KREDİLER

Kredi Alamayanlara Kredi Veren YerlerKredi çekmek için bankaya giden ama eli boş dönenler yani kredi alamayanlar için bazı önerilerimiz olacak. Kredi alamayanlara kredi veren yerler vardır. Bunlar bankalara göre çok daha hızlı ve kolay kredi vermektedir. Anında kredi veren yerler bankalar gibi de çok fazla belge ve şart istemezler. Kredi çekemiyorum, banka dışında kredi veren yerler var mıdır diyenleri sevindirecek ve nakit sorunlarını çözecek yerler için yazımızda göz atın mutlaka.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Yerler Firmalar

Bankalardan umduklarını bulamayan kişiler tanıdıklarından da borç alamayınca mecburen rotayı bankadan başka kredi veren yerlere  çevirmektedir. Bu yerler genelde yüksek faiz ve ipotek istemelerine rağmen zor durumda kalan kişiler için bazı durumlarda can simidi vazifesi görebilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin illerinde bankadan kredi çekemeyenler için para bulma alternatifleri geniştir. Bu illerde aynı gün para sağlayan kişiler ve kurumlar bulunmaktadır.  Ne olursa olsun para bulmayım ölüm kalım meselesi diyen kişiler için yasal para bulma yollarını sayacağız.

Kredi Alamayanlara Kesin Kredi Çıkartan Kişiler Şirketler

Sitemize gelen yorumlardan da anlaşılacağı üzere, bankadan kredi alamıyorum bundan dolayı mecburi olarak başka yerlerden borç para arıyorum diyen hatta paçayı tefeciye kaptırdım hemen borcumu ödemek zorundayım diyen o kadar çok kişi var ki! Bu kişiler için kesin para sağlayacak birkaç yöntem sunabiliriz. Şimdi herkesin kesesine ve gelirine göre acil para bulma yollarına bakalım.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Kişiler

Bankadan hayır gelmedi ve ne olursa olsun bugün yarın para temin etmeliyim diyenler için  düşük limitli de olsa gerçekten de para bulma yolları vardır. Bunun için komisyonla kredi veren yerler, banka dışında kredi veren şirketler ve en önemlisi senet karşılığında para veren yasal kurumlar vardır. Bu yerlere başvuru yapmanız durumunda  aynı gün ya da ertesi gün kredinizi elinize almanız mümkün olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Komisyonla kredi için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Banka dışında kredi için bu yazımıza göz atın.

Gelirim Yok Banka Kredi Vermedi!

Kredi lazım olduğunda ilk akla gelen para bulma yöntemi kesinlikle bankalardır. Çünkü, gelir belgesi sunmamız durumunda hemen aynı saatte gelire göre kredi çıkartılmaktadır. Ama bankalar da kredi verirken bazı şartlar koşabilmektedir. Bu şartların bir tanesi iyi bir gelir belgesidir. Fakat müşterilerin gelir belgesi yoksa ya da bundan da kötüsü bankadan kırmızı çizgi yiyip kara listeye girdi ise o zaman işi gerçekten zor olacaktır. Bu durumda kişilere bankalar kredi vermez. Ama bu durumda da çözüm yolları bitmez…

Tek Kredi Veren Yerler Bankalar Mı?

Tek kredi veren yerler elbette bankalar değildir. Bu nedenle kredi alamadım diyen kişiler, hemen borç para uğruna tefecilerden para istemeye kalkmamalıdır. Çünkü,  tefecilerin borç faiz oranları bankaların 4 katına kadar çıkmaktadır. Ayrıca tefeciler yasal da değildir.

Bazı kişiler, araba almak için 4 kat fazla faiz ödemek istemektedir. Bu durum müşteriler açısında çok vahim sonuçlar doğurabilir. Bundan dolayı senetle para veren tefecilerden uzak durmak daha mantıklı olacaktır.

http://www.dunden.com/category/senetle-kredi/

Ön Ödemeli Kredi Veren Kişiler

Sizi arayıp, hemen krediniz hazır; ama öncelikle şu hesaba 500 TL dosya masrafı göndermelisiniz diyen kişiler son zamanlarda çokça türedi. Başta söyleyelim. Dosya masraflı kredi veren ya da çıkartan yerler kişiler %100 dolandırıcıdır diyebiliriz. BDDK denetiminde çalışan şirketler ve yerler hariç tabi. Sizi bir arayıp da IBAN numarası verirse ve krediniz hazır derse kesinlikle para yollamayın. Bunun yerine banka harici kredi veren özel finans kurumlarına başvuru yapmalısınız.

Bankadan Kredi Alamayanlar İçin Para Bulma Yöntemleri

Bankadan Kredi Alamayanlar İçin Para Bulma Yöntemleri

Not; son dönemlerde peşinatsız taksitle araba satan bazı galeriler arabalara ipotek yapmamaktadır. Bu araçlar satın alınıp nakit paraya çevrilebilir. Daha sonra da taksitler eski galeriye ödenmeye devam edilir.

Para Yardımı Alabilir Miyim

Bazı kurumlar ve dernekler acil paraya ihtiyaç duyan kişilere destek vermektedir. Ama bunun için kişinin sağlık ya da eğitim harcaması yapması gerekmektedir. Yani kişi söz gelimi araba alacaksa bunun için yardım derneğine başvuru yapması saçma olur ki zaten vermezler. Ama çocuğu hastadır ya da çocuğunu okutmak istiyordur o zaman büyük şehirlerde bulunan yardım derneklerine belgeler ile başvuru yapılması durumunda belli yardımlar alınabilir. Yine Sosyal yardımlaşma vakfı da zor durumda olanlara para yardımı yapabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

17 Comments

17 Comments 1. Anonim

  10 Şubat 2018 at 01:42

  YARDIMCI OLURUZ

 2. Coşkun Doğan

  8 Şubat 2018 at 14:52

  Merhaba,
  kredi ihtiyacı olanlara 48 ay vadeye kadar 30,000 tl ye kadar yardımcı olunur. ulaşabılırsınız

  • Erol

   9 Şubat 2018 at 10:24

   Acil bende 15000 tl lazım yardımcı olsbirlirmisiniz

  • derya oner

   14 Şubat 2018 at 07:56

   nasil ulasabilirim

  • Necmettin

   22 Şubat 2018 at 14:40

   Arayın lütfen

   • seçkin

    20 Mart 2018 at 13:20

    Bana ulasirmisiniz lutfen acil 25 bin lazim

 3. sinan

  2 Şubat 2018 at 12:02

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım hemen

  • Ahmet

   8 Şubat 2018 at 08:58

   Telefon numaranızı yazarmısınız

 4. hakan

  3 Ocak 2018 at 13:45

  Acil nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız arayın lütfen 5438090*** yada mailyoluyla ulaşabilirsiniz. hak**ban60@hotmail.com

 5. Rafet

  2 Ocak 2018 at 22:32

  Benim çokçok acil 25000tl ihtiyacımvar çokacil dönüş yaparsanız sevinirim 53215704**

 6. Murat Acar

  26 Kasım 2017 at 17:50

  Merhaba,

  Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 TL’den 10.000.000.00 TL’ye kadar olan krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı, (% 2) bize geri dönmektir.
  Teşekkürler.

  • ayse gurkan

   24 Aralık 2017 at 11:27

   5418471064

   • ayse gurkan

    24 Aralık 2017 at 11:28

    5418471064 zor durumdayım ararmısınız

  • Fahri

   2 Ocak 2018 at 13:38

   Ben eaim icin kresi cekmek istiyoruz ankara beypazarinda ikamet etmekteym sicili temiz oldu icin alamiyoruz

  • Ibrahim

   17 Ocak 2018 at 02:32

   Bu kirediyi nasil aliriz teliniz yokmu

  • Mustafa

   24 Ocak 2018 at 12:13

   Mustafa ben ayda 2000 tl odemeli 12 bin lazim acill

  • Necmettin

   22 Şubat 2018 at 14:41

   Arayın lütfen

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top