilgi alabilirmiyim ???

    1. Ramazan dedi ki:

     Slm fuat bey cok acil nakit ihtiyacim var nasil ulasirim size donus bekliyorum

 88. fuat3246@outlook.com dedi ki:

  merhaba senetle 75000 tlye kadar kredi imkanı sağlanır 60 ay vade ıle dusuk faız ıle cıddı alıcılar lutfen yazsın detayları goruselım

  1. BARIS YILDIZ dedi ki:

   Detayli bilgi alabilir miyim bana 25 tl lazim

  2. Meltem dedi ki:

   Şartlar nedir telefon numaranızı yazarsanız bilgi alalım

  3. Hüseyin dedi ki:

   üstat bana çok acil para lazım 25.000 tl kadar. yardımcı olabilir misiniz?

  4. Hüseyin yüksel 05556563469 dedi ki:

   Selamün aleyküm 75000 tl lazım 3 aylık

  5. Alper Elmas dedi ki:

   Merhaba acil 50000 ihtiyacım var kamuda memurum kredi devam eden kredim olduğu için bu miktarda kredi çekemiyorum malum banka vadesi 48 ay ile sınırlı.acil dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. Burak dedi ki:

    Yasal takibe girmek üzereyim, yeni işimi kurdum ve 50bin tl krediye ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz?

  6. serkan dedi ki:

   merhaba bana 15 bin lazım gorusebılırmıyız acaba

  7. Ayşe dedi ki:

   50 bin nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  8. Gülsüm dedi ki:

   10000 tl ihtiyacım var mail üzerinden dönüş yapabilir misiniz

   1. Tuncay dedi ki:

    Size nasıl ulaşabilirim?

  9. Anonim dedi ki:

   telin ne

   1. gürkan dedi ki:

    Yardımcı olurmusunuz

  10. Bülent Özoğlu dedi ki:

   Selam kamuda çalışan bir idareciyim. Kkb puanım düşük olduğundan puanımı yükseltmek için acil olarak 60 bin tl’ye ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

  11. Seda dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacim var aslinda 150 bin e ihtiyacim var ama simdilik 75 de yeterli geri donus yapabilirmisiniz . 12 yada 18 vade ile geri oderjm

  12. Seyhan dedi ki:

   Merhabalar bana acil 12000 kredi lazım yardımcı olurmusunuz

  13. Emel dedi ki:

   Benimle iletişim kurar mısınız. Acil 10000 tl ye ihtiyacim var. Ayda 700 odeyebilirim

  14. Fatih dedi ki:

   Merhaba detayları nasıl öğrenebilirim

  15. hakan yılmaz dedi ki:

   ben ciddi alıcıyım kardeşim beni arayın

  16. Gamze dedi ki:

   Mehaba

   Konuyu 60.000 tutarindan gorusme yapabilir miyiz .

   Teşekkürler

  17. Mumcu Saniye dedi ki:

   Mutlaka bana gönüş yapabilir misiniz
   ? sizinle iletişime geçmek istiyorum

  18. Erhan dedi ki:

   Nasıl oluyor ?

   1. Arslan dedi ki:

    Adem bey iyi gunler ankarada yim 40000 bine ihtiyacım var maaşım 3500 lira ayda 2000 bin lira taksit odeyebilirim. Ama banka kredisi çıkmıyor eğer senetle kredi kullanmabilirmiyim

  19. Anonim dedi ki:

   İletişim numaranızı yazarmısınız

  20. Sezgin dedi ki:

   Merhaba 4800 tl alıyorum bordo verebilirim 20000 tl lazım limitlerim dolu olduğu için kredi alamıyorum

   1. raci dedi ki:

    adem bey bana özelden ulaşabilirmisiniz acil acil bekliyorum

 89. Adem Tezel dedi ki:

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

  SENET KARSILIĞI Kredi İmkanı Saglamaktayız

  * Talep
  ve
  * Sikayetleriniz
  Bizler İçin Değerlidir…

  1. BARIS YILDIZ dedi ki:

   Detayli bilgi alabilir miyim bana 25 tl lazim

  2. Emrh dedi ki:

   Benim ihtiyacım var ulaşır mısınız

  3. oğuz dedi ki:

   iyi günler ben sakaryada kamuda mühendisim. acil 10000 tl ye ihtiyacım var. şartlarınız nelerdir. nasıl ulaşbilirim size

  4. Ali dedi ki:

   Benim 25000 tl gibi bi miktara ihtiyacım var ve düzenli gelirim var ama banka sicilim bozuk olduğundan kredi çekemiyorum ulasanılır misiniz

  5. Görkem ayan dedi ki:

   merhaa acil 35000 e htiyacım var yardımcı olurmusunuz.

  6. ERDEM dedi ki:

   ilgileniyorum. mail atarsanız bilgileri vereyim.

  7. Seda dedi ki:

   Merhaba acil 150 bin tlye ihtiyacim var 12 yada 18 vade ile geri odemesini yapabilirim ama teminatim yok bilginize

  8. Sedef dedi ki:

   Acil nakite ihtiyaç var lütfen ararmisiniz bursadan

 90. rabia dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var trabzondayım lütfen yardımcı olun

 91. rabia dedi ki:

  merhaba kamuda çalışıyorum trabzondayım acil 5000 tl paraya ihtiyacım var düzenli ödeme yapabilirim yasal takipteyim kredi çıkmıyor, lütfen ulaşın

 92. Marek Haval dedi ki:

  şu anda% 2’lik bir kredi talep ediyor musun

 93. Turan dedi ki:

  50.000 TL ihtiyac var acil ulasırısanız sevınırıım..

  1. Anonim dedi ki:

   Ulaşın bana icralığım ve yasal takibim var

  2. burhan dedi ki:

   bana ulasir msnz. 20.000 tl lazim.

