Memur Haberleri

Mağduriyet Edebiyatında(!) Rüzgar Tersine Dönüyor!İhraç Olanlarla İle İlgili Olarak Şok Bir Çıkış Daha:

AK PARTİ’YE  YAKIN ETKİN GAZETECİ; 2019 SEÇİMLERİNE MAĞDURİYETLER İLE GİDİLMEMELİ!

Kamudan ihraç olan ve banka, sendika gibi kriterlerden dolayı yargılanan on binlerce devlet memuru hakkında daha önceleri; mağduriyet edebiyatı yapılıyor şeklinde söylemde bulunan birçok köşe yazarı çok ilginç bir şekilde söylemlerinde değişikliğe gitmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Cuma İçten gibi etkili birinin ilk defa çok açık bir şekilde banka vb. resmi izinlerle kurulan kurumlar ile ilgili, iltisaklı olan kimselerin hukuken suçlu görülemeyeceğini ve devlet kademesinden uzaklaştırılamayacağını beyan etti.

Sponsorlu Bağlantılar

İhraçların devam ettiği ve bir yandan da OHAL komisyonun çalışmalara başladığı bu hengameli ortamda söylenmiş bu sözlere, hükümet kanadından ya da gazetecilerden bir tek tepkinin gelmemesi de ayrı bir durum oluşturmaktadır.

Yine bugün AK Parti’ye çok yakın olan gazeteci olan Ergün Yıldırım çok önemli bir köşe yazısı yazdı. Ergün Yıldırım;

“Sadece Gülen yapısının sohbetine katılan, yolu bankasından geçen, gazetesine abone olan ya da okuluna çocuğunu göndermiş olan kişiler FETÖ damgasını yiyebiliyor. Oysa muhafazakar ve milliyetçi kesimden bir çok insan çocuğunu Gülen yapısının okuluna göndermiş, gazetelerine abone olmuş, sohbetlerine katılmış. Çünkü bu kesimlerin gözünde “zahiren” cemaat olarak vardı. Dine hizmet ediyorlardı. Çocukları güven içinde okuyordu. Toplum da bu yapının cemaat boyutuyla teşriki mesai içinde oldu.”

Sponsorlu Bağlantılar


YASAL UYARI: Yazı içeriklerimizin kısmen ya da tamamen alınması durumunda aktif link verilmesi mecburidir. Aksi halde gerekli işlemler yapılacaktır. 


ULUSALCILARIN DEĞİL HUKUKUN KRİTERLERİ ESAS ALINMALI

Ulusal çevrelerin söylemleri ile hareket edilmesi durumunda herkesin bir şekilde hukuksuzluktan nasibini alacağını ifade eden Yıldırım, 2019 seçimlerine yönelik olarak artık tedbir alınıp mağduriyetlerin ortadan kaldırılması gerektiğini belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top