KREDİ NOTU

Kara Listede Olanlara Kredi Veren BankalarKredi çıkmayana kredi verilmesi hakkında bir araştırma yaptık. Bankaların kara listesinde olan kişiler, yapmış oldukları kredi başvurularından genelde ret cevabı alırlar. Çünkü, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar oldukça azdır. Bazı bankalar kredi sicili bozuk olanlara kredi vermektedir. Bunun için sicili bozuk kişilere kredi verme şartları bulunmaktadır. Bankalardan çizik yiyenlere kredi  ve bankadan kırmızı kalem yiyenlere kredi veren bankalar vardır. Kredi çıkmıyor bundan dolayı kredi çıkması için ne yapmalıyım diyen kişiler vardır.  Bunun için başta teminatlar olmak üzere, kefil gibi şartların yerine getirilmesi gerekmektedir. Kara listedeyim acil kredi çekmem gerekiyor hemen para bulmam lazım gibi arayışlarda olanlara finansman sağlayan bankaları açıklayacağız. İşte kara liste de olanlara kredi veren bankalar… kredi çekebilmek için ne yapmalıyım.

Kredi Çıkması İçin Gerekli Şartlar 

Bu yazımızda;

Sponsorlu Bağlantılar

 • Kredi sicili bozuk olanlar nasıl kredi çekebilir?
 • Merkez Bankası Findeks kredi notu düşük olanlar nasıl kredi alabilir?

Detaylı bir araştırma yaptık. Ve sizin acil nakit ihtiyacınızı giderecek çözümler bulduk. Kredi çekmenizi sağlayacak çözümler için yazımızı okumaya devam edin. Kredi çıkmayanlara kredi veren bankalar hakkında detaylar. Kredi çıkmayana kredi 2018…

KKB Kara Liste Sorgulama Yapın

Kara listede olduğunuz için ya da diğer bir ifade ile kırmızı kalem yiyip üstünüz banka tarafından çizildiği için kredi alamıyorum diyebilirsiniz. Sizin gibi kredi çekemiyorum ve banka kredi vermiyor diyenler için öncelik olarak KBB kara liste sorgulama yapılması gerekmektedir. Findeks risk sayfasında ne durumda olduğunuzu gördükten sonra yeni başvuru yapmalısınız. Avukatlık olmak, icralık olmak hatta banka tarafından takibe takılmak elbette kötüdür; ama çözümsüz bir durum değildir. Şu anda avukatlık olup da sicili bozuk olanlara kredi veren birçok banka bulunmaktadır.

Acil Paraya Sıkıştım Bankalar Kredi Vermiyor?

Herkesin her an krediye ihtiyacı olmaktadır. Ama önemli olan çok acil paraya ihtiyaç duyulan zamanlarda paranın hemen temin edilmesidir. Kredi notu kötü olanlara kredi verilmediği bilindiği halde en son çıkan kredi sicil affı sonrası artık bankalar kara listeye girenlere kredi vermeye başlamıştır. Peki siz kara liste sorgulaması yaptınız mı? Ya da kredi notunuz çok düşük diye hemen kara listeye girdim diye mi düşündünüz?

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Düşüklere Kredi İmkanı

Birçok banka aşağıda sıralayacağımız kredi notu seviyelerine kredi vermektedir. Siz de hangi seviyede olduğunuz öncelikle öğrenmelisiniz. Ücretsiz kredi notu için tıklayın.

kara-listede-olanlara-kredi-veren-bankalar

Kredi Notu 0 sıfır olanlara kredi verilir mi? findeksi 0 olanlara kredi veren bankalar..

Kredi Notu 800 olanlara kredi veren bankalar

Kredi Notu 900 olanlara kredi veren yerler

Her bir kredi notuna uygun kefil bulunması ya da teminat sağlanması koşulu ile kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalar arasında; Ak Bank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, TEB, ING Bank, Şeker Bank, ICBC Bank, Finansbank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi bankalar gelmektedir. Unutmayın sicil affı çıktığı için artık bankalar kara listeye girenlere kredi veriyor.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sizin durumunuz tam olarak nedir? Yani kanuni takipte misiniz? Evinize arabanıza icra haciz mi geldi? Önce aşağıdaki durumların hangisi ile karşı karşıya kaldığınızı tespit etmelisiniz.

Bu kredi problemlerinin her biri için ayrı ayrı çözümler bulunmaktadır. Ama bankaya kesinlikle bir teminat vermeniz gerekmektedir. Teminat yoksa kefil sunmanız gerekebilir. Ama bilinçsiz bir şekilde kredi başvurusu yapmayın.

Kredi Başvurusu Reddedildiğinde Kredi Notu Düşer Mi?

Kredi başvurusu kabul edilmezse sahip olduğunuz findeks puanınız düşer. Bundan dolayı kredi notunuzu öğrenip, ve yukarıda saydığımız durumlardan hangi problem ile karşı karşı iseniz ona göre çözüm bulduktan sonra kredi başvurusu yapmalısınız.  Aşağıda bulunan kredi seçeneklerini değerlendirmek için göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

12 Comments

12 Comments 1. Coşkun Doğan

  8 Şubat 2018 at 14:55

  Merhaba,
  kredi ihtiyacı olanlara 48 ay vadeye kadar 100,000 tl ye kadar yardımcı olunur. ulaşabılırsınız

  • İbrahim

   14 Şubat 2018 at 14:05

   Nasıl yardımcı olucaksınız napmamız lazm

   • eda

    17 Şubat 2018 at 09:31

    Merhaba, kredi arayanlara yardımcı olunur demişsiniz. Bilgi verirseniz seviinirim.

  • Ali Karaca

   19 Şubat 2018 at 12:05

   Yardımcı olurmusunuz.

  • Cem ülkü

   27 Şubat 2018 at 02:20

   Coskun bey nasil yardimci oluyosunuz

  • Sercan

   27 Şubat 2018 at 22:41

   Nasil

  • Anonim

   18 Mart 2018 at 01:20

   Coşkun bey detaylı bilgi verebilme imkanınız var mı ?

 2. Orhan

  25 Ocak 2018 at 09:12

  Slm Acil para ihtiyacım var 15milyar yardımcı olursanız sevinirim

 3. Kredi Yöneticisi

  20 Ocak 2018 at 04:36

  Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar; ING bank, Yapı Kredi, HSCB Bankaları

 4. Kredi Yöneticisi

  20 Ocak 2018 at 04:35

  Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar; ING bank, Yapı Kredi, HSCB Bankaları daha hızlı kredi verir.

  • Anonim

   21 Ocak 2018 at 15:35

   veriyor

  • Dyg06

   10 Şubat 2018 at 15:30

   Nasıl oluyor benim maaş bankam bile vermiyo

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top