BANKACILIK

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 2018Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler, bankanın internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile bunu yapabilir. Ziraat Bankası aynı zamanda SMS ile de geliri olmayana kredi vermektedir. Sadece Ziraat Bankasından kredi çekmek isteyenler ve gelir belgesi, maaş bordrosu olmayanlar için belli limitlere kadar kredi verilmektedir. Ziraat Bankası şartsız belgesiz kredi için detaylar.

Ziraat Bankası’ndan Geliri Olmayana Kredi İmkanı

Ziraat Bankası gerek tarımsal kredilerde olsun gerekse diğer vatandaşlarımıza vermiş olduğu kredilerde olsun genelde maaş belgesi ya da kişi serbest çalışan ise gelir beyanı istemektedir. Ama kredi notu iyi olan kişiler ve daha önce banka ile sorunu olmayanlar için gelir belgesiz kredi imkanı tanınmaktadır. Ama üst limit olarak en fazla 30 bin verilebilmektedir. Bu limit kişilere göre daha yüksel ya da daha düşük olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi için kredi notunun az riskli olan 1500 üstü olması daha olumlu sonuç doğuracaktır. Kredi notu düşük olanlar zaten kredi çekemez.  Kredi sicili iyi olup da belgesiz kredi isteyenler için internet bankacılığı ile Ziraat Bankasından kredi başvurusu yapılabilir. Gelir belgesiz krediyi sadece Ziraat Bankası değil diğer bankalar da vermektedir. Bunlar arasında Deniz Bank ve ING Bank vermiş olduğu iyi limit ile ön plana çıkmaktadır.

Geliri Olmayana Kredi Veren Diğer Bankalar

Maaş bordrosu olmayan kişiler için kredi imkanı sunan bankalar, internet üzerinden ve banka şubesinden yapılan kredi başvurularında gelir belgesiz kredi vermektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar listesini bu yazımızda, bankaların istedikleri şartları da sıralayarak sizin için veriyoruz. Hangi banka gelir belgesiz kredi veriyor, sigortasız kredi veren ve maaşı olmayana kredi veren tüm bankaları ve kredi limitlerini yazıyoruz. Üstelik artık kefilsiz kredi veren banka sayısında artış olduğu için banka müşterileri için kolay kredi ve hemen kredi seçenekleri de söz konusu olabilmektedir. Bankaların kredi seçenekleri iyi değerlendirilerek başvuru yapılmalıdır.

Çünkü bazı bankalar 20 bin tl gelir belgesiz kredi verirken bazı bankalar ise 50 bin tl gelir belgesiz kredi vermektedir. İşte merak ettiğiniz ve aradığınız her şey.

Sponsorlu Bağlantılar

Maaş Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hakkında       

Bankalar arasında çok hızlı bir kredi verme rekabeti olduğu için artık birçok banka şubeye gitmeden kredi vermeye başladı. Bankaya gitmeden kredi çekmek aynı zamanda size gelir belgesiz yani maaş belgesiz kredi imkanı da tanımaktadır. İster herhangi bir yerde çalışın; ama çalıştığınıza dair sigortanızı gösterir bir belge olmasın, bu durumda da banka size direkt kolay kredi çıkartmaktadır. Sizin resmi bir gelir beyanı gösterip göstermemeniz önemli değildir. Asıl önemli olan 2 önemli durum vardır: birincisi kredi limitiniz, ikincisi ise kredi sicilinizdir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Banka Var Mı?

Gelirim yok hangi banka kredi verir, çalışmıyorum banka kredi verir mi diye merak ediyorsanız o zaman size vereceğimiz bu altın bilgiyi dikkatli okuyun. Bankalar şu aralar gelir belgesine çok önem vermiyor. Bunun yerine findeks kredi notunuz çok daha önemli kabul edilmektedir. Kredi notu düşük olmayana şu aralar en az 8 tane banka kredi vermektedir. Bunlar;

ING Bank gelir belgesiz kredi

Halk Bankası

Yapı Kredi

Deniz Bank gelir belgesiz kredi

Ak Bank

Garanti Bankası

TEB Bankası

Finansbank

ICBC Bank

Şeker Bank olarak sıralanabilir.

Bu bankaların her birinin vereceği kredi limiti farklılık göstermektedir. Bazı bankalar 30 bin (Ak bank) limit koyarken bazıları da 50 bin tl üst limit belirlemiştir.

İnternetten Belgesiz Kefilsiz Şartsız Kredi Başvurusu

Yukarıda saydığımız bankalara internetten kefilsiz şartsız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru sonrası kredi siciliniz kontrol edilir; eğer siciliz iyi ise o zaman size gelirsiz kredi onayı çıkacaktır.

Sigortasız, elden maaş alanlara kredi veren bankalar da vardır. Siz iş verenlerden bir elden maaş aldığınıza dair belge almanız durumunda bunu bankaya sunarak kredi alabilirsiniz.

Sigortasız, kefilsiz 50 bin TL  kredi veren bankalar hakkında daha fazla detay için gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızdan yararlanabilirsiniz. (2 adet banka)

gelir belgesiz kredi veren bankalar

gelir belgesiz kredi veren bankalar

Gelir Belgesiz En Kolay Kredi Veren Banka

Geliriniz yoksa ya da gelir sahibisiniz ama bunu resmi olarak belge ile kanıtlayamıyorsanız o zaman sizin için sms ile ya da şubeye giderek gelir belgesiz en kolay ve hızlı kredi veren bankayı önermemiz gerekmektedir. Sorun çıkarmayan ve maaş belgesi istemeyen bazı bankalar vardır.

Öneri: Acil kredi veren bankalar

Özellikle finansbank ve enpara dijital bankacılık sayesinde sigortası, bağkuru, ssk’sı olmayana bile kredi verilmektedir. Gelirsiz kredi başvurusu için internet üzerinden en para mobil uygulaması kullanılabilir. Kredi limiti 30 bin olarak belirlenmiş olup limiti yeterli olan ve kara listede olmayana kredi verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Anonim

    13 Şubat 2018 at 00:56

    Ziraat sigortasız kredi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top