KREDİ KARTI

Kredi Kartı İle Araba Satan Galeriler YerlerAraba satın almak isteyip de nakit parası olmayan ya da yeterli olmayanlar için kredi kartı ile araba satan galeriler yerler vardır. Kredi kartı ile araba satışı yapılan yerler, genelde parası yeterli olmayanlar için kolay seçenekler sunmaktadır. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana ve Antalya gibi kredi kartı ile araç satışının olduğu yerlerde galericiler gerçekten müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Bu yazımızda en ucuz, güvenilir ve kredi kartı ile araç satışı yapan kişi ve galeriler hakkında bilgi verip kredi kartı ile araç satışı şartlarını yazacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı ve Senetle Araba Satışı Yapan Kişiler

Kredi kartı limiti yüksek olanlar için kart ile araba, otomobil satışı yapan bu yerler genelde şu şartları istemektedir; kredi kartı limiti satın alınacak aracın değeri kadar dolu olmalıdır.

Ya da kredi karıt limiti yeterli değilse o zaman anlaşmaya bağlı olarak kalan bakiye senet imzalanarak karşılanabilir.

Söz gelimi araç fiyatı 20 bin TL ise; ve kredi kartı limiti de 10 bin ise kalan 10 bin TL için senet yapılabilir. Bu durum konuşulup pazarlık haline getirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Kredi Kartı İle Araba Satan Yerler

İstanbul kredi kartı ile araba satışı gerçekleştiren galericilerin en fazla olduğu ile olarak bilinmektedir. Kredi kartının sizin üzerinize olmasına da gerek yoktur. Kredi kartı başkasının üzerine olsa da yardımcı olunmaktadır. Kredi kartıyla araba almak istorum ve kredi kartı ile araba nereden alınır diye merak edenler  için, İstanbul’da Kadıköy, Ümraniye’de; Işılhendek Otogaleri, Mahmutustaoğlu Otogaleri ve Kartlarcı Otogaleri kredi kartı ile araba, minibüs, otobüs, otomobil satmaktadır.

kredi kartı ile araba satan yerler galeriler

kredi kartı ile araba satan yerler galeriler

Senetle Araba Satan Güvenilir Galericiler

Senetle araba satan yerleri araştırıyorsanız, peşin fiyatına taksitli araba satan yerler vardır. Bu yerler peşinatsız senetle araba satan galeriler ve peşinatsız kredi kartı ile araba satan galeriler olarak bilinir.  Senetle araba yazımızı okuyarak fiyat ve şart bilgisi alınabilir.  Peşinatsız araba satan galeriler yazımızda da peşinat istemeyen ve kredi kartı senetle kefilsiz araba satan yerlerin adres ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Vadeli araba almak için kredi kartı kullanım şartı da yoktur. Kredi kartsız vadeli araba için yukarıda belirtilen şartlarda araçlar alınabilir.

Kredi Kartı İle Nasıl Araba Alınır

Kredi kartı ile araba alımı yapmak isteyenler için kolay birkaç tüyo verelim. Kredi kartı olan kişiler hemen bir galericiye gitmek yerine, güvenilir ve sağlam yani bozuk olmayan araç satan yerleri araştırıp buralardan araba alınması gerekmektedir. Bu yerler için senetle araba satan yerler yazımızda bilgi verdik. Vermiş olduğumuz adresler genelde hakkında iyi yorum yapılan esnaflar olarak bilinip bu yerler tavsiye edilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top