KREDİ NOTU

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren BankalarBankalardan kırmızı kalem yiyen kişiler riskli olarak kabul edildikleri için kredi çekmeleri de oldukça zor olmaktadır. Birçok banka kredi notu düşük olana kredi vermeye yanaşmaz. Ama son çıkan sicil affı sonrası artık sicili bozuk olanlara kredi veren banka sayısında artış yaşanmaya başladı. Bununla birlikte kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar artık BDDK tarafından uyarılmadığı için gelir belgesi ve kefil gösteren herkese istedikleri kadar kredi vermektedir. Birçok kişi en kolay kredi veren banka hangisi, kredi notum 0 nasıl kredi çekebilirim ya da kredi notuna bakmayan bankalar hakkında araştırma yapmaktadır. Düşük kredi notu ile kredi imkanı için şu anda aşağıda saydığımız bankalar yüksek limitli kredi vermektedir. İşte anında kredi veren bankalar.

Kredi çekemeyenlere kredi veren bankaları araştırdık. Ve en kolay kredi çıkartan ve en kısa sürede kredi veren bankaları tek tek ele aldık.

Sponsorlu Bağlantılar

Banka Puanı Düşük Olanlara Kredi İmkanı

Kredi çekerken sorun yaşayanlar kefilsiz ve gelir belgesiz kredi çekmek için arayışlara girmektedir. Memur, çiftçi, ev hanımı, işçi, SSK’lı, emekli, esnaf ve diğer tüm kesimler için en kısa sürede kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bankalar kredi verirken kişilerin findeks kredi notuna da bakarlar. Özellikle Merkez Bankası KBB kredi notu düşük olanlara kredi veren bankaları sizin için bulduk. İşte detaylar..

Bozuk sicile kredi verilir mi? Gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum diyorsanız sizin için en çabuk kredi alma yöntemlerini açıklıyoruz. Peki ne yapacaksınız? Bunun için öncelikle bankalara bilinçsiz bir şekilde kredi başvurusu yapmayın kesinlikle. Çünkü kredi başvurusu kabul edilmeyenlerin kredi notu düşmektedir. Sizin kredi notunuz düşük olduğu için kredi çekemiyorsunuz. Bundan dolayı önceliğiniz kredi notu   düşüren nedenleri ortadan kaldırmaktır.

Önemli Not: Kötü sicile ve kara listeye 100 bin TL bile kredi çıkar. Yeter ki aşağıda yazdığımız durumlara dikkat edilerek kredi başvurusu yapılsın. Sonuna kadar okuyun ve bankadan çizik yiyen kişi bile nasıl kredi çeker görün!

Sponsorlu Bağlantılar

Kara listede olana kredi imkanı sunan banka için buraya bakın.

Kredi notunuzun yükseltmek için kredi skoru yükseltme yöntemlerini kullanmalısınız. Peki kredi notu en hızlı nasıl yükselir? Bunun için yapmanız gerekenler şunlar olmalıdır;

Hesabınızda kısa süreliğine de olsa bir miktar para tutun

Hesabınıza bir kira getirisi ya da buna benzer bir gelir beyan edip her ay küçük de olsa bir ücretin yansıtılmasını sağlayın. Ayda 200 TL bile çok etkili olacaktır.

Kredi kartı ödemelerinizin asgarisini yapmayın. Bunun yerine tüm dönem borcunu mutlaka ödeyin

Kredili mevduat hesabınız asla ekside durmasın. Yapacağınız başvuruyu kesin kredi veren bankalar aracılığı ile yapsanız bile eğer tavsiyelerimiz yerine getirilmezse yüzde yüz kredi çıkması söz konusu olmaz.

Kredi kartınızı aktif kullanın ve kesinlikle ödemeleri geciktirmeyin

Bu yöntemleri kullanmanızla birlikte artık kredi notunuzun hızla yükseldiğini görecek ve bankaların size kolay yoldan kredi çıkarttığını fark edeceksiniz.

Kredi sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları öğrenmek için kara listede olanlara kredi veren bankalar

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Bazı banka müşterileri küçük ya da büyük borçlardan dolayı icralık olabilmektedir. Peki yasal takipte olanlar nasıl kredi alabilir? Bununla ilgili en çok merak edilen konuları aşağıda listeledik. Siz de aşağıdaki sebeplerden hangisi yüzünden kredi çekemiyorum diyorsanız ona göre bir tedbir almalı ve bankaya o şekilde yeni bir başvuru yapmalısınız. Peki findeks kredi skoru kötü olanlara kredi çıkartan onaylayan bankalar hangileridir? Bunlar;

Yapı Kredi bankası, QNB Finansbank, TEB, Garanti Bankası, HSCB Bank, Ak Bank Direk Kredi başvurusu, Deniz Bank, ICBC Bank, Şeker Bank, Halk Bank  gibi bankalar gelir belgesiz internetten ve mobil uygulamalar ile kredi puanına bakmadan kredi vermektedir.

Bu sorunların bazen birisi bazen de birden fazlası sizi bulabilir. Ama konu başlıklarına bakıldığında her biri diğeri ile ilgili olduğu görülmektedir. Yani icralık olan birisi aynı zamanda avukatlık olmuş sayılır. Bununla birlikte bu kişiler kara listeye de girmiş olabilirler. 2017 yılında çıkan en son sicil affı yasası sonrası artık kişiler ister kara listede olsun, İster bankadan çizik yemiş olsun ister de kırmızı kalem yemiş olsun bu durum fark etmeksizin bankalar artık kredi notu sıfır olana kredi vermeye başlamıştır. Çünkü BDDK artık ceza kesmemektedir.

Senetle kredi kategorisinden alternatif para bulma yolları için bu sayfamızı da okuyabilirsiniz.

icralık olan kişi kredi çekebilir mi

Kara Listedekilere Kredi Müjdesi (2017 SİCİL AFFI )

Kara listede olanlara kaç yıl kredi verilmez diye sorulmaktadır. Hemen cevaplayalım: 5 yıl. Ama bu eskidendi. Artık kara listede olanlara hemen kredi veren bankalar bulunmaktadır.  Kredi çekmek eskiden zor iken artık anında kredi veren bankalar da az değildir. Hızlı kredi veren bu bankalar genelde özel olup gelir belgesiz kredi imkanı sunmaktadır.

Kara listede olup da en çok yukarıdaki durumlardan dolayı bazı sorular gelmektedir. Özellikle kara listede olanlara kredi çıkartılır şeklinde reklam yapan bazı yerler bulunmaktadır. Buradan şu tavsiyeyi yapma gereği duymaktayız; kesinlikle banka dışında kredi veren yerlere bulaşmayın. Senetle kredi veren yerler, senetle borç veren kişiler oldukça yüksek faiz istemektedirler. Aynı zamanda yasal da değillerdir. Bundan dolayı Komisyonla kredi almak gibi bir işlem yapmak yerine banka kredisi çekmek her zaman daha doğru olacaktır.

En kolay kredi veren bankalar yazımızdan kolay kredinin inceliklerini öğrenebilirsiniz. Anında kredi veren bankalar genel özelliği müşterilerine kolay kredi seçenekleri sunmasıdır. Yani çabuk ve hızlı hatta jet kredi verilerek müşteri memnuniyeti ön plana çıkartılmaktadır.

Merkez Bankası KKB Skoru Düşük Olanlar

Bankalara yapılan başvurular sonrası aynı saat içinde 30 bin TL ya da 50 bin TL’ye kadar nakit para hesabınıza geçirilmektedir. Üstelik gelir belgesiz kredi veren bankalar tarafından. Kefilsiz kredi veren bu bankalar evraksız bir şekilde kredinizi hesabınıza aynı anda yansıtmaktadır. Kredi başvurusu için hemen başvuru yapabilirsiniz 5 dakika krediniz hazır.

Sponsorlu Bağlantılar

90 Comments

90 Comments 1. Bekir

  13 Mart 2018 at 11:25

  Merkez bankasından kredi diyor onu nasıl yapacağız başvuruyu

  • istanbullu

   14 Mart 2018 at 01:42

   Uygun faiz ile kredi çekmek.isteyenler arasın

   • HAKAN

    14 Mart 2018 at 06:24

    Numara atar misiniz kesin çekeceğim maaşlı devlet kamu personeliyim

 2. Ömer

  9 Mart 2018 at 01:09

  Merhaba krediye ihtiyacim var yardımcı olabilirmisiniz?

 3. kemal

  7 Mart 2018 at 15:37

  kkb sıfır daha once hıc bankayla işim olmamıstı ve yapıkredıdende maas alıyorum ama hıçkımse kredı vermıyor ne yapmam gerekır

 4. Mustafa

  7 Mart 2018 at 00:26

  Kredi almak hicde zor değil bazı şartları taşıyorsanız nereye ne şekilde başvuru yapmanız gerektiğini bildiğiniz sürece alırsınız yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar hiç bir ücret talep etmeden yardımcı olurum ne yapmanız gerektiği konusunda arayan arkadaşlara destek olurum zaman zaman herkes bu durumla karşılaşır normaldir

  • Elka naz

   8 Mart 2018 at 16:18

   Selam banada kredi lazim ne yapmam gerekir yardımci olursaniz sevinirim KBB puanim yok

  • Emine

   19 Mart 2018 at 04:18

   Bana yardmci olma sansnz varmi

  • samet

   20 Mart 2018 at 14:25

   yardımcı olursanız sevınırım tlfnm

 5. Arda

  6 Mart 2018 at 19:53

  Bu soylu finansman oya denen ş..z dolandırıcıdır arkadaşlar dikkat edin paranızi kaptirmayin bundan sonra bu ipligini pazara çıkarmak için ugrasicam

  • Kredi Yöneticisi

   6 Mart 2018 at 20:07

   Arda Bey gibi gelen şikayetler üzerine söz konusu firmadan gelen yorumları artık onaylamıyoruz. Herkesin dikkatli olması gerektiğini tekrar belirtiriz.

 6. Necati

  5 Mart 2018 at 13:57

  İyi günler 15000e ihtiyacım var yardımcı olabilirmisniz

 7. Maho

  2 Mart 2018 at 20:09

  banka kredi notu olmayana veya düşük olana kredi vermiyor daha bugün 3 banka dolaştım bu istediğim miktar 1000 tlydi ve 12 ay vadeli istedim hepsi beni kibarca reddetti

 8. Hüsnü

  1 Mart 2018 at 21:55

  Merhaba kredi notum düşük krediye ihtiyacım var nasıl yapabilirim yardım edebilir misiniz

 9. Hüsnü

  1 Mart 2018 at 21:55

  Merhaba kredi notum düşük krediye ihtiyacım var nasıl yapabilirim

 10. mustafa

  28 Şubat 2018 at 12:44

  Arkadaslar kefilim yok kredi vermiyorlar yalnız kefil lazım diyorlar ama acil nakit ihtiyacım var çok sıkıntıdayim ne yapacağımı bilmiyorum yardimci olurmusunuz

 11. hüseyin

  28 Şubat 2018 at 12:41

  merhaba 10.000 tl ye ihtiyacım var. yardımcı olabilirmisiniz

 12. Arife

  26 Şubat 2018 at 12:19

  Meraba bana acil 30 bin lazim yardimci olurmusunuz

 13. Can

  25 Şubat 2018 at 17:10

  Arkadaşlar çok acil 1000 tlye ihtiyacm var yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

  • pelin

   16 Mart 2018 at 19:42

   Merhaba size nasıl ulaşabilirim

 14. Adeboye fred

  8 Şubat 2018 at 17:03

  Merhaba,
  Bu, Bay Adeboye’nin önereceğini, özel bir kredi verenin mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat açtığını halka bildirmektir. Bireyler, şirketler ve şirketler için açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. Kredi sürecimiz garantili olarak çok hızlı ve güvenilirdir. Daha fazla bilgi için. bizi ziyaret edin

  • hayati

   22 Şubat 2018 at 22:09

   Merhaba Bana Ulaşırsanız Sevinirim

  • Nurdan

   9 Mart 2018 at 07:09

   Nasıl ulaşıcaz numsra yok
   Siz beni ararmısınız çok acil

 15. Eray

  7 Şubat 2018 at 16:06

  Bu soysaldanismanliga dikkat edin arkadaşlar bu oya yazmış ya sakin inanmayın ben dolandirildim savcilaga verdim ugrasiyoruum 5417303538/5467615143 bu numaralara dikkat edin bunlar Allah’tan korkmayan insanın rizkiyla oynayan şerefsizler. HİRSİZLARDİR

  • Kredi Yöneticisi

   7 Şubat 2018 at 21:26

   Eray Bey, bu tür durumlara karşı okuyucularımızı da sürekli uyarıyoruz; ama maalesef yine de aynı hatalar yapılmaktadır. Bu gibi yerleri tespit ettikçe yorumlarını onaylamıyoruz. Uyarınız için teşekkür ederiz.

 16. Yasin

  31 Ocak 2018 at 00:47

  7bin tl lazim. Hicbi bankaya borcum yok. Ama kredi pauanim cok dusuk. Kredi kartim yok kredim yok. Eskiden cok skintilarim oldu ama cozuldu ama puanimda artmiyor.

  • onur

   1 Şubat 2018 at 14:14

   Merhaba iyi günler kredi danışmanlık isini 7 senedir yapiyoruz Bursa Ankara İzmir ve İzmit’te subelerimiz mevcuttur.ilgilenenler ulaşabilirsiniz

   • İlhan

    1 Şubat 2018 at 20:26

    Acil nakit ihtiyacım var kamu çalışanıyım takipteyim bankadan kredi çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz

   • Mert

    8 Şubat 2018 at 22:07

    Nasıl ulaşacağım peki?

   • Tahir Karaboga

    8 Şubat 2018 at 23:34

    Hocam numaranızı yazarmisiniz kredi çekmek istiyorum

   • Tahir Karaboga

    8 Şubat 2018 at 23:39

    Onur bey mail adresinizi veya cep numaranızı yazarmisiniz

   • erhan

    12 Şubat 2018 at 23:35

    Merhabalar ben kredi çekmek istiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz bana
    tarihe kadar
    hep ödedim
    elimdekalmadı
    kesintiler
    aldı
    ve
    aldıkça
    kalmadı
    doldu
    aldı
    nafile
    instagramhesabınızdan ulaşabilirsiniz değil mi @gmail.com

   • Tuğba

    15 Şubat 2018 at 12:43

    Bana acil 20 bin lazım yoksa canıma kıyacam artık

   • Tekin Kızıltaş

    6 Mart 2018 at 07:05

    Merhaba size size nasıl ylaşıcaz bi telefon numarası yada internet adresi verirseniz. Teşekkürler

 17. mutlu

  25 Ocak 2018 at 12:52

  oya hanım
  acil krediye ihtiyacım var , size nasıl ulaşabiliriz.

 18. Hüseyin tuna

  18 Ocak 2018 at 19:13

  Hayatımda ne kredi kartım oldu nede krediçekmek için hiç bir bankaya müracaat etmedim bankamatik kullandım param varsa alışveriş yaptım kredi kartı almak istiyorum baş vuruyorum onaylamıyorlarsigortalı çalışıyorum ayda 3000 garanti 4000 lira aylık alıyorum bana neden kredi kartı vermiyorlar anlamış değilim

  • Hüseyin tuna

   18 Ocak 2018 at 19:18

   Kredi kartı almak için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim aylıkmaaş bodram ssk pirim çalıştığım yerin imzası kaşesi bunlar mevcut

  • Er_adam

   19 Mart 2018 at 23:56

   Arkadaşım TEB bankasına git blokeli kredi kartı çıkarıcam de bilgi al
   Kuveyt Türk bankasında blokeli kredi kartı veriyor bir miktar para yatırıyorsun o paraya bloke koyup kredi kartı veriyorlar .
   Kredi puanın yok ondan sana kart vermiyorlardır

 19. Anonim

  18 Ocak 2018 at 15:49

  Çok acil 15000 tl kredi lazım acil olarak yardımcı olursanız sevinirim

  • Serbay

   22 Ocak 2018 at 07:15

   BRC Finans Danişmanlik

   • Nurdan

    9 Mart 2018 at 07:11

    Bana ulaşın

 20. BAHADIR

  18 Ocak 2018 at 13:21

  Yazıda adı geçen bankalar belirtildiği gibi davranmıyor. Başlangıç için çok cüzi mebla denense bile olumlu cevap alamadım.

 21. muharrem

  17 Ocak 2018 at 23:58

  cok cok acil 3000 4000 arasi nakit lazim yardimci olurmusunuz lutfen ANKARA.

  • Anonim

   18 Ocak 2018 at 15:46

   Bana da çok acil kredi lazım

 22. Muharrem

  15 Ocak 2018 at 13:22

  30bin tlye ihtiyacım var acil yardımcı olurmusunuz

 23. Özgecan

  14 Ocak 2018 at 21:53

  ACİL 7500liraya ihtiyacım var

  • Serbay

   22 Ocak 2018 at 07:13

   BRC Finans Danişmanlik

  • Ali osman

   14 Şubat 2018 at 01:31

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum. emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

  • Anonim

   26 Şubat 2018 at 12:14

   Meraba bana acil 30 bin lazim yardimci olurmusunuz

  • Arife

   26 Şubat 2018 at 12:23

   Size nasıl ulaşa bilirim bana ulaşa bilirmisiniz

 24. Cengiz

  12 Ocak 2018 at 18:50

  Ev kredisi kullanmak istiyorum gelirim ii ama kredi puanım düşük bazen geç yatırımlarım var ama sicili etkilendiğini bilmiyordun ev buldum kredi kullanmak istiyorum

  • Anonim

   26 Ocak 2018 at 20:43

   Nekadar lazım

  • Ali osman

   14 Şubat 2018 at 01:32

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum. emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

 25. Fikret

  6 Ocak 2018 at 18:30

  Sahıs firmam var 50000 bine hitiyacım var

 26. Anonim

  6 Ocak 2018 at 18:29

  Merhaba sahıs firmam var kıredi notum 10750 50000 bine ihtiyacım var

  • Ali osman

   14 Şubat 2018 at 01:33

   Merhabalar ben ali osman acil krediye ihtiyacım var kredi notum düşük bankalarla çalışamıyorum.emekliyim tek yere borcum olsun istiyorum. Kredim çıkmadan para falan önden ödeme yapamam

 27. Gülden

  5 Ocak 2018 at 00:20

  Konut ve ticari kredilerinize acil çözüm bulunur. 0532 408 98 **

  • Sefa

   11 Ocak 2018 at 23:33

   Nasıl olabilit?

  • Muharrem

   15 Ocak 2018 at 13:24

   Merhabalar gulden hanım yardımcı olur musunuz 30 bin tlye ihtiyacım var acil

  • ugur

   16 Ocak 2018 at 17:05

   Beni arayin

 28. Oya

  5 Ocak 2018 at 00:06

  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti soylufinansman@gmail.com

  Acil Nakit İhtiyacınız Var Ve Çözüm Bulamadınızmı

  Ben iletisim Personeli = OYA çelikel

  • mehmet

   5 Ocak 2018 at 01:14

   Size nasil ulasabilirim

  • Hayrettin

   6 Ocak 2018 at 02:28

   Mrb numaram ulasabilirmisiniz

  • Hakan Güven

   8 Ocak 2018 at 07:41

   Oya hanım mail adresizi verin konuşalım bu konu hakkında

  • Sahin

   10 Ocak 2018 at 01:01

   Oya hanim 1308 kredi skorum ve şuan hiç borcum yok 1700 tl maaşla çalıyorum ne kadar kredi alabilirim

  • ilhan arslan

   13 Şubat 2018 at 00:07

   Slm oya hanim acil paraya ihtiyacım var

 29. Sultan

  4 Ocak 2018 at 20:56

  Benimde toplam 10000e ihtiyacim var ama vermiyolar cok acil 5000 denedim ama oda olmasiAcil olarak 5000 tl ye ıhtiyacim var . Sultancnk**6@gmail.com doneraeniz sevinirim

  • Mehmet eşref baba

   11 Ocak 2018 at 20:03

   Mehmet eşrefbaba poanim duşuk 10000.almak istiyorum

 30. Gizem

  4 Ocak 2018 at 13:53

  Bnde 15 bin istiyorum ama alamiyorum

 31. mustafa okur

  3 Ocak 2018 at 00:54

  Acil olarak 5 bin tl ihtiyacım var kredi puanım düşük ve geçikmeerim var 0551 955 49 **

  • Mehmet eşref baba

   11 Ocak 2018 at 20:04

   Mehmet eşrefbaba poanim duşuk 10000.almak istiyorum

 32. osman yiğit

  2 Ocak 2018 at 14:50

  Merhaba benim acil 5000 tl ye ihtiyacım var geri ödeme şartları ve kredi için gerekenler icin acil dönüş yaparsanız sevinirim. gs-gs-gs1980@hotmail.com

  • Ayra

   3 Ocak 2018 at 15:22

   Nasıl ulaşırım size

   • Eray

    7 Şubat 2018 at 10:54

    ulasin

 33. Oya

  1 Ocak 2018 at 17:11

  * Avukatlıkmı oldunuz
  * Gecikmenizmi oldu
  * K.K.B – Puanınız mı düşük
  *Başvurularınız Olumsuzmu Geçti

  Acil Nakit İhtiyacınız Var Ve Çözüm Bulamadınızmı

  Ben iletisim Personeli = OYA çelikel

  • Ibrahim

   2 Ocak 2018 at 14:29

   Ben bana acil 5 bin lazım kredi notum çok düşük yardımcı olur musunuz

  • Cemal

   2 Ocak 2018 at 15:02

   Kırmızı kalem yemedim sabit işim ve sgk var yalnızca kredi kartı gecikmeli ve toplam 10 bin lazim 054384502**

  • cemil

   3 Ocak 2018 at 00:21

   size nasil ulasabilirim oya hanim

  • Aziz akkaya

   3 Ocak 2018 at 09:35

   Oya hanım merhaba bana 20 bin tl lazım bankalarla aram kötü

  • hasan sağlam

   5 Ocak 2018 at 12:25

   oya hanım acil yardım lütfen
   546931986*

   • onur

    1 Şubat 2018 at 14:20

    Mustafa bey merhaba bana ulaşabilirsiniz yardımcı olabilirim

  • mustafa sakınmaz

   10 Ocak 2018 at 18:04

   oya hanım kolay gelsin maaşımda icra var icramı kaldırmak için kredi almak istiyorum devlet memuruyum 2500 tl gelirim var yardımcı olurmusunuz.

  • Ezgi

   15 Ocak 2018 at 01:26

   15 bin tl ye acil ihtiyacım var oya hanım bankalarla aram kötü ecioglu@gmail.com yardımcı olur musunuz

  • Serpil kaya

   18 Ocak 2018 at 00:30

   Oya hanım ıyı geceler benimde 10000ihtiyacım var ödemelerım duzenlı fakat calıstıgım banka vermedi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim serpil adım

  • ŞAMİL

   13 Şubat 2018 at 05:15

   SELAM KAMUDA ÇALIŞIYORUM 5 BİN AYLIK ALIYORUM BANA 50 BİN TL LAZIM mesaj atarsanız sevinirim

 34. ibrahim

  25 Aralık 2017 at 23:05

  Acil 10 bin Tl Ye ihtiyacım var acil donersen iz sevinirim 0555 012 1997

 35. Turgay

  25 Aralık 2017 at 10:33

  Çok acil 7-8 bin TL’ye ihtiyacım var. Askeri personelim taksitte herhangi bir gecikme olmaz. 05306335095

 36. Murat

  24 Kasım 2017 at 12:28

  Bana da kredi lazım yardımcı olabilir misiniz

 37. Orhan

  30 Ekim 2017 at 08:59

  Evet sicil affi kalkti diyorlar daha bir sonuc yok hic bir bankaya borcum yok kredi basvurusu yapiyorum hep olumsuz sonuc aliyorum bu konuda yardimci olursaniz sevinirim

 38. Sevil

  19 Ekim 2017 at 20:27

  Kredi puanım düşük ihtiyaç kredisi çekip kredi kartalarımı ödeyip bi yere borçlanmak istiyorum.maalesef kredi puanım düşük die vermiyorlar sözde 2017 de puanı düşük olanlara kredi veriliyor deniliyor bu nasıl oluyor anlamıyorum.lütfen beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top