Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satan Galeriler


Banka kredisi çekmek istemeyenler ya da kredi başvurusu olumsuz sonuçlananlar için en iyi araç sahibi olma yöntemi senetle araba almaktır. Bu yazımızda özellikle büyük şehirlerde senetle araba satan galerilerin hangileri olduğunu ve ikinci el taksitle araç satışlarının nasıl yapıldığını yazdık. Galerinden ikinci el taksitle araç almak istiyorum diyenlerin yapması gerekenler birkaç basit işlem vardır. Gelir belgesi, iyi bir kredi sicil raporu ve sabit ikametgah belgeleri tamamlandığından senetli vadeli otomobil almak mümkün olacaktır. Senetli otomobil satışı peşinatsız ya da birkaç bin TL peşinatla ve uzun vadeler ile yapılabilmektedir. Vadeli otomobil satan yerler, 12 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Herkesin bütçesine göre, gerek ticari araçlar gerekse hususi araç satışlarında taksit seçenekleri mevcuttur. Bazı müşteriler 5 bin TL peşinat verirken bazılar ise hiç peşinatsız almak istemektedir. Öncelikle peşinatsız otomobil almak için yapılması gerekenleri yazalım, daha sonra da vadeli 2. el araçların nerelerde satıldığını tek tek inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

Peşinatsız Senetle Araba Almak

Nakit imkanı olmayanlar için peşinatsız otomobil satışı yapan galeriler, firmalar ve şahıslar vardır. Belli güvenceler altında bu imkandan yararlanabilirsiniz. Örneğin, sahibinden peşinatsız vadeli araba satanlar da var olup bu kişilerden araç almak için birebir görüşmeniz gerekmektedir. Eğer karşıdaki kişi güven veriyorsa bireysel bir sözleşme imzalayabilir ve elden taksitli araç alabilirsiniz.

Galeriden hiç peşinatsız senetle araç almak görüldüğü gibi çok basit değildir. Bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bunların başında satıcıya bir güven vermeniz gerekmektedir. Bu da gelir belgesinin olması ve kredi sicilinin de en azından kabul edilebilir bir seviyede olması ile mümkündür.

Ön ödeme yapmadan otomobil alma niyetiniz varsa; senetle peşinatsız araba almak hakkında kaleme aldığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Birçok kişi eskiden galeriden taşıt almak istemezdi; çünkü bozuk çıkmasından endişe edilirdi. Hatta peşinatsız taksitle otomobil veren galeriler çok kolay şekilde senetle ucuz otomobil satınca birçok kişi araçların sorunlu olmasından endişe ederdi. Ama bundan sonra; almış olduğunuz vasıta bozuk çıkarsa senetleri geri alma ve vasıtayı iade etme hakkınız olacaktır. Hükümet çıkarmış olduğu yasaya göre artık satıcı firmalar 2. elde belli bir km garantisi vermek durumunda kalacaktır. Bu ne kadar uygulanır bilinmez; ama en azında biraz daha rahat ticaret yapmanızı sağlayabilir.

İkinci El Taksitle Araba Veren Yerler

Aşağıda sayacağımız koşullar çerçevesinde ülke genelinde birçok firma ya da galeri elden taksitli şekilde ikinci el taşıt satmaktadır. Bu illerin başında; İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana gibi iller gelse de diğer bütün illerimizde belli bir güvence dahilinde elden senetli satışlar yapılmaktadır. Tamamı senetle araba satan yerler ile eski aracınızı ön ödeme olarak satın alan yerlerin şartları farklıdır.

Elinizde eski aracınız varsa ve bunu peşinat saydırarak sıfır araç almak istiyorsanız; Peşinatsız sıfır araba kampanyaları başlıklı yazımızı mutlaka okuyun ve oto kampanyaları hakkında bilgi sahibi olun.

Tamamı senetle otomobil için ise aşağıdaki galericilerden teklif alabilirsiniz. Taksitle ikinci el araba satanlar daha çok İstanbul ve Ankara illerinde yaygınlaşmıştır. Söz konusu illerde oturanlar için ucuz 2. el araçları satan firmaları yazdık. Örneğin; Ankara ilinde Kızılırmak Grup İnşaat bu noktada müşterilerine halen destek olmaya devam etmektedir. Bunun yanında;  Ar-ce Oto kefilsiz, senetsiz araba satmaktadır.

İstanbul’da ise; Mirza Çağlı Filo, Balamanlar, KNC Garage gibi oto satış merkezleri herkesi araç sahibi yapıyoruz sloganı ile satışlarına devam etmektedir.

Yine İzmir, Bursa, Adana illerinde vadeli oto satım yapan firmalar bulunmaktadır. Bu bilginin yanında şu ek bilgilendirmeyi yapmakta fayda vardır; Türkiye’de aslında bütün galericiler vadeli araba satmaktadır; ama yukarıdaki özelikle gelir belgesi ve kredi sicilinin oldukça iyi olması gerekmektedir.

Galeriler dışında ayrıca yetkili bayiler arasında yer alan; Ford, Renault, Nissan, Opel, Fiat, Dacia markaları da yıl sonuna doğru senet ile araba kampanyaları düzenlemektedir. Bu firmalar diğer dönemlere göre çok daha ucuz senetle otomobil satarak ellerindeki stokları tüketmeyi amaçlamaktadır. Özellikle 2018’in sonunu bekleyecek olanlar için, bir miktar peşinat ile bunu önerebiliriz.

İzmir’de bulunan kişiler için otokent pazarında senetle araç satan galerilerin olduğunu söyleyebiliriz. Ankara, Adana, Bursa ve diğer illerin oto galeri sitelerinde bulunan birçok iş yeri bu satışlar konusunda destek olmaktadır. Ayrıca, İstanbul toptancılar çarşısında birçok galeri senetli araba satışı yapmaktadır. İstoç center olarak bilinen İstanbul’un diğer ilçelerinde oturanlar buraya gelerek istedikleri model, renk ve fiyatta araçlara bakabilir ve beğendiklerini uygun ödeme seçenekleri ile satın alabilirler. İstoç’un yanı sıra Pendik, Bağcılar, Zeytinburnu, Avcılar, Esenyurt gibi ilçelerde de galeriler de bu işlemler noktasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Vadeli otomobil almak isteyenleri son kez uyarmak istiyoruz; lütfen alacağınız araçlar ile ilgili boş senetlere imza atmayın. Firma ne kadar kurumsal olursa olsun ya da şahıstan satın alacaksanız kişi ne kadar güvenilir olursa olsun asla boş yere imza atmayın, fiyatları ve ödemeleri görerek imzalayınız.

Birçok okuyucumuz direk bir adres istemekte ve bu vasıtaları satın almak için nereye başvuru yapacağını merak etmektedir. Biz de en çok satış yapan ve ucuz vadeli 2. el oto satışı yapan galericilerin adres bilgilerini de araştırdık ve aşağıya yazdık.

Aşağıda tamamı senetli araba veren yerler ve adres bilgileri verilmektedir. Vadeli araç için başvuru ve iletişim numarası;

 • Yeşil Plaza Yılanlı Ayazma Yolu No:15 Kat: 16 Cevizlibağ – Topkapı – İSTANBUL
 •   0 (212) 709 81 81
 •   Email: bilgi@wowwo.com
 • Adres olarak, Bahçelievler Mah. Zümrüt Cad.. Leman Sokak. No:7 PENDİK
 •  TELEFON: 0 (216)  511 15 55
 •  FAKS:  0 (216) 354 54 03
 •  E-MAİL : info@otovadeli.com
 • Doğan Galeri taksitli 2. el oto satışı; Adres: İstanbul Zeytinburnu, Ceyda Hanım Caddesi No: 6/39 Telefon; 0505555 3200

İkinci El Vadeli Araba Alım Şartları

Öncelikle peşinatsız araç satan firma ya da oto galerilerin istedikleri şartları sıralayalım. Çünkü, şartları tamamlamayan kişilere vadeli taksi ya da diğer vasıtalar satılmamaktadır. İşte ikinci el vadeli araba satışları için istenen şartlar;

 • Kişinin bir gelir belgesi beyan etmesi gerekmektedir
 • Kişinin findeks kredi skorunun en az 1100 puan olması
 • Satın alınacak ürünün aylık ödemesi, aylık gelirin %80’ini geçmemesi
 • Müşterinin son 5 yıl içinde kara listeye girmemiş olması
 • Kişinin sabit bir ikametgah adresi beyan etmesi

Yukarıda sayılan koşullar taksitli araç alım işlemlerinde birçok galericinin istemiş olduğu koşullardır. Bu koşullar tamamlanırsa aşağıdaki tabloya uygun bir ödeme planı çıkartılarak, vade farkı ile birlikte bir anlaşma yapılır.

Taksitli Araba Satışında Vade Seçenekleri

İstediğiniz aracı belirledikten sonra özellikle gelir belgeniz ve 2. el arabanın fiyatı çok önemli hale gelecektir. Çünkü, gelirinizden çok daha yüksek ücretli bir araç bakarsanız bunu satın almanız o denli zorlaşacaktır. Şimdi özellikle; 12, 24, 36 ve 48 ay vadeli araç satışlarındaki uygulamalara ve vade hesaplamasına bir örnek araca model ve fiyatı ile birlikte bakalım. Taksitli oto satışı için ödeme seçenekleri:

Aracın Markası: Fiat Linea

Model-km: 2010 – 130 Bin Km

Aracın nakit fiyatı: 32000 TL

Aracın 12 ay vadeli taksitli satış fiyatı: 35 Bin TL

24 Ay vadeli fiyatı: 38 Bin TL

36 Ay senetli satış rakamı: 42 Bin TL

48 Aylık taksili fiyatı 45 Bin TL

Bu aracın fiyat farkı enflasyonun %10’un üstünde çıkmasından kaynaklanmaktadır. Her sene ortalama %10’luk bir vade farkı söz konusu olmaktadır. Ama banka kredisi ile araç alımlarında gelen toplam faiz de zaten %10’u geçmektedir. Ama elden taksitli bir satış olduğu için daha uygun bir ticari işlem olmaktadır.

Çekle Araba Almak- Satmak

Senetli araç satışlarının yanında çekle otomobil almak da söz konusu olabilir. Şöyle ki elinizde günü henüz tam gelmemiş olan bir çek varsa bunu alıp da galeriye ya da vasıta sahibine verebilirsiniz. Çekin günü gelince de kişi gider nakit parasını alır. Fakat çekin kesinlikle karşılıklı olması gerekmektedir. Karşılıksız çek ile otomobil almak ya da satmak daha sonra alıcı ve satıcı için sorun teşkil edebilir hatta otomobil dolandırıcılığı kapsamında değerlendirilebilir. Çekle otomobil satışı için yukarıda saydığımız yerleri arayıp bilgi alabilir ve koşullarını özel olarak öğrenebilirsiniz.

Vadeli Araba Alırken Fiyat Farkına Dikkat Ediniz

Senetle araba almak kulağa hoş gelse de galericilerin, hususi ve ticari araçlar için koymuş oldukları vade farkları bazen çok yüksek olabilmektedir. 40 bin TL’lik araç 12 ay vadeli şeklinde satın alındığında %13 enflasyon farkı yerine %30’a yakın vade farkı konulabilmektedir.  Bu da araç fiyatını çok arttırmaktadır. Bunun makul seviyede olmasına dikkat etmenizi ve gerekirse birden fazla yerden teklif almanızı tavsiye ederiz.

Elden taksitle alışveriş yapmak istiyorsanız öncelikle piyasa göre biraz fazla para vermeniz gerekmektedir. Peşinatsız vade ile oto satan yerlerin en önemli kazancı da buradadır. Zaten vadeli araba satan galeriler, uzun taksitler yaparak size yardımcı olacaktır. Örnek olarak 30 bin TL’lik araç en fazla 35 TL olur; ama elden taksitli araba satan yerler olduğu için 48 aya kadar senet yapabileceksiniz. 48 ay vadeli satan yerler hep bunu yaparlar. Bütün vadeli satışlarda fiyatlar nakit alınan araçlardan fazladır. Lütfen bunları kıyaslamayın. Satıcı size 40 bin TL’lik arabayı 48 ay vadeli şekilde 50 bin TL’ye bile satmakta serbesttir. Zaten kredi ile araba alsanız faiz ödemeleri ile yine aynı miktara gelecektir. Bu yönü ile banka kredisiz araç almak sizin için daha avantajlı görülmektedir.

Senetle araba satan galeriler aracılığı ile banka kredisiz otomobil almak için, size sunulan taksit seçeneklerini, oluşacak olan fiyat farkını ve ödemelerin yapılmaması durumunda karşılaşılacak yaptırımları kabul etmeniz gerekmektedir. Ayrıca ucuz taksitli otomobil alacağım diyerek de aracınızı kontrol ettirmeden almayın. Araçlarınıza ekspertiz yaptırıp bilen kişilerden yardım alınız. Ayrıca imzalayacağınız değerli evraklara da dikkat edin ve boş bölümlere imza atmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 135 yorum yapıldı: 1. DAVUT dedi ki:

  MERHABA KOLAY GELSIN BEYFENDI ISTANBUL SULTANGAZIDE OTURUYROUM EVLIYIM PESINATIM ACIK KONUSUM VE 15 20 ARASI BIR OTOMOTIK VITES ARABA ALMAK ISTIYORUM PUNTO O TARZDA GELIRIM HEMEN HEMEN 2500 SIGORTALIYIM HER AY 1000 TL TAKSIT ODUYEBILIRIM IYI CALISMALR EFENDIM

 2. Faktoring dedi ki:

  * Avukatlık
  * İcralık
  * Hacizlik
  * KKB puan düşüklüğü
  Buna Benzer Herhangi Bir Sorun Yaşayan
  Ve Kredi İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimiz

 3. Gökhan dedi ki:

  Slm.a Sivastaym 3 bn pesinle aylık 1500 taksitle honda oncelikli bi arac almak istiyorum 30 bine kadar 0545 364 0874 ilginenen varsa ulassn

 4. Yalcın dedi ki:

  Hemsire niğde merkez de 25 30 arası araba arıylrum mını cuuper fiorina hyunda getz opel corsa 7 bn lora nakıtım var aylık 1000 tl oderım

 5. Cengiz dedi ki:

  Aylık 750 tele taksitle bir araç almak istiyorum ilk taksisi peşin aylık 750 tele olarak ödenecek model marka farketmez ayagımı yerden kessin benimde bir arabam olsun peşinatım az olabilir konya mevlana Alaattin

 6. Mutlu dedi ki:

  Senetle Araba Sahibi olmak çok kolay. Mutlu de Az Peşinatla 24 aya varan taksit imkanı.

