Ekonomi

İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYORİhlas Finansa daha önce para yatıran on binlerce kişi aradan geçen uzun yıllara rağmen halen paralarını almış değil. 2009 yılında İhlas Finans’ın yapmış olduğu protokol gereği borç yapılandırmasına gidilmiş ve İhlas Holding Mağdurlarına gerekli ödemelerin başlatılacağı belirtilmişti. Ama aradan geçen uzun süreye rağmen henüz bir sonuç çıkmış değil. Bazı Peki İhlas Holding Mağdurları paralarını geri alabilmek için ne yapması gerekmektedir? İhlas Finans Mudileri Müjde bekliyor

 

Sponsorlu Bağlantılar

Mağdur Sayısı Çok Yüksek!

İhlas Finansa para yatırıp bu paralarını İhlas Finans battığı için alamayan on binlerce kişi bulunmaktadır. Bu sayının dolaylı olarak 75 bine kadar çıktığı ifade edilmektedir. Peki İhlas Holding şu an mağdurlara ödeme yapıyor mu?
Bu noktada evet diyebiliriz. Çünkü, İhlas Holding basına da yansıyan haberlere göre az da olsa bazı mağdurlara ödeme yaptığı görülmektedir. Ama burada da yine rahatsızlık veren bazı durumlar söz konusu olabilmektedir.

Ahmet Hakan da geçtiğimiz günlerde bu duruma isyan etmiş ve mağdurların haklarının verilmesini talep etmişti.

İnşaatlarda Amelelik Yaparak O parayı Toplamıştım!

Bazı İhlas Finans mağdurları daha önce yapmış olduğu ödemeleri, uzun yıllar amelelik ve hamallık yaparak kazandığını ama bir anda tüm parasının batırıldığını söyleyerek yetkililerden destek beklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İHLAS FİNANS MAĞDURLARI SESİNİ DUYURMAYA ÇALIŞIYOR

İhlas Ödemelerinde Torpil Dönüyor İddiası!

Sosyal medyada organize olmayı başaran İhlas Finans mağdurları seslerini her platformda duyurmaya çalışmaktadır. Ama ödemelerde bile bazı kişilerin kayırıldığı ile ilgili bazı iddialar gündeme getirilmektedir. Bu konuda rahatsızlık belirten mağdurla; ödeme yapılıyorsa bile bunun kura ile yapılmasını istemektedir.

 

İhlas Finans Mağdurları Paralarını Ne Zaman Alacak?

İhlas Finansta çok yüksek oranlarda para kaybeden kişilerin yanında, düşük miktarlarda zarar eden kişiler de bulunmaktadır. Bu kişiler aradan geçen 16 seneye rağmen paralarının peşinden gitmektedir. Ama birçok kişi paramızı mezarda mı alacağız şeklinde dert yanmaktadır. Yetkililerin bu noktaya değinerek en azından İhlaszedelerin çocuklarına bir sürpriz yapması istenmekte ve beklenmektedir.

 

İhlaszedelere Para Beklerken Otellerde Yemekler ve Organizeler Yapılmaya Devam Ediliyor İddiası!

İhlaszede mağdurlarını en çok rahatsız eden durumlardan biri de, henüz yaklaşık mağdurlara 500 milyon TL borç bulunmasına rağmen, İhlas Pazarlama adı altına pazarlama yapan kişilerin her sene Antalya’da 5 yıldızlı otellerde tatil yapılıyor iddiası mağdurları oldukça kızdırmaktadır.
Her sene pazarlama konusunda hedeflediği satış oranını yakalayan kişilere ödül mahiyetinde değişik yerlerde tatil hediyesi verilmekte ve tüm Türkiye çapında lükse otellerde yemekler ve toplantılar yapılmaya devam edilmektedir Yaklaşık 500 milyon TL borcu olan böyle bir Holdingin bu şekilde organizeler düzenlemesi oldukça ilginç karşılanmaktadır. ( Bu iddia sosyal medya platformlarında dillendirilmekte olup bununla ilgili kesin bir tespit yoktur)

 

 Sosyal Medya Paylaşımları…

Merhum Enver Ören’in oğlu Mücahit Ören, geçtiğimiz senelerde tatil resimlerini yayınlaması da mudilerde tepkilere neden olmuştu.  Var olan ihlaszedelere rağmen  tatil fotoğrafları paylaşması yine bazı tepkilere neden olmaya devam etmektedir. Birçok mağdurun ölmesi sonrası bu kişilerin yasal vasileri var olan alacaklarını istemeye devam etmektedir.

 

2018 Yılında İhlas Finans Ödemesi Olacak Mı?

İhlas Finansa parasını kaptıran mağdurlar dört gözle müjdeli haber bekliyor. İhlas Holdingin her sene kar açıklaması bir yönü ile olumlu karşılanmaktadır. Çünkü ancak bu şekilde ödemeler yapılabilecektir. Aksi halde İhlas Holding TMSF’ye devredilir ve devlet de geri kalan borcu kişilere öder. Ama birçok kişi şu an İhlas Holdin neden TMSF’ye devredilmiyor ya da İhlas Holding’e neden kayyım atanmıyor şeklinde sorular sormaktadır. Bu noktada holding zarar etmeden bunun mümkün olmadığını söyleyebiliriz.  Mudilere şunu söyleyebiliriz; İhlas Holding ile İhlas Finansın farklı olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca ihlasın tmsf’ye devrini isteyenler için bu durum daha kötü olabilir. Çünkü, İhlas tarafından verilen söze göre ödemeler geç de olsa yapılacaktır. Ama kurumun maddi olarak zarar görüp kapatılması mudilerin ödemelerini geciktirebilir.

Temennimiz bütün alacaklıların alacaklarını alması ve bu konunun mağduriyet bırakmadan çözülmesidir.


NOT: Yorumlarda herhangi bir kurumu küçük düşürücü, kötüleyici beyanlarda bulunmaması gerekmektedir. Her yorum kişinin kendisini bağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

66 Comments

66 Comments 1. Müftah

  21 Mart 2018 at 15:22

  Sayın Cumhurbaşkanımız el atarsa, bu ihlas mağdurlarının yüzünü güldürür ve duasını alır.

 2. Müftah

  21 Mart 2018 at 15:18

  Sayın Cumhurbaşkanımız el atarsa, bu ihlas mağdurlarının yüzünü güldürür ve duasını alır.

 3. Hakkı çalınan mudi

  19 Mart 2018 at 21:33

  Hoca hutbeye çıktığında adaleti iyiliği ve devam ediyor işte buradan soruyorum ey kurumu denetleyenler adil şekilde karar verin ki millet size bakın adaletli karar veriyorlar helal olsun desin ama sizler ne şekilde bu kurumdan nemalanıp 200 bin kişinin hakkını savunmayı bir kişiyi yada bir kurumu sahipken diyorsanız 200 bin mudinin ahı sizin üzerinizdedir hakkını vermeyen kurum yok olmaya mahkumdur ihlas finans şimdide milleti sömüren çiftlikbank uyan beni yöneten milletvekilim amirin memurun belki cumhurbaşkanım bunca mesele ile uğraşıyorsun biliyoruz bu ise de bir el ararsan seviniriz sizden başkası bu milletin yarasına merhem olamayacağını düşünmekteyiz

  • Abdullah Karataş

   20 Mart 2018 at 15:22

   İhlas Finans mudilerinden biriyim 2001 yılından bugüne 17 yıl geçmesine rağmen halen paramızı alamadık. Enver Ören Ya Rabbi Ben borçlarımı ödemeden huzuruna alma diyerekten dua ediyordu bu şimdi vefat etti �hlas Holding yöneticileri sabah Enver Ören gibi onlarda insanlara borçlarını ödemeden gidecekler ahirette Bunun hesabını nasıl verecekler uradan İhlas Holding yönetim kuruluna sesleniyorum ihlaszedeler in borçlarını bir an önce ödemelerini talep ediyorum Sayın Cumhurbaşkanımız ve başbakanımıza da bu konuya el atmalarını rica ediyorum saygılar ve sevgiler

  • Abdullah Karataş

   20 Mart 2018 at 15:26

   İhlas Finans mudilerinden biriyim 2001 yılından bugüne 17 yıl geçmesine rağmen halen paramızı alamadık. Enver Ören Ya Rabbi Ben borçlarımı ödemeden huzuruna alma diyerekten dua ediyordu bu şimdi vefat etti �hlas Holding yöneticileri sabah Enver Ören gibi onlarda insanlara borçlarını ödemeden gidecekler ahirette Bunun hesabını nasıl verecekler uradan İhlas Holding yönetim kuruluna sesleniyorum ihlaszedeler in borçlarını bir an önce ödemelerini talep ediyorum Sayın Cumhurbaşkanımız ve başbakanımıza da bu konuya el atmalarını rica ediyorum saygılar ve sevgiler

 4. Erdal

  17 Mart 2018 at 12:38

  Allahım bu paraları yedirtme yarabbim biz vazgeçtik çaresiz dert ver Yarabbim sen bilirsin!

 5. Fikret AKKAŞ

  1 Mart 2018 at 16:37

  Hiçbirşey Allah’tan gizlenemez. Allah’ında bir hesabı vardır.

  • İsmail dinç

   5 Mart 2018 at 10:25

   biz bu parayi faiz yapar kazanmadık çalışarak kazandık ve bizim alın terimizdir biz bunları…. başka ne diyebilirim 20 yıldır bekliyorum paralarımız beş kuruş oldu adamlarda dık yok

 6. Fikret AKKAŞ

  1 Mart 2018 at 16:35

  Hiçbirşey Allah’tan gizlenemez. Elbette Allahın da bir hesabı vardır

 7. Fikret AKKAŞ

  1 Mart 2018 at 11:38

  Her şeyin niyetini, gizlisini ve açığını bilen Allah’tır. Allah’a havale edin. Hiçbir bir kaybınız olmayacaktır. Çünkü Allah’ında bir hesabı vardır.

 8. Anonim

  22 Şubat 2018 at 14:37

  BÜTÜN İHLAS ZEDELER TOPLU BİR PLATFORM OLUŞTURULARAK MECLİSE YÜRÜNSÜN VE OTURMA EYLEMİ YAPILSIN

  • Arif

   3 Mart 2018 at 01:35

   Burda parası olanlar saf insanlar solcularln paraları olsaydı türkiyenin altını üstüne getirirdi bu bize ders olsun bunların yaptıklarını gelecek kuşaklara anlatmaktan başka yapılacak birşey yok.

 9. Doğan YÜKSEL

  31 Ocak 2018 at 10:22

  hakkım z… olsun, bize parayı ödeyene kadar dursun.

 10. ihlas

  29 Ocak 2018 at 23:12

  Odeme ne zaman

 11. Anonim

  26 Ocak 2018 at 10:55

  ihlas finans artık ödeme yapsın…bu dur diyecek yokmu…

 12. Anonim

  23 Ocak 2018 at 15:20

  İhlas finans ayrı ihlas holding ayrı kanunlara göre. İhlas finans battı da ne oldu TMSF ye mi devredildi kayyum mu atandı ki. ihlas holding batarsa TMSF ye devredilir veya kayyum atanır diyorsunuz. Laf olsun torba dolsun diye laga luga yapıyorsunuz. insanlarla mağdurlarla dalga geçiyorsunuz. Kimse kafasını kuma gömmesin. Ya doğruyu söyleyin ya da susun. Olduğunuz gibi dosdoğru olun. Bizzat Bu konuda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı denetim yetkisine sahip olup gereğini yapmamaktadır. Paralar kimlere kullandırıldı, tahsil edilmeyen paralar kaldı mı? Dolaylı ihlas holdinge mi gitti? Engel kimdir? BDDK, SPK, TMSF, KDK, Etik Kurulu doğru bilgiler verebiliyorlar mı? 4982 sayılı kanun. Sağır sultan duydu da İlgili ve yetkililer duymadı. Mağdur olmayanların anlaması için başlarına gelmesi mi lazım. 21 batık özel finans kurumu TMSF ye devredildi sorun giderildi. İhlas finans devredilmedi. Haksızlık ve çifte standart var. Suçlu mağdurlar, suçlu çözümsüz kanunlar, kurumlar kim? Herkesin kendi görevini dürüst yapması gerekir. Her koyun kendi bacağından asılır biline.

  • Anonim

   31 Ocak 2018 at 23:40

   Amin

  • Anonim

   17 Şubat 2018 at 22:43

   Malesef böyle bir memlekette yaşıyoruz olarak böyle bir yerin açılmasına izin vereceksin toplanan paradan vergini alacaksın ofşormu neyse onlardan vergi bile alamayacaksın soruna çözüm yerine banane paranızı yatırmasaydınız diyeceksin sonraki nesillere anlatmak madur lar yapacak birşey yok

 13. umut

  18 Ocak 2018 at 15:28

  kul hakki yemektemn utanmiyormu sunuz Allah ….. insallah

 14. Doğan YÜKSEL

  15 Ocak 2018 at 23:00

  Gücün yoksa hiç kimse seni dikkate almaz, seni dinlemez.Haklı olmuşsun hiç farketmez.Bu sayı ister 100 bin olsun , ister 500 bin.

 15. ihlas

  15 Ocak 2018 at 02:40

  EL.KAHHAR ihlasa gelsin 75bin mudi adina

  • Anonim

   19 Ocak 2018 at 16:41

   Nasil katilabiliriz

 16. Hayri

  10 Ocak 2018 at 19:16

  İhlas holding mudilerinin birlikte fikir alışverişi yapabileceği grup açılmıştır.

  • Hayri

   10 Ocak 2018 at 19:18

   İhlas holding mudilerinin birlikte fikir alışverişi yapabileceği grup açılmıştır.

   • Sıtkı

    4 Mart 2018 at 23:46

    Grup neresidir

  • Emin

   19 Ocak 2018 at 16:42

   Nasil katilabiliriz

  • Vedide alemdar

   11 Şubat 2018 at 23:20

   Allah sorsuñ benım yetımlerimin hakkını yedi yetimin hakkı yıyımez

 17. Ali

  7 Ocak 2018 at 12:57

  Allah bu din tüccarlarına bunlara sahip çıkanın belasını versin bir kuruş ödeme yapılmadı para pul oldu…

  • Anonim

   17 Ocak 2018 at 13:48

   amin

  • Anonim

   23 Ocak 2018 at 12:18

   Amin.Amin. Amin.
   Çocuklarımın rızkı idi…

 18. Meto

  6 Ocak 2018 at 23:31

  Bu yazılanlardan kimin haberi var hiç kimsenin boşuna uğraşmayın paralarimizin bir kurusunu bile alamayacağız.

  • Anonim

   17 Ocak 2018 at 13:49

   bende bu görüşteyim

 19. şevket

  6 Ocak 2018 at 15:24

  ihlas finans 2017 yılındada paraları ödemedi.üstüne yattı. yazıklar olsun bu holdinge fırsat verenlere zehiri zıkkım olsun paralarımız.öbür dünyada hakkımızı alacağız inşallah.

 20. B.a

  6 Ocak 2018 at 15:02

  Adamlar bizim paralarla durmadan bina dikkiyor. Yeni bir büyük projeye de temelini attilar. Ihlas marmara evleri 4.etap. Peki para olmasa böyle büyük projeyi nasil uyguluyolar. Para var Ama veren yok

  • Anonim

   15 Ocak 2018 at 00:33

   Paralarariniz yıllar önce odenecekti

   • ihlas

    19 Şubat 2018 at 21:50

    Yaptiğiniz binalar

  • Anonim

   17 Ocak 2018 at 19:44

   Ölüm var ölüm var

 21. Mustafa demir

  5 Ocak 2018 at 02:02

  Sayın Cumhurbaşkanı’m bu haksızlığı ancak sen çözersin duy sesimizi lütfen perişanız,Hakkı’mızı koru devletin başı sensin…Hepimiz ahirete gideceğiz ve orada herkes bunun hesabını verecek,eğer dünyada iken bu hak verilmez ise asla ahirette helalleşmeyeceğiz ne ihlas ile nede bizi yönetenler ile herkese saygılar……

  • Anonim

   12 Ocak 2018 at 20:08

   mehmet Ergün ya arkadaşlar alamıyoruz çok mağduruz

  • Yahya ÖZTÜRK

   24 Ocak 2018 at 13:20

   Sayın Cumhurbaşkanı’m bu haksızlığı ancak sen çözersin duy sesimizi lütfen perişanız,Hakkı’mızı koru devletin başı sensin…Hepimiz ahirete gideceğiz ve orada herkes bunun hesabını verecek,eğer dünyada iken bu hak verilmez ise asla ahirette helalleşmeyeceğiz ne ihlas ile nede bizi yönetenler ile herkese saygılar……

   CEVAP

 22. rrrrrr

  4 Ocak 2018 at 14:46

  2018oldu hala bir haber yok vurdum duymaz herifler yiyemezler kan kussunlar cocukklarina bunsunlar derisi kalinlar

 23. Mustafa güneş

  3 Ocak 2018 at 10:19

  Mücahit Ören’in dikkatine Baban ne ğötürdü sen neyi ğötürmeyi. Düşünüyorsun hayırlı evlat olda Holdingi sahiplendiğin gibi borcunda sahiplen çede öde

  • İsmail dinç

   4 Ocak 2018 at 08:51

   şu andaki yetkililer Müslüman görüniyorlar ama gerçek öyle değil Müslüman öyle koltukta otur faize karşı görünüp 20 yıl Müslümanı mağdur eden birini kollamaz Müslüman Müslüman gibi davranir gerçek budur

 24. Ihlaszade

  2 Ocak 2018 at 22:07

  Haramla zikkim olsun fitil fitil 30 nesile dayanarak allahin gazabi oren sulalesinin uzerinde hem bu hem oteki dunyada olsun… Insallah

 25. Rukiyeuçar

  29 Aralık 2017 at 06:14

  Bu haksızlığa Aııah rızası için bir çare bulunsun.

 26. Çağla

  27 Aralık 2017 at 21:26

  Biz o paraları ne emeklerle kazandık şimdi onlar tatillerde yesinler revamı paramızı istiyoruz emeğimizi istiyoruz sesimizi duyun

 27. mustafa

  27 Aralık 2017 at 15:45

  Allahtan başka yardımcımız yok.

  • Meto

   6 Ocak 2018 at 23:21

   Bize ne devlet ne ALLAH yardım eder. Faiz yemeyelim dedik yatırdım ALLAH bizi sanki cezalandırdı.faize yatıraydık şimdi bu duruma düşmezdik. Bizi dolandiranlari allah ta koruyor sanki.

 28. hüseyin özbilen

  25 Aralık 2017 at 13:42

  devlet isterse madurların parasını hemen öder. devlet istemesi yeter parayı söke söke alır. param yoksa oyda yok ben akp oy vermiyecegim sizde vermeyin.

 29. Ahmet

  25 Aralık 2017 at 01:47

  Eyyy devlet eyyyy adalet yüzbinlerin hakkını yiyen bu zalime kimse ses çıkarmayacakmı hani sözde haktan hukuktan günahtan sevaptan kurttan kuzudan bahsedenler bir sahtekar yüzbinlerin hakkını yiyor nerdesiniz yoksa bundan çokmu menfaatiniz var

 30. ömer

  23 Aralık 2017 at 19:27

  kul hakkı yiyenleri Allah bile affetmez. ben hiç affetmiyorum Haram zıkkım olsun.

 31. Hakan

  22 Aralık 2017 at 20:11

  Herkes bimer ve cimere mesej atsın sesimizi duyuralım

  • Anonim

   6 Şubat 2018 at 22:37

   Cem Uzan ın donuna kadar aldılar. ören ler şehirler kuruyor.uzan ile ören arasında ne fark var?

 32. Anonim

  17 Kasım 2017 at 21:32

  Hükümet bu gün ödeme emri versin bakın nasıl ödüyorlar bence hükümet kayırıyor çıkar birgün ortaya ağlayanın malı gölene hayır etmez buna sebep olanlarıda cehennem narlarında yansınlar allah başlarına çalsın topladıklarıı allaha havale ediyoyum gerek hükümetten gerekse ihlsın yanına kalmayacak bu böyle biline gazetecilerin medyanın ağzını kapapmakla kapanacakmı sanıyorsunuz be reziller şehirler kuruyorsunuz yemeye nasip olmayasanız

  • Anonim

   27 Kasım 2017 at 01:11

   Onların suçu yok suç bizde devlet yatırılan paralardan vergisini alıyor onlardan hesap sormuyor banane diyor güçlüden yana bu millete ders olsun paranı cebinden çıkarmayacaksın kardeşim hiçbir kuruma güvenmiyorum çünkü adaletsizlik hat safhada yani tuz kokmuş

  • Arif

   27 Kasım 2017 at 01:12

   Onların suçu yok suç bizde devlet yatırılan paralardan vergisini alıyor onlardan hesap sormuyor banane diyor güçlüden yana bu millete ders olsun paranı cebinden çıkarmayacaksın kardeşim hiçbir kuruma güvenmiyorum çünkü adaletsizlik hat safhada yani tuz kokmuş

  • Anonim

   23 Aralık 2017 at 03:39

   Evt

 33. Anonim

  13 Kasım 2017 at 13:39

  Allah cezalarını versin.bizim paralarımızla kazandıkları her kuruş zehir zıkkım olsun.Enver ören gitti obur tarafta bu kadar insanın hakkını nasıl verecek acaba.

  • Anonim

   16 Şubat 2018 at 12:03

   En üst yetkililerden duruma acilen el atılmasının zamanı gelmedi mi?Her türlü imkanı olan Türkiye bu konuda neden

 34. Hasan GÜNDÜZ

  3 Kasım 2017 at 10:28

  Allah bizlere bu durumları yaşatanları bildiği gibi yapsın.Geberene kadar çatlayana kadar zıkkımlanın.Mezarı bile bilinmeyen firavunlar olarak atılacaksınız.

 35. İsmail dinç

  9 Ekim 2017 at 09:03

  Ya kardeşim bu memlekette adelet var diyorlar hani nerede adalet kendilerine geldimi adalet diyorlar bizim gibi garibana geldimi her şey yerlerde sürüniyor nere bunun adaletı bu ülkeyi idare eden yöneten soriyorum

 36. kemalettin

  3 Ekim 2017 at 09:15

  ödemeler hükümet tarafından ödenemez hale gelde bence. ama tüm medyadan yardım talep etmemiz ve sesimizi yükseltmeden bu ödemelerin ödeneceğini sanmıyorum. sesi çıkaran kazanıyor. tekrar iyileştirme adı altında uzatmalar gündemde. lütfen medyaya mesajlar gönderelim yada toplu halde mecliste sıkıntımızı gündeme getirmemiz gerek. muhalefet te bence herşeyi gündeme getirirken bu konuda seçmen konusuna gelince onlarda sessiz kalıyor..

 37. Lutfiye

  27 Ağustos 2017 at 02:07

  Lutfen sesimizi duyurun biz rezillik icinde iken alacklarimizi odemiyorlar

 38. Editör

  27 Ağustos 2017 at 01:42

  İhlas Finans Mağdurları Sesini….

  • Zeynep

   15 Kasım 2017 at 08:24

   Allah belalarini ergec verecek ben artik paramdan vazgectim sadece dunyadaykende onlarin surundugunu gormek istiyorum .zaten ahiretteki azaplarini izlemek cok zevkli olacak ben hakkimi rabbime havale ettim en adil olan odur ergec dunyadada ahirettede cikacaktir bu kul haklari iciniz rahat olsun👍👍👍

   • Müftah

    21 Mart 2018 at 15:20

    Sayın Cumhurbaşkanımız el atarsa, bu ihlas mağdurlarının duasını alır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top