Ekonomi

En Ucuz Toptan Marka Parfümler Nereden Alınır?Toptan parfüm ve marka parfümlerini toptan satan yerler aracılığı ile satın alınan parfümlerde kar oranı %200’ü geçmektedir. Bu nedenle ucuz toptan marka parfüm satan kişiler  ve yerler oldukça önemlidir. Bu yerlerden ucuza uygun fiyatlı parfüm toptan fiyatına satın alınıp daha sonra çok yüksek kar oranı ile perakende satılabilmektedir. Peki en ucuz toptan marka parfüm nereden satın alınır, toptan parfüm ucuz nerede bulunur?

Orijinal (orjinal) tester ve eyfel toptan parfüm nereden alinir? yazimizin devaminda

Sponsorlu Bağlantılar

İhraç ve Gümrük Fazlası Toptan Parfümler

İhracat fazlası parfümlerin olduğunu biliyor muydunuz? Ya da ithal parfüm olup kaçak getirilen ve gümrükte yakalanan parfümler ihale ile toptan çok ucuza satılmaktadır. Bazı parfümler itlaf edilse bazıları hazineye geçip ihale ile açık artırımla satılmaktadır.

Ucuz Marka Parfümler Nerede Satılır?

Ucuz marka parfüm nereden alınır ya da bunlar nereden alınır diyorsanız bunun öğreneceğiniz yerdesiniz.

Tercih ettiğiniz parfümler hem marka ürün olsun hem de uygun fiyatta olsun istiyorsunuz. Peki, bunu nereden temin edebilirim diyorsanız makalemizi incelediğinizde faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Parfüm ister bayan olsun ister erkek olsun en çok tercih edilen üründür. Orijinal parfümler oldukça pahalıdır fakat parfüm ithalatı yapan firmalardan alışveriş yapan toptancı esnaflar dükkân açmak isteyen esnaflara uygun fiyata vermektedirler. Adidas, Burberry gibi marka parfümlerinin yanında açık parfüm de uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek Kaliteli Toptan Parfüm fiyatları ( Toptan Orjinal Tester ve Eyfel Parfüm)

Hem kaliteli hem uygun parfüm fiyatları parfümün markasına göre değişmektedir. Orijinal tester ve eyfel parfumler icin; Toptan alımlarda fiyatlar daha uyguna geldiğinden 30 TL olabileceği Gibi 100 TL olan parfümler de bulunmaktadır.

Toptan Ucuz Açık Parfüm

Dükkân sahibi daha fazla kar elde etmek istediğinden kapalı parfüm yerine daha çok açık parfüm satmayı tercih ederler. Kaliteli açık parfüm temin etmede en çok tercih edilen şehir İstanbul dur. Esnaf isterse kendisi toptan satış merkezine gidip ürünlerini temin eder, İsterse de telefonla ya da internet üzerinden sipariş vererek ürünlerini teslim alır.

En Ucuz Toptan Marka Parfümler Nerden Alınır?

En Ucuz Toptan Marka Parfümler Satan Yerler

Toptan Marka İthal Parfüm

Markalı parfümler genellikle ithal parfümlerden oluşmaktadır. Kokusu parfümün şişesi kullanıcıya daha cazip gelmekte ve bu yüzden tercih edilmektedir. İthal parfümlerde daha çok Fransa, İngiltere, Almanya gibi ülkeler tercih edilmektedir. Bu ülkelerden ülkemize İstanbul, İzmir, Ankara gibi metropol şehirlerde büyük firmalarca alınıp buradan da toptancı esnaflar uygun fiyatlarda temin edebilmektedir.

Lidyana parfüm modelleri için: https://www.lidyana.com/parfum/parfum-modelleri?query=PARF%C3%9CM adresine bakabilirsiniz.

İthal Parfüm Fiyatları

Dünyaca ünlü markaların parfümlerin fiyatları daha çok internet üzerinden satışlarda indirime girmektedir. n11, gitti gidiyor, lidyana gibi alışveriş sitelerinde % 80 ne kadar varan indirimler uygulandığından alıcı günümüzde internet üzerinden alışverişi daha karlı bulmakta ve net üzerinden ürün siparişini vermektedir.

Gümrük Malı İthal Parfüm

İthalat ile yurdumuza gelen parfümler gümrük noktalarında eksik evrak gibi olumsuz durumla karşılaşıldığında ürüne el konulur ve ihale ile satışa sunulur. Bu gümrük malı ithal parfüm satış değerini kaybetmekte cüzi fiyata satılmaktadır. Toptan ithal parfümü satışı yapan esnaflar da bu şekilde çok ucuza temin ederek kar marjını artırırlar.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Comments

3 Comments 1. SEHER

  27 Ocak 2018 at 00:01

  ayda sadece 200 tl sipariş verip grup oluşturarak sınırsız bir gelire ulaşabilirsiniz 5000-10.000 ne kadar kazanmak isterseniz kendiniz karar vereceksiniz. seher direktör katalog gönderilecek ararsanız detay anlatılacak

  • osman

   29 Ocak 2018 at 15:55

   Merhaba katalog gönderebilir misiniz acaba

 2. Kredi Yöneticisi

  20 Ocak 2018 at 04:33

  Toptan Marka Parfümler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top