 7. Anonim dedi ki:

  merhaba ben ekrem.. babamla b halı yıkama işine girdik aylık 1000-1200 cıvarı ödeme ile doblo maxi arıyorum.. 500 peşinim var

 8. Adem köse dedi ki:

  Selam senetle araba almak istiyorum nakitim yok nakliye arabası ayda bin ile bin beşyuz odiyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.0542 599 08 34

 9. M tas dedi ki:

  12 pesinim var ayda duzenli odeme yapa bilirim aaz yakan kucuk motorlu arac sriyorum

 10. Anonim dedi ki:

  7 ile 10 bin kadar peşinatım var araç arıyorum yardımcı olur musunuz. 0507 533 31 43

 11. AYDAN dedi ki:

  YERİNİZ TAM OLARAK NEREDE

 12. Şuayip dedi ki:

  Selamın aleyküm abi hayırlı işler peşinatsız araç arıyorum 7500 15000 bine kadar saygilar

 13. Ozlem dedi ki:

  Merhaba 11 binlere pesinatim var mini cooper arıyorum senetle nasıl olur düşük ödeme ile yardımcı olurmusunuz.

 14. Murat dedi ki:

  Yusuf Bey.Istanbul da oturuyorum. Pesinatım yok. Düzenli çalisiyorum. murataytac55@gmail.com
  0545 608 0555 yardimci olursanz sevinirm

 15. Murat dedi ki:

  Yusuf Bey.Istanbul da oturuyorum. Pesinatım yok. Düzenli çalisiyorum. murataytac55@gmail.com
  0545 608 0555

 16. Abdullah dedi ki:

  Bu numaradan ulasa bilirsiniz
  053770069

 17. Abdullah dedi ki:

  Slm arabayi yukseltecem ama 15 bin tl param eksik yardımınız olursa sevinirim 053770074 bu numaradan ulaşa bilirsiniz

 18. Süreyya dedi ki:

  Selamun aleyküm reno kango 1.4 hususi bakıyorum 5000 tl peşinat var 700 tl öderim ayda bilgi için ararsanız sevinirim 20000. 25000 arası bakıyorum..0 537 453 2209

 19. Anonim dedi ki:

  Merhaba k maraş pazarcık hastanede çalışıyom para biriktiremiyom senetle araba arıyom bu numarada ulaşırsanız sevinirim

 20. Mevlüt dedi ki:

  Ben askeri personelim peşinatım yok 2500 tl taksitle 20,25 bin arası araç arıyorum 505 012 8413

 21. dilek dedi ki:

  Yusuf bey peşinatım yok elden taksitle araba almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek.060606@hotmail.com

 22. Anonim dedi ki:

  Yusuf bey yardımcı olurmusunuz 0505 073 50 92

 23. İbrahim dedi ki:

  Slm 5 bın pesınatım var BMW 520 90 veya 95 model arıyorum varsa bu Nodan ulasırsanız sevınırım 05531271004

 24. Abdülhamit dedi ki:

  Ben Kahramanmaraş Abdülhamit 30 bin TL lik açık kasa kamyonet istiyorum aylık bin TL ödeme şartı ile mümkünse 0533 774 00 31

 25. Engin dedi ki:

  Hayırlı satışlar istabul zeytinburnu belediyesinde calısıyorum 3000tl gelirim var aylık 1250 tl taksitle 25000 veya 30000 tl lik bir araç düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

 26. Tahir dedi ki:

  Pesinatim yok aylık 1000 tl ödeme yaparım 5426823401 istanbul

 27. Baris dedi ki:

  Yusuf abi ben 2400 alıyım erimde 1700 ayna 300tl taksitle araban varmı abi pesinatsiz tipo olur mesela abi 05344725782

 28. Özkan dedi ki:

  3 bin peşin 2500 vadelen 2010 ve üstü araç arıyorum 0554 114 08 30

 29. Ahmet çelik dedi ki:

  Benim peşinatım yok aylık 500 veya 600 taksitle 15 ila 20 milyar arası araba arıyorum kredi notu kötü bana bi yardımcı olursanız sevinirim ben ankarada oturuyorum düzgün bi araç arıyorum devlet memuruyum 0530 131 87 72 krediye bulaşmak istemiyorum

 30. İsa yeşilöz dedi ki:

  İzmirden 70000e kadar araba almak istiyorum 20000bıne kadar peşinat olabilir 05304819989 svsyslz35@gmail.com

 31. Süheyla dedi ki:

  Elden taksitle araba satın almak istiyorum özel bir şirkette müdürlük yapıyorum bankada sicilim bozuk bu yüzden kredi çekemiyorum acil dönerseniz sevinirim (suheylagurbuzz77@gmail.com)

 32. Ahmet dedi ki:

  2000 binlira peşinatım var ayda 1000 lira taksitle araç arıyorum yardımcı olur musunuz

 33. Bulent kesimoglu dedi ki:

  Selam pesinatim yok 15 bine kadar yada 30 bine kadar aylik en fazla 1500 TL odeyebilecegim dizel araç ariyorum. 53456512** yer pendik

 34. Murat dedi ki:

  Sigortam yok pesinatimda yok aylik 500 500 odeyebilecegim 5 10 milyarlik bi araba varmi müdür hayat sevindirmedi sen sevindir 05316229362

 35. Murat dedi ki:

  Sigortam yok pesinatimda yok senetle araba almak istiyorum 5 10 milyar arasi yardimci olurmusunuz

 36. Halil dedi ki:

  Peşinat Yok aylık 1500 ödeyeceğim ortalama 40000 tl araç arıyorum 0543 303 75 52 ilgilenirseniz sevinirim saygılar

 37. Ömer dedi ki:

  Pesinatim yok arac almak istiyorum senetle yardimci olursanix sevinirim 5537070143

 38. Murat dedi ki:

  13000 pesinim var. Faize girmek istemedigimden senetle nissan xtrail eski kasa almak istiyorum. Aylik 3000 odeyebilirim. Detaylari mail adresimden ulasarak konusabiliriz.

 39. huseyin. beyhan dedi ki:

  Bana. Bigi. Verebilirmisin. Senetle. Araba

 40. Yüksel dedi ki:

  Merhaba hic pesinatim yok banka krediside cikmiyor senetle araba almak istiyorum aylik 700 800 taksitle yardimci olursaniz cok mutlu olurum 05383605165

  1. Osman Nuri nergiz dedi ki:

   Beni ararsanız sevinirim

 41. Turgay madsar dedi ki:

  Hiç pesinatım yok bana 10000 veya 15000 arası hundai Kia kamyonet lazım. Araba üstünde meyve satacagim aylık 1000 lira öderim. Yardımcı olacak delikanlı baba sözünün eri dürüst ciddi insanlar arasın konuşalım.05357825622 adım Turgay Güngören deyim. Kendi işimin sahibi olmak istiyorum Lütfen allah aşkına ciddi insanlar arasın.

 42. umut dedi ki:

  slm 5 biş peşinatla kalanı 750 – 1000 tl vadeli arac istiyorum yardımcı olursanız sevinirim….0534 790 57 90 umut

 43. Anonim dedi ki:

  slm 5 biş peşinatla kalanı 750 – 1000 tl vadeli arac istiyorum yardımcı olursanız sevinirim….0534 790 57 90 umut

 44. Hasan Memur dedi ki:

  5 tl peşinatım var askeri personelim Malatyada oturuyom aylık 500 tl taksit öderim alacağım arabanın fiyatı 25 tl 05464157914

 45. Senetle Araba dedi ki:

  Senetle araba tüm hızı ile devam ediyor.Araba teslimatları ve siparişleri tamamlanan arkadaşlar geri bildirim yapabilir. Ek Bilgi; Senetle ve kartsız araba isteyenler; ne iş yaptıklarını, nerede oturduklarını, kredi notunu, gelir durumunu ve kendisi hakkında kısa bilgi verirse daha hızlı dönüşler olur.

  1. Yüksel dedi ki:

   Hic pesinatim yok 18 yasinda yapmis oldugum bi cahillik yuzunden kredi notum dusuk cerkezkoyde yasiyorum aylik gelirim 1450 ama yilbasindan sonra minimum 1700 olucak yardimci olursaniz sevinirim 05383605165

 46. Burhan dedi ki:

  Hadi be reis bu hayat bizi hiç sevindirmedi bari sen sevindir 0538 842 2518

 47. Numan önlü dedi ki:

  Peşinatım YÖK 35 bin cıvarı bişy döşünyrum çok acil
  Gün içinde arayın lütfen 0541 224 72 26

 48. Anonim dedi ki:

  Esenyurttan. Ben de araç düşünüyorum.Jetta düşünüyorum 05397336100.

