KREDİLER

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi lazım olduğunda ilk sırada bankalar gelir. Bankalara yapılan başvurularda krediler kabul edilirse ve nakit para sağlanırsa sorun ortadan kalkar; ama kredi çekemeyenler için bunu söyleyemeyiz. Kredi çıkmıyor nereden ve nasıl para bulabilirim diyenlerin işi kolay değildir. Çünkü bankadan kredi çekemeyenler hemen başka yerden para bulma konusunda zorluk yaşar. Şu anda yasal anlamda bireysel kredi veren yerler içinde bankalar kanuni çalışan en önemli yerler olarak bilinir ve  banka harici kredi çekmek de oldukça zordur.

Kredi Çıkmıyor Tefeciye de Bulaşmak İstemiyorum!

Kredi başvurusu reddedilenler bankan istediklerini bulamayınca aslında işin kolayına kaçarak yasal olmayan tefecilerden borç para alabilir. Bu yerler genelde senetle para ve borç verirler. Ama tefeciden senetle borç almak ve tefeciden kredi almak çok sorunlu bir durumdur. Hem yasal değil hem de ödenemeyecek kadar yüksek faiz istenir. Kredi çekemiyorum, tefeciden de borç almak olacak şey değil. Peki ne olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

O Zaman Bir Yol Gösterin Dediğinizi Duyuyorum

Kredi çekemeyenler için para bulma yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin doğru kullanılması sonrası kişilerin aynı gün içinde nakit para ihtiyaçlarını giderebileceklerini söyleyebiliriz. Kredi çıkmıyor banka kredi vermiyor diyenler için para temin etme yolları hakkında birkaç örnek.

Pahalı Telefon Alıp Satarak Para Kazanın

Senetle telefon satın almanın Türkiye’de ne kadar yaygın olduğunu biliyorsunuzdur. Türkiye genelinde senetle telefon satan birçok mağaza ve alışveriş noktası vardır. Kimlik belgesi ya da faturalı hat üzerine kredi veren bu yerlerden kredili telefon alınabileceği gibi, kimlik gösterilerek senetle 8000 TL’ye kadar telefon satın alınabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu telefonları alıp, hemen aynı gün vakit kaybetmeden başka bir telefoncuya cüzi bir komisyon karşılığında verip telefonu paraya çevirebilirsiniz. Bu durumda cebinizde en az 7000 TL para kalacaktır. Zaten telefonu 24 ay senetle alırsanız bu 1000 tl de kredi faizi olarak kabul edilip bir şekilde hesap yapılabilir.

Kredi Çıkmıyor Ama Para Bulmam Lazım

Acil para lazım diyenler için komisyonlar kredi çıkartan bazı yerler hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu yerler kredi çekemeyenler için banka ile aracılık yapıp komisyonla kredi çıkmasını sağlamaktadır. Bu yerler çıkan kredinin bir kısmını aracılık yanı danışmanlık hizmeti

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim  

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim

olarak sizden keser. Söz gelimi 30 bin çektiniz diyelim. Bu kredinin vade sayısına göre değişmekle birlikte komisyon alacak olan kişi ya da firma sizden 5 bin TL civarı bir komisyon alabilir. 30 binin 10 bini de kredi faizi olursa, bu durumda 25 bin TL için 40 bin TL geri ödeme yapılmış olur. Bu ne kadar mantıklı ona siz karar verin.

Türkiye’de En Çabuk ve Kolay Para Kazanma Yolları

Bankalardan umduklarını bulamayanlar başka yerlerden kredi çekme şansını deneyebilir. Bu yerlerin başında faktöring firmalar ve ikrazatçılar gelmektedir. Kişilerin elinde senet ya da çek varsa bu yerler senetleri ve çekleri belli bir komisyon karşılığında bozmaktadır. Ama elinde çeki olmayanlar ne yapacak?

Not; Para bulmanın kolay yollarından biri de senetle telefon satıp paraya çevirmektir. Bu aralar arçelik senetle telefon satan mağazalar arasına girdi. Siz de telefon alıp satabilir ve nakit para bulabilirsiniz.

Bunun için tanıdık esnaflardan çek alıp bu çekleri bankalardan ya da faktörig firmalardan bozabilirsiniz. Bu durumda sizin iki yönlü bir komisyon ödemeniz söz konusu olacak. Birincisi esnafa belli bir ödeme yaparsanız aynı zamanda çekte yazılan tutar üzerinden faktöring firma ya da banka da bir kesinti yaparak size nakit para sağlar.


1 Comment

1 Comment

  1. SEDAT ÖZ

    11 Kasım 2017 at 20:09

    Borçlarımdan dolayı Sigortalı Hiçbir Yerde Çalışamıyorum ve Borçlarımı Ödeyemiyorum.Ben Borçlarımı Ödemek İçin Nasıl Kredi Alabilirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top