KREDİLER

Bankadan Kredi Alamayanlar İçin Para Bulma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bankalardan umduklarını bulamayan kişiler tanıdıklarından da borç alamayınca mecburen rotayı bankadan başka kredi veren yerlere  çevirmektedir. Bu yerler genelde yüksek faiz ve ipotek istemelerine rağmen zor durumda kalan kişiler için bazı durumlarda can simidi vazifesi görebilmektedir.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana ve Mersin illerinde bankadan kredi çekemeyenler için para bulma alternatifleri geniştir. Bu illerde aynı gün para sağlayan kişiler ve kurumlar bulunmaktadır.  Ne olursa olsun para bulmayım ölüm kalım meselesi diyen kişiler için yasal para bulma yollarını sayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Para Verecek Bir Allah’ın kulu Yok Mu?

Sitemize gelen yorumlardan da anlaşılacağı üzere, bankadan kredi alamıyorum bundan dolayı mecburi olarak başka yerlerden borç para arıyorum diyen hatta paçayı tefeciye kaptırdım hemen borcumu ödemek zorundayım diyen o kadar çok kişi var ki! Bu kişiler için kesin para sağlayacak birkaç yöntem sunabiliriz. Şimdi herkesin kesesine ve gelirine göre acil para bulma yollarına bakalım.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Kişiler

Bankadan hayır gelmedi ve ne olursa olsun bugün yarın para temin etmeliyim diyenler için  düşük limitli de olsa gerçekten de para bulma yolları vardır. Bunun için komisyonla kredi veren yerler, banka dışında kredi veren şirketler ve en önemlisi senet karşılığında para veren yasal kurumlar vardır. Bu yerlere başvuru yapmanız durumunda  aynı gün ya da ertesi gün kredinizi elinize almanız mümkün olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Komisyonla kredi için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Banka dışında kredi için bu yazımıza göz atın.

Gelirim Yok Banka Kredi Vermedi!

Kredi lazım olduğunda ilk akla gelen para bulma yöntemi kesinlikle bankalardır. Çünkü, gelir belgesi sunmamız durumunda hemen aynı saatte gelire göre kredi çıkartılmaktadır. Ama bankalar da kredi verirken bazı şartlar koşabilmektedir. Bu şartların bir tanesi iyi bir gelir belgesidir. Fakat müşterilerin gelir belgesi yoksa ya da bundan da kötüsü bankadan kırmızı çizgi yiyip kara listeye girdi ise o zaman işi gerçekten zor olacaktır. Bu durumda kişilere bankalar kredi vermez. Ama bu durumda da çözüm yolları bitmez…

Tek Kredi Veren Yerler Bankalar Mı?

Tek kredi veren yerler elbette bankalar değildir. Bu nedenle kredi alamadım diyen kişiler, hemen borç para uğruna tefecilerden para istemeye kalkmamalıdır. Çünkü,  tefecilerin borç faiz oranları bankaların 4 katına kadar çıkmaktadır. Ayrıca tefeciler yasal da değildir.

Bazı kişiler, araba almak için 4 kat fazla faiz ödemek istemektedir. Bu durum müşteriler açısında çok vahim sonuçlar doğurabilir. Bundan dolayı senetle para veren tefecilerden uzak durmak daha mantıklı olacaktır.

http://www.dunden.com/category/senetle-kredi/

Ön Ödemeli Kredi Veren Kişiler

Sizi arayıp, hemen krediniz hazır; ama öncelikle şu hesaba 500 TL dosya masrafı göndermelisiniz diyen kişiler son zamanlarda çokça türedi. Başta söyleyelim. Dosya masraflı kredi veren ya da çıkartan yerler kişiler %100 dolandırıcıdır diyebiliriz. BDDK denetiminde çalışan şirketler ve yerler hariç tabi. Sizi bir arayıp da IBAN numarası verirse ve krediniz hazır derse kesinlikle para yollamayın. Bunun yerine banka harici kredi veren özel finans kurumlarına başvuru yapmalısınız.

Not; son dönemlerde peşinatsız taksitle araba satan bazı galeriler arabalara ipotek yapmamaktadır. Bu araçlar satın alınıp nakit paraya çevrilebilir. Daha sonra da taksitler eski galeriye ödenmeye devam edilir.

Para Yardımı Alabilir Miyim

Bazı kurumlar ve dernekler acil paraya ihtiyaç duyan kişilere destek vermektedir. Ama bunun için kişinin sağlık ya da eğitim harcaması yapması gerekmektedir. Yani kişi söz gelimi araba alacaksa bunun için yardım derneğine başvuru yapması saçma olur ki zaten vermezler. Ama çocuğu hastadır ya da çocuğunu okutmak istiyordur o zaman büyük şehirlerde bulunan yardım derneklerine belgeler ile başvuru yapılması durumunda belli yardımlar alınabilir. Yine Sosyal yardımlaşma vakfı da zor durumda olanlara para yardımı yapabilmektedir.


1 Comment

1 Comment

  1. Murat Acar

    26 Kasım 2017 at 17:50

    Merhaba,

    Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 TL’den 10.000.000.00 TL’ye kadar olan krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı, (% 2) bize geri dönmektir.
    Teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top