Banka Dışında Kredi Veren Firmalar Yerler

Banka Dışında Kredi Veren Firmalar Yerler


Banka notu düşük olduğu için ya da bankacılık sicili bozuk olduğundan dolayı kredi alamayan kişiler, banka harici kredi arayışına girebilmektedir. Türkiye’de sadece bankalar değil, bankalar dışında ayrıca bireysel ve ticari finansman veren yerler de bulunmaktadır. Bu yerler bankasız kredi çekme imkanı tanıyarak banka harici kredi arayışında olanlara can suyu olurlar. Bu yerler BDDK tarafından denetlendiği için çok yüksek faiz de talep edememektedirler. Banka dışında kredi veren firmalar şu anda tüm illerde değişik isimler altında faaliyetlerini yürütmektedir. Bu yerlerden nakit sağlama isteyen; tüccar, esnaf, çiftçi, memur, ticaret yapan KOBİ’ler bazı şartları yerine getirdiklerinde uygun faizli finansman çekebilirler. Bu özel finans kurumlarını kısaca isimlendirmek gerekirse; Faktöring firmalar ve özel danışmanlık kurumları olarak isimlendirilirler. Merkezleri İstanbul olmasına rağmen tüm Türkiye’de şubeleri bulunmaktadır.

Banka Harici Kredi Almak İstiyorum Diyenler Özel Finans Kurumlarına Başvuru Yapabilir

Bankadan umudunu kesenlere özel finans kurumlarından bankasız kredi başvurusu yapmak kaydı ile şansını deneyebilir. Bu başvurular genelde olumlu sonuçlanırlar çünkü; banka kadar çok sıkı olmadıkları için bu özel finans kurumları daha kolay nakit vermektedir. Özel kredi veren kurumlar başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere birçok yere yayılmış durumdadır. Bu yerler banka dışında kredi veren finans şirketleri olarak bilinip, nakit sağlayan özel şirketler grubunda yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Banka dışında bireysel ve ticari finansman veren bu özel kuruluşlar gelir belgesi ya da iyi bir sicil notu istemeyebilir. Faktöring firmalar olarak bilinen ve aynı zamanda şahıslara yardımcı olan bu yerlerin en önemli özelliği ve avantajı burada ortaya çıkmaktadır. Bu yerler sicili bozuk olanlara da destek verir. Ticari sicili kötü olanlara genelde özel şirketlerden finansman kullanmaktadır. Bu yerler aynı zamanda senet ve çek karşılığında destek vermektedir.

Elinizde bozdurma zamanı gelmemiş olan çekleri ve senetleri bu faktöringler vasıtası ile erken bozdurma şeklinde nakde çevirebilirsiniz. Bunun için tabi çeklerde yer alan tam limit size verilmez. Bunun yerine sizden bir komisyon alınmaktadır. Yani bir nevi kesiti yapılmaktadır.

Komisyon karşılığı kredi çıkartan özel finans şirketleri dediğimiz gibi size yardımcı olur; ama bunlar bazı ek maliyetlere neden olmaktadır. Yani size 30 bin TL’lik çek karşılığı kredi çıkartıyorlarsa bunun 3-4 bin TL’sini komisyon adı altında alabilirler.

Bireysel Kredi Veren Finans Şirketleri

Banka harici kredi çekmek isteyenlere banka faizleri kadar faizle nakit para veren özel finans kurumları vardır. Bunlar arasında KOÇ Finans, Yaşar Faktöring çok bilinen yerlerdir. Özel kuruluşlar olan bu yerler BDDK denetimden çalışıp kesinlikle senetle para veren tefeciler değildir. Senetle faizle para çıkartan bazı komisyoncu ve tefeciler vardır, bu kişiler özel kurumlardan ayrı değerlendirilir. Şimdi sizin için çek ve senet karşılığında bankaya alternatif olarak nakit sağlayan bazı faktöring kurumların isimlerini veriyoruz.  En çok işlem yapan 3 tanesinin adres bilgisi aşağıdadır.

 • ABC FAKTORİNG A.Ş. RÜZGARLIBAHÇE MAH.,KAVAK SOKAK,SMART PLAZA,NO:31/1/10 BEYKOZ/İSTANBUL
 • ACAR FACTORİNG A.Ş. GAZETECİLER SİTESİ KESKİN KALEM SOKAK NO:29 34394 ESENTEPE/İSTANBUL
 • AK FAKTORİNG A.Ş. BÜYÜKDERE CADDESİ ÖZSEZEN İŞ MERKEZİ C BLOK NO:126 KAT:9 ESENTEPE/ŞİŞLİ/İSTANBUL

Ön ödemesiz kredi ve borç için buraya tıklayın

Kredi çekemeyenler için borç bulma yolları için buraya tıklayın.

Banka dışında kredi çekmek isteyenlere yukarıda sayılan kurumlar günü henüz gelmemiş olan çekler karşılığında yardımcı olacaktır. Ama birçok kişi çek bulamayabilir. Yani bu firmalardan da nakit para alamayabilir. İçinde bulunulan olumsuz durumdan kurtulmak ve nakit temin etmek için banka dışı para bulma yolları hakkında birkaç öneri sunmak istiyoruz.

Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Para Bulabilirim

2018  yılı içinde artık bankacılık kanununa göre tefecilik suç olmasına rağmen halen banka kredi vermiyor tefeci arıyorum diyen kişiler son çare bu kişilerden para almaktadır. Elden borç veren bu kişiler senet karşılığı nakit para temin etmektedir. Bu yerler 20 bin TL borç para için 10 bin TL faiz bile isteyebilmektedir. Ya da 20 bin TL için 20 bin ve daha yüksek faiz. Ama bu oranlar genelde 1 ya da 2 yıllık vadeli borçlar içindir. Bankadan istediklerini alamayan kişiler ne olursa olsun yasa dışı kurumlara başvuru yapmamalıdır. Bunun yerine akrabalarınızdan ya da tanıdıklarınızdan borç para alabilirsiniz. Eğer yine temin edemezseniz o zaman bir seçenek olarak vadeli telefon alıp bunları nakit paraya çevirme yöntemi ile geçici bazı çözümler de bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 298 yorum yapıldı: 1. niyazi mazman dedi ki:

  acil 30,000 nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 2. niyazi mazman dedi ki:

  acil 30,000 nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 3. ismail erkan dedi ki:

  ÇOK ACİL TEFECİYE İHTİYACIM VAR..ARAYIN KARDEŞİM NET MAAŞ 3000

 4. 9kredİ dedi ki:

  % 3 krediye başvur

  1. Cemal dedi ki:

   On ödemesiz olarak komisyonlu kredi kullanmak isterim yüzde üç değil yüzde 10 bile veririm

   1. Anonim dedi ki:

    MERABALAR BEN BİR BALIK ÇİFLİ ALMAK İSDİYORUM VE ELİMDE VAR YILIK ÖDEME İMKANI OLURMU YERİN DEGERİ ON MİLİYON KÜSÜR BEŞ YÜZ TON KAPASİSDEYE SAHİP ÇİFLİK ANTALYA CIVARINDA

 5. Yasin dedi ki:

  35000 TL ihtiyacım var. Kredi notum 1 in altında kredi kartı ödemelerim gecikmede bir çok kredi başvurusu yaptım sigortam yok aylık 2000 lira gelirim var basketbol antrenörüyüm. Bütün borçları ödeyip tek bir yere borcum olsun istiyorum. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

 6. Erhan dedi ki:

  Borcum cesitli bankalara 60000 civari. Maasimda icra kesintisi ve avukat anlasmali kredi odemem var. 5200 maasim var. Memurum. Halen gecikmede ek hesaplarim var. Kredi skor 400. Ne yapabilirim.

  1. serdar dedi ki:

   beni arayın yardımcı olalım

   1. Fırat dedi ki:

    Acil kredi ihtiyacım var

   2. Fatih Taş dedi ki:

    Telefonun yazmıyor orada

   3. Ramazan dedi ki:

    Numarani ver yada ben vereyim arasana

 7. Mahmut dedi ki:

  acil kiredi lazim vodofon kulaniyom

 8. mehmet dedi ki:

  Acil kredi

 9. aydın çandır dedi ki:

  acil 10000 tl iytiyacım var yardımcı olurmusunuz

 10. adem dedi ki:

  Slm kerdi lazim yardici olmak isteyen arasin dolandirci aramisin

 11. mustafa tuncan dedi ki:

  10000 tl para lazım sigortam yeni başladı bankalar kredi vermiyor ne yapmak lazım

 12. zeynep dedi ki:

  Acil 30000 tl ihtiyacim var tlf daha once yazmistim tlf yazmamistim epostadan cevap verirseniz sevinirim

  1. Cebrail dedi ki:

   Aramasına arayalımda hani numara gardaş dalgamı geçiyon milletle, demekki numara yazmadığına göre birşeylerden çekiniyorsun, icralıklara çıkarırız diyorsunuz hep lafta kalıyor

  2. ismail dedi ki:

   bizi arayın

   1. Müjdat dedi ki:

    IsmIl bey nasıl ararım sizi telefon no verseniz

    1. Cemal dedi ki:

     Sinan nerden aricaz

     1. Anonim dedi ki:

      Size nasıl ulaşabiliriz?

 13. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Rustem dedi ki:

   İyi günler kredi almak istşyorum

  2. Rustem dedi ki:

   İletişim lütfen.

  3. Yasin dedi ki:

   Size nasıl ulasicaz sinan bey kredi ihtiyacım var

  4. Nizamettin dedi ki:

   Sinan bey nasıl ulaşabiliriz size

  5. Samet dedi ki:

   Nasil iletisim kurabiliriz ?

  6. senem dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim

  7. Kadir özden dedi ki:

   Selam benim ihtiyacım var

  8. Anonim dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim size .

 14. Nizamettin dedi ki:

  Merhaba Ben Devlet memuruyum dağınık bankalar kredi kartı borçlarımı ödeme güçlüğü çekmekteyim. kart borcumu kapatıp sadece tek yere taksit ödeme kolaylığı için Acil 20.000TL krediye ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

 15. Nizamettin dedi ki:

  Merhaba Ben Rize’ de Devlet memuruyum dağınık bankalardaki borçlarımı ödemek ve tek yere taksit ödemek üzere 20000 (Yirmi Bin) TL krediye ihtiyacım var. Aylık Belgelenir Gelirim 2900,00 TL dır. (Ayda 500-600 TL) taksitle rahat ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 16. dilek dedi ki:

  dilek çok acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

 17. Ersan dedi ki:

  acil 20000 tl ihtiyacım var dağınık çok borcum var 3,500 tl gelirim olmasına rağmen param yetişmiyor yardımcı olursanız sevinirim

 18. Tunahan dedi ki:

  Merhabalar devlet Memuruyum maaşım 5000 tl . Kredi notum dusuk olduğu için kredi çekemıyorum . 15000 lira ihtıyacım var .

 19. Tunahan dedi ki:

  Merhabalar bnm 15000 liraya ihtiyacim var . Muğla ortacada yaşıyorum . 20 ay vade ile kesın geri dönerim .

 20. Elif dedi ki:

  Mrb acik 10.000 tl ihtiyacim var lutfen yardmci olurmdunuz

 21. Anonim dedi ki:

  Mrb acil olarak 10.000 tl almak istiyorum litfen yardimci olurmsunuz

 22. mehmet.. dedi ki:

  Selam araç alacam bankadan kredi çekemiyorum araç almam için 30 bin tl kredi lazım…

 23. mehmet.. dedi ki:

  Selam araç alacam bankadan kredi çekemiyorum araç almam için 30 bin tl kredi lazım…

 24. mustafa dedi ki:

  Şimdi acil kredi için başvur.

  1. Anonim dedi ki:

   Acil bugün 6000 lira lazım yardimci olabilirmisiniz

  2. mehmet.. dedi ki:

   Selam araç alacam bankadan kredi çekemiyorum araç almam için 30 bin tl kredi lazım…

 25. Anonim dedi ki:

  arayın lütfen

 26. Elif dedi ki:

  Acil olarak 25000 ihtiyacım var en gec 07 mart tarihinde elimde olacak şekilde ödeme sekli için senette imzalarım bana dönüş yaparsanız sevinirim. İzmirde ikamet ediyorum..

 27. Anonim dedi ki:

  ….ACİL DEĞİL SADECE KARŞILIKLI İŞ….TEFECİ İSTEMİYORUM, ALDIĞIM KARARI DİNLEYECEK İNSAN OLMASINI İSTERİM Kİ NE BEN HATA YAPAYIM NE DE O PİŞMAN OLSUN…. BEN BURSA’DAN TEKLİFİM; (İPOTEK GARANTİSİ İLE 10 BİN TL 3 AY VADELİ 12 BİN VERECEĞİM KREDİ) 2 MART 2018 17.00’E kadar ve bu saatten önce bulana kadar.

 28. dilek dedi ki:

  dilek çok acil kısa vadeli 5 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

 29. Ferhat dedi ki:

  Merhaba.Allah herkesin yardımcısı olsun.Buradan hiç kredi ihtiyacını karşılayan bir arkadaş varmı,tecrübelerini yazarsa herkes için çok faydalı olur.İnsanlar ümitsizlik içinde yalvarıp yakarıyor.Kime inanmalıyız veya inanmalımıyız.

 30. semra dedi ki:

  merhaba acil kredileri bir yere toplamak için 70.000TLye ihtiyaç var 2.500 tl taksit ödeyebilirim

  1. arzu dedi ki:

   tel no yazın arayalım sizi kredi için

   1. Mehmet dedi ki:

    15 000 liraya ihtiyiacım var ayda bin lira ödeyebilirim sigortalıyım

   2. mehmet çevik dedi ki:

    100 bin nakit ihtiyacımız var yardımcı olabilirmisiniz

   3. Anonim dedi ki:

    arzu hnm merhba
    25000 acl krediye ihtiyacım ne evrak gerekli

   4. Anonim dedi ki:

    532 serkan

  2. murat dedi ki:

   2000 tl ihtiyacim var halledebilrseniz mutlu olurum

  3. Tufan dedi ki:

   Merhaba, 5bin tl ihtiyacim var Ankara’ da yaşıyorum yardimci olursaniz sevinirim.

  4. Tufan dedi ki:

   Ararsaniz sevinirim.

  5. Cebrail dedi ki:

   Yazıyorum arzu hanım icralığım arayın bekliyorum
   umarım arasınız

 31. Özkan dedi ki:

  Merhaba 25000 tl acil kredi

 32. Leyla dedi ki:

  10000 liraya ihtiyacım var çok acil yardım edermisiniz

 33. MUSTAFA dedi ki:

  5.000 tl gelirim var kredi için yardımcı olurmusunuz

 34. dilek dedi ki:

  kısa vadeli çok acil 5 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz mail dilek

  1. Anonim dedi ki:

   Ben verebilirim

   1. dilek dedi ki:

    anonim size nasıl ulaşabilirim

    1. HACİ dedi ki:

     AYRI BANKALARA BORÇLARIMI BİR YERE TOPLAMAK İSTİYORUM

   2. rabia dedi ki:

    merhaba size nasıl ulaşabilirim

  2. Zeynep dedi ki:

   20 bin TL Ye ihtiyacım var yardimci olacak bir hayırsever varmı

  3. Tufan dedi ki:

   Merhaba, Ankara’da yaşıyorum 5bin tl ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  4. Sibel dedi ki:

   Çok acil 4.000 lira lazım yardımcı olur musun gerçekten çok önemli

 35. Semih Yalçındağ dedi ki:

  Acilen 30.000 TL’ye ihtiyaçım var bankalara olan dağınık borçlarımı ödemem gerekiyor aylık 1500 TL ödeme yapabiliri.

  1. arzu dedi ki:

   numaranızı yazın arayalım sizi

  2. Mehmet dedi ki:

   fatih arayın konuşalım

  3. Tufan dedi ki:

   ankarada yaşıyorum 5bin tl ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

  4. Tamer dedi ki:

   10 bin tl istanbuldayım aciliyeti var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 36. mehmet dedi ki:

  acil 15000 tl ye ihtiyacim var yardımcı oiurmusunu tl

 37. Kadir dedi ki:

  Acil para lazım nasıl yardımcı ola bilir siniz arayin 30bin

 38. Kadir dedi ki:

  Acil para lazım nasıl yardımcı ola bilir sinizarayin

  1. Tufan dedi ki:

   Ankara’ da yaşıyorum 5bin tl lazim ararsaniz sevinirim

   1. elif dedi ki:

    kredi için yardımcı olurmusunuz

    1. Cebrail dedi ki:

     Finans olarak bende faydalanmak istiyorum numaram umarım ararsınız Acil 40.000 tl ye ihtiyacım var

 39. akva dedi ki:

  finans olarak yardımcı oluyoruz en uygun şekilde

  1. Doğan dedi ki:

   Bana kredı için yardımcı olurmusunuz bana ulaşın

  2. Mahmut kuşaklı dedi ki:

   market işletiyorum ve finansa ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3. erhan dedi ki:

   merhablar acilen 14000 tl ye ihtiyacım var lütfen yalvarırım yardımcı olun ne ise razıyım geriye ödemeye ama lütfen yardımcı olun yalvarırım…
   Saygılarımla
   Erhan kavakdan

   1. arzu dedi ki:

    numaranızı yazın arayalım sizi

   2. TUĞBA dedi ki:

    merhaba arzu hanım acil 20000 tl ye ihtiyacım var.Aylık taksitlerle ödeme yapabilirim.Özel sektörde çalışıyorum.2000 tl maaş alıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. ömer dedi ki:

   Yardımcı olurmusun 30 bin teleye ihtiyacım var

   1. Anonim dedi ki:

    Nasil yardimci oluyorsunuz

    1. Tufan dedi ki:

     Ankara’ da yaşıyorum 5bin tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 40. Emre Yüksek dedi ki:

  Kredi için yardımcı olunur

  1. erhan dedi ki:

   merhablar acilen 14000 tl ye ihtiyacım var lütfen yalvarırım yardımcı olun ne ise razıyım geriye ödemeye ama lütfen yardımcı olun yalvarırım…
   Saygılarımla
   Erhan kavakdan

 41. OĞUZ Batın dedi ki:

  çok acil ön ödemesiz kredi lazım 30.000 tl..her ay 1000 tl ödeyecem..açacağım işyeri de ipotek olacak..

 42. Bekir dedi ki:

  30 bın liraya ıhtıyac var aylık 1000 tl ödeme yapabilirim

 43. Sezer dedi ki:

  Acil 30.000 bin tl ihtiyacım var
  Banka dısında senetle kredi
  En uzun vadeli istiyorum

  1. arzu dedi ki:

   numaranızı yazın arayalım sizi kredi için

   1. omur dedi ki:

    Merhaba Arzu,

    50.000 tl’ye ihtiyacım var ayda 1500 tl ödeyebilirim.

  2. ozan dedi ki:

   bana yardımcı olurmusunuz lütfen

  3. veli dedi ki:

   acil 15000 tl ihtiyacim vardir isyerim icon.

  4. Cebrail dedi ki:

   Arzu hanım bankalara toplamda 40.000 lira borcum var bana hiç bi banka kredi vermiyor zaten çok dağınık borçlarım, yardımcı olursanız sevinirim numaram

  5. elif dedi ki:

   mail den dönüş yaparmısınız lütfen

 44. Osman dedi ki:

  Çok Acil 15000 TL YE İhtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 45. Nur dedi ki:

  Merhabalar dublex dairemiz var iki ayri daire seklinde kiraya vermek istiyoruz birini ama 50bin tadilat masrafimiz var yaptirip kirayi krediye baglamak istiyoruz kredi cikmiyor esime napabiliriz donus yaparmisiniz

 46. Emre dedi ki:

  Borc kapama kredisi yapıp tek bir yere sabit borçlanmak istiyorum 60000 TL ye ihtiyacım var askeri personelim donus yaparsanız sevinirim

 47. Tolga dedi ki:

  Merhaba memurum tek bir bankaya biraz borcum olduğu için kredi alamıyorum. Borçlarımı ödemem için krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
  Tolga

 48. Gökhan dedi ki:

  70 80 bin tl lazım memurum bankalara borcum var yardımcı olursanız sevinirim

  1. KERİM DAYAN dedi ki:

   70 80 bin tl lazım memurum bankalara borcum var yardımcı olursanız sevinirim

   1. KERİM DAYAN dedi ki:

    70 80 bin tl lazım memurum bankalara borcum var yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok acil Kerim

    1. Cemal dedi ki:

     Yüzde 10 komisyon vericem varsa bana senetle kredi veya bankadan kredi çıkartırım diyen ulaşsın bana

   2. arzu dedi ki:

    numaranızı yazın arayalım sizi kredi için

 49. Erhan dedi ki:

  Selamun aleykum acilen pazartesi gününe kadar 14000 tl ye ihtiyacım var allah rızası için yardımcı olun lütfen 2000 tl gelirim var lütfen yalvarıyorum yardımcı olun Sakaryada ikametgah ediyorum

 50. Kors dedi ki:

  Kolay gelsin. 10000 tl İhtiyacım var. aylık 450 TL taksitlerle Ödeyebilirim. Ne yapmam gerekiyor

 51. alper dedi ki:

  acil 20,000 tl ye ihtiyacım var aylık 750 tl 4 ay geri ödemeli yapabilirim

  1. engin dedi ki:

   kredi almak istiyorum. devlet memuruyum takibe girdim fakat hiç bir bankaya borcum yok.

   1. Anonim dedi ki:

    Slm bana 30000 gerek

    1. Esra dedi ki:

     Merhaba benim puanım sıfır ama acil 50000 liraya ihtiyacım var kamu personeliyim maaşım ikramiye hariç 3700 yol gosterirseniz çok sevinirim çok zor durumdayım

 52. aytaç dedi ki:

  Merhabalar krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde arayıp sizlere yardımcı olabiliriz AYRICA maıl atarakta ırtıbata gecebılırsınız..EMEKLI KREDISI MAAS ALANLAR SSK YETERSİZLİĞİ BASVURU FAZLALIGI VS GIBI TAKILANLARA YARDIMCI OLUYORUZ …
  AYRICA TURKCELL TTNET TURK TELEKOM VE VODAFONE FATURALI HAT KULLANANLARA 5.000 ILE 20.000 ARASI AYNI GUN NAKIT IMKANI HIC BIR ÖN ÖDEME OLMAKSIZIN ARAMANIZ YETERLI

  1. gülçin dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz?

  2. Tahsin dedi ki:

   Merhaba, hat üzerinden 20000 tl ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim, bugün ödemem lazım bu miktarı. Kolay gelsin

  3. Anonim dedi ki:

   Nasıl Ulaşabiriz size

  4. Anonim dedi ki:

   aytaç ile irtibat kurmak istiyorum

   1. aytaç dedi ki:

    arayın aytaç ben

    1. MUSTAFA dedi ki:

     nerden arayalım aytaç bey

  5. Anonim dedi ki:

   Aytaç Bey ile nasıl irtibat kurabilirim.

  6. özcan dedi ki:

   söylemiş olduğunuz konuda 20000 tl için yardımcı olursanız sevinirim

  7. Anonim dedi ki:

   Benim cok acil 30 bin TL paraya ihtiyacım var bana cok acil bir dönüş yapar ısının bekliyorum

  8. OĞUZ Batın dedi ki:

   çok acil krediye ihtiyacım var.

  9. Zuhal dedi ki:

   Acil 20.000tl kullanmak istiyorum şartlarınızı öğrenebilirmiyim teşekkür ederim

  10. orhan dedi ki:

   slm para ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  11. birol tas dedi ki:

   Benikm sdk yok cok ama cok acil 20 yada 30 bine ihtiyacaim var birsey yapabilirmiyiz

  12. MUSA dedi ki:

   icralık borcum var kara listedeyim yardımcı olur musunuz

 53. Ebru dedi ki:

  Kaçıncı kez yazıyorum.. Yardımcı olacak birileri yokmu acaba gerçekten 10bine ihtiyacım var çok acil..

 54. Celal dedi ki:

  Acil 17000 lira ihtiyacım dönüş yaparsanız sevinirim özel sektör çalışanıyım.

 55. Yunus emre dedi ki:

  Acil 4000 tl ihtiyacim var hemen dönüş yaparsaniz sevirim

 56. Mehmet dedi ki:

  Maaşımın 4 te 1 i hâla kesiliyor.Bunun dışında 250 TL teminat verdiğim borcum kesiliyor.Tüm bu kesintilerden sonra elime geçen maaş miktarı 2400 TL civarında.Bankaya kredi başvurusu yapıp her ay ödenmesi gereken meblayı maaşımdan kesilmesi için teminat imzası versem kredi alabilirmiyim.

 57. Fatih dedi ki:

  Cok acil banka borcu kapatmak icin 60.000tl ye ihtiyacim var. Ozel sektor calisaniyim 25.000tl lik bir aracim var bir kismini arac ipotekle de guvence altina alabilirsniz aylik 2000.tl gibi bi rakam odeyebilirim cok acil donerseniz sevinirim

 58. ömer alkanat dedi ki:

  ACİL 20000 LAZIM omeralkanat

 59. Onur dedi ki:

  Şuan elimde 5000 TL senet var Şubat 1 de ödemesi geliyor bana 20000 TL lazım bu konuda yardımcı olabilecekler telefon

 60. cagdas dedi ki:

  benimle iletişime geçebilir misiniz acil 15 bin liraya ihtiyacım var

 61. Anonim dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var aylık 1000 ödeyebilirim borçlarını tek bi yerde toplamak istiyorum.

 62. Funda dedi ki:

  10 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim çok acil sağlık sorunu için

  1. cagdas dedi ki:

   merhabalar benimle iletişime geçin

   1. gül dedi ki:

    merhaba acil 20,000 tl ye ihtiyacım var bankadan krdi çekemiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz.

  2. rabia dedi ki:

   Merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilir misiniz kamuda çalışıyorum düzenli ödeme yapabilirim

 63. BAHADIR dedi ki:

  12 ay vadeli olarak 7.000TL elime geçecek şekilde arayışım vardır.

 64. Tahsin dedi ki:

  Bugün 20000 tl ye ihtiyacım var, yol gösterirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler

 65. emre dedi ki:

  acil 10.000 tlye ihtiyacım var

 66. Ilyas dedi ki:

  Benim cok acil30000liraya ihtiyacim var kredi kartimvede kredi borcum var bunlarin hepsini kapatip sadece bir yere borclanmak istiyorum daginik bide miktarlari yuksek olunca odemede guclul cekiyorum ama bir yerde olursa daha rahat oddiye bilirim acilen ihtiyacim var

  1. cagdas dedi ki:

   benimle iletişime geçin

   1. Ebru dedi ki:

    Acil 10 bine ihtiyacım var

 67. Seda dedi ki:

  Merhaba acil 200000 bin liraya ihtiyacım var … çalışmıyorum ve bi süredir sigortam yok … eğer hem nakit ihtiyacımı hemde parasız yanınızda çalışmamı kabul ederseniz . Ömür boyu size minnattar kalırım . Senetle bile olur . Çalışıp sigorta gösterildiği sürece kredi çekip ödeye bilirim lütfen geri dönüş yaparmısınız lütfen çok acill

  1. cagdas dedi ki:

   mail adresinizi yorum olarak yazarsanız yardımcı olabilirim

   1. murat dedi ki:

    acil geri dönün lütfen acil para lazım bana

  2. rabia dedi ki:

   merhaba bana da yardımcı olabilir misiniz

  3. Ot dedi ki:

   Merhaba size nasıl ulasabilirim?

  4. Furkan dedi ki:

   hocam iletişime geçersen super olur

   1. MURAT dedi ki:

    ACİL 50000 LİRAYA İHTİYACIM VAR AYLIK 4000 İLA 5000 OLARAK GERİ ÖDEYEBİLİRİM

  5. arzu dedi ki:

   numaranızı yazın arayalım sizi

 68. Safak susluoglu dedi ki:

  Merhaba.esimin uzerinden kredi cektik..bazi beklenmedik sebepkerden dolayi saglik vb, kredimizi odeyemedik..esime kefil ben gorundugum icin suan kredi cekemiyorum..avukat dava acti subatin 20 sine kadar vakit var.17000 lira bulmam lazim lutfen yardimci olun yoksa esim hapis cezasi yicek.surekli isim ve gelirim var..aylik 800 lira odeyebilirim…lutfen arayin…denizlide ikamet ediyoruz..safak susluoglu ben

 69. Fehmi dedi ki:

  Acil 10000 lira lazım geçiçi bir süre sigortasız çalışıyorum.banka sicilim çok kötü senetle yada başka türlü ön ödeme istemeden komisyonla yardımcı olacak biri varsa YASSIN lütfen.

 70. dilek dedi ki:

  çok acil kısa vadeli olmak üzere 5 bin tl ye ihtiyacım var dilek.06hotmail.com yardımcı olursanız sevinirim

 71. murat tekin dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var borclarım için 70000 bin tl ipotek verebilirim ev var ama çok acil

  1. Sancar dedi ki:

   İpotek verecekseniz gidip,bankalara başvurabilirsiniz.

 72. Özlem dedi ki:

  Merhaba 30000 tlye ihtiyaç var
  Çalışıyorum aylık 3000 lira ödeme yapabilirim
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  İyi akşamlar

 73. Anonim dedi ki:

  Çok acil 30.000 e ihriyacım var şuan mobilya spot işiyle uğraşıyorum yeni açtım 5 aylık dükkan. Ama vergiye kayıtlı değilim aylık ödemeleri 3.000 tl olarak geri yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim bankayla problem yaşadığım için kredi alamadım bir arkadaşım sizi önerdi teşekkürler haber bekliyorum

 74. Emrah dedi ki:

  Acilen 4000 bin liraya ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 75. Emrah dedi ki:

  Acil 4000 Bin liraya ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 76. mehmet korkmaz dedi ki:

  merhaba senet ile borç verecek varmı acil eşimi ameliyat ettirmem gerekiyor sigorta karşılamıyor kendisi anemi hastası 20.000 tl ihtiyacımızı karşılıyor 25.000 olarak geri öderim evimizi mütayite vericez dairemi satıcam en kısa zamanda öderim

 77. Anonim dedi ki:

  Cok acil 10 binliraya ihtiyacim var borc kapatcam acil dönus istiyorum bankalar notum dusuk diye vermiyor 05393211505

 78. Şeyma dedi ki:

  Çok çok çok acil krediye ihtiyacım var 50 60 bin sağlık sorunum var kredi kartım var ama şuanda çalışmıyorum kartlarımda ödeme bozukluğu var yardımcı olun lütfen .

  1. Behçet dedi ki:

   Ne kadar gerek size

   1. Yalcin dedi ki:

    Acil 5000 ihtiyacım var çalışıyorum düzenli odeyebilirim yardımcı olabilirmisiniz

  2. Ot dedi ki:

   Merhaba bana 20-50 bin TL arası lazım. Yardımcı olabilir misiniz?

 79. Köksal dedi ki:

  Ameliyat için acil 20000 tl ye ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim 543 970 33**

 80. hakan dedi ki:

  acil nakit ihtiyacım var en az 15000 TL yardımcı olun lütfen

 81. yılmaz coşkun dedi ki:

  reklam tabela işi ile uğraşıyorum sermaye için 20000 ihtiyacım var 1500 taksitler halinde geri öderim yardımcı olabılcek bırılerı varmı?0544 643 34 41

 82. Alev dedi ki:

  Bana çok acil 10.000 TL lazım. Toplam borcum 25 bin gibi ama gecikmede taksitlerim var. 30000 bin kullanıp rahat bir şekilde ödemek istedim fakat bankalar hatta maaş aldığım banka gecikmeler yüzünden başvurumu red etti. Aylık gelirim 3600 TL bana yardımcı olabilirseniz memnun olurum

  1. hhhbb dedi ki:

   maas bodronuzu yollayablir misiniz

 83. Ayra dedi ki:

  Ssk li çalışanım ödemelerde sıkıntı var . 8 senedir sigortalayım yardımcı olursanız 30 bin tl ihtiyacım var

  1. Alp dedi ki:

   Merhaba,
   Banka borçlarım var. 15000 Tl nakite ihtiyaç var. 3 yıl içinde geri ödemesini yaparım. 053227339**

 84. Hakan dedi ki:

  Çanakkale de yardımcı olabılcek varmı aylık 500tl ödeyebılırım kredi yapılandırılırsa bu aylık 1500tlmodeyebılırım 554 69939**

 85. Ercan dedi ki:

  Banada 10bin nakit para lağzım 053435979** ankaradan ulaşırsanız memnun olurum

 86. HAKAN dedi ki:

  çok acil 15.000 tl ya ihtiyacım var dönüş bekliyorum, 13 senedir aynı firmada bordrolu olarak çalışmaktayım 05351081***

 87. barış dedi ki:

  ACİL 5.000TL YE ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim çok acil lazım 0545 928 9358 Barış

 88. Serdar dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaç vardır. 10.000 tl 053840313**
  Serdar tosun

 89. Sabriye cakir dedi ki:

  Cok cok acil 9000 tl ye ihtiyacim var

 90. ERSİN DİKMEN dedi ki:

  acil 25,000 tl ye ihtiyacım var. dönüş yaparsanız sevinirim. 05452664423 Ersin

 91. necati dedi ki:

  antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

 92. nejdet dedi ki:

  acil olarak nakıte ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım
  0544 374 7095
  Nejdet / izmir bostanlı

 93. Zeynep dedi ki:

  Acil nakite ıhtiyacim var dönüş yapar misiniz
  5418990813

 94. eyüp dedi ki:

  acil 10000 TL nakit ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mennun olurum
  05303715397

 95. Samet dedi ki:

  Acil 40.000 TL’ ye ihtiyacım var.
  İrtibat: 0546 518 46 28

 96. Mehmet dedi ki:

  Acil 25.000tl ye ihtiyacım var hiç bir kuruma gecikmiş ödemem yok
  0543 242 47 22

 97. beytullah dedi ki:

  çok acil 100 bin tl ye ihtiyacim var.Ödemeleri aylık 10 bin seklinde yapacağim.Yardimcı olursanız sevinirim.
  0553 388 82 38

 98. Antalyalı dedi ki:

  185000 tl ye ihtiyacım var senetle kredi kullana bilirmiyim

 99. Emrullah dedi ki:

  Acil 12 bin TL ye ihtiyacım var 5392672753 dönüş bekliyorum

 100. alican dedi ki:

  acil 5000 tl ihtiyacım var gaziantep 5071538433

 101. Deniz dedi ki:

  5.000 TL LAZIM

  0546 495 93 37

 102. Metin kaynar dedi ki:

  Çok Acil 30000 bine ihtiyacım var

  0545 897 97 62

  Metin kaynar…

 103. Sivasli58 dedi ki:

  Ssk liyim maasim bankaya duzenli yatiyor 2.500 gelirim var kredi vede kredi kartlarimi japatmak eldende diger borclarimi kapatip tek buraya borclanmak istiyorum 30 bin cekebilirseniz %15 komisyon verebilirim ssivas34@hotmail.com

 104. Mehmet dedi ki:

  Acil 50.000 tl nakit ihtiyacim var . Cok acil 05442081720

 105. emrah dedi ki:

  merhaba yardımcı olurmusunuz 0553 262 04 89

 106. Ersel alinak dedi ki:

  Numaram 053639645**

 107. Ersel alinak dedi ki:

  Acil 20 bin liraya ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 108. Oğulcan dedi ki:

  Cok acil 6000 tl ye ihtiyacim cok sıkıştım lütfen yardımcı olun 0533 087 38**

 109. Mehmet dedi ki:

  Acil 50000 tl ihtiyacim var

 110. Mehmet dedi ki:

  Aylık 18 000 USD kazancıma var. 600 000 usd borç istiyorum. 600 000 USD için 2 kat teminat verilir. Geri ödeme aylık, üç aylık veya yıllık yapılır. Güzel bir yatırım taraflar kazanacak.

  1. aytaç dedi ki:

   merhabalar krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun.

 111. Kadir dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var komisyonlu kredi verebilecek birini arıyorum

 112. ferhat dedi ki:

  25000 ön ödemesiz 48 ay vadeli kredi verebilecek yada önerebileceginiz yer varsa ferhatjst@gmail.com

 113. metin dedi ki:

  acil 15 tl ihtiyacım var banka kredisi haricinde yardımcı olacak varsa kendim emekliyim tel 055337168**

 114. Baran dedi ki:

  Acil 50-65 bin kredi ihtiyacım var. Eylül ekime kadar kapatabilirim. Evim var alacaklarim var odemede sorun olmaz aciliyeti var

 115. Burak Özdemir dedi ki:

  Acil 20000 TL ihtiyacım var ön ödemesiz yardımcı olabilecek var mı?

 116. Barbaros Özfiliz dedi ki:

  ACİL SENETLE KREDİ VEREN BİRİNİ ARIYORUM YARDIMCI OLANLARA AYRICA ÖDEME YAPICAM
  Tel: 050502635**

 117. GÜL dedi ki:

  ACİL 10000-15000 KREDİYE İHİTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM 05060284*** BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  1. aytaç dedi ki:

   merhabalar krediye ihtiyacınız olduğunu belirtmişsiniz isterseniz bir irtibat numarası bırakın sizleri arayalım işlemlerinizi hızlandırıp sizlere yardımcı olalım herhangi bir ön ödeme yok bilginiz olsun..istersenizde çağrı atıp veya mesaj bırakıp yada arayıp sizlere yardımcı olabiliriz

   1. Sena dedi ki:

    Aytaç bey merhaba geri dönüş yaparmısnızn çok acil

 118. Ali dedi ki:

  Senetle ön ödemesiz 10.000₺ ye ihtiyacım var, acil yardımcı olabilecekler 53578235** nolu telefondan ulaşabilirse sevinirim

 119. rabia dedi ki:

  Merhaba çok acil 5000 tl ye ihtiyacım var kamuda çalışıyorum düznli maaşım var yarsımcı olabilirseniz çok memnun olurm

 120. Yiğit dedi ki:

  Mrb 20 bin komisyonlu krediye ihtiyacim var 530 595 04 4* buradan arayabilirsiniz

 121. Songül dedi ki:

  Merhaba acilen 15000 tl ihtiyacım var yardımcı olur musunz

 122. Anonim dedi ki:

  Merhaba, bir otel devralmak istiyorum 300.000 tl Laz’ım,
  05370496525 Tolga

  1. hakan keskincilik dedi ki:

   merhaba kisisel olarak yardimci olabilirim 100 bin tl kadar facete hakan olarak bulabilirsiniz

   1. Osman inci dedi ki:

    Abi 25 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misin

    1. Osman inci dedi ki:

     Numaram 0535 1008981

   2. Anonim dedi ki:

    054453243** yardımcı olurssn sevınırm

  2. Anonim dedi ki:

   Slm facede bulamiyoruz

 123. cem dedi ki:

  10000 tl ihtiyacım var 0541 696 29 37

 124. Fatih dedi ki:

  Ankara cankaya fatih banka haricinde kiredi veren olursa ara 05387681834 25 bin gerek.ektedir .se.netlede olur ipotek vermem.5 ay sonra odemeli olur % 10 olursa.

 125. Mehmet dedi ki:

  Acil 5000 nakite ihtiyacim var donus yapin lutfen

 126. Hayati dedi ki:

  Merhabalar 10.000tl ihtiyacım var yardımcı olabilecek kişiler arayabilir mi 05353862521

 127. den.. dedi ki:

  ssk var maasım bankaya düzenli bir şekilde yatıyor 15000 tl ihtiyacım var 5359668481

 128. den... dedi ki:

  ssk var maasım bankaya yatıyor 15000 tl ye ihtiyacım var 5359668481

 129. Hatice sürmeli dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var. Ayrılık 3000 tl ödeme yapabilirim. Tlf 5300353024

 130. Anonim dedi ki:

  10.000 liraya bütün borçlarım kapanıyor arayın 553 960 89 09

 131. Hacı murat dedi ki:

  Acil 7 ila 10 bin arası nakite ihtiyacım var lütfen yardım edebilir misiniz
  05445387916

 132. U.Sevim dedi ki:

  18 bin 12/15 ay vade ile boshful@yandex.com

 133. Osman dedi ki:

  Acil 25000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz
  0530 303 9852

 134. Ayşegül dedi ki:

  Kendi sirketin var 100.00 ihtiyacım aylık 8.000 ödeyebildim.ortagimin hisrlerini almak beni çok zorladı bu durumum neticesi acil nakite sıkıştım.
  Bütün bilgiler gerçektir ve belgeyle kanıtlanır.
  Acil bilgilendirme yapmanızı rica ederim

 135. Hayati dedi ki:

  Merhabalar 30.000 TL Krediye Ihtiyacim Var Yardimci Olanlar iletisim Kurabilirlermi 0554 122 8271

 136. Muzaffer dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var 10000 tl 0553 588 41 13

 137. Muzaffer dedi ki:

  Acil paraya ihtitacım var 10000 tl

 138. Muzaffer dedi ki:

  acil 10000 tl lazım 05535884113

 139. Anonim dedi ki:

  MERHABA ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR 0553 136 94 33

 140. Anonim dedi ki:

  MERHABA ACİL PARAYA İHTİYACIM VAR 0553 136 94 33

 141. Ali kuzu dedi ki:

  Acil odemem gereken borclarım var çok acil 30 bin tlye ihtiyacım var çalışıyorum ama hicralik olduğum için masimdan kesintiler oluyor bu borclarimi vereceğiniz krediyle odersem masimdan kesinti olmaz ve verdiğiniz krediyi rahatlıkla oderim aylık gelirim 1850 ama yarısı borclarima kesiliyor 1den fazla borcum olduğu için çok zorlaniyorum ödemekte ama tek noktaya borcum olursa rahatlıkla oderim saygılarımla ARZ ederim numaradan ulasirsaniz sevinirim 0505 065 00 43

 142. Faruk dedi ki:

  Askerim 30 bin lira lazim 5367936250 bekliyorum

 143. Faruk dedi ki:

  Askerin 39 bin lazim yardim bekliyorum

 144. Anonim dedi ki:

  S_guler@icloud.com memurum 30 bin lazım

 145. Ertan dedi ki:

  Meraba kredi karti ve kredi borcum var 30000lazim bana yardimci olursaniz sevinirim 05069400640

 146. deryavet dedi ki:

  memurum düşük puanım olduğundan bankalardan kredi alamıyorum icram yok.senetle borç verecekler arasın.05389276926

 147. Bora dedi ki:

  Bana cok.acil 5 bin lira nakit lazim lutfen donus yapin

 148. hüseyin dedi ki:

  merhaba 20000tl nakite ihtiyacım var
  05447299074

 149. Nuray dedi ki:

  Merhaba.acil 15 bin tl ye ihtiyacim var.kredi notum dusuk oldugundan (bankalara cok basvvuru sayisi olmasindandir.)kredi cekemiyorum.on odemesiz krediye ihtiyacim.yardimci olursaniz sevinirim

 150. SEDAT dedi ki:

  Selâmun Aleyküm Adım SEDAT ÖZ. Borçlarımdan dolayı Sigortalı Hiçbir Yerde Çalışamıyorum. 25 Bin TL Borcum Var. Borçlarımı Ödeyip Sigortalı Herhangi Bir Yerde Çalışmak Istiyorum.Bende Alabilirmiyim Kredi

 151. Necati dedi ki:

  Merhaba, çok acil 30.000 liraya ihtiyacım var. Aylık 3000-4000 ödeme gücüm var. 05399368253

 152. fevzi dedi ki:

  Merhabalar acil olarak 10 000 TL ye ihtiyacım var emekliyim gelirim var geri ödemesini 10 ay içinde yapabilirim.

