En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi çekmekte zorlanan kişilere özel olarak bu yazımızda şubeye gitmeden en kolay kredi veren bankalar hangileri olduğunu yazdık. Online olarak doğru yapacağınız kredi başvurusu sonrası cep telefonunuza kredi onay SMS’i gelecek olup krediniz hesaba hemen yatacaktır. Hesaba kolay kredi çekebilmek için aşağıda bankaların sunmuş olduğu olanaklardan haberdar olmanız ve hızlı kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Korona nedeniyle şubeye gitmeden kredi başvuru alınmaktadır. Bu da 2020 yılı içinde milyonlara müşteriye bankalardan kolay kredi çekme imkanı sunmaktadır.

 

5 Dakika İçinde Anında Kredi Onayı Nasıl Alınır?

Bankaların birçoğu kredi başvurusu aldığı esnada kişilerden gelir belgesi, kredi notunun iyi olması ya da kefil isteyebilmektedir. Bu klasik kredi başvurusu için geçerli olup şubeden yapılan başvurularda istenmektedir.

Ama 5 dakika içinde anında kredi çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için QNB Finansbank, En Para, Ak Bank Direk, Yapı Kredi Anında Kredi, İş Bankası Maxi Anında Kredi ve FIBA Bank hemen kredi uygulamalarından birini kullanmanız durumunda hesaba anında krediniz yatırılacaktır. Peki bu uygulamaları nasıl kullanacak ve kredinizi nasıl çekeceksiniz.

EN Kolay Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kolay kredi çekebilmek için aşağıda sıraladığımız bankaların herhangi bir tanesinde hesabınızın olması yeterli olacaktır. Hesabınız yoksa da hemen şubeye gidip bir hesap açarak kredi başvurusu adımlarına başlayabilirsiniz.

Dikkat: Bankaya gidip şubeden asla kredi başvurusu yapmayınız. Şubede görevli kişilerin kredi onay yetkilileri kısıtlı olduğu için kredi notunuz düşükse ya da borçlarınız fazlaysa şubeden kredi çekmeniz zor olacaktır. Bunun için şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmalısınız. Bunun yolunu da açıklıyoruz.

Şubeye gitmeden yapılacak başvuru gelir belgesiz ve kefilsiz kredi çekebilmenin tel yoludur.  Aşağıda verdiğiniz uygulamaların bir tanesini cep telefonunuza indiriniz. Bunlar;

 • Finansbank En Para Uygulaması
 • Ak Bank Direk Kredi Uygulaması
 • FIBA BANK Hemen Onay
 • Yapı Kredi Anında Kredi Uygulaması

Bu uygulamalardan bir tanesinin telefonunuzda olması yeterli olacaktır. Cep doğrulama adımlarından sonra hemen gerekli işlemlere başlayabilirsiniz.

Bu uygulamalar sayesinde banka genel merkezi sizden kefil, gelir belgesi, ipotek istemeyecektir.

 

Şubeye Gitmeden Kredi Çekilebilir Mi?

Şubeye gitmeden tabiki de kredi alınabilir. Zaten bu yazımızda özellikle şubeye gitmeden kredi nasıl çekilir sorusuna yanıt buluyoruz. Kolay kredi almanın en kolay yolu şubeye gitmeden kredi çekmektir.

Şu anda şubesiz kredinin en kolay yolu QNB Finansbank’ın ENPARA uygulaması üzerinden yapılacak başvurulardır.

Bunun için hemen bir ENPARA uygulaması indirip bir hesap açınız. Eğer yapamazsanız ENPARA Müşteri hizmetleri olan ve aynı zamanda çözüm merkezi olan  0850 222 3663 Enpara.com Çözüm Merkezi’mizi arayınız. Buradan size yardımcı olacaklardır. Uygulamayı kurduktan sonra eğer kara listede değilseniz size aynı saat içinde hemen kredi onayı çıkacaktır.

İnternetten Hemen Kredi Onayı Veren Bankalar

İnternet üzerinden hemen anında kredi onayı veren bankalar arasında aşağıda sıraladığımız bankalar ilk sırada yer almaktadır. Bunlar;

 • Yapı Kredi Bankası
 • Burgan Bank
 • Fıbabank
 • Ak BANK
 • Garanti Bankası
 • TEB Bankası
 • Şeker Bank
 • ING Bankası
 • Ziraat bankası

Saydığımız bankalara internet üzerinden kolay kredi başvurusu yapmanız durumunda kredinizin onaylanacağını söyleyebiliriz. Kredi başvuru aşaması öncelikle bu bankaların CEP Şubelerinden bir tanesini indermenizle başlayacaktır.

Örneğin Ak Bank Direk Kredi Uygulaması ile müşterilerine zorluk çıkarmadan anında kredi verebilmektedir.

Ak Bank 50.000 TL Kolay Kredi

Ak Bank direk kredi başvurusu uygulamasını indirmeniz ve kredi başvurusunu buradan yapmanız durumunda 50. 000 TL’ye kadar size kredi imkanı tanıyor. Bundan yararlanabilmek için Ak Bank hesabınızın olması yeterli olacaktır. Bu Elli Bin TL krediden faydalanmak için hemen bir banka hesabı açabilir ve kredi için gerekli başvuruları başlatabilirsiniz.

Ak Bank Direk Kredi Detayları 40. 000 TL

Ak Bank Direk Kredi Başvurusu İçin Örnek SMS:

AkBANK DİREK BASVURU 2345 GÖNDER

Korona Virüs Nedeniyle Şubeye Gitmeden Direk Kolay Kredi Veriliyor

Pandemi salgını nedeniyle artık şubelerde yoğunluk istenmiyor. Ve birçok banka kredi başvurularının çoğunu artık online olarak internetten almaktadır. Bu sayede çalışmayan ve işsiz kişiler gelir belgesiz ve kefilsiz kredi başvurusu yapabilmektedir. Bu da kredi çekmekte zorlanan kişiler için kolay ve hızlı kredi imkanı tanımaktadır.

Korona nedeniyle siz de bizim önerdiğimiz online kolay kredi başvurusu yaparak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İlgili:

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşükelere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi notu iyi olmayan kişiler bankalardan kredi alamadıkları için yeni başvuru yapmadan önce en kolay kredi veren bankalar hangileri araştırması yaparlar. Kredi notunun seviyesi bu anlamada önemlidir. Örneğinm kamu bankaları olan; Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıf Bank için 1000 PUAN kredi notu düşük kabul edilmektedir. Bu bankalar daha yüksek banka puanı istiyorlar.

Ama aynı puana sahip birisi; ENPARA, DİREK KREDİ ve ANINDA KREDİ uygulamalarından biriyle, Finansbank, Ak Bank ve Yapı Kredi Bankalarından herhangi birine başvuru yaparlarsa 1000 kredi notuna çok kolay kredi alabilirler. Bu da banka tercihinin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Bu yönü ile kredi notu düşük olanlara kolay kredi veren bankalar 2020 araştırması yapanlara bu 3 bankayı öneriyoruz.

Etiket(ler): , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir