KREDİLER

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Bankalarda bulunan ve takip edilmesi zor olan borçların tek çatı altında birleştirilmesi yani borçların tek bankada toplanıp birleştirilmesini sağlayan borç kapatma kredisi oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Borç transferi ve borç aktarma işlemleri ile bütün banka borçlarını yeni bir kredi ile bir yerde toplamak mümkündür. Kredi borcumu ödeyemiyorum ya da kredilerim parça parça olduğu için takip edip ödeme planı yapamıyorum diyenler için en iyi borç kapatma kredisi veren bankaları yazıyoruz.

En Düşük Faizle Borç Kapatma Kredisi Veren Banka

Banka müşterileri eğer mevcut kredileri kapatacak yeni bir kredi çekeceklerse o zaman bazı ek masraflar ödemek durumunda kalacaktır. Bu dosya masrafı ve sigorta masrafı olarak ön plana çıkabilir. Bu yeni masrafların da hesaplanarak yeni kredi başvurusunun yapılması gerekmektedir. En iyi kredi veren bankalar için bankalar arası kredi karşılaştırılmasının da yapılmasında fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan hesaplama sonrası kredi faiz oranı daha düşük olan yeni kredi başvurusu yapılması sonrası eğer daha avantajlı bir durum ortaya çıkacaksa o zaman kredi kapatma kredisi çekilebilir. Bunun için bütün borçlarınızı tek kredide birleştiriyoruz diyen bankaların kredi ilanlarına bakmak gerekiyor.

Tüm Borçları Tek Bankada Toplama Birleştirme

Ayrı ayrı bankalara kredi borcu olan kişilerin birden fazla ek masrafı olacaktır. Her bankaya ayrı sigorta ödemeleri ve dağınık bir ödeme tablosu çıkacaktır. Bunun yerine şu aralar hoş geldin kredisi veren bankaların kredi kampanyalarına bakmakta fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Hoş geldin kredisi ile kredinizi başka bankaya taşıyarak yani borç transferi yaparak çok iyi avantajlar elde edebilirsiniz. Kredi faizi olarak eski kredisi %1.50’nin üstünde olanlara bazı kredi indirimleri de yapılmaktadır. Bu kredi faiz indirimleri sayesinde kişiler daha ucuz kredi kullanıp daha az faiz ödemektedir.

Borç Transfer kredisi veren bankalar

Şu aralar ING Bank kredi notu 1600 üstü olanlara %1 oranında ihtiyaç kredisi vermektedir. Borç transferi yapmak isteyenler için kredi kapatma fırsatı ve kampanyası yapan banka kendisine yapılacak yeni başvurular sonrası daha önce yüksek faiz ödeyenlerin hem bütün kredilerini tek bankada topluyor hem de daha düşük faiz imkanları tanıyor. ING bank gibi HSCB bank da borçlarınızı uygun faiz oranları ile taşıyor; ama şimdilik ING Bank’ın daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.  Borç kapatma kredisi hesaplayarak kendi kararınızı verebilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir

Bütün banka borçlarında kurtulmak ve bu kredileri daha iyi kontrol edebilmek için borç kapatma kredisi çekmek iyi bir tercih olacaktır. Borç kapatma kredisi kimlere verilir sorusu hakkında şunu söyleyebiliriz; Kredi sicili temiz ve kredi notu düşük olmayan kişilere kredi kapatma ya da borç kapatma kredisi verilmektedir.

Burada bütün banka borçlarından tamamen kurtulmak söz konusu değildir. Sadece eski kredi borçlarınızı yeni bir kredi ile başka bankaya daha uygun faiz imkanları ile taşımış oluyorsunuz. Bu da sizin adınıza daha iyi sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Hoş Geldiniz Kredisi Veren Bankalar

Hoşgeldiniz kredisi veren bankalar, aynı zamanda düşük kredi faizleri imkanları sunmaktadır. Zaten bankalara olan kredi borçlarından kurtulmak isteyenler, bunun için daha düşük faiz isteyen bankalara eski borçlarını taşıyarak tüm kredilerini tek bankada toplamaktadır. Yukarıda saydığımız kredi taşıma yapan bankalar haricinde, avantajlarına göre; ING Bank, Ziraat Bankası ve Ak Bank borç kaptama kredisi veren banklara eklenebilir.


Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top