KREDİ KARTI

İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren BankalarGelir belgesiz kredi kartı veren bankalar müşterilerine eskiden çok fazla yardımcı olmasına rağmen artık eski kadar maaş bordrosuz kredi kartı verilmemektedir. Herhangi bir geliri olmayan kişi bankaya kredi kartı için başvuru yaptığında banka genelde gelir belgesi istemekte idi. Çünkü, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar zor durumda kalıp ceza yiyebiliyordu. Bu yüzden işsizlere kredi kartı veren bankalar sayısı da oldukça düşüktü. Ama artık işsizlere ve çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar da var. Bonus, Campus, Axes, Word kredi kartı hangisi olursa olsun artık geliri olmayan kişilere de kredi kartı çıkartılmaktadır.

Sigortasız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Bazı banka müşterileri gelir getirici bir işte çalışmasına rağmen maaş bordrosu olmayabilir. Şu anda birçok fabrika ya da esnaf sigortasız işçi çalıştırdığı için sigortası olmayan kişilere kredi kartı veren bankalar da önemli bir konuyu oluşturmaktadır. Gelirim yok kredi kartı alabilir miyim diyenler ile sigortasız kredi kartı alınır mı diye araştıran kişiler için en kolay kredi kartı veren bankalar tek tek açıklıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu bankalar zaten hemen aynı gün kredi kartı veren bankalar konumunda olduğu için oldukça kolay bir süreç olacaktır. Ama önemli olan bol puanı yani en çok bonus veren kredi kartını tercih etmek olmalıdır. Ayrıca bazı bankaların kartları ücretsizdir. Peki ücretsiz kredi kartı veren bankalar hangileridir? En avantajlı kredi kartı hangisidir yazımızı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank, TEB, Akbank, Finansbank, Halkbank, Garanti Bankası ve diğer tüm bankalar aslında işsizlere kredi kartı veren bankalar noktasındadır. Zaten aynı bankalar öğrencilere, çiftçilere, esnafa, ev hanımlarına, yaşlılara ve emeklilere gelir belgesiz kredi kartı veren bankalardır.

Bu da Sizin İçin Altın Bir Bilgi: Gelir belgesiz kredi veren bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı Almak İçin Ne Yapmalıyım?

Kredi kartı alabilir miyim sorgulama yapabileceğiniz gibi, koşulsuz kredi kartı veren bankalar noktasında da bilgi sahibi olabilir ve hatta yıllık aidatı olmayan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan sms ile kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi şubeden hatta telefon bankacılığından da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Yüksek Limitli Kredi Kartı Başvurusu

Bazı kişiler geliri olmadığı için kart başvurusu yapmak istememektedir. Hatta bunun için genelde şu moral bozucu sorular gelmektedir; Maaşı olmayanlara kredi kartı verilir mi diye merak edenler, maaş bordrosu olmadan kredi kartı alabilir miyim, kredi kartı almak için kaç ay sigorta olmak gerekir?

Öğrenciye kredi kartı için bu yazımızda yararlanabilirsiniz.

Evet aslında artık bu şekilde bir sorun kalmadı. Yani yukarıda saydığımı tüm bankalara artık işsizlere kredi kartı veren bankalardır. Siz de internetten gelir belgesiz  hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kart Başvurusu

SSK’lı çalışmayan kişilerin kart başvurusu yapması sonrası kendilerine kesin kart çıkacak diye bir kural yoktur. Bazı bankalar şu aralar kişiden gelir belgesi istemeyerek onlara kart çıkartmaktadır. Ama BDDK eskiden olduğu gibi yine denetimleri sıklaştırdığı için birçok kişi kart alamamaktadır. Bu sorunun .özümü yani gelir belgesiz kredi kartı alma için yapılacak en iyi şey kolay kredi kartı veren bankalara başvuru yapmaktır. En kolay ve en hızlı kart basan hatta aynı gün jet hızı ile kredi kartı veren bankalara başvuru yapılmalıdır. Bu konu hakkında en hızlı kredi kartı veren bankalar yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

5 Comments

5 Comments 1. burcu

  7 Ocak 2018 at 23:26

  Arkadaşlar ben geçenlerde kefilsiz sigortasız çalışanlara kredi verdiklerini bir internet sitesinde görmüştüm.İlk başlarda inanmamıştım ama kendilerine mail attıktan 4 gün sonra 5000 tl 48 ay vade ile kredi kullandım.Tabi faiz oranları biraz yüksek 5000 tlye 8000 tl gibi geri ödemesi oldu ama kesinlikle bu şirketi tavsiye ediyorum,güvenilir kişilerdir.Bankalara borcu olan arkadaşlar tek bir yere borçlanmak için bu kişilerden kredi kullanabilirler.Zor durumda kalan kişilere yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

  • Fehmi

   10 Ocak 2018 at 21:52

   Bu internet sitesini yazarmısònız zahmet olmassa

  • Serkan

   9 Mart 2018 at 11:38

   Mrb nasılsıniz kredi kullandığınız yerin telefonu veya mail adresini bana yazarmısınız.saygılar

 2. Pınar

  4 Ocak 2018 at 16:36

  Tlf arayan her kimse polise verdim aramayın yeter

  • Kredi Yöneticisi

   4 Ocak 2018 at 20:48

   Pınar Hanım sizi rahatsız eden kişinin telefon numarasını yazabilir misiniz? Gerekli yerlere savcılığa başvuru yapılacaktır. Tekrar Uyarı; site olarak kredi vermiyoruz sadece bankalar hakkında bilgi veriyoruz. Numaranızı yazmayın. Sizi arayan kim olursa olsun ya yasa dışı çalışan tefecidir ya da dolandırıcıdır. Site Yönetimi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top