KREDİLER

Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar 2018Faizsiz konut kredisi kullanmak isteyen kişilerin kullanabileceği tüm kredi yöntemleri hakkında bilgiler sunacağız. Sıradan banka kredisi kullanmanın yanında, diğer tüm yöntemler hakkında bilgi sahibi olmanız durumunda, en ucuz ve en hızlı şekilde istediğiniz gibi faizsiz konut sahibi olabilirsiniz. Peki kredi ile ev satın almak istediğinizi düşünürsek, faizsiz konut kredisi veren bankalar 2018 hangileridir? Faizsiz ev kredisi 2018 yılı kampanyaları hakkında detaylar.

Katılım Bankasından Faizsiz Konut Kredisi Çekmek!

Birçok banka şu an faizsiz ev kredisi verdiğini söylemektedir. Bakın mesela; Türkiye Finans, Kuveyt Türk Ya da Albarak Türk… peki bu bankalar gerçekten faizsiz bankacılık yaparak size faizsiz ev kredisi mi verecek? O zaman ev finansmanı adı altında sizden istediği kar payı tam olarak ne anlama gelmektedir? Burada İslami düşünce olarak tamamen faizsiz kredi çekmek isteyen kişiler için oldukça olumlu bir durum olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

  • devlet destekli ev kredisi başvurusu
  • faizsiz ev kredisi ziraat bankası

Ama bu konuda sadece daha fazla para vermemek için faiz ödemek istemeyen kişileri de düşündüğümüzde, faizle konut kredisi veren ile faizsiz konut kredisi veren banka arasında bir fark çıkmaz. Hatta birçok standart banka, katılım bankalarından daha ucuza kredi vermektedir. Ucuz konut kredisi için ip uçlarını anlatalım.

Ucuz Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Uzun süredir hayalini kurmuş olduğunuz bir ev belirlediniz. Ama konut kredileri çok yüksek olduğu için bu evi satın alamıyorsunuz. Peki, ucuza konut kredisi ya da çok düşük faizli konut kredisi çekerek istediğiniz evin sahibi olmak ister misiniz?

Bunun için size şu anda en düşük konut kredisi veren bankalardan söz etmek istiyorum. Şu anda kamu bankaları düşük faizli ev kredisi noktasında diğer bankalara göre bir adım değil birkaç adım daha ötede sayılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Faizsiz Konut Kredisi

Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar

Birçok kamu bankası içinde özellikle Ziraat Bankası konut kredisinde indirimler yaparak, hükümetin uyarılarına yerine getirmeye çalışmaktadır. Siz de konut ev kredisi çekmek istiyorum diyorsanız o zaman Ziraat Bankasına uğramadan konut kredisi çekmeyin…

Daha önce konut kredisini yüksek faizle kullandıysanız düşük faizli ev kredisi için konut kredisi yapılandırma yazımıza bakınız.

Faiz Ödemeden Ev Nasıl Alınır?

İslami yönden düşünerek faiz ya da kar payı bile ödemeden ev sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için yöntemler,

  • Kooperatiften ev satın almak
  • Sermayesi olan 5-110 kişi bir araya gelerek apartman yapmak
  • Son çare Eminevim gibi bir şirkete girmek

Bu yöntemler içinde en sık kullanılanı eminevim sistemi ile ev sahibi olmaktır. Bu sistemi kullanarak her sene yüz binlerce kişi kiradan kurtulup ev sahibi olabilmektedir.

Faizsiz Ev Kredisi İçin Altın Tavsiye

Ev almak istiyorum ama faiz ödemeden nasıl ev alınır diye merak edenlere Anadolu’da en çok uygulanan bir yöntem olarak şunu söyleyebiliriz; 3-5 güvenilir arkadaş bir araya gelerek bir arsa alıp parça parça ödemeler yaparak bir ev sahibi olabilirler. Bunun için inşaatın kendilerince yapılması daha mantıklı olacaktır. Bu yöntem ile ev fiyatları ayrıca %40 daha ucuza gelmektedir.

Faizsiz ev satın almak ve faizsiz konut kredisi için birçok değişik seçenek olabilir; ama faizsiz ev sahibi olacağım diye de güvenilir olmayan sistemlere de dahil olmamanızı tavsiye ederiz. Daha önce batan birçok sistem buna örnek olarak gösterilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Kredi Yöneticisi

    20 Ocak 2018 at 04:37

    Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar 2018

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top