KREDİLER

Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi 2018 HesaplamasıEn uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar ve uygun faizli kredi hesaplaması yaparak aynı kredi tutarına çok daha az faiz ödemeniz artık daha kolay hale geldi. Bankalar arasında kredi faiz indirimlerinde rekabetler 2018 yılı ile birlikte daha da arttı. Durum böyle olunca da aşağıda saydığımız bazı bankalar daha çok kredi için en düşük faizli ihtiyaç kredisi dağıtmaya başladı. 30 bin TL kredi çeken bir vatandaş düşük faizli kredi veren banka dan bunu çektiğinde diğer bankalara göre 2000 TL daha az faiz ödeyecektir. Peki en düşük faizli ihtiyaç kredisini veren bankalar hangileridir? 2018 yılı ile birlikte uygun bireysel kredi seçenekleri için sırtınızı yaslayın ve faizi düşük bankalar karşılaştırmasını bize bırakın. En uygun kredi veren banka hangisi

Önemli Not: Kredi karşılaştırma siteleri bankalar tarafından sponsorlu oldukları için bütün indirim yapan bankaları size sunmazlar. Bunun yerine anlaşmalı bankalara yer verdikleri için siz en düşük faizli ve dolayısı ile en uygun ihtiyaç kredisini öğrenemiyorsunuz ve gözünüzden kaçıyor. Ama şimdi 40’tan fazla bankanın güncel banka faiz oranları 2018 sizin için veriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Öncelikle size ne kadar kredi lazım. Bunun yanıtını aldıktan sonra daha düşük faizli kredi seçeneği için net bir şekilde daha kolay hesaplama yapabiliriz. En Uygun ihtiyaç kredisi ile bütün bankaların kredi faiz oranları, kredi hesaplama grafikleri, güncel kredi kampanyaları ve daha birçok etkeni veriyoruz.

Şu anda 40 bin TL kredi çeken bir vatandaş eğer pahalı kredi çekerse 4 senelik tam 32 bin TL faiz öder ki şu anda bazı bankalar %1.49’dan kredi veriyor ama bu çok yüksek. Ama uygun kredi veren banka tercih ettiğinizde 40 bin TL için 32 bin faiz ödemek yerine en fazla 25 bin TL faiz ödersiniz ve 7 bin TL cebinizde kalır olay bu kadar basit.

Faizi Çok Düşük Kredi İmkanı Sunan Banka Var Mı

İhtiyaç Kredisi, bankaların kredi çekmek isteyen müşterilerine bireysel kredi ya da tüketici kredileri kapsamında evlilik, konut almada, taşıt almada, tatil gibi ihtiyaçlarını karşılamada kullandırdıkları krediye ihtiyaç kredisi denilmektedir. İhtiyaç Kredilerinin faiz oranları çok düşük olmakla birlikte bankalar arasında rekabet ortamı oluştuğunda bankalar cepten kredi alma ve kefilsiz kredi çekebilme uygulamasını müşterilerine sunmaktadırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyaç Kredisi Alabilmek İçin Gerekli Şartlar

Hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirmenizin en garanti yolu tercih ettiğiniz bankadan ihtiyaç kredinizi çekmektir. Kredinizi çekebilmek için banka bazı şartlar istemektedir. En uzun vadeli ihtiyaç kredisi veren banka araştırması yapan kişiler için kısaca şunu ifade edebiliriz; bireysel ihtiyaç kredi vade sayısı en fazla yani en uzun 48 ay yani 4 senedir. Vade sayısı arttıkça da faiz de yükselir.

 • 18 yaşını doldurmuş olmak. Bazı bankalar kredi çekmek için minimum yaş sınırını 20 olarak belirlemektedir.
 • Bankaya düzenli bir gelir kaynağı göstermelisiniz. Bunun için ya SSK kaydınız olmalı ya da vergi levhası olan bir şirketiniz olmalı.
 • Kredi notunuzun kredi çekmeye engel olmamalı. Kredi kartınızın ödemeleri düzenli yapılmış olmalı.
 • Kredi çekerken önceden kefil isteniyordu, fakat şimdi eskisi gibi kefil istenmiyor. Kredi çekeceğiniz banka kefil istediği taktirde kefilin rızası gerekmektedir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

 • Nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyet
 • İkametgâh veya krediye başvuran kişi adına son 3 aylık fatura
 • Gelir belgesi. Özel sektörde çalışanlar için maaş bordosu. Emekliler için ise emekli hesabı cüzdanı yeterli görülmektedir.

İhtiyaç Kredisi Çekmek İçin Kredi Notunuz Kaç Olmalı?

Kredi notu seviyesi çekilecek kredinin faiz oranlarının hesaplanmasında etkilidir. Örneğin, ING Bank kredi notu düşüklere uygun kredi çıkartan banka olarak bilinir. Kredi notu düşük olanlara az faizle kredi veren banka olan ING Bank ilk tercih edeceğiniz banka olabilir.

En uygun kredi veren banka hangisi sorusunun yanıtını verdikten sonra acaba kredi notunuz yeterli mi sorusuna bakalım. Kredi çekeceğiniz zaman en çok düşündüğünüz konu Kredi Notum acaba kredi çekmeme engel teşkil eder mi? Bunun için size KBB puan tablosu hazırladık.

En f azla risk taşıyan kredi notu aralığı: 0-699 puan aralığı kredi notu

Orta riskli-riskli kredi notu aralığı: 700-1099 puan aralığı kredi notu

Az riskli kredi notu aralığı: 1100 – 1499 puan aralığı kredi notu

Risksiz kredi notu aralığı: 1500 – 1700 puan aralığı kredi notu

Risksiz kredi notu aralığı: 1700 – 1900 puan aralığı kredi notu

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Belirttiğimiz tabloda kredi notu en fazla risk taşıyan 0-699 puan aralığındaki kişilerin ihtiyaç kredisi almaları neredeyse imkânsızdır. Fakat bazı bankalar kara listede olan kişilere kredi imkânı sunmaktadır. Fakat bu kredilerin faiz oranları biraz daha yüksek olmaktadır. Akbank ING Bank, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Halk Bank, Denizbank, Burgan Bank, Şekerbank bu bankalar kefilsiz olarak kara listedekilere kredi imkânı sunmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2018

İhtiyaç kredisi hesaplama 2018 tablosu ile birlikte en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankaları da vermeye devam ediyoruz. İhtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranlarını sizler için araştırdık. Belirttiğimiz tabloyu değerlendirip, sizin için en uygun olan bankayı belirleyip, tercih ettiğiniz bankaya gidip, başvurunuz onaylandığı an kredinizi alabilirsiniz.

En Düşük İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu 2018

BANKALAR                        KREDİ TUTARI          VADE SÜRESİ             FAİZ ORANI
Finansbank                        1000-35000 TL               9- 48 ay                  % 1,27-1,27
Yapı Kredi                           1000- 50000 TL           3- 48 ay               % 1,34 -1,47
Deniz Bank                         1000- 55000 TL            3- 48 ay            % 1,35 – 1,63
Garanti Bankası                    1000-75000 TL          6-48 ay             % 1,34- 1,49
Akbank                                 1000-5000 TL           3-48 ay              % 1,49-1,49

 Bankaların İhtiyaç Kredisi Ürünleri

Uygun Faizle Kredi Kullandıran Banka Kampanyalarını 2018 güncel indirimlerini takip etmek için sayfamızda bulunan diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment 1. Kredi Yöneticisi

  20 Ocak 2018 at 04:37

  Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi 2018 Hesaplaması

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top