KREDİ KARTI

Devlet Hastanelerinde Saç Ekimi Yapılıyor Mu?Devlet hastanesinde saç mezoterapisi ya da prp ekimi yapılır mı diye merak edenler için bir araştırma yaptık. Saç ekimini sigorta karşılar mı sorusuna karşılık olarak bunun bazı şartlarının olduğunu söyleyebiliriz.  Devlet hastanelerinde saç ekimi yapılır ama bunun için kişinin gerçekten saç ekimine ihtiyaç duyması gerekmektedir. Ya da bazı özel hastaneler SGK anlaşmalı saç ekimi de yapabilir. Saç ekimi ssk karşılıyor mu peki? Bu da yine kelliğin ileri derecede olması ve saç ekim raporunun alınmasına bağlıdır. Saç ekim ve ektirme fiyatları güncel liste 2018…

SGK SSK Anlaşmalı Saç Ekimi Yapan Yerler Hastaneler

 

Sponsorlu Bağlantılar

Saç ektirmek isteyenlerin maddi durumunun iyi olmaması durumunda bu kişiler devlet hastanelerinde saç ekimi hakkında araştırma yaparlar. Şunu belirtelim; devlet hastanelerinde estetik ya da saç ekimi yapılması için bazı şartlar vardır. Bu yazımızda bunlara değindik.

Kellik erkekler için son derece can sıkıcı bir durum. Sağlık açısından sorun olmasa da psikolojik olarak insanları çok derinden etkilemektedir. Ama 2018 yılı itibari ile gelinen saç ekim teknolojisinde, artık saç ekim ücretleri hem çok düşük hem de kesin sonuç veren saç ekim operasyonları yapılmaktadır. Peki saç ekim masrafları tam olarak ne kadar tutmaktadır? Burası oldukça önemli bir konu ama diğer bir konu da en iyi saç ekim merkezleri ve en iyi saç ekimi yapan doktor olmaktadır. Nedeni de şudur; Bazı vatandaşlarımız ucuz saç ekim merkezlerine gidip saç tedavisi yaptırmakta ve bunun sonucunda da saç elde edemediği gibi kafa derisi de zarar görmektedir.

Ücretsiz Saç Ekimi Yapılan Hastaneler Var Mı?

Özel hastaneler ücretsiz saç ekimi yapmaz. Ama özel sağlık sigortası olanlara saç ekim hizmeti vere bazı hastaneler vardır. Bunun yanında yine devlet hastanelerinde şartları tamamlayanlara saç ekim hizmeti verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de en iyi saç ekim merkezlerini kıyaslamak ve fiyat araştırması yapıyoruz. Bu noktada tamamen tarafsız olarak size en iyi saç ekim yöntemlerini sunacağız. Lütfen bu konuda ciddi olarak rahatsızlık duyuyorsanız birinci önceliğini sağlığınız ikinci önceliğiniz de para olsun. Bu noktada birinci olarak en iyi saç ekim merkezleri yani en iyi saç ekimi yapan doktorlarından bahsedeceğiz. Daha sonra en ucuz saç ekim merkezlerini içinde en kaliteli olanları hakkında il il değerlendirme yapacağız. Siz de kendi ilinizdeki saç ekim merkezine başvuru yapabilirsiniz. İşte başlıyoruz.

En İyi Saç Ekim Merkezleri

Öncelikle Türkiye genelinde sizin gibi yüz binlerce saç ve kellik sorunu yaşayan kişi olduğunu unutmayın. Dünya’da en çok saç sorunu yaşayan toplumlardan biri de Türk toplumudur. Ama teknolojik imkanlar ile birkaç operasyon ile gür saçlara kavuşma şansı elde edebilirsiniz. Bakın Türkiye’de yalnız olmadığınızı gösteren ve internette en ucuz ve en iyi saç ekim dikim merkezlerini arayanların sorgulamalarına bakalım;

Görüldüğü gibi asla yalnız değilsiniz. Bu noktada hangi ilde olduğunuz önemli değil. Şimdi iller arası fiyat kıyaslaması yapalım. En pahalı saç ekim merkezleri en başta söyleyelim İzmir’de bulunmaktadır. Bu konuda İzmir kendisini ispatlamış bir çok doktor sayesinde ünlenmiş ve kalitesini ispatlamıştır. Tabi her saç ekim merkezi için geçerli değildir.

2018 Saç Ekimi Fiyatları

Kliniklerin paylaştığı rakamlar;

  1. Boğaziçi; 8000 köke kadar 2500 TL.
  2. Civaş klinik; 2500 greft 3500 TL.
  3. Armamed 3000 greft 6000 TL.
  4. Apex 2500 greft 3000 TL.
  5. Esteword 4500-5000 TL greft sayısı önemsenmemiş.
  6. Çevre Hastanesi 3000 greft 4000 TL.
  7. Magic 3000 greft 4000 TL.
  8. Kent 2000 greft 3000 TL.

Bayanlar nasıl ki burun estetiği başta olmak üzere diğer birçok organ için estetik ameliyat masasına yatıyorsa erkekler de aynı şekilde saç ekimi için büyük uğraş vermektedir.

Saç Ektirme Fiyatları 2017 TAKSİTLE SAÇ EKİMİ YAPAN HASTANELE

Saç ektirmek istiyorum diyenler genelde saç ekim masraflarını hemen öğrenmek ister. Peki 2018 saç ektirme ücretleri fiyatları ne kadar? Saç ekim ücretleri hakkında detaylı inceleme yapıldığında ;

En Ucuz Saç Ektirme Merkezleri

Türkiye genelinde kellik sorunu yaşayan kişiler, saç ekim işlemleri için en ucuz klinikleri aralar. Taksitle saç ekimi, kredi kartı ile saç ekimi hatta senetle saç ekimi bile aranmaktadır. Peki kişilerin en ucuz ve ödeme kolaylığı noktasında taksitli, kredi kartı ile  saç ekimi yaptırabileceği yerler var mıdır? Yine saç ekimi araması yapanlara bakarak bu noktada bir fikir edinebiliriz. Bazı kişiler senetle saç ekimi yapılıyor mu diye bile sormuş. Saç ekimi devlet tarafından biraz da olsa destekleniyor mu?

Burun estetiği fiyatları için yazımıza bakabilirsiniz.

Taksitle Saç Ekimi Yapan Yerler

Evet, bu noktada birçok saç ekim merkezi kredi kartı ile ya da senetle taksitli vadeli saç ekim kampanyaları yapmaktadır. Özellikle yaza girerken bu merkezler %50’ye varan indirimler yapmaktadır. Saç ektirmek isteyen kişiler bu kampanyaları takip etmelidir. Bu sayede en uyun saç ektirme işlemini yaptırma noktasında avantaj yakalayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top