KREDİ KARTI

Kredi Kartı Limiti Nasıl YükseltilirKullanmış olduğunuz kredi kartının limitini yükseltmek istiyorsanız bunun için doğru ve etkili kredi kartı limiti yükseltme başvurusunu yapmalısınız. En hızlı ve en doğru kredi kartı yükseltme yöntemlerinin ilki internet üzerinden ya da SMS ile yapılan kart limiti güncelleme başvurusudur. Gelire göre kart bakiyesi yükseltmek için yapılacak başvuruda, ne kadar bir gelirinizin olduğu ve istediğiniz toplam limiti belirtip başvuruyu tamamlamalısınız. Yazımızın devamında maaşınıza göre ne kadar kredi kartı limiti sahibi olabileceğinizi belirterek en doğru kart limiti başvurusu yapmanıza yardımcı olacağız. Kredi kartı limit arttırma hakkında detaylar

Gelire Göre Kredi Kartı Limiti Güncelleme Başvurusu

Kredi kartı kullanan kişiler sahip oldukları limitlerinin maaşının kaç katına kadar yükseltebileceklerini merak edebilirler. Bu konuda bankaların belirlemiş olduğu oran maaşın 4 katı limit kuralı vardır. Yani 2000 TL maaşı olan birine bir banka ya da birden fazla banka toplamda 8 bin TL’ye kadar kredi verebilir. Kredi kartı limiti neye göre belirlenir diyen kişiler bu duruma dikkat etmek durumundadır. Kredi kartı otomatik limit artışı da buna göre belirlenir. Yani maaşa göre kart limiti belirlenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı Limiti Aylık Gelirimin Kaç Katı Olabilir? 

Burada da aynı şekilde dört kadar kredi limit artışı söz konusu olacaktır. 2017 yılında kredi kartı limiti nasıl belirlenir sorusu ve Kredi kartı limitim en fazla ne kadar olur?  sorusu en çok merak edilen konu başlıkları olmaktadır.  Kredi kartı limiti çalışılan yılın  ilk yıl iki katı ikinci yıldan sonra en fazla 4 katı şeklinde olabilir.

Kredi Kartı Limitini En Hızlı Yükseltme Teknikleri 

Kredi kartları bankaların müşterilerine taksitli alışverişler için sunmuş olduğu bir hizmet uygulamasıdır. Buna göre kişiler limitleri dahilinde alışveriş yapabilirler, daha önemlisi bu aldıkları hizmet ya da ürünler için alışverişlerini uzun taksitler üzerinden peşin fiyata bölebilirler. Vatandaşın kredi kartı kullanırken en çok sorun yaşadıkları durum limitlerdir. Özellikle de limiti düşük kredi kartından yeterince yararlanamadığını düşünen kişiler bu limitleri yükseltmenin yöntemlerini aramaktadırlar. Kredi kartı limiti kısa yoldan nasıl yükseltilir? Bu sorunun cevabı için kaleme aldığımız bu yazımızı okuyarak siz de ne kısa sürede kart limitinizi istenilen seviyeye çıkarabilirsiniz.

Vatandaşlar kredi kartlarını limitlerini yükseltmek için bankaya limit yükseltmek için başvuru yaptıklarında, bankalar müşterilerin gelir durumları başta olmak üzere daha birçok etken üzerinden inceleme yaparlar. Eğer vatandaşın geliri daha önceki gelir durumu ile aynıysa bu kişilerin başvuruları genellikle olumlu karşılanmaz. Kredi kartı limiti belirlenirken göz önünde tutulan en önemli kriter kişinin gelir durumu ve kredi puanıdır. Gelirinden çok yüksek bir kart limiti belirlenmesi oldukça güçtür.

Sponsorlu Bağlantılar

Acil kredi karttı başvurusu yapak istiyorsanız bunun için en hızlı kredi kartı konulu yazımıza faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Düşük Gelirliler Kredi Kart Limiti Arttırma

Peki geliriniz düşük olmasına rağmen kart limitinizi nasıl arttırabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtelim. Birçok banka müşterisinin yanılmış olduğu bir durum var. O da şudur: eğer birçok bankaya kredi kartı için başvuru yapılırsa, o kadar çok kredi kartım olur ve ona göre de limitim artmış olur yanılgısıdır. Bu yanlış bir düşencedir. Çünkü bankalar müşterinin kredi kart limitini belirlerken diğer bankalarda kredi kartının olup olmadığını sorgular.

Bankalar bu konuda birbirilerine çok iyi istihbarat bilgisi verirler. Hatta bankalar bununla ilgili istihbarata bilgi havuzu kurarlar. En küçük bilgiyi bile oradan alabilirler. Sizin de diğer bankalardaki kredi kart limitleriniz toplanır ve aha ne kadar limit hakkınız varsa ona göre size kart çıkarılır ya da çıkarılmaz. Caddelerde, köşe başlarında kredi kartı dağıtan banka müşteri temsilcilerine bakarak, her istediğimde bana kredi kartı verirler ya da limitimi arttırırlar şeklinde bir düşünce yanlış olur.kredi kartı limit yükseltme ne kadar sürer

Kısa Yoldan Kredi Kartı Limiti Arttırma

Kredi kartı limitlerinin artırılabilmesi için bazı yöntemler kullanılabilir. Bunları maddeler halinde sıralayacak olursak ;

 • Mevcut kredi kartınızı aktif kullanın
 • Nakit alışveriş yerine kredi kartı ile alışveriş yapın
 • Kart ödeme zamanınızı kesinlikle geçirmeyin
 • Asgari ödeme yapmaktan kaçının. Kart borcunuzun tamamını ödemeye çalışın
 • Sürekli limit artırım talebinde bulunmayın
 • Birçok bankaya kredi kartı için başvuru yapmayın
 • En fazla 2-3 kredi kartınız olsun
 • Kredi kartlarınızın taksitlerini erken ödemeyin. Bankalar planlı müşterileri tercih ederler.
 • Her bir kredi kartınıza ayrı ayrı otomatik ödeme talimatı verin
 • Asıl kartlarınız yanında sanal kartlarınızı da kullanın

Yukarıda saydıklarımızı yerine getirdiğinizde, sizler bankalar nezdinde güvenilir ve ne yaptığını bilen bir müşteri profiline kavuşursunuz. Bankaların da en çok istediği müşteri tipi bu gibi müşterilerdir. Siz de bunları uyguladıktan sonra bankalardan kredi limitinizin yükseltilmesini isteyebilirsiniz. Bu koşullar altında yaptığınız başvuruların  yakın sürede olumlu sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment 1. Anonim

  11 Şubat 2018 at 00:33

  Kredi kartı limiti yükseltme teknikleri olumlu ve faydalı olmuş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top