 49. Anonim dedi ki:

  Peşinatım yok bir araba almak istiyom 0531 343 46 71 ararsanız sevinirim

 50. hakan dedi ki:

  peşinatım yok taksitle araba almak istiyorum tl 05414323599 ilk arbam olacak ınsallah benı araba sahıbı yaparsınız

 51. Kadir dedi ki:

  Bursada yaşıyorum taksitle araç almak istiyorum veya elimde 30.000 liralık senet var onuda kullanabilirim kabul edilirse üzerine ekleyebilirim ulaşırsanız sevinirim… 0530 457 4215

 52. Sebo dedi ki:

  Böyle arkadaşlar resmen ben bıraktım numaramı ara Hemen

 53. İsmail dedi ki:

  Ilgileniyorum 05433284315

 54. Sebahattin dedi ki:

  Slm ismim Sebahattin araç almak istiyorum ama pesinatim yok yardimci olursaniz sevinirim

 55. turgay dedi ki:

  Yusuf bey ben askeri personelim 4 bin gelirim var ama pesinatim yok ararmısınız adanadan yaziyorum 05330526047

 56. alp dedi ki:

  yusuf abi bekliyorum aramanı 05452928361

 57. ERKAN dedi ki:

  ABİ AYDINDANIM AYDIN BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ HUKUK BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM YÜZDE 40 ENGELLİYİM SESTELLERİMDE SIKINTI SESİM ÇIKMIYO AYDA 400 TL VEREBİLECEĞİM ŞEKİLDE15 BİN TLLİK Bİ ARABA BAKIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ AMAPEŞİNATIM YOK SENET YAPABİLİRİZ YARDIMCI OLMAK İSTERSENİZ NUMARAM 0584329 TEŞEKKÜRLER

 58. ÖNDER dedi ki:

  Merhabarlar arkadaşlar GOLF 4 1.8 HİGLİNE OTO MATİK ARYORUM AYLK 500 TL TAKSİTLE 2004 megane DA OTO MATİK OLA BİLİR TASİTLE VEREN VARSA ARABA 30 BİN TL İSE BEN 40 TL VERİCEM YETERKİ TAKSİTLE OLSUN
  0539 460 61 92

 59. ÖNDER dedi ki:

  Merhabarlar arkadaşlar GOLF 4 1.8 HİGLİNE OTO MATİK ARYORUM AYLK 500 TL TAKSİTLE 2004 megane DA OTO MATİK OLA BİLİR TASİTLE VEREN VARSA ARABA 30 BİN TL İSE BEN 40 TL VERİCEM YETERKİ TAKSİTLE OLSUN

  1. Özkan dedi ki:

   Yarın arayın 0554 114 0830

 60. Zeynep dedi ki:

  Yardımcı olurmusunuz

  1. sinan dedi ki:

   ara clio var istersen senetli

 61. şaban uzun dedi ki:

  merhaba email adresim kucuk.prenss15@gmail.com ve numaram 05323851577 peşinatsız uygun taksitle iki araç almak istiyorum en kısa zamanda dönerseniz sevinirim

 62. şaban uzun dedi ki:

  kucuk.prenss15@gmail.com numara 5323851577 taksitle peşinatsız iki araç almayı istiyorum en kısa zamanda ulaşırsanız sevinirim

 63. Osman dedi ki:

  Yusuf bey n umaram 0538 375 25 36 imel adresm osman.bicegez1988@outlook.com arabam almak istiyorum 1000 tele taksitle ararsanız sevinirim

 64. mert b. dedi ki:

  peşinatım yok taksitle araba almak istiyorum özelde öğretmenim numaram 0532 692 88 14 bursada oturuyorum. eğer yardımcı olursanız istediğiniz yerede okuldan izin alıp gelebilirim.

  1. Mert b. dedi ki:

   Sizlere ulasabilecegimiz bir numara varsa verirseniz ben size donus yapayim cunku aramanizi bekledim ama ustunden 3 gun gecti. Tekrardan ulasmak isterseniz 0532 692 88 14

 65. Anonim dedi ki:

  BEN MAHMUT ÇELENK TELEFON NUMARAM:0536 245 48 99 GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 66. Mehmet Ali Altın dedi ki:

  Merhaba abi ben malatyadan mehmet Ali araç almak istiyorum yardımcı olursan sevinirim

 67. Mehmet Ali dedi ki:

  Merhaba abi ben malatyadan mehmet Ali araç almak istiyorum

 68. Melih dedi ki:

  Abi Ben Ankaradayım Bir Dükkanım Var Fakat Aracım Olmadıgı için siaprişe cıkamıyorum dükkanda yeni oldugu kredi cekemiyorum.Pesinatsız aylık ödemeli bir araba ayarlıyabilir misiniz.Sizden haber bekliyorum acele olursa çok sevinirim.Simdiden tesekkür ederim.
  0507 9 37 88 – 0312 99 55 87 Saygılar.

 69. volkan dedi ki:

  0531-682-24-21 volkan-yardımcı olursanız sevinirim

 70. Anonim dedi ki:

  0531-682-24-21 -Volkan-yardımcı olursanız sevinirim.

 71. Anonim dedi ki:

  slm yusuf bey delikanli gibi dedın ve söz demek . peki arkadaşım ben şu an istanbul çekmeköydeyim emekliyim peşınatım az gerçi emekli olunca para alamdım çünkü dışardan ssk pirimimi yatırdım ve para almadım .şimdi peşinatım 2bin tl olur.15 18 bin arasi araba alabılırmıyım bankada talımatla hesebına paran yatar .telim 05300186636

  1. Galerici yusuf dedi ki:

   Kardesim arkadas arayacakti aradi mi ben iletyim keendisine

   1. alp dedi ki:

    abi banada 8 15 bin tl arası bir araç lazım dönerseniz sevinirim 05452928361

    1. Özkan dedi ki:

     Yarın arayın 0554 114 0830

     1. Özkan dedi ki:

      Ayhan bey istanbuldan ben 0554 114 08 30arac lazım

   2. Mevlüt dedi ki:

    Galerici Yusuf kardeşim ben askeri personelim 5000 tl maaş alıyorum peşinatım yok 20,25 bin civarı araç arıyorum yardımcı olursan sevinirim 505 012 8413

 72. Galerici Ayhan dedi ki:

  Hakkı Kardeşim, ne gibi bir araç arıyorsun. Bütçen kaç para. Bir de kaç ay vade istiyorsunuz. Bütün iller için yardımcı olabilirim. İsteyen kişiler numarasını ve e-mailini yorum olarak yazsın.

  1. Anonim dedi ki:

   05316822421-Volkan ertürk ararsanız sevinirim.

  2. Efraim unal dedi ki:

   Slm hayirli aksamlar bir arac almak istiyorum ama pesinatim yok kendi isimin sahibiyim bu konuda nasil yardimci olursunuz acaba

  3. Tarık bayar dedi ki:

   5 bin lira peşinatım var 30 binliraya kadar araç almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0541 632 9986

   1. VEYSİ dedi ki:

    EYVALLAH ABİ ARABA ON NUMARA ÇIKTI. ARKADAŞLAR KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. PİYASAYA GÖRE ÇOK UCUZA VERİYOR. İL MAHALLE İLETİŞİM YAZIN ONLAR SİZE DÖNÜYOR ZATEN.

  4. şaban uzun dedi ki:

   peşinatsız uygun taksşt ile iki araç almak istiyorum email adresi:kucuk.prenss15@gmail.com numaram:5323851577 ulaşırsanız sevinirim

  5. Yalçın dedi ki:

   Selamün aleyküm bende Kırklarelinden yazıyorum peşinatım YÖK araç sahibi olmak istiyorum Numaram 05061721792

  6. Mete dedi ki:

   Slm peşinatı iş an yok 25 tl civarı araba istiyorum aylık 1000.1200 civarı ödeme yaparım

  7. Anonim dedi ki:

   Abi ben çankırıdan emrah 15 bin civarında bir araç almak istiyorum senetle aylık ödemeyle numaram 05380267031

  8. Burhan dedi ki:

   Merhaba Ayhan bey ben kayseride oturuyorum vadeli araç almak istiyorum aylık 800 tl verebilirim yardımcı olursanız sevinirim
   E-posta:aslanburhan23@gmail.com burdan ulaşabilirsiniz

  9. İshak dedi ki:

   Merhabalar ayhan bey pesinatim yok lakin haftada 400 tl ile bi araba almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim kahramanmarasta yasiyorum özel sektörde calisiyorum

  10. batuhan dedi ki:

   Havalimanında çalışıyorum peşindeyim yok aylık 500 rahat rahat odeyebirim doğan slk aklimdaki yada Opel astra 20.gsi 7500 ile 12000 tl arası bişey yer Istanbul beylikduzu 05314985167

 73. Hakkı dedi ki:

  Slm abim araç almak istiyorum peşinatım Yok nasıl alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim 05356438478

 74. Galerici Yusuf dedi ki:

  On numara piyasası 50 bin TL olan 2012 model golf aracı aynı fiyattan 48 ay senetle sattım. İsteyen kişilere yardımcı olabilirim. 48 aya kadar sıfır peşinatlar araba veriyoruz. Ödeme güçlüğü çekenlere haciz yok. delikanlı gibi yardım istesin her zaman yardımcı oluyoruz. Elden taksit de yaparız. Yeterki güven olsun… bekliyorum

  1. Hüseyin dedi ki:

   Yusuf abi sağolasın bizi de boş çevirmedin. Herkese tavsiye ederim

  2. Fatih dedi ki:

   Size nasıl ulasabiliriz

  3. Hakkı dedi ki:

   Şimdiden teşekkürler abim

  4. Anonim dedi ki:

   slm yusuf bey delikanli gibi dedın ve söz demek . peki arkadaşım ben şu an istanbul çekmeköydeyim emekliyim peşınatım az gerçi emekli olunca para alamdım çünkü dışardan ssk pirimimi yatırdım ve para almadım .şimdi peşinatım 2bin tl olur.15 18 bin arasi araba alabılırmıyım bankada talımatla hesebına paran yatar .telim 05300186636

