Ekonomi

Ameliyatsız Burun Küçültme EVDE BURUN KÜÇÜLTME YÖNTEMLERİEvde ucuz ve etkileyici yöntemlerin başında burun küçültme maskesi gelmektedir. Bu maske ile doğal yollar ile istediğiniz bir görünüm elde etme şansınız var. Krem ile ya da değişik egzersizler ile bu süreç hızlanabilir. Burun küçültme kredi kullanarak da evde burun küçültme işlemi yapılabilir. Sizler için ameliyatsız burun estetiği olur mu? Doğal yollarla burnumuzu küçülterek daha estetik bir görünüm verebilir miyiz? Bu konuda sizleri bilgilendireceğiz. Son yıllarda popülerliğini artıran burun küçültme işlemi estetik ameliyatla net çözüm vermekte fakat çoğu bayan gerek ameliyat fiyatının yüksek olması gerekse operasyonun risk taşımasından dolayı çoğu bayan maliyeti daha uygun olan ve kendilerinin rahatça uygulayabildikleri yöntemleri tercih etmektedirler. (Devlet hastanesinde burun estetiği fiyatları bile çok yüksek olabiliyor)Doğal yöntemlerin yanında kalıcı çözümü yani operasyonu tercih eden bayanlar için de makalemizde operasyon hakkında faydalı bilgiler vereceğiz. Bu yöntemler sayesinde evde burun küçültme yapabilirsiniz.

Burun Küçültme Maskesi

Sponsorlu Bağlantılar

Doğal Yollarla Burun Küçültme Yöntemleri

Doğal yollarla burun küçültme, diş macunu ile burun küçültme yapanlar, burun küçültme maskesi hakkında her şey burada. Bıçak altına yatmadan ve cerrahi müdahale olmadan da burun küçültme ve kemerden kurtulma söz konusu olabilir. Burun kaldırma, kalın burun inceltme ve burun kıkırdağını şekle sokmak için illaki ameliyat olmanız şart değildir. Bunun için, ameliyatsız burun küçültme yolarını anlatıyoruz.
Sizin için araştırmış olduğumuz yöntemleri aşağıda sunacağız.

Evde Diş Macunu İle Burun Küçültme

Diş macunu kullanarak burnunuzun nasıl şekil aldığını siz de fark edeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey size sıraladığımız malzemeleri macun kıvamına getirip burnunuza uygulamanız.

Malzemeler

Sponsorlu Bağlantılar

1 çay kaşığı diş macunu

1 çay kaşığı çekilmiş zencefil

1 yemek kaşığı elma sirkesi

Burun Küçültme Kremi

Burun Küçültme Uygulama Aşamaları

Malzemeleri krem kıvamına getirip bir diş fırçası yardımı ile burnunuza uygulayın. 30 dakika bekletip daha sonra yüzünüzü bol su ile yıkayın. Burnunuzu elma sirkesi kullanarak da temizlemek isterseniz bu işlemden sonra yüzünüzü tekrar su ile yıkayın. İstediğiniz çözüme ulaşmak için bu işlemi 10 gün devam etmelisiniz. Siz de fark edeceksiniz ki canınız acımadan doğal yöntemle burnunuz istediğiniz şekli almaya başlayacaktır.

Bunu da okuyunuz: Devlet Hastanelerinde burun estetik ameliyatı 

Not: Zencefil burnunuzu yakacak olursa bir miktar dozunu azaltabilirsiniz.

Egzersiz ve Makyajla Burun Küçültme

Egzersiz yaparak burnunuzu küçültün. Evet, bayanlar işte en fazla ilgi duydukları alanlardan biri olan makyaj ile burnunuzu daha estetik gösterme teknikleri:

Koyu Kontürleme Tekniği İle Estetiklik

En etkili yöntemlerden biri cildinize koyu tonda kapatıcı kullanmanızdır. İlk yapmanız gereken cilt tonunuzdan 2 ton koyu kapatıcı ile kaşların hemen yanından başlayarak burun kemiklerine aşağı doğru uygulanır. Elinizle aşağı doğru hafifçe sürülür. Burun ucuna ve burun kemiğinin üstüne daha açık tonda kapatıcı kullanılmalıdır bu işlem burnunuzu daha küçük gösterecektir. Uygulayacağınız en son işlem burun altına koyu kapatıcı kullanmalısınız. Bu burnunuzu daha kalkık gösterecektir.

Pudra İle Makyaj Hilesi ile Burun Estetiği

Kontürlemeden sonra yapılacak uygulama yüzünüzün diğer bölgelerine daha açık tonda pudra kullanarak renk geçişleri eşitlenir.

Operasyonu tercih ederek burun estetiğini düşünen bayanılar için ameliyat hakkında bilgi vereceğiz.

Burun Ameliyatı Nasıl Yapılmaktadır?

Estetik amaçