KREDİLER

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl VerilirFaturalı hatta kredi ve Faturalı hatlara kredi nasıl verilir diye araştıranlar için faydalı olacak bir çalışma yaptık. Bankadan kredi alamayanlar için faturalı hat üzerinden kredi veren mağazalar son dönemlerde çokça tercih edilmeye başlanmıştır. Faturalı hatta kredi üzerinden kredi çektirilmek sureti ile ister mağazadan beyaz eşya ya da elektronik ürün alabilir isterseniz de bu eşyaları satıp nakit para elde edebilirsiniz. Hem faturalı hatlara kredi hem de faturasız hatlara kredi çıkartan yerler daha çok şehir merkezlerinde bulup, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi illerde yoğunlaşmıştır. Kredi çekemeyenler için telefon hattı üzerine kredi veren yerleri yazıyoruz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Avea hatları üzerinden kredi veren yerler bulunmaktadır.

Gelir Belgesiz Hat Üstüne Kredi Çıkartan Mağazalar

Gelir belgeniz olmasa bile sadece kredi sicilinizin sorgulanması sonrası hattınız üzerinden size kredi çıkartılması mümkün hale gelmiştir. Teknoloji mağazalarının bankalar ile olan anlaşması ile kredi çekmek artık daha kolay hale gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda faturalı hatlarda kredi reklamları paraya ihtiyacı olan kişilerin en fazla dikkatini çeken durumlardan biri oldu. Acil krediye ihtiyacı olanları 5000 TL ye kadar kredi çıkartılır, anında kredi, faturalı hatlara kredi gibi sloganlar merak ediliyor.

Faturalı Hat üzerine Kredi Veren Yerler

Acil nakite mi ihtiyacınız var? Başvurduğunuz bankalardan da red cevabı aldıysanız bu yöntem deneyeceğiniz son yöntem olarak görebilirsiniz. Bunun için herhangi bir GSM operatöründen faturalı hat edinmelisiniz. Bu hattın faturalarını son 6 aydır düzenli ödüyor olmalısınız. Hattının faturasını düzenli ödeyen müşteriye GSM operatörü güven duyacaktır. Faturaya ek ödeme koşulu taşıyan cihazlardan satın alınmasına onay verecektir.

Gelir belgesiz kredi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında bu işlem bir kredi çekme durumu değil vade ile cihaz satın alma durumudur. Yani siz faturanıza ek tarifelerle 6000 TL’lik telefon aldınız diyelim. Cihazınızı alır almaz bir telefon bayisine gidip telefonunuzu bayiye satıyorsunuz. Bayi 500 TL kendisine komisyon aldıktan sonra size 5500 TL teslim ediyor. Sizin bu sayede elinize nakit para geçmiş oluyor. Borcunuzu da 36 ay gibi bir vadeye böldürdüğünüz için ayda 165 TL gibi bir miktarla geri ödeyebiliyorsunuz. Burada kazanan hem telefon bayisi oluyor. Çünkü sizden 500 TL eksik fiyata cihazı alıyor hem de siz kazanmış oluyorsunuz. Küçük miktardaki nakit ihtiyacını karşılamış oluyorsunuz. Bunun için avea turkcel ya da vadafone hattına sahip olmalısınız.

Faturalı Hatta Kredi Şartları

Faturalı hatta kredi için kredi sicil notunun yüksek ya da düşük olması kara listeye girip girmemesinin hiç önemi yoktur. Bu yüzden bankalardan red yiyen kişiler 1000-5000 TL arasında nakit ihtiyaçları için bu yönteme başvurmakta.

En az 6 ay faturalı hatta sahip olmanız ve faturalarınızı düzenli ödemeniz gerekir.

Son iki yıl içerisinde cihaz kampanyalarından ceza yememiş olmanız gerekli.

Alacağınız cihaz kullandığınız tarife için de olmalı ya da cihazın içerdiği tarifeye yükselmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. gökhan

    9 Aralık 2017 at 11:29

    bana cok lazm

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top