Kolay Kredi Kartı Alma Yolları

Kolay Kredi Kartı Alma Yolları


Müşterilerin finans kurumları ile arası iyi olsun veya olmasın herhangi bir sorun ile karşılaşmadan en kolay kredi kartı veren banka sayesinde hızlı kart başvurusu yapabilirler. Eskiden olduğu gibi aynı gün basım bankalar da artık banka önünde bile kurmuş olduğu stantlar ile ister elinize veriyor isterseniz adresinize birkaç gün içinde yolluyor.

Doğru banka tercihi yapıldığında aynı gün içinde kredi kartı almak mümkün olacaktır. Bazı büyük şubeler kart basım yetkisine sahip olduğu için başvurudan birkaç saat içinde kartı elden teslim edebilmektedir. Denizbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi ve Finans Bank genel müdürlük konumundaki merkez banka şubelerine yapılacak olan başvurularda bu ürünler aynı saatlerde basılabilmektedir. Ama küçük şubelerde bu imkan olmadığı için kart genel merkezden gelir ki bu da yine 10 günü bulabilmektedir. Bu detaya dikkat etmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Kartı Almak İçin Yapılması Gerekenler

Daha önce kart başvurusu reddedilen ya da ilk kez kart alacak olanlar için kart çıkartmanın en basit yöntemlerini anlatıyoruz. Öncelikle kesinlikle kendinize göre rast gele kart başvurusu yapmayın. Yoksa uzun yıllar kart alamıyorum diye yakınırsınız.

Bankalar size kart vermek için iletişim kurarlar bazen de sizin bankalar ile iletişim kurmanız gerekir. Başvurularda genel olarak gelir belgesi isterler. Bunun nedeni ise bankaların vermiş olduğu kredi kartlarının takibinin yapılarak güvencesiz biçimde verildiyse ceza yeme olasılığıdır. Fakat son zamanlarda bankalar başvuru alırken gelir belgesini ön koşul olmaktan çıkardı. Bu da birçok kişinin en kısa sürede bu ürünleri almasının yolunu açtı.

Bugün ülkemizde birçok kişi sigortasız olarak çalışmaktadır. Bu yüzden sabit bir gelirleri olsa da bunu ispatlayamıyorlar. Kart ihtiyaçlarında da sorunsuz yardımcı olan bankalar arayışına giriyorlar. Fakat kredi kartı almak için bu tarz illaki maaş bordrosuna ihtiyaç yok. Oysa bugün ev hanımlarına, öğrenciler de artık gelirleri olmamasına rağmen b ürünler alabilmektedirler. Çünkü bankalar bu ürünleri verirken kişinin kredi notu, kişinin gelir düzeyi, yaşı gibi hususlara da bakmaktadır. Özellikle kredi notunuz düşük değilse Finansbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank gibi birçok bankadan anında kredi kartı alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Başvuru

Bugün bankaların hemen her biri internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu kabul ediyor. Eğer kara listede değilseniz, borç batağında değilseniz genel olarak başvurunuz onaylanacaktır. İnternet üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir maaş evrakı talep edilmez. Sadece T.C. kimlik numaranız ve telefon numaranız ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bir yazı: En avantajlı kredi kartı 

Mobil Uygulamalardan Kredi kartı Almak

Kolay kredi kartı almanın bir diğer yolu bankaların mobil uygulamaları üzerinden başvuru gerçekleştirmektir. Eğer 10 bin, 20 bin, 30 bin gibi yüksek limitli değilse talep ettiğiniz kart akıllı telefonlarınızdan Şekerbank, Garanti Bankası, TEB, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Anadolu Bank gibi bankalara kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz.

Son olarak okuyucularımız için enpara kart hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz. En para Finansbank’a ait bir uygulama olup bütün işlemlerinizi bu kart üzerinden ücret ödemeden yapabiliyorsunuz. Üstelik enpara karta sahip olmak da çok kolay. Yani hızlı ve kesin şekilde başvurunuzun sonuçlanmasını istiyorsanız mutlaka Finansbank enpara uygulamasını kullanarak kart başvurusu yapmalısınız. Evinize 3 gün içinde kurye bizzat gelerek size gerekli evrakları imzalatıp kartlarınızı elden teslime edecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:  1. halis dedi ki:

    Kridi kartı almak istiyorum zide bş cvp bkliyorum

Yorum Yaz