Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar


Bankalardan kırmızı kalem yiyen kişiler riskli olarak kabul edildikleri için para çekmeleri de oldukça zor olmaktadır. Birçok banka kredi notu düşük olana kredi vermeye yanaşmaz. Ama son çıkan sicil affı sonrası artık sicili bozuk olanlara yardımcı olan kurum sayısında artış yaşanmaya başladı. Bununla birlikte kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar artık BDDK tarafından uyarılmadığı için gelir belgesi ve kefil gösteren herkese istedikleri kadar finansman desteği vermektedir. Bu anlamda birçok kişi en kolay kredi veren banka hangisi araştırması yapmaktadır. Düşük findeks notu ile finansman imkanı için şu anda aşağıda saydığımız bankalar müşterilerinin ihtiyaçlarına olumlu cevap vermektedir.

Nakit para temin etme noktasında size faydalı olacak bu uzun içeriği okumadan önce bu finans kurumlarını saymak istiyorum. Bunlar; Şeker, Finans, ICBC, Deniz, Garanti, Türkiye Ekonomi ve HSCB Bankasıdır. Şimdi buralardan nakit çekmek için bilmeniz gereken diğer detaylara bakalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Saydığımız yerler findesk puanı ile sorunları olanlara kolaylık tanımaktadır. Bu kişilerin kredi alabilmek için bankaya belli bir teminat sunması gerekebilir. Tabi öncelikle yetkililer ile görüşmek daha mantıklı olacaktır. Ama direkt başvuru yapmayın. Bankanın bu noktada tutumu öğrenildikten sonra olumlu bir sonuç çıkarsa kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka Puanı Düşük Olanlara Kredi İmkanı

Merkez Bankasına bağlı olarak çalışan KKB kurumu kendi bünyesinde özel bir internet sitesi kurarak kişilerin finansman durumlarını, risk seviyelerini belirleme yoluna gitmiştir. Buna findeks puanı denilmektedir. Findeksi çok riskli olan yani puanı 699’un altında olanlara bankalar nakit vermek istemez. Bu durum sonrası yüz binlerce kişi nakit çekemez duruma gelmiş ve findeks genel bir sorun haline gelmiştir. Findeks sorununa çözüm bulmak amacı ile hükümet bir dizi çalışma yaparak, kredi notu düşüklere kredi verilmesinin yolunu açtı. Artık bankalar şartsız şekilde, müşterilerine zoruluk çıkarmadan onların nakit ihtiyaçlarını karşılayacaktı. Bu şekilde kredi notu düşüklere kredi veren bankalar sayısında da önemli bir artış yaşanmıştır. Kredi puanı düşüklere kredi derken; kişilerin findeksi 700, 800, 900 ve 1100 olabilir. Bu puanlara çok kolay şekilde artık parasal destek verilmektedir.

Memur, çiftçi, ev hanımı, işçi, SSK’lı, emekli, esnaf ve diğer tüm kesimler için en kısa sürede gelir belgesiz, kefilsiz hatta sadece kimlikle kredi çıkartan bankalar bulunmaktadır. Kurumlar müşterilerine yardımcı olurken kişilerin findeks notuna da bakarlar. Özellikle Merkez Bankası KBB notu düşük olanlara para imkanı sunan bankaları sizin için bulduk ve yukarıda onları saydık. Fakat bu sorunu kesin çözmek adına, artık kalıcı bir çözüm bulmalı ve findeks notunuzu kendiniz yükseltmelisiniz. Çünkü, yeni bir yasa çıkarsa ve bu durumdaki müşterilere kredi vermeyin diye bankalara talimat giderse o zaman saydığımız yerler de size yardımcı olmak istemez. Bunun için her şeyden önce kredi notu seviyesini yükseltmeye çalışmalısınız.

Ama öncelikle size vereceğimiz tavsiyelere uymanız gerekmektedir.

Bunun için öncelikle bankalara bilinçsiz bir şekilde konut ya da ihtiyaç finansmanı için başvurusu yapmayın kesinlikle. Çünkü başvurusu kabul edilmeyenlerin banka puanı düşmektedir. Sizin notunuz düşük olduğu için kredi çekemiyorsunuz. Bundan dolayı önceliğiniz findeks puanını düşüren nedenleri ortadan kaldırmaktır.

