iletişim

İletişim Adresi: İstanbul- Yenidoğan Mahallesi, 58. Bulvar 1467/CA 56608  Zeytinburnu/İstanbul

 

email iletişim:  dundenekonomi@gmail.com

Www.Dünden.com Haber Platformu Sosyal Ağlarda

Sosyal Medya Adresimiz

Önemli Uyarı: Dünden.com Sitesi olarak; vermiş olduğumuz bilgiler ile; kredi başta olmak üzere diğer finansal konular hakkında sadece yasal bilgilendirmek yapılmaktadır. Türk Ceza Kanunu ve Borçlar Kanununa göre başkasına faizle yani kazanç karşılığı elden ya da senetle borç vermek yasaklanmıştır. Bu yasal gerekçe nedeni ile hiçbir okuyucu, banka dışında senetle kredi ya da şahıslardan borç almaya teşvik edilmemektedir. Okuyucularımızın bu hususta 3. kişiler ile girmiş ya da girecek oldukları mali işlemlerden sitemiz olarak dunden.com sorumlu tutulamaz. Gerek yorum yaparak gerekse size telefon ya da email ile ulaşarak borç isteyen, kredi için ön ödeme isteyen kişilere kesinlikle itimat etmeyin. Sitemiz asla kredi ve borç vermez ve kesinlikle kredilerde aracılık etmez. Türkiye’de senetle kredi ve diğer tüm finansmanlardan tek sorumlu BDDK denetiminde çalışan bankalar ve özel finans kurumlar olan faktöringlerdir. dunden.com Kendi Başına Özgün Bir Paylaşım Sitesi Olup,  Banka-Kredi Bilgilerini  inceleyip Haberin Doğruluğuna Karar Verdikten Sonra Sizlere Paylaşım Yapmaktadır.  Dünden.com sitesi Hiç bir Kamu ve Kuruluşa Dahil Değildir. Halkın Sesi Olamak için Çabalıyoruz.
İLETİŞİM İÇİN : dundenekonomi@gmail.com

Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır.

Yasal Uyarı: senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda ” başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top