   1. Azra dedi ki:

    Merhaba nasıl yardımcı olabilirsiniz? Acil 5000 TL ihtiyacım var

   2. Tamer dedi ki:

    Merhaba bana ulaşırmışım

    1. Tamer dedi ki:

     Fatih e posta. Adresim tamer_gokhan

   3. Mustafa dedi ki:

    Acil 10000 bine ihtiyacım var ulaşınca

    1. Ramazan dedi ki:

     Fatih bey size nasil ulasirim cok acil 25000 lira ihtiyacim var donus bekliyorum

 94. fatih dedi ki:

  nakıt ımaknı sağlanır
  merkez bankası tarafından kredi kullandırılır ücret odeme gıbı bır durum yoktur komısyon almıyoruz prim usulu çalışıyoruz amaç icralık ve yasak takipte olanlar içindir

  1. İbrahim06 dedi ki:

   Benimde 10000 ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  2. Murat dedi ki:

   10000
   Tl lazım

  3. Fatih dedi ki:

   İyi ya benimde sistemde 1090 tl açık takibim var kredi kullanamıyorum borc temizlemesi yapacam 23000 tl kredi çıkarın 48 ay aylık 750 tl banka odemesini yapım Bankamdan

  4. Fatih dedi ki:

   Lütfen bana dönüş yapin

  5. Setenay dedi ki:

   Mrb nasıl ulaşabiliriz.

   1. Sevda dedi ki:

    Kara liste ve kirmizisi olanlar icralik olanlar kredi çözüm merkezi

  6. Setenay dedi ki:

   Mrb nasıl ulaşabiliriz

  7. emre dedi ki:

   Geri dönüş yapabilirmisin

  8. Anonim dedi ki:

   Fatih Bey merhaba bana hayriyesi mail atar misiniz

  9. oğuz dedi ki:

   iyi günler ben sakaryada kamuda mühendisim. acil 10000 tl ye ihtiyacım var. şartlarınız nelerdir. nasıl ulaşbilirim size

  10. Ali dedi ki:

   Benim 25000 tl gibi bi miktara ihtiyacım var ve düzenli gelirim var ama banka sicilim bozuk olduğundan kredi çekemiyorum ulasanılır misiniz

  11. gokhan dedi ki:

   fatih bey yardimci.olurmusunuz

  12. TANER dedi ki:

   MERHABALAR
   ACİL 10.000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR PUANIM DÜŞÜK BANKALARDAN KREDİ ÇEKEMİYORUM YENİ MEMUR OLDUM AYLIK MAAŞIM 3000 TL AYDA 700 TL ÖDEYEBİLİRİM

 95. murat dedi ki:

  murat tilkici önden para istemeyen kredi verecek senetle kişiler bana ulaşabilir

 96. Burcu dedi ki:

  Mrblar Ank burcu devlet memuruyum tek yere borçlanmak istiyorum aylık 1000 ödeyebilirim 20000 ihtiyacım var

  1. Murat dedi ki:

   Kredi isteyen irtibata gecebilir

   1. Burak dedi ki:

    Bana 5 BIN tl Kredi lazim ama ACIL bana ulusirsaniz sevinirim

   2. murat dedi ki:

    benim krediye ihtiyacım var 20000 tl kamuda çalışıyorum

   3. Seda dedi ki:

    Merhaba acil 150 bin tlye ihtiyacim var 12 yada 18 vade ile geri odemesini yapabilirim ama teminatim yok bilginize

   4. TANER dedi ki:

    MERHABALAR
    ACİL 10.000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR PUANIM DÜŞÜK BANKALARDAN KREDİ ÇEKEMİYORUM YENİ MEMUR OLDUM AYLIK MAAŞIM 3000 TL AYDA 700 TL ÖDEYEBİLİRİM

 97. gökhan dedi ki:

  100.000 lazım çok acil, geri ödemelerde sıkıntı yok 5.000 e kadar yolu var

  1. burhan dedi ki:

   na ulasir msnz. 20.000 tl lazim. tel:

   1. Azra dedi ki:

    Merhaba nasıl yardımcı olabilirsiniz. Acil 5000 TL ihtiyacım var

 98. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kresi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede yardımcı olalım

  1. oğuz dedi ki:

   sinan bey ben sakaryada kamuda mühendisim. 10000 tl ye ihtiyacım var. nasıl ulaşabilirim size

  2. İbrahim06 dedi ki:

   Benimde 10000 ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  3. Anonim dedi ki:

   sinan bey acil donus yaparmisiniz ozdemir

  4. Ensar dedi ki:

   20 bin tlye ihtycim var nasıl yardımcı olblirsniz

  5. Anonim dedi ki:

   Mrb nasıl ulaşabiliriz peki

  6. yusuf dedi ki:

   bana yardimci olun

  7. Seda dedi ki:

   Merhaba acil 150 bin tlye ihtiyacim var 12 yada 18 vade ile geri odemesini yapabilirim ama teminatim yok bilginize

 99. Aykut dedi ki:

  Acilen 20 bin tl ye ihtiyac var zor durumdayim lutfen yardim edin cok utaniyorum ama mecbur kaldim lutfen yardim edin

  1. sinan dedi ki:

   ıyı gunler bankalardan kresi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede yardımcı olalım

   1. Asu dedi ki:

    Size nasil ulasabilirim

   2. Şahin dedi ki:

    Sinan bey size nasıl ulaşabiliriz. Aktif çalışan giyim mağazamız var. Krediye ihtiyacımız var

   3. Anonim dedi ki:

    Nakit ihtiyacım var yardımcı olur mu sunuz

   4. TANER dedi ki:

    MERHABALAR
    ACİL 10.000 TL KREDİYE İHTİYACIM VAR PUANIM DÜŞÜK BANKALARDAN KREDİ ÇEKEMİYORUM YENİ MEMUR OLDUM AYLIK MAAŞIM 3000 TL AYDA 700 TL ÖDEYEBİLİRİM

  2. Mustafa dedi ki:

   Merhaba devletteyim telin 0

 100. dr. uzman hekim dedi ki:

  Doktorum klinik açmak için 30 bin tl ye ihtiyacım var. Kredi limitim doldu.