 153. Alp dedi ki:

  Merhaba acil 10.000 tl kadar kredi ihtiyacım var aylık düzenli ödeyebilirim dönüş yaparsanız sevinirim richebourg@hotmail.com adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

 154. yakops dedi ki:

  Acil durumda 40.000 Tl ihtiyacım bulunmakta. Şartları hakkında görüşmek istiyorum. Mail üzerinde dönüş yaparmısınız. mail adresim yakopsyakops@hotmail.com

 155. yakops dedi ki:

  Acil durumda 40.000 Tl ihtiyacım bulunmakta. Şartları hakkında görüşmek istiyorum. Mail üzerinde dönüş yaparmısınız.

 156. Gizem dedi ki:

  Merhaba, çok acil olarak 35.000 TL’ye ihtiyacım var. Bu hafta içi sorunumu çözmem gerekiyor. Yardımlarınızı rica ederim. 0530 286 64 94

 157. Fatih dedi ki:

  Çok acil 20 bin tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun ölüm kalım meselesi

 158. metin dedi ki:

  acşl 10000 tl krediye ihtiyacım var tel 05533716879 donerseniz sevinirim

 159. MUHAMMED dedi ki:

  İnşaat çalışanıyım banka kredisi borcum var acil 15000 tl kredi lazım tlf 05455518689

 160. Cavit dedi ki:

  Acil 20000 tl ye ihtiyacim var donus yaparsaniz sewinirim 0553 787 26 03

 161. Anonim dedi ki:

  Acil 5000 tlye ihtiyacım var. Telefon no:05454599565 acil.dönüş yaparsanız sevinirim

 162. Abdulkadir dedi ki:

  Merhaba aylık 1 TL taksitlerle 30000 lazim5366985286

 163. birdal dedi ki:

  20000tl krediye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 164. Yakup kalmaz dedi ki:

  Acil 35 bin tl ihtiyacim var yardımcı olun lütfwn

 165. YASİN dedi ki:

  icralık durumdayım acil 30000 tl krediye ihtiyacım var

 166. Yavuz dedi ki:

  5000 liraya ihtiyacım var

 167. Umut dedi ki:

  Merhaba 37000 tl bankalara borcum var tek taksit ödemek istiyorum 800 900 arası taksit ödeyebilirim acil olarak cevabınızı bekliyorum 05534536357

 168. Murat dedi ki:

  Merhaba acil 15000 tl ye ihtiyacım var 2010 dan beri ayni işyerinde calismakta olup sabit gelirim var aylik odemelerimi 700 800 tl olarak rahatlikla yapabilirim dağınık olan borclarimi bi yerde toplamak amaciyla bu krediyi istiyorum sizden kredi sayim fazla oldugu icin bankalar kredi vermiyor bana geri donus yapmanizi beklicem

 169. Emre üneş dedi ki:

  Acil 10000 tlye ihtiyacım var 05537374625

 170. Sibel dedi ki:

  Merhaba Ankara da yasıyorum. 38.000TL ihtiyacım var . Telim 05337038696 aratabilirseniz detayları konuşuruz. Teşekkürler.

 171. Anonim dedi ki:

  Merhaba nakite ihtiyacım var 5427448065

 172. Ergun dedi ki:

  Mrb bankalardan kredi çekemiyorum yasal takisterim. Hacızlik oldum şu anda avukatta çok acil krediye ihtiyacım var donus yaparsanız sevinirim borç umu transferde yapabiliriz ergun 541 618 1762

 173. gizli dedi ki:

  çok acil paraya sıkıştım ve gerçekten önemli.

  10.000TL yüksek faiz olabilir 12 ay vade max.

  Istanbul Anadolu yakası

 174. gizli dedi ki:

  çok acil para lazım 10.000Tl yüksek faizle 13 ay vade

 175. Yasemin dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var

 176. Teyfik dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun

 177. Ekrem dedi ki:

  Elinizde senetiniz varsa kredi veriyorlar banka sicili bozuk olana kredi vermiyorlar beyler bayanlar yalan yani inanmayın bu tür kişilere

 178. Ali dedi ki:

  En az 10.000 TL ile acil ihtiyacim var … memurum…

 179. İrfan dedi ki:

  Dükkan açıyorum 20000 TL acil ihtiyacım var donerseniz sevinirim irfan 05317213703

 180. Anonim dedi ki:

  Dükkan açacağım 20000 TL ihtiyacım var donerseniz sevinirim 05317213703

 181. mustafa arısoy dedi ki:

  memurum acil en az 5000 tlye ihtiyacım var 05428344749

 182. Sultan dedi ki:

  Merhaba çok acil dükkan açmak için bana 35000 tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olabilcek birileri varmı acaba çok acil çok acil

 183. Arife dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var

 184. LEYLAAAA dedi ki:

  ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR

 185. Seda dedi ki:

  Merhaba bana da acil 15 bin tl lazım aylık ödemem 800 tl öderim çabuk dönerseniz sevinirim

 186. Kaya dedi ki:

  Merhaba. Kredi yurtlar kurumuna öğrenim kredisi borcum olduğundan bankalardan kredi çekemiyorum. 10 ay vadeli 6000tl lazım, yardımcı olur musunuz? Email adresim ekte. Teşekkürler.

 187. Dursunali dedi ki:

  Dursunali tlf vrym 0 544 977 26 88

 188. Dursunali dedi ki:

  Merhaba ben pastane acacam 20.000 tl lazım yardımcı olursanız yuksek faize razıyım tlfnumu ararsanız iyi olur e posta acamiyorum

  1. şahin dedi ki:

   merhaba acil 10000 tl nakite ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz 5427459072 numaram

 189. şamil dedi ki:

  peki % kaçla kredi çıkartıyorlar

  1. yavuz aykutlu dedi ki:

   ACİL 20.000 TL YE ihtiyacım var dönüş bekliyorum. 05465125411 yavuz

Yorum Yaz