Senetle Kredi

İstanbul’da Senetle Ev Satan Firmalarİstanbul’da senetle ev satan şirketler firmalar 2018 yılında büyük kampanyalar yapıyor. İstanbul ve çevre illerde oturup da ev sahibi olmak ya da ikinci evini satın alarak yatırım yapmak isteyenler için senetle ev veren şirketlerin avantajları devam etmektedir. Her sene senetle peşinatsız ev satan firmalar İstanbul genelinde yeni kampanyalar yapmaktadır. Bu senede de birçok firma senetle İstanbul’da konut satmaya başlamıştır. Temelden senetle ev satan bu yerler %10 peşinatı senet karşılığında kabul etmektedir. Peki İstanbul’da senetle ev satan firmalar hangileridir?

Ev Kampanyalarını Kaçırmak İstemeyenler İçin Bu Yazımızda; senetle ev nasıl alınır ve senet karşılığı elden taksitle senetle ev satan kişi ve firmalar hakkında bilgiler verdik.  İşte ev almanın en karlı yolları

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Peşinatsız Elden Taksitle Ev Satan Müteahhit Firmalar

İstanbul’da bazı büyük inşaat firmaları peşinatsız bir şekilde senetli konut projeleri yapmaktadır. Bu evleri satın almak isteyenler kredisiz senetle ev sahibi olabilmektedir. Bu kişiler sadece %10 peşinat vererek geri kalan %50 oranında ücreti de uzun vadeli senetler ile ödeyebilecektir.

Beylikdüzü, Başakşehir, Beyoğlu, Pendik, Kadıköy, Bostancı, Küçük çekmece, Esenyurt, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Kartal, Ümraniye, Dudullu, Zeytinburnu, Bağcılar ve diğer tüm semtlerde senet karşılığı ev satan yerler bulunmaktadır. Emlakçı, inşaat firması kredisiz senetle ev satan kişiler ve yerler arasındadır.

Ali Ağaoğlu , Yıldız, Milenyum, Okyanus, Madran gibi firmalar senetle kredisiz ev vermektedir. Ama bu evler henüz proje aşamasında olduğu için, senet imzalayan kişiler hemen evlere geçemeyecektir. Ama senet ödemeleri başlayacaktır. Peki senetle ev nasıl satın alınır?

Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Ev Nasıl Alınır?

Öncelikle inşaat şirketi müteahhit firma ile ev fiyatı konusunda ve evin nerede kaç metre kare şeklinde yapılacağı konusunda anlaşma yapılır. Çünkü, bu gibi firmalar çok büyük olduğu için müşteriye göre projeler yürütmekte ve her kesime özel konut fırsatları sunmaktadır.

Ev projesini gören müşteriler %10’luk bir nakit para vermek durumunda kalabilir. Bazı inşaat firmaları %10 nakit isteyip geri kalan paranın da %50’sine senet yapmaktadır. Diğer kısmı da isteyen kredi isteyen de başka türlü karşılamaktadır.

Elden Taksitle Ev Almak

Banka kredisi konut projelerine katılmak isteyenler elden taksitle senetle ev almak istemektedir. Normalde banka kredisiz ev vermezler; ama bazı firmalar da var ki özellikle Ağaoğlu inşaat gibi, peşinatsız konut satmaktadır. Ev projesini katılan kişileri banka kredisi ve peşinat olmadan sadece senetle ev sahibi olabilmektedir. Ama bunun için en önemli şart temelden ev projesine dahil olmaktır. Daha sonra senetle ev satışı yapılmamaktadır.

İzmir ve Ankara’da Senetle Ev Satan İnşaat Firmaları

Ankara ve İzmir senetle ev satan firmalar konusunda İstanbul kadar şanslı değildir. Bu yerler daha çok kredili ev satan firmalar tarafından projeler yürütülmektedir. Bir şirketin senetle ev satabilmesi için çok büyük sermayesi olması gerekmektedir. Bu illerde de bu gibi şirketler çok azdır. İzmir ve Ankara illerinde senetle ev satan kişiler ancak şahsi ev sahipleri olabilir.

İstanbul’da Senetle Ev Satan Firmalar

 Diğer İllerde senetle ev satan inşaat şirketleri

Aşağıdaki tüm illere senetle ev satışı yapılmaktadır.  Okur Şirketi, Reeyapım Firması ve müteaahitlik gibi şirketler Türkiye geneli senetli ev satışı yapmaktadır.

Kilis, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Mardin,Şanlıurfa ,Siirt, Şırnak, Iğdır, Kars,Malatya ,Muş, Tunceli, Van, Aksaray, Ankara,Çankırı Eskişehir, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Balıkesir, Bilecik,Bursa, Çanakkale Edirne, İstanbul, Kırklareli Amasya, Artvin, Bartın, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Samsun, Sinop,Trabzon, Zonguldak, Manisa, Çanakkale, Muğla, Aydın, Uşak, Afyon illerinde senetle ev satan firmalar bulunmaktadır. Bu yerlerde senetle ev satan ev sahipleri de bulunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Kredi Yöneticisi

    20 Ocak 2018 at 04:39

    SENETLE KREDİ İstanbul’da Senetle Ev Satan Firmalar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top