Yukarıda söz konusu olan durum sizin findeks notunuz düşük olması ile ilgili bir durumdur. Bundan daha kötüsü de kara listeye girmek diye tabir edilen bir olumsuz durum vardır. Eğer siz de kara listeye girdiyseniz bundan kolay çıkamayacağınızı söyleyebiliriz. Bu konuda daha fazla detayı kara listeye girenlere kredi başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Kredi notunuzun yükseltmek için findeks skorunu yükseltme yöntemlerini kullanmalısınız. Peki KKB kredi notu nasıl yükseltilir? İşte tavsiyelerimiz;

 • Hesabınızda kısa süreliğine de olsa bir miktar para tutun
 • Hesabınıza bir kira getirisi ya da buna benzer bir gelir beyan edip her ay küçük de olsa bir ücretin yansıtılmasını sağlayın. Ayda 200 TL bile çok etkili olacaktır.
 • Kartı ödemelerinizin asgarisini yapmayın. Bunun yerine tüm dönem borcunu mutlaka ödeyin
 • Mevduat hesabınız asla ekside durmasın. Yapacağınız başvuruyu kesin kredi veren bankalar aracılığı ile yapsanız bile eğer tavsiyelerimiz yerine getirilmezse yüzde yüz çıkması söz konusu olmaz.
 • Kartınızı aktif kullanın ve kesinlikle ödemeleri geciktirmeyin

Bu yöntemleri kullanmanızla birlikte artık banka notunuzun hızla yükseldiğini görecek ve bankaların size kolay yoldan kredi çıkarttığını fark edeceksiniz.

Sicili bozuk olanlara kredi imkanı tanıyan bankaları öğrenmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bu sorunların bazen birisi bazen de birden fazlası sizi bulabilir. Ama konu başlıklarına bakıldığında her biri diğeri ile ilgili olduğu görülmektedir. Yani icralık olan birisi aynı zamanda avukatlık olmuş sayılır. Bununla birlikte bu kişiler kara listeye de girmiş olabilirler. 2017 yılında çıkan en son sicil affı yasası sonrası artık kişiler ister kara listede olsun, isterse de kırmızı kalem yemiş olsun bu durum fark etmeksizin bankalar artık kredi notu sıfır olana kredi vermeye başlamıştır. Çünkü, BDDK artık ceza kesmemektedir. Yani özetle sicil affı sonrası; ister icralık olun, ister notunuz çok düşük olsun birçok yer size gelir belgesi ve bazı teminatlar ile yardımcı olacaktır.

Senetle kredi kategorisinden alternatif para bulma yolları için bu sayfamızı da okuyabilirsiniz.

kredi notu düşüklere kredi imkanı

Kara Listedekilere Müjde (2017 SİCİL AFFI )

Kara listede olanlara kaç yıl kredi verilmez diye sorulmaktadır. Hemen cevaplayalım: 5 yıl boyunca verilmez;ama bu eskidendi. Artık kara listede olanlara hemen nakit para veren yerler bulunmaktadır.  Konut ya da bireysel finansmanları kullanmak eskiden zor iken artık anında kredi veren bankalar sayesinde daha kolay şekilde bu ihtiyaçlarımız karşılanmaktadır. Hızlı nakit sağlayan bu bankalar genelde özel işletmeler grubunda olup gelir belgesiz finansman imkanı sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük kalkınma hamlelerinde biri de konut piyasasındaki yükselmedir; ama gerek faizlerin yükselmesi gerekse findeks skorunun iyi olmaması nedeni ile birçok kişi bankalardan para alamamaktadır. Bu duruma müdahale eden hükümet bir sicil affı çıkararak herkese kolay bir şekilde nakit imkanı sağlanmasını sağladı. Özel ve kamu kurumları artık kişilerin notuna bakmadan onlara her türlü parasal desteği vermeye başladı. Bu da söz konusu kanun ile çıkmış ve halen uygulanmaktadır.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2018 yılında yine müşterilerinin imdadına yetişmektedir. Özellikle, ING, IBCB, Aktif, Şeker, HSCB ve Yapı Kredi en kolay kredi çıkartan bankalar olarak kendilerine yer bulmuşlardır. Siz de bilinçli başvurular yaparak tek seferde sonuca ulaşabilirsiniz. Zor yolu değil kolay yolu seçerek nakit ihtiyaçlarınızı karşılama yoluna gitmelisiniz. Birçok okuyucumuz bilinçsiz şekilde rast gele bankalara gitmekte ve olumsuz sonuç almaktadır. Yukarıda söz konusu kurumlara öncelik tanıyarak amacınıza ulaşabileceğinizi tahmin ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 110 yorum yapıldı: 1. MURAT dedi ki:

  merhaba bankacı ve kredı danışman fırması olarak hızmet vermekteyız kredı çekemıyorum dıye üzülmeyın arayın size en hızlı ve en kesin çözümlerle yardımcı olalım ve hiç bir şekilde ön ödeme adında para talep edılmez edenlerede ıtıbar etmeyın istanbul aynı gün il dışı olan vatandaşlarımızada 2 iş günü içersinde kesin sonuç alıyoruz ıstanbul kartal kredı danışman murat bey

  1. Tolgahan dedi ki:

   Nasıl ulaşacağım size

 2. MURAT dedi ki:

  merhaba istanbul kartal danışmanlık ofısımız saat 09:00 17:00 arası hızmet vrmekteyız banka çalışması olmayanlar kkb puanı sıfır 0 olanlar en az 3 ay ssk sı olup kredı çekemeyenler emeklı olupta yüsek kredi imkanından yararlanmak ısteyenler emekli olupta icralık olanlar borç kapama yapılmaktadır kkb puanı 1100 ve uzerı olan ıcralık olan emeklıler kredi çekmeye uygun olmayanar kırmızı kalem hariç kredi kullanımlarında fırmamız tarafından detaylı yadımcı oluyoruz hiç bir şekilde ön ödeme alınmaz bilginize hızlı ve aynı gün çözüm imkanı

 3. ismail dedi ki:

  bankacıyım ulaşabilirsiniz yardımcı olurum
  ismail

  1. Doğan dedi ki:

   Nası ulaşcam size

  2. Taner dedi ki:

   İsmail bey merhaba acil krediye ihtiyacım var 10.000 tl yardımcı olur musunuz?Daha yeni memur oldum bankalardan kredi çekemiyorum kredi notum düşük.

 4. ismail dedi ki:

  bankacıyım kredi çekmek isteyen ulaşsın mail atın

  1. zeynep dedi ki:

   daha önce akbanktan 6000 tl kredi cektim. takipte kartım vardı kapattım avukata düşmeden. kredi notum üst üste başvurduğum için en son 968 olmuş.kredi ve kartlarımda gecikme yok kredi cekemiyorum su an

  2. AZİZ SERKAN SÜSLÜ dedi ki:

   MERHABA TEL NO VERİRMİSİNİZ kredi için konuşalım

 5. göksay dedi ki:

  merhaba kredi almak istiyorum son 1 aya kadar ödemelerimi yapamadım şirket açmakla meşkuldum param yoktu şimdi şirket kurdum ödemelerimi yapmaya çalışıyorum benim acil şirket için bir miktar paraya ihtiyacım var puanımın düşük olmadığına inanıyorum bana yardımcı olurmusunuz

 6. Hakan dedi ki:

  Acil 50bin TL kredi ihtiyacim var.1400 aylık oderim

 7. Bekir dedi ki:

  Merkez bankasından kredi diyor onu nasıl yapacağız başvuruyu

  1. istanbullu dedi ki:

   Uygun faiz ile kredi çekmek.isteyenler arasın

   1. HAKAN dedi ki:

    Numara atar misiniz kesin çekeceğim maaşlı devlet kamu personeliyim

   2. Anonim dedi ki:

    nerden ulaşıcaz size

   3. Seyi selçuk demir dedi ki:

    10000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz. Numara

   4. cengiz dedi ki:

    bana donus yaparmisin

 8. Ömer dedi ki:

  Merhaba krediye ihtiyacim var yardımcı olabilirmisiniz?

 9. kemal dedi ki:

  kkb sıfır daha once hıc bankayla işim olmamıstı ve yapıkredıdende maas alıyorum ama hıçkımse kredı vermıyor ne yapmam gerekır

  1. Caner dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

 10. Mustafa dedi ki:

  Kredi almak hicde zor değil bazı şartları taşıyorsanız nereye ne şekilde başvuru yapmanız gerektiğini bildiğiniz sürece alırsınız yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar hiç bir ücret talep etmeden yardımcı olurum ne yapmanız gerektiği konusunda arayan arkadaşlara destek olurum zaman zaman herkes bu durumla karşılaşır normaldir

  1. Elka naz dedi ki:

   Selam banada kredi lazim ne yapmam gerekir yardımci olursaniz sevinirim KBB puanim yok

  2. Emine dedi ki:

   Bana yardmci olma sansnz varmi

  3. samet dedi ki:

   yardımcı olursanız sevınırım tlfnm

  4. Anonim dedi ki:

   numarasan arayın beklıyorum

  5. göksay dedi ki:

   bir yardımcı olurmusunuz acil 70 tl almam gerek kimse kredi kredi kartı onaylamıyor.

 11. Arda dedi ki:

  Bu soylu finansman oya denen ş..z dolandırıcıdır arkadaşlar dikkat edin paranızi kaptirmayin bundan sonra bu ipligini pazara çıkarmak için ugrasicam

  1. Arda Bey gibi gelen şikayetler üzerine söz konusu firmadan gelen yorumları artık onaylamıyoruz. Herkesin dikkatli olması gerektiğini tekrar belirtiriz.

 12. Necati dedi ki:

  İyi günler 15000e ihtiyacım var yardımcı olabilirmisniz

 13. Maho dedi ki:

  banka kredi notu olmayana veya düşük olana kredi vermiyor daha bugün 3 banka dolaştım bu istediğim miktar 1000 tlydi ve 12 ay vadeli istedim hepsi beni kibarca reddetti

 14. Hüsnü dedi ki:

  Merhaba kredi notum düşük krediye ihtiyacım var nasıl yapabilirim yardım edebilir misiniz

 15. Hüsnü dedi ki:

  Merhaba kredi notum düşük krediye ihtiyacım var nasıl yapabilirim

 16. mustafa dedi ki:

  Arkadaslar kefilim yok kredi vermiyorlar yalnız kefil lazım diyorlar ama acil nakit ihtiyacım var çok sıkıntıdayim ne yapacağımı bilmiyorum yardimci olurmusunuz

 17. hüseyin dedi ki:

  merhaba 10.000 tl ye ihtiyacım var. yardımcı olabilirmisiniz

 18. Arife dedi ki:

  Meraba bana acil 30 bin lazim yardimci olurmusunuz

 19. Can dedi ki:

  Arkadaşlar çok acil 1000 tlye ihtiyacm var yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

  1. pelin dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim

 20. Adeboye fred dedi ki:

  Merhaba,
  Bu, Bay Adeboye’nin önereceğini, özel bir kredi verenin mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat açtığını halka bildirmektir. Bireyler, şirketler ve şirketler için açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. Kredi sürecimiz garantili olarak çok hızlı ve güvenilirdir. Daha fazla bilgi için. bizi ziyaret edin

  1. hayati dedi ki:

   Merhaba Bana Ulaşırsanız Sevinirim

  2. Nurdan dedi ki:

   Nasıl ulaşıcaz numsra yok
   Siz beni ararmısınız çok acil

 21. Eray dedi ki:

  Bu soysaldanismanliga dikkat edin arkadaşlar bu oya yazmış ya sakin inanmayın ben dolandirildim savcilaga verdim ugrasiyoruum 5417303538/5467615143 bu numaralara dikkat edin bunlar Allah’tan korkmayan insanın rizkiyla oynayan şerefsizler. HİRSİZLARDİR

  1. Eray Bey, bu tür durumlara karşı okuyucularımızı da sürekli uyarıyoruz; ama maalesef yine de aynı hatalar yapılmaktadır. Bu gibi yerleri tespit ettikçe yorumlarını onaylamıyoruz. Uyarınız için teşekkür ederiz.

 22. Yasin dedi ki:

  7bin tl lazim. Hicbi bankaya borcum yok. Ama kredi pauanim cok dusuk. Kredi kartim yok kredim yok. Eskiden cok skintilarim oldu ama cozuldu ama puanimda artmiyor.

  1. onur dedi ki:

   Merhaba iyi günler kredi danışmanlık isini 7 senedir yapiyoruz Bursa Ankara İzmir ve İzmit’te subelerimiz mevcuttur.ilgilenenler ulaşabilirsiniz

   1. İlhan dedi ki:

    Acil nakit ihtiyacım var kamu çalışanıyım takipteyim bankadan kredi çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz

   2. Mert dedi ki:

    Nasıl ulaşacağım peki?

   3. Tahir Karaboga dedi ki:

    Hocam numaranızı yazarmisiniz kredi çekmek istiyorum

   4. Tahir Karaboga dedi ki:

    Onur bey mail adresinizi veya cep numaranızı yazarmisiniz

   5. erhan dedi ki:

    Merhabalar ben kredi çekmek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz bana
    tarihe kadar
    hep ödedim
    elimdekalmadı
    kesintiler
    aldı
    ve
    aldıkça
    kalmadı
    doldu
    aldı
    nafile
    instagramhesabınızdan ulaşabilirsiniz değil mi @gmail.com

   6. Tuğba dedi ki:

    Bana acil 20 bin lazım yoksa canıma kıyacam artık

   7. Tekin Kızıltaş dedi ki:

    Merhaba size size nasıl ylaşıcaz bi telefon numarası yada internet adresi verirseniz. Teşekkürler

   8. Sakarya dedi ki:

    Merhaba benim krediye ihtiyacim var ama bankayla sornum var nasil cekebilirim

 23. mutlu dedi ki:

  oya hanım
  acil krediye ihtiyacım var , size nasıl ulaşabiliriz.

 24. Hüseyin tuna dedi ki:

  Hayatımda ne kredi kartım oldu nede krediçekmek için hiç bir bankaya müracaat etmedim bankamatik kullandım param varsa alışveriş yaptım kredi kartı almak istiyorum baş vuruyorum onaylamıyorlarsigortalı çalışıyorum ayda 3000 garanti 4000 lira aylık alıyorum bana neden kredi kartı vermiyorlar anlamış değilim

  1. Hüseyin tuna dedi ki:

   Kredi kartı almak için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim aylıkmaaş bodram ssk pirim çalıştığım yerin imzası kaşesi bunlar mevcut

  2. Er_adam dedi ki:

   Arkadaşım TEB bankasına git blokeli kredi kartı çıkarıcam de bilgi al
   Kuveyt Türk bankasında blokeli kredi kartı veriyor bir miktar para yatırıyorsun o paraya bloke koyup kredi kartı veriyorlar .
   Kredi puanın yok ondan sana kart vermiyorlardır

 25. Anonim dedi ki:

  Çok acil 15000 tl kredi lazım acil olarak yardımcı olursanız sevinirim

  1. Serbay dedi ki:

   BRC Finans Danişmanlik

   1. Nurdan dedi ki:

    Bana ulaşın

 26. BAHADIR dedi ki:

  Yazıda adı geçen bankalar belirtildiği gibi davranmıyor. Başlangıç için çok cüzi mebla denense bile olumlu cevap alamadım.

 27. muharrem dedi ki:

  cok cok acil 3000 4000 arasi nakit lazim yardimci olurmusunuz lutfen ANKARA.

  1. Anonim dedi ki:

   Bana da çok acil kredi lazım

 28. Muharrem dedi ki:

  30bin tlye ihtiyacım var acil yardımcı olurmusunuz

 29. Özgecan dedi ki:

  ACİL 7500liraya ihtiyacım var

  1. Serbay dedi ki:

   BRC Finans Danişmanlik

  2. Ali osman dedi ki:

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum. emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

  3. Anonim dedi ki:

   Meraba bana acil 30 bin lazim yardimci olurmusunuz

  4. Arife dedi ki:

   Size nasıl ulaşa bilirim bana ulaşa bilirmisiniz

 30. Cengiz dedi ki:

  Ev kredisi kullanmak istiyorum gelirim ii ama kredi puanım düşük bazen geç yatırımlarım var ama sicili etkilendiğini bilmiyordun ev buldum kredi kullanmak istiyorum

  1. Anonim dedi ki:

   Nekadar lazım

  2. Ali osman dedi ki:

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum. emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

 31. Fikret dedi ki:

  Sahıs firmam var 50000 bine hitiyacım var

 32. Anonim dedi ki:

  Merhaba sahıs firmam var kıredi notum 10750 50000 bine ihtiyacım var

  1. Ali osman dedi ki:

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum.emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

 33. Gülden dedi ki:

  Konut ve ticari kredilerinize acil çözüm bulunur. 0532 408 98 **

  1. Sefa dedi ki:

   Nasıl olabilit?