    1. Faruk dedi ki:

     Yusuf abi pesinatim yok 3000 gelirim var magaza mudurlugu yapiyorum istanbul umraniyedeyim. Honda civic ariyorum 2000 tlye kadar odeyebilirim.yardimci olabilirsen cok memnun olurum
     5323850272

  5. Galerici yusuf dedi ki:

   PEŞINATSIZ 400 TL TAKSITLE 30 BIN TL 2010 MODEL FIEASTA. YORUMA EMAIL VE TELEFON BIRAKIN

   1. Dilek dedi ki:

    ilgileniyorum

    05468448883

   2. iris dedi ki:

    ulaşırsanız bana sevinirim

   3. iris dedi ki:

    h.lort@hotmail.com bu adresten mailinizi bekliyorum

   4. Tarık bayar dedi ki:

    Selamumaleykum abi bana ulaşırmısn 0542 632 9986

   5. halis dedi ki:

    ben aylık 750 verebilirim 25 bine kadar arac istiyorum 05444341637

   6. Anonim dedi ki:

    Yusuf abi ben araba almak istiyorum hic pesinatım yok bana yardimci ol abim taksitlerimi öderim hic sorun olmaz sizden haber bekliyorum 05319430422

   7. Osman Nuri nergiz dedi ki:

    Slm Yusuf bey ben nasıl ulaşabilirim size araç almak istiyorum

   8. Anonim dedi ki:

    Yusuf bey ulaşabilirmisiniz

   9. Anonim dedi ki:

    505 073 50 92 yusuf bey ulaşırmısınız

   10. Anonim dedi ki:

    Yusuf bey bir miktar peşinatım var araç arıyorum tardımcı olursanız sevinirim 05

  6. Anonim dedi ki:

   ben 7 bınle 10 bın arası pesinatla bır araba almak ıstıyorum tokatlim_41@hotmail.com

  7. iris dedi ki:

   peşinatlı veya peşinatsız araba almak istiyorum nasıl ulaşabilirim size

  8. ZAZA MAHMUT dedi ki:

   ABİ ARABA ÇOK GÜZEL. 2 SENET KALDI. ONU DA BU AY BİTİRECEM.

  9. şaban uzun dedi ki:

   5323851577 şaban uzun
   mail:kucuk.prenss15@gmail. com ulaşırsanız sevinirim

  10. Şaban uzun dedi ki:

   5333851577- şaban uzun ulaşırsanız sevinirim

  11. Şaban uzun dedi ki:

   5323851577 şaban uzun ilgilenirseniz sevinirim

  12. Anonim dedi ki:

   lütfen acil bana ulaşır mısınız 05358418178

  13. Yalçın dedi ki:

   Yusuf bey kırklarelinden yazıyorum bende araç almak istiyorum ama peşinatım YÖK Numaram 05061721792

  14. turgay dedi ki:

   Ayhan bey ben adanadan yaziyorum askeri personelim pesinatsiz elden senetle düşünüyorum ararmısınız 05330526047

  15. turgut tuzen dedi ki:

   slm aleyküm yusuf bey bende araç almak istiyorum abi yardımcı olursanız sevinirim 05439592977 053085 5564 ulaşırsanız memnun olurum yada numaranızı bırakırsanız ararım

  16. Sebahattin dedi ki:

   Slm ben Sebahattin aksarayliyim taksitle araç almak istiyorum ama hiç pesinatim yok yardimci olursaniz çok dua ederim size 05395889114

  17. Murat dedi ki:

   Slm. Ben konyadan murat. Konyada oturuyorum. 05436636280 ırtıbata gecermısınız

  18. sercan dedi ki:

   Numara verir misin
   Yada ararmisin 05530831508

  19. İsmail dedi ki:

   Abicim ben istiyorum bana ulaşma şansınız varsa 05433284315 numaradan aramanızı bekliyorum

  20. Burhan dedi ki:

   Yusuf bey iletişime geçebilir miyiz?
   E-posta:aslanburhan23@gmail.com

  21. Ebru dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim size

   1. Ebru dedi ki:

    Numaram 05414121250

  22. Orhan umur dedi ki:

   Hatay dayım isyeri sahibiyim senetle arac almak ıstiyorum
   05318570751

  23. ismail dedi ki:

   merhaba üstadım benim maaşım yüksek bordrom normal ücretimden yatıyor haciz vb yok ama 2 sene önceki kara liste yüzünden kredi alamıyorum yardımcı olurmusunuz

  24. Anonim dedi ki:

   0505 073 50 92 yardımcı olurmusunuz

   1. mustafa hazar dedi ki:

    banada varmi senetle araba

Yorum Yaz