KREDİLER

Çok Hızlı Para Bulma YöntemleriBanka kredisi için başvuru yapmasına rağmen gerek kredi sicili gerekse kredi limiti yüzünden kredi çekemeyenler; bankalar kredi vermiyor nasıl para bulabilirim sorusu ile karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada banka harici para bulma yolları ve yöntemleri devreye girmektedir. Bilinmeyen para bulma yöntemleri kullanılarak kısa sürede nakit para bulmak mümkündür. Hızlı nakit bulmak istiyorum diyenlere bazı öneriler.

Hemen Para Lazım Diyenlere Çözümler

Kredi sorunu yaşayanların öncelikle sürekli kredi başvurusu yapmayı bırakması gerekmektedir. Kredi bulmam lazım diyen kişilerin eğer banka puanları yani kredi notları düşük ise bu kişilerin kredi çekmesi bazı durumlarda zor olabilir. Ama şimdi birkaç teknik göstereceğiz. Bu teknikleri uygulayan kişilerin birçoğu kısa süre içinde ya banka harici kredi bulacak ya da kredi çekebilir duruma gelecektir.  Hem de düşük faizli kredi. Kredi notum düşük banka kredi vermiyor ve kara listedeyim yine kredi çekemedim diyen kişiler için kesin onaylı kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun yanıtını vereceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banka Harici Para Bulmak İçin Alternatif Yollar

Kredi sicilinizi temizlemenize rağmen bazı bankalar en az 5 sene yani tam 60 ay kredi vermek istemeyebilir.  Bu durum karşısında acil para bulmam lazım ve hemen kredi çekmeliyim diyorsanız o zaman banka dışında kredi veren yerler ya da banka harici para veren yerlere başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda ;

 • Komisyonla kredi veren kişiler
 • Senetle Kredi veren yerler
 • Kredinizi biz çekelim siz ödeyin diyen kişiler ve aracılar
 • Kredi çıkartan aracı kurumlar
 • Tefeciler (Kesinlikle yasal değil ve önerilmez. Borçlar kanuna göre suçtur)
 • Kuyumculardan borç para almak tabi senetle yine
 • Elden taksitle telefon alıp bozmak
 • Senetle telefon alma ve sonra nakite çevirme yöntemi de seçilebilir

Bu yöntemleri deneyen kişilere daha çabuk nakit para bulabilmektedir. Acil para bulmam lazım diyorsanız yukarıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz. Ben banka dışında kredi veren yerlere başvuru yapmak istemiyorum sadece banka kredisi istiyorum diyorsanız ve buna rağmen kredi skorunuz düşükse o zaman önce kredi notunuzu yükseltmeniz gerekmektedir. Peki kredi notu nasıl düzeltilir ve yükseltilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Notu Yükseltme Teknikleri

Kredi notunuzu yani Merkez bankası puanını düzeltmek için öncelikle varsa borçlarınızı kapatın ve kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı verin. Eğer bu imkanınız yoksa kredi notu düşük kişilere kredi veren bankalara kredi başvurusu yaparak bu borçlarınızı temizlemeniz gerekmektedir. İyi de zaten kredi notum düşük olduğu için kredi alamıyorum diyorsanız, bunun için bazı okuyucularımızın bazı bankalardan kredi notu kötü olmalarına rağmen kredi çektiklerini biliyoruz ama nasıl?

İpotek Göstererek Kredi Çekmek

Kara listede olanlar ancak bazı ipotekler göstererek kredi çekebilir. Banka şubesine gittiğinizde ipotek göstereceğiniz bazı malların tapusunu da götürün banka kolaylıkla kredi verecektir. Bu yöntem en çok işe yarayan yöntemdir. İpotekli kredi nasıl çekilir yazımıza göz atın.

Kredi Çekmek İstiyorum Banka Kredi Vermiyor

Birçok kişi bu durumdan şikayetçi. Aslında banka neden kredi vermez sorusunun yanıtı basittir. Bankalar kredi sicili bozuk kişilere kredi vermek istemezler. Çünkü, kara listeye giren ya da diğer bir ifade ile kırmızı kalem yiyip banka tarafından çizik atılan kişilere genelde banka kredilerini geri ödemezler. Ama siz geri ödeyebileceğinizi bankayı ikna edebilirseniz o zaman kesin onaylı kredinizi cebinizde demektir.

Bunun için sırası ile yapılacakları yazalım tek tek. Uyarı: Bilinçsiz kredi başvurusu yapmayın. Kredi çekmek istiyorum ama alamıyorum diyorsanız o zaman her attığınız adıma dikkat ediniz yoksa banka siciliniz daha bozulup bir daha uzun süre kredi alamayabilirsiniz.

Kara Listeden Kurtulup Kredi Başvurusu Yapmak

Eğer kara listede bulunuyorsanız ve sicilim bozuk banka kredi vermiyor diyorsanız o zaman ya kara listedekilere kredi veren bankalara başvuru yapacaksınız, ya da kolay kredi veren bankalara başvuru yapacaksınız. Çünkü bazı bankalar kredi notu düşüklere kredi vermektedir.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar için bkz.

Kara listeye olanlara kredi için bknz.

Banka Sicili Nasıl Temizlenir

Banka siciliniz temiz değilse yani bankanın kredi vermediği kişiler içinde yer alıyorsanız o zaman kara liste sicil affı kapsamında kredi veren;

 • ING Bank
 • Ak Bank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Deniz Bank
 • QNB Finansbank
 • Şeker Bank

Gibi bankalara başvuru yapmanız daha mantıklı olacaktır. Çünkü, diğer bankalar içinde yer alan Ziraat, Halkbank, Vakıf Bank gibi bankalar kara listede olanlara kredi vermez.

Sponsorlu Bağlantılar

Click to comment

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top