Senetle Kredi

İstanbul’da Kredi Çekemeyenlere AlternatiflerKredi çekme sorunu yaşayanların bu durumda olmasında en önemli etkenlerden birkaçı şu şekildedir; kişinin kredi sicilinin bozuk olması, kredi notunun düşük olması ya da kredi limitinin dolmuş olmasıdır. Kredi çekemeyenler için alternatif kredi bulma yolları hakkında bilgiler vererek aslında banka dışında da kredi çekilebileceğini ifade etmek istedik. Gerek senetle borç gerekse senetle kredi olsun banka harici nakit para bulma yöntemlerini ve özellikle İstanbul gibi illerde yaşayanlar için kredi dışında para bulma yollarını yazıyoruz.

Banka Kredi Vermiyor Nereden Para Bulabilirim

Metropol şehir İstanbul, çalışma standartları bakımından birçok sektöre ev sahipliği yapmasına rağmen, hayat mücadelesinde de insanlar git gide zorlanmaktadır. Temel ihtiyaçlarını karşılamak için kişi muhtemelen kredi çekmek isteyecektir.(Konut vergisi, taşıt vergisi gibi ) fakat kredi çekemeyen kişiler ( kara listede olan, kredi notu düşük olan ) ne yapmalı? İstanbul gibi bir şehirde kişi bankadan kredi alamıyorsa muhtemelen farklı yollara başlayacaktır. İstanbul ‘da kredi çekemeyenlere alternatifleri sizler için araştırdık

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Elden Taksitle Borç Para Bulma Yöntemi

Söz konusu kredi çekmek olduğunda çeşitli sebeplerden dolayı banka kredi vermek istemeyebilir. Kişi 18 yaşından küçükse, kredi kartı taksitlerini ödememişse ya da aksatarak ödeme yapılmışsa, kredi notu düşük olup kara listeye girmişse ve en kötüsü de hakkında icra takibi başlatılmışsa kolay kolay kredi alamayacaktır. İstanbul gibi metropol bir şehirde yaşayıp da ihtiyaçlarını gideremeyip, kredi de alamıyorsa mecburen elden para bulmaya çalışacaktır. Elden senetle para almak pek de güvenilir değildir. Krediyi almadan önce iyi bir araştırma yapılmalıdır.

Senetle para almak. bankadan kredi çekemeyen kişilere cazip gelebilmektedir. İstanbul’da senetle para veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların güvenilir firma olmasına dikkat edilmelidir. Yasal yoldan kredi veren şirketlere faktorink firmalar denilir. Bu firmaların özellikle BDDK tarafından onaylı olup olmadığına özen göstermelisiniz

İstanbul ‘da Borç Veren Vakıflar

Bankadan kredi çekemiyorsanız o zaman en mantıklı yollardan biri de vakıflara başvurmaktır. Borç para veren vakıfların başında da POLSAN gelmektedir. Yani “ Polis Bakım Ve Yardım Sandığı “ Bu vakfa üye olanlara vakıf, vakfa üye olan kişi acil paraya ihtiyaç duyduğunda kendisine temin etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Borç Para Veren Tefeciler, Kuyumcular

Bankadan kredi çekemeyenlerin tercih ettikleri yerlerden biri de tefeciler ya da kuyumculardır. Kuyumcular, kredi kartı ile altın alımının durması ile elden altın vermekte geri ödemesini ise senet karşılığında ay ay tahsil etmektedir. Kuyumcudan borçla altın almayı en çok düğün yapacak aileler tercih etmektedir. Bilhassa tanıdıkları kuyumcudan alışveriş yapmakta, düğün takılarını böyle karşılamaktadırlar. Not: Senetle ya da elden borç para kanunen suç sayıldığı için hiçbir okuyucumuza bu yönde bir yönlendirme yapılamaz. Sizi arayan dolandırıcılara itimat etmeyin. Tek başvuru kanalları özel finans kurumları ve bankalar olsun. 

Tefecilerden Faizle Para Almak Yasal ve
Tefeciden para almak çok da akıl karı değildir. Elinizi bir kaptırdınız mı kurtulmak neredeyse imkânsızdır. Tefeciden aldığınız borcu ödeyecek durumunuz var ise aldığınız paradan kat kat faizle geri ödersiniz. Şayet ödeyecek imkânınız yoksa işte o zaman tefeciden
kurtulmak mümkün olmaz ve istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bankadan kredi çekemezseniz bile mümkünse akrabadan, dosttan para alarak nakit ihtiyacınızı karşılamanız sizin için daha mantıklı ve güvenilir olacaktır. Ayrıca tefecilik suç olduğu için tefeciden para almak yerine  yukarıda saydığımız alternatif para bulma yollarını deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

8 Comments

8 Comments 1. Anonim

  2 Mart 2018 at 19:30

  Balikesirde selçuk 5 bin tl acil para lazım

 2. MEHMET

  14 Şubat 2018 at 18:08

  istanbul anadolu yakası acil 10 bin tl’ye ihtiyacım var yardımcı olabilecekler ulaşsın lütfen

 3. Sertac gunduz

  18 Ocak 2018 at 19:26

  Sertac günduz acil 20000 tl ye ihtiyacim var donus yaparsinz sevinririm

 4. Sertac gunduz

  18 Ocak 2018 at 19:25

  Acil 20000 tl ye ihtiyacim var donus yaparsinz sevimeirim

 5. Nebahat

  18 Ocak 2018 at 01:03

  Acill 15000 tl ihtiyacım var.

 6. Zuhal

  12 Ocak 2018 at 16:05

  Acil 20.000 tl iletişime geçebilirmisiniz lütfen

 7. Necla akkaya

  2 Ocak 2018 at 11:59

  Nakit 15000 ihtiyaç var 0507 472 77 **

 8. ümit çelik

  25 Aralık 2017 at 09:49

  sayın yetkili
  ayrıntılarnıpayaşabileceğim reel karlı projelerime kaynak arıyorum teminat olarakta sunabilirim saygılarımla
  05050400820

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top