  2. Muharrem dedi ki:

   Merhabalar gulden hanım yardımcı olur musunuz 30 bin tlye ihtiyacım var acil

  3. ugur dedi ki:

   Beni arayin

 34. Oya dedi ki:

  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti soylufinansman@gmail.com

  Acil Nakit İhtiyacınız Var Ve Çözüm Bulamadınızmı

  Ben iletisim Personeli = OYA çelikel

  1. mehmet dedi ki:

   Size nasil ulasabilirim

  2. Hayrettin dedi ki:

   Mrb numaram ulasabilirmisiniz

  3. Hakan Güven dedi ki:

   Oya hanım mail adresizi verin konuşalım bu konu hakkında

  4. Sahin dedi ki:

   Oya hanim 1308 kredi skorum ve şuan hiç borcum yok 1700 tl maaşla çalıyorum ne kadar kredi alabilirim

  5. ilhan arslan dedi ki:

   Slm oya hanim acil paraya ihtiyacım var

 35. Sultan dedi ki:

  Benimde toplam 10000e ihtiyacim var ama vermiyolar cok acil 5000 denedim ama oda olmasiAcil olarak 5000 tl ye ıhtiyacim var . Sultancnk**6@gmail.com doneraeniz sevinirim

  1. Mehmet eşref baba dedi ki:

   Mehmet eşrefbaba poanim duşuk 10000.almak istiyorum

 36. Gizem dedi ki:

  Bnde 15 bin istiyorum ama alamiyorum

 37. mustafa okur dedi ki:

  Acil olarak 5 bin tl ihtiyacım var kredi puanım düşük ve geçikmeerim var 0551 955 49 **

  1. Mehmet eşref baba dedi ki:

   Mehmet eşrefbaba poanim duşuk 10000.almak istiyorum

 38. osman yiğit dedi ki:

  Merhaba benim acil 5000 tl ye ihtiyacım var geri ödeme şartları ve kredi için gerekenler icin acil dönüş yaparsanız sevinirim. gs-gs-gs1980@hotmail.com

  1. Ayra dedi ki:

   Nasıl ulaşırım size

 39. Oya dedi ki:

  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti

  Acil Nakit İhtiyacınız Var Ve Çözüm Bulamadınızmı

  Ben iletisim Personeli = OYA çelikel

  1. Ibrahim dedi ki:

   Ben bana acil 5 bin lazım kredi notum çok düşük yardımcı olur musunuz

  2. Cemal dedi ki:

   Kırmızı kalem yemedim sabit işim ve sgk var yalnızca kredi kartı gecikmeli ve toplam 10 bin lazim 054384502**

  3. cemil dedi ki:

   size nasil ulasabilirim oya hanim

  4. Aziz akkaya dedi ki:

   Oya hanım merhaba bana 20 bin tl lazım bankalarla aram kötü

  5. hasan sağlam dedi ki:

   oya hanım acil yardım lütfen
   546931986*

   1. onur dedi ki:

    Mustafa bey merhaba bana ulaşabilirsiniz yardımcı olabilirim

  6. mustafa sakınmaz dedi ki:

   oya hanım kolay gelsin maaşımda icra var icramı kaldırmak için kredi almak istiyorum devlet memuruyum 2500 tl gelirim var yardımcı olurmusunuz.

  7. Ezgi dedi ki:

   15 bin tl ye acil ihtiyacım var oya hanım bankalarla aram kötü ecioglu@gmail.com yardımcı olur musunuz

  8. Serpil kaya dedi ki:

   Oya hanım ıyı geceler benimde 10000ihtiyacım var ödemelerım duzenlı fakat calıstıgım banka vermedi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim serpil adım

  9. ŞAMİL dedi ki:

   SELAM KAMUDA ÇALIŞIYORUM 5 BİN AYLIK ALIYORUM BANA 50 BİN TL LAZIM mesaj atarsanız sevinirim

  10. SERKAN dedi ki:

   SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?

  11. MURAT dedi ki:

   yardımcı olun oya hanım

 40. ibrahim dedi ki:

  Acil 10 bin Tl Ye ihtiyacım var acil donersen iz sevinirim 0555 012 1997

 41. Turgay dedi ki:

  Çok acil 7-8 bin TL’ye ihtiyacım var. Askeri personelim taksitte herhangi bir gecikme olmaz. 05306335095

 42. Murat dedi ki:

  Bana da kredi lazım yardımcı olabilir misiniz

 43. Orhan dedi ki:

  Evet sicil affi kalkti diyorlar daha bir sonuc yok hic bir bankaya borcum yok kredi basvurusu yapiyorum hep olumsuz sonuc aliyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

 44. Sevil dedi ki:

  Kredi puanım düşük ihtiyaç kredisi çekip kredi kartalarımı ödeyip bi yere borçlanmak istiyorum.maalesef kredi puanım düşük die vermiyorlar sözde 2017 de puanı düşük olanlara kredi veriliyor deniliyor bu nasıl oluyor anlamıyorum.lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum Yaz