 101. Barış dedi ki:

  Merhabalar 20.000 tl nakit ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?
  Aydın’da yaşıyorum

 102. Emre dedi ki:

  Merhaba istanbulda ikamet ediyorum. Borçlarımı tek bir kredide toplamak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  1. Anonim dedi ki:

   Kadir bey çok acil 5000 TL lazım ne olursunuz

   1. bumin dedi ki:

    kardes bana 3 bin lazım

    1. Tamer dedi ki:

     Merhaba bana 90 bin lazım Aylık 1750 tl ödeme yaparım

     1. Mustafa dedi ki:

      Kadir bey nasıl ulaşabilirim size

      1. Ramazan dedi ki:

       Nasil ulasabilirim size acil nakit ihtiyacim var sartlar nedir donus bekliyorum sizden acil olarak

 103. Kadir dedi ki:

  Nakit inakın sağlanır almak istiyen arkadaşlar arayabilirler

  1. Cengiz dedi ki:

   Kadir bey benim acil bi 20bine ihtiyacım var ankarada ikamet ediyorum bana ulaşabilme imkanınız varmı varsa arayın şartlarınız neler konuşalım

  2. Caner dedi ki:

   10 bin TL nakit ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

  3. Bülent keskin dedi ki:

   40000₺ lazım esnafım yardımcı olurmusunuz

  4. idris dedi ki:

   memurum acil 50000 tl lazım

  5. Engin dedi ki:

   Nasıl ulasabiliriz

  6. Engin dedi ki:

   Kadir bey 50000 tl lazim 12 ayda kapatirim borcumu geri donus yaparmisiniz?

  7. oğuz dedi ki:

   kadir bey ben sakaryada kamuda mühendisim. 10000 tl ye ihtiyacım var. nasıl ulaşabilirim size

  8. Anonim dedi ki:

   Merhaba 5000 TV almak istiyorum

  9. Sultan dedi ki:

   Acil 10000 tl ye ihtiyacım var ölüm kalım meselesi lütfen yardımcı olun

 104. Hidayet dedi ki:

  Kayseriden acil 10000 (onbin tlye)ihtiyacim var aylik 1500 seklinde oderim.

  1. Anonim dedi ki:

   Aylin hanım ne olursunuz çok acil 4000 TL

   1. Celal dedi ki:

    Aylin hanim kamuda calisiyorum memurum aylik qelirim 4700 lira 10bin liraya ihtiyacim var trabzonda yasiyorum

    1. Tamer dedi ki:

     Merhaba Aylin hanım bana 90 bin lazım

 105. Aylin dedi ki:

  Nakit ihtiyacı olan mesaj atsın hemen yardımcı m adresine

  1. huseyin dedi ki:

   50lazim nasıl yardımcı olurdunuz

  2. İlker dedi ki:

   Merhaba nakit ihtiyacım var, dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. Güner dedi ki:

   Beletyede çalışıyom acilborc para lazim boşanma deresinegeldim

  4. Oguz dedi ki:

   Bana ulaşirmisin

  5. muhlis dedi ki:

   Selamın aleyküm abe bana çok acil para lazım allah için acil durum lütfen arayın acil

  6. Uğur faik derdiyok dedi ki:

   Acil 30 bin tl Laz’ım aylık 2000 tl geri öderim acil dönüş yapın

  7. Barış dedi ki:

   Nasıl ulaşıcaz

  8. Barış dedi ki:

   Acill 5000 bine ihtiyacım var 4 Ay içinde öderim memurum

  9. alparslan dedi ki:

   nakit ihtiyacim var ipotek verebilirim

  10. yakup dedi ki:

   merhaba nasıl yardımcı olursunuz ankara

  11. Aziz dedi ki:

   Aylin hanım bana ulaşın

  12. Cengiz dedi ki:

   Benim 20bine ihtiyacım var ankarada ikamet ediyorum bana ulaşabilme imkanınız varmı varsa arayın şartlarınız neler konuşalım

  13. idris dedi ki:

   50000 çok acil memurum 1500 öderim aylık

  14. Mustafa dedi ki:

   20.000 lazim

  15. Huseyin dedi ki:

   aylin hanım merhabalar bana ulasin lütfen 20 bin lazim acil

  16. Serkan çardak dedi ki:

   50 bine ihtiyacım var

  17. orhan dedi ki:

   ulaşırmısınız

  18. sezai volkan dedi ki:

   ACİL NAKİT LAZIM 30.000TL yardımcı olurmusunuz

  19. oğuz dedi ki:

   aylin hanım ben sakaryada kamuda mühendisim. 10000 tl ye ihtiyacım var. nasıl ulaşabilirim size

  20. Emin dedi ki:

   Merhaba 5000 TV ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  21. Seda dedi ki:

   Merhaba acil 150 bin tlye ihtiyacim var 12 yada 18 vade ile geri odemesini yapabilirim ama teminatim yok bilginize

 106. Kadir dedi ki:

  SEnetle kredi kullandırılır

  1. ZATİ dedi ki:

   Kadir bey ankaradaysanız benimde acil 30.000 tl ye ihtiyacım var. Bankayı kapatmam gerekiyor. Memurum 1000-1500 arası ödeme yaparım.

  2. Barış dedi ki:

   bana ulaşın çok acil ne olurr

  3. Setenay dedi ki:

   Mrb nasıl ulaşabiliriz

  4. Erhan dedi ki:

   Kadir bey iletişime geçebilirmiyiz

 107. Esat dedi ki:

  Acil 25000 tl ye ihtiyacım var hem çalışıyorum hem de esnafım sicilim bozuk olduğu için bankalardan kredi alamıyorum yardımcı olabilir misiniz

 108. Mehmet dedi ki:

  Çok acil 15 bin tl ye ihtiyacım var ayda 1000 1200 tl ödeme yapabilirim nişanlanıcam fakat ailemin durumu yok yardımcı olursaniz sevinirim

 109. hakan demir dedi ki:

  6000 tl ihtiyacım var emekliyim bankalarla sıkıntım takibim yok

 110. koray dedi ki:

  acil görüşmek istiyorum

 111. murat dedi ki:

  fethiye de memurum senetle 10 000 tl ye ihtiyacım var 1 sene icinde ayda 1000 lira civarı ödeme yapabılırım

 112. Özgecan dedi ki:

  Ankaradayım 15 yıllık ssk lı çalışanım ACİL olarak 7.500 liraya ihtiyacım var.Senetle geri ödemek istiyorum.

  1. Bülent keskin dedi ki:

   30000₺ lazım vadeli ödemeyle esnafım

  2. onur dedi ki:

   merhaba yaşım 23 hem üniversite okuyorum hemde gece işinde çalışıyorum aylık gelirim 1900 tl 3000 tl ye ihtiyacım var 4 yada 5 ayda ödeyebilirim sicilim genclik dönemi hataları kaynaklı biraz bozuk

 113. Bahar dedi ki:

  Mrb acil 30.000 tlye ihtiyacım var kendime ait dükkanim var aylık 1000 ile 1500tl ödeyebilirim bir kaç bankaya borcum olduğu için zorlamiyom ödemede tek bir yere ödeme yapmak istiyorum acil donus yaparsanız sevinirim

  1. nur dedi ki:

   Antalyad ikamet ediyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacim var bankalara kredi karti mi kapatim aylik 1000 tl geri odeme yapabilirim geri donis yaparsniz sevinirim tek bir yere boclanmak istiyorum

  2. su dedi ki:

   Antalyad ikamet ediyorum acil 10.000 tl ye ihtiyacim var bankalara kredi karti mi kapatim aylik 1000 tl geri odeme yapabiliri geri donis yaparsniz sevinirim tek bir yere boclanmak istiyorum

   1. ismail yıldız dedi ki:

    beni ara antalyadan senetle para lazım

 114. Polat dedi ki:

  Antalya da ikamet edenlere elden senet nakit
  antalya

  1. İlker dedi ki:

   Maşl adresinden ulaşbilirsiniz

  2. İlker dedi ki:

   Polat mail adresinden bana ulaşırmısım yada ben sana nasıl ulaşabilirim

  3. Mustafa dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim

  4. Ahmet dedi ki:

   3.000 tlye ihtiyacım var kredi kartı ödemem gecikmede nasıl ulaşabilirim

  5. Alp dedi ki:

   30 000 tl ye ihtiyacim var aylik 1500 tl geri ödeme yapabilirim

  6. Ethem dedi ki:

   sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

 115. Yasemin dedi ki:

  merhaba,

  çok acil 35.000 TL ye ihtiyacım var parça parça çok yere borcum oldu hepsini kapatmak tek yere borçlanmak istiyorum. bankalardan kredi çekemiyorum.
  acil destek rica ederim.

 116. CEYHUN dedi ki:

  Bankalara olan düzensiz borçlarımı kapatmak için çok acil 4000 tl ye ihtiyacım var .Aylık 400 tl ödeme yapabilirim.Yardım etme imkanı olan varsa Allah rızası için çok zor durumdayım .

 117. Sait dedi ki:

  40binliraya ihtiyacım var Yardımcı olurmusunuz gelirim 3binlira

 118. Vahit dedi ki:

  Acil 25 bin tlye ihtiyacım var senetle bor verebilecek yardımcı olsun aylık 2.500 tl gelirim var acil lütfen yardımcı olun tel.

  1. Hasan dedi ki:

   Merhabalar 50.000 tl ye ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 119. Oya dedi ki:

  .
  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti soyluf***sman@gmail.com

  1. Cigdem dedi ki:

   15000 tl ihtiyacim var borclarimi var

  2. omer dedi ki:

   merhabalar bana dönüş sağlar mısınız?

  3. Hasan Hüseyin dedi ki:

   Mrb!5000 tl ye ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim,aylık 1000 tl ödeyebilirim.

  4. MAHMUT FATİH KUMAŞ dedi ki:

   soylu finansman sizler benı dolandırdınız 555 tl yol parası alıp telefonları yuzume kapatınız hakkınızda suc duyrusu yaptım

   1. hasan dedi ki:

    mahmut bey, soylu finansman dolandırıcı mı ? ne oldu kredi gerçekten senetle veriyorlar mı ?

   2. ayşenur dedi ki:

    MAHMUT FATİH KUMAŞ Bey gerçekten dolandırıcımı bu soylufinans durmadan beni arıyorlar lütfen bilgi önemli

  5. akın dedi ki:

   merhaba ihtiyaç var cekmece**akin@hotmail.com dan bekliyorumm.

  6. Ayda dedi ki:

   Lütfen bugün dönüş yapın.avukatlık oldum
   .memurum.aylık bin ödeme yaparım.mutlaka bugün dönüş ön ödeme istemeyin.

  7. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl kullanmak istiyorum iletişim kurarmısınız lütfen

  8. murat dedi ki:

   Cok acil 7000 tl ihciyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  9. Mustafa dedi ki:

   Oya hanım siz nasıl yardımcı oluyosunuz

  10. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl kullanmak istiyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  11. Aykut dedi ki:

   Merhaba. Sizinle iletişime geçmek istiyorum
   aykut.ugur mail adresim. İletişim bilgisi verirseniz sevinirim

   Teşekkür ederim

  12. ZATİ dedi ki:

   oya hanım aynen avukatlığım, icralık oldum, kefillikten yıllardır borç ödüyoum. ancak bankalara borcumda aksadı. birini çok acil ödemem lazım. 30 bin tl ye ihtiyacım var. Ankara merkez deyim.

   1. ZATİ dedi ki:

    ANKARA İÇİ YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞ VARSA ACİL 30 BİN TL YE İHTİYACIM VAR. HAYAT MEMAT MESELESİ

  13. Anonim dedi ki:

   oya hanim acil donus yaparmisiniz ozdemir

 120. Kurtuluş dedi ki:

  Hastane masrafları için çok acil en fazla 1000 tl lazım çok acil nolur yardımcı olun

 121. Arda dedi ki:

  Lan insanlarla dalga mı geciyorsunuz yok ordan aldım surdan aldım nerden aldıysan açıksa yaz insanlar zaten sıkıntıda sizinlemi ugrasicaz. Numarasını yazmayan herkes dolandırıcıdır para falan gondermeyin

  1. serhat dedi ki:

   Numarami biraktinda arayalim

   1. Hasan Hüseyin dedi ki:

    Numara @ mail yok arayın diyorsunuz

    1. ahmet dedi ki:

     5000 lazim

     1. Anonim dedi ki:

      Malulen emekliyim

 122. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Sam dedi ki:

   telefon?? nasıl ulaşacağız size??

  2. Zeki YILDIZ dedi ki:

   Ben sirket ortağıyım acil nakit ihtiyacım var sicilim bozuk olduğundan sirkete de kredi çıkmıyor bu konuda yardımcı olabilirseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz

  3. Hasan Hüseyin dedi ki:

   Merhaba! benim 5000 tl ye ihtiyacım var taksit ve faaiz oranını öğrenebilirmiyim?

  4. denizkaddafi dedi ki:

   Hocam benim 3000 tl ihtiyacım var kutahya da oturuyorum kiremit fabrikası çalışanıyim icra var bende mal mülk yok hiçbir şey ve şart istemediğin göre aylık ödemeli olarak kredi verirmisiniz cvp yazarsan sevinirim

  5. murat tekin dedi ki:

   OL OZAMAN

  6. mehmet dedi ki:

   slm ben mehmet ıstanbul maltepe ozel sektorde calsıyorm 2250 maasım 50000 ıhtıyacım cok acıl yardımcı olursanız sevınırım

  7. Özlem dedi ki:

   İyi akşamlar sizinle nasıl iletişime geçrbilirim

  8. murat dedi ki:

   Cok acil 7000 tl lazim

  9. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl ihtiyacım var şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  10. nursel dedi ki:

   MERHABA NASIL ULASABILIRIZ SİZE

  11. batuhan dedi ki:

   Ulaşım nasıl sağlanacak 10 bin tl 48 ay Istanbul

 123. sukru dedi ki:

  bır hafta ıcınde 70 bın tl lazım 2 yıl vadelı oderım cok acıl banka ıcralarını kapatma ayın 20 sıne kadar odeme yapmazsam ısyerınden atacaklar maas 6500

 124. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben diyarbakırın Ergani ilçesinde ikamet ediyorum devlet memuruyum aylık gelirim 2788+ 1000 TL de yan gelirim var sağlık sorunları nedeniyle çok acil 50 bin TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. fuat dedi ki:

   iş kurmak icin 100000 tl ye ihtiyacim var her türlü şartlarinizi kabul ediyorum

 125. Murat dedi ki:

  Bir reklam ajansında çalışıyorum. Düzenli gelirim var. 80.000 gibi bir meblağa ihtiyacım var. 2 ay sonra komple geri ödeyeceğim. Yardımcı olabilir misiniz? Tel:054641763**1. Mail: gulen.deniz@yahoo.com

 126. Murat dedi ki:

  Selçuk Bey bir reklam ajansında çalışıyorum. Düzenli gelirim var. 50.000 hatta üstü bir meblağa ihtiyacım var. 2 ay sonra komple geri ödeyeceğim. Yardımcı olabilir misiniz? Tel:054641763**

  1. Ersin dedi ki:

   50 bine ihtiyaç var yardımcı olursanız seviniriz

 127. Kolay kredi dedi ki:

  Krediye ihtiyacı olup bırakanlara dönüş sağlanacaktır.

  1. Hasan Hüseyin dedi ki:

   Merhaba! benim 5000 tl ye ihtiyacım var taksit ve faaiz oranını öğrenebilirmiyim?

  2. Hasan Hüseyin dedi ki:

   5000 tl lazım acil 100-1200 tl arası geri ödemeli

   1. Union Bank dedi ki:

    HIZLI KREDİ.
    Kısa bir süre için hızlı bir şekilde paraya mı ihtiyacınız var? banka bugün hızlı kredi! Hızlı Kredi hizmetleri

    1. murat dedi ki:

     Cok acil 7000 tl ihtiyacim var

    2. Zuhal dedi ki:

     Acil20.000 tl kullanmak istiyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim lütfen

   2. Celal dedi ki:

    kamuda calisiyorum memurum aylik qelirim 4700 lira 10bin liraya ihtiyacim var trabzonda yasiyorum acil lazim nasil ulabiliriz sizlere.

  3. Ali dedi ki:

   tel yazın ariyalim

  4. Ayla dedi ki:

   Acil lütfen.memurum.ayda bin öderim.Ön ödeme sattınız yoksa arayın lütfen

  5. firak yazıcı dedi ki:

   10000 TL krediye ihtiyacım var.

  6. Özlem dedi ki:

   Merhaba 5bin TL lazım yardımcı olurmusınuz

  7. Meltem Arslan dedi ki:

   50000 TL ihtiyacım bulunmakta

  8. Hasan dedi ki:

   Merhabalar , 3.000 – 4.000 TL civarında acil nakit ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  9. gokhan dedi ki:

   banada lazım burdan ulaşırsanız sevınırım

  10. Mehmet Taşçı dedi ki:

   20 milyar lazım nasıl yardımcı olabilirsiniz

 128. Anonim dedi ki:

  05453470646
  10 bine ihtiyacım var acil

 129. borcodeyemez dedi ki:

  cok borcum var, hepsini kapatip bir yere borclanmak istiyorum, 100.000tl borc lazim, aylik 285tl olarak duzenli odeyebilirim, her sene odeyecegim miktar %3 artabilir, daha kisa surede bitirebilirim.

  1. Zafer orhan dedi ki:

   Oya hanım acil ulaşırmisiniz

 130. Oya dedi ki:

  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti

  Acil Nakit İhtiyacınız Var Ve Çözüm Bulamadınızmı

  Ben iletisim Personeli = OYA çelikel

  1. mehmet dedi ki:

   Bana acil 5000 bin lira lazım her ay 350 öderim
   Numaram 050610778**

  2. Emine dedi ki:

   Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olun

  3. F dedi ki:

   SİZİNLE NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİM

  4. Bülent dedi ki:

   devlet memuruyum.Maaşımda icra yoktur.Ancak kredi notlarım düşük olduğu ve eski borçlarım silinmediği için kredi çekemiyorum.Mevcut kredim 3 ay kaldı.toplam 1600 tl.dir.25.000. TL NAKİTE İHİTYACIM VARDIR.

  5. Mehmet dedi ki:

   Oya Hanım , bana demirci_2134@hotmail.com mailinden ulaabilir miiniz?

  6. Tolga dedi ki:

   0532 161 5491 benim ihtiyacim var beni ariyabilirmisiniz

  7. Sevgi dedi ki:

   Benm parayaıhtycm var. Yardım edrrmısınınz

   1. Muhammet dedi ki:

    Merhaba 15 bin tl ye ihtiyacım var çalışanım 500 ila 700 arası her ay geri öderim

  8. omer dedi ki:

   merhabalar bana dönüş sağlar mısınız?

  9. Mehmet dedi ki:

   Merhaba! Oya hnm 100000 ihtiyacım var mmterdogn gmail mailden bana ulaşırmısınız telefon numaranız yol yollayın mailimden acil görüselim

  10. Ayla dedi ki:

   Oya hanım lůtfen acil dønüş yapın.memurum aylık bin øderim.avukatlık oldum.bugün acil.

  11. Zuhal dedi ki:

   20.000 ihtiyacım var şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  12. Anonim dedi ki:

   10000 lazim ulaşır misiniz

  13. nursel dedi ki:

   merhaba oya hnm yardımcı olurmusunuz

  14. gokhan dedi ki:

   oya hanım bana ulaşırmısınız

  15. ahmet dedi ki:

   Oya hanım acil 40 bin lira ihtiyacım var bana ulasirmisiniz memurum ve bin tl üzeri aylık ödeme yapabilirim bana ulasirsaniz sevinirim

  16. Mehmet Taşçı dedi ki:

   20 milyar lazım nasıl yardımcı olabilirsiniz

 131. mithat dedi ki:

  ARKADAŞLAR NAKİT İMKANI SAĞLANIR DİYEN OÇ İTİBAR ETMEYİN..BEN O TUZAĞA DÜŞTÜM SİZ DÛŞMEYİN.BENDEN 170 TL NOTER ÜCRETİ ADI ALTINDA HESABINA PARA YATIRDIM..VE CEBİMDEKİ PARAMDAN OLDUN..SİZDE BU SAHTEKARLARIN HİÇ Bİ LAFINA İNANMAYIN

  1. mithat dedi ki:

   DİKKAT EDİN NAKİT İMKANI SAĞLANIR DİYEN KİŞİLERİN İSİMLERİ FARKLI CEP NUMARASI AYNI HEPSI OÇ BUNLARIN

 132. Mustafa dedi ki:

  Nakit imkanı sağlanır 053426403**

  1. mustafa dedi ki:

   bana 15 bin lazım

  2. Hasan dedi ki:

   Kadesim ist zeytinburnunda oturuyorum evliyim 3 ayligina 5 bin lazimyardimci olabilirmisin

  3. eda dedi ki:

   nasıl ulaşabilirim size 1000 liraya ihtiyacım var banka ödemem var birdaha ki ayın 30 unda veririm geri

  4. Anonim dedi ki:

   benım on bıne ihtıyacim var 05453470646

  5. Yaaa dedi ki:

   Yardımcı olurmusun mustafa bey

 133. Cihan dedi ki:

  Şırnakta görevli polis memuruyum..acil 20bin liraya ihtiyacim var..

 134. Serkan dedi ki:

  Merhaba. Bursada yaşıyorum. Dağınık borçlarım var bunlarda beni zorluyor. Boeçları bir araya toplamak istiyorum. Yeni evliyim maddiyat yuzunden huzurum kaçsında istemiyorum. Yaklaşık 35.000 TL civarı bir nakte ihtiyacım var.

 135. recep dedi ki:

  Merhaba, kartlarım tamamen dolduğundan dolayı tüm borçları kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum. acil 30 000 tl krediye ihtiyacım vardır. Yardımınız rica ederim. recepsaracc@gmail.com

 136. Ahmet dedi ki:

  Ben ahmet şimşek istanbulda oturuyorum bana acil 25000 para lazım saat 11 kadar ödemem var

 137. serkan dedi ki:

  acil 75.000 tl ihtiyacım var 750 ile 1000 tl arası geri ödeme yapabilirim istediğiniz kadar vadede lütfen yardımcı olun yoksa rezil duruma düşecem

 138. faruk dedi ki:

  12-15 BİN tl ye ihtiyacım var kredi notum düşük kara ÇAGRI MERKEZİNDE YÖNETİCİ YARDIMCISI OLARAK ÇALIŞIYORUM 2800 tl 15 ay vadeye rahat ödeyebiirim igienirseniz
  5322447461 Faruk

 139. acil 5000 dedi ki:

  Ank ici 5000 liraya ihtiyacim var 5417168036

 140. murat dedi ki:

  nakit imkanı sağlanır 05342640369

  1. ersin dedi ki:

   muarat bey merhaba, kamuda çalışıyorum. 5000 tl belgeli maaşım var. çok acil 40000 tl ihtiyacım var. bunu toplamda 3 ay sonrada kapatabilirim. geri dönerseniz sevinirim

  2. Erdem dedi ki:

   15 bin tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz 05075714706

  3. Coşkun dedi ki:

   İyigeceler adım coşkun benim 2000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  4. özkan dedi ki:

   30000 tl para lazım kredi çıkmıyor. nasıl yaparız

 141. volkan dedi ki:

  Arkadaşlar kimseye peşin olarak komisyon,ön ödeme,aracılık ücreti vs vermeyin benim gibi üstüne bir su içersiniz

 142. Metin dedi ki:

  5465240101
  Kefilsiz bankasız 5000 tl nakit gerekiyo

 143. mehmet dedi ki:

  kredi cekemiyorum araba alacağım ve küçük bir iş yapacağım 10000 tl ye ihtiyacım var aylık 750 tl olarak ödeyeceğim maaşım 2200 tl 1 yılda bitireceğim bir borç istiyorum mehmetalsantatarlı@gmail.com 0554112 8317

  1. Gokhan dedi ki:

   Selçuk bey 35000 TL’ye ihtiyacım var 48 ay vadeli gatalaygokhan@gmail.com

   1. Rıdvan dedi ki:

    10000 tl ye ihtiyacım var acil ödemem gerekiyor
    Yardımcı olursanız sevinirim

    1. Muhammet dedi ki:

     Merhaba acil 10000 bine ihtiyacım var nasıl.ulasablrm size

     1. elif dedi ki:

      Yardımcı olursanız çok sevinirim

      1. Beytullah dedi ki:

       Acil 10.000tl ihtiyacım var. Eyüp/İstanbul oturuyorum

       1. Serhat dedi ki:

        Selçuk bey nasıl iletişime gecebiliriz tl053015388**

        1. adem dedi ki:

         Merhaba 20bin tl ye ihtiyacim var acil donus yaparsaniz sevinirim

         1. Anonim dedi ki:

          Selçuk bey bana acil 10 bin lazım tlfon numaram 0545347064**

         2. Anonim dedi ki:

          Selçuk bey bana acil 10 bin lazım

          1. ayfer dedi ki:

           selcuk bey lütfen 20000 tl ihtiyacim var 800tl geri öderim

 144. Selçuk Arslan dedi ki:

  Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Ön Ödeme, Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.

  1. furkan dedi ki:

   benim acil 2000 tl nakite ihtiyacım var ,4 taksitle ödemeli

  2. Serkan çardak dedi ki:

   Senetle kiredi çekmek istiyorum işletme sahibiyim 50 bin 48 ay düşünüyorum pilsnlsmsmuzi yaptık Serkan çardak Gelibolu Çanakkale 05312512545

  3. Anonim dedi ki:

   acil 40.000 TL’ye ihtiyacım. Özel sektörde muhendisim. 5000 TL gelirim var. 3 yıldır aynı firmada çalışıyorum.
   forester551@hotmail.com

  4. umut dedi ki:

   merhabalar selcuk bey nakite ihtiyac var 5000 tl yardimci olurmusunuz.0530 3180485

  5. Veli yıldırım dedi ki:

   Selam selçuk bey yalova belediyesinde çalışıyorum acil 20 bine ihtiyacım var 5378886209

  6. tefo dedi ki:

   Size nasıl ulaşa biliriz acaba selçuk bey aciliyetim var bana tefo.orta95@gmail adresimden ulaşa bilirmisiniz acaba

  7. Anonim dedi ki:

   Merhaba nasıl ulaşabilirim size

  8. erkan aytekın dedi ki:

   lütfen bana bu numaradan ulaşın 553 169 66 91

  9. mustafa dedi ki:

   20000 tl 48 ay ödemeli yardımcı ölürseniz sevinirim

  10. ersin dedi ki:

   selçuk bey merhaba; kamuda çalışıyorum belgeli 5000 tl maaşım var. isterseniz kefilli olarak 40000 tl ihtiyacım var. bir kaç ay banka puanımı yükselttikten sonra toplu ödeme yapabilirim. geri dönerseniz sevinirim

  11. Sinan dedi ki:

   Benim acil 25 30 bine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  12. Hakan dedi ki:

   Selçuk bey görüşme fırsatımız olursa sevinirim

  13. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl ihtiyacım var maaş artı kira gelirim var yardımcı olurmusunuz lütfen

  14. acil 5000 dedi ki:

   5000 lira ihtiyacim var 541 716 80 36

  15. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000 tl için geri dönüş yaparmısınız lütfen

  16. Özdemir dedi ki:

   Selçuk bey acil dönüş yaparmısınız irmozdmir@hotmail.com 05354562797 istanbul 25000 tl ihtiyacım var

  17. Tekin dedi ki:

   Merhaba 30 bin lazim

  18. Mucahit dedi ki:

   Çok 10.000 tl ihtiyacim var aylık 1.000 tl ödeyebilirim

  19. Murat dedi ki:

   Selçuk bey acil para ihtiyacım gaziantep ten murat5349149884

  20. Hasan dedi ki:

   Selcuk bey selam benim kredi ihtiyacim var 5 bin tl ve faizde sikinti olmaz. Sizinle nasil irtibat kurabiliriz numaram 0553 886 48 62 isterseniz arayin goruselim

  21. ilhami dedi ki:

   TM ben istanbuldayim 10000 ihtiyacım vr

  22. ilhami dedi ki:

   selçuk bey 10000 ihtiyacm vr istanbuldan 5347830387 dönüş yaparsanız

  23. Erdem dedi ki:

   Selcuk bey dukkan acicagim icin 15 bin tl ihtiyacim var yardimci olurmusunz

  24. Koray dedi ki:

   Selçuk bey 05303172678 acil önemli lütfen..

  25. murat dedi ki:

   selam ben murat tilkici bana senetle para var her ay duzenlı olarak odeyebılcegım 40 bın lıra ıstıyorum 3200 lıra maasım var bankayla aram bozuk aylık 1200 olarak odeyebılırım 05519784496
   cr_es_po31@hotmail.com meıl olarak burdan da ulasabılırsınız acıl donus yaparsanız sevınırım

  26. Rıdvan dedi ki:

   Selcuk bAkit konusunda yardımcı olurmusunuz

  27. 05556128083 dedi ki:

   Acil 50 bin ihtiyacım var

  28. Muhammet dedi ki:

   Merhaba serkan bey acil 50.000 tl paraya ihtiyacim var 48 ay vade kabul ediyorum ama acil dönüş yapmaniz gerek senet kabulüm her ay ödeme yaparim fakat ÖN ÖDEME YAPMAM yüzyüze görüşmek isterim çok acil asla masraf karşılamamm ama masraf mevcutsa parayi aldigimda icinden karsilarim acil 50.000 tl öyle dediginiz icin olursa 100.000 tl de uygun bu yorumu gören yardimci olabilenler acill

  29. Coşkun dedi ki:

   İyigeceler Selçuk bey benimde 5000 tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz 24 ay vade ile zor durumdayım yardımcı olurmusunuz

  30. armin dedi ki:

   Selçuk bey ciddi misiniz, dalga mı geçiyorsunuz? İnsanların mağduriyetiyle oynamayın lütfen..
   Ciddiyseniz mesaj yazın ciddiyetinizi belli edin dürüstçe..

  31. Hasan dedi ki:

   Kadesim ist zeytinburnunda oturuyorum evliyim 3 ayligina 5 bin lazimyardimci olabilirmisin
   5387964421

  32. Mümin dedi ki:

   Selçuk bey acil 15 bin liraya ihtiyacım var ofisini nerde bilmiyorum ama kuryeyle evrakları imzalarım iltifat geçebilirmıyız

  33. Yaaa dedi ki:

   Yardımcı olurmusun 25bin ihtiyacim var aylık 600 ödeme yaparim

  34. Doğan dedi ki:

   Nasıl irtibata gecebiliriz 54245542**

  35. Baris dedi ki:

   Merhabalar yardimci olabikirmisiniz 544 6943469

  36. Pelin dedi ki:

   Izmir Karşıyaka dayım. Acil 20 bin TL Ye ihtiyacım var.

   1. Ayhangul dedi ki:

    Acil 25000tl ihtayacimvar elden saya sola borcum var paraya ihtiyacvar cikarmi istanbu beykoz dayim

  37. mehmet dedi ki:

   merhaba Ankara da devlet memuruyum icralık oldum acil 50 000 TL ye ihtiyacım var bu parayı aylık 1000 – 1500 TL düzenli olarak geri ödeyebilirim yada uyugun bi vadede tekseferde de ödeyebilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

  38. Saban dedi ki:

   Selçuk bey işletme açmayı düşünüyorum 100 bin ıhtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  39. Nihat dedi ki:

   Lütfen e posta yazın görüşürüz acil 40.000 tl 5200 tl gelir Manisa

  40. Nihat dedi ki:

   Manisa 5200 tl gelir 48 ay 40.000 tl eposta yazın görüşelim

  41. Zafer orhan dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacım var

  42. akın dedi ki:

   selam selçuk bey istanbuldan akın ben. cekmecel***in@hotmail.com den bana bilg verirseniz sevinirm.

   1. ZEKERIYA dedi ki:

    Selam Nilgün hanım ulaşın lütfen

  43. Nilgün dedi ki:

   Selçuk bey ben nilgün acil kredi ihtiyacım var notum düşük bankalarla çalışamıyorum. Emekliyim aylık 800 tl olarak ödeme yapabilirim. 45000 tl lazım

  44. Mehmet dedi ki:

   Selçuk bey ben istanbul da oturuyorum eğer sizde diğerleri gibi degilseniz 10 bin TL Ye ihtiyacım var

  45. Kerem dedi ki:

   Mrb nasıl yardımcı olabilirsiniz kerems**l34@gmail.com mailimden ulaşabilirsiniz

  46. Zuhal dedi ki:

   20.000 ihtiyacım var şartlarınızı öğrenebilirmiyim

  47. Özlem dedi ki:

   Merhaba selçuk bey sizinle nasıl iletişime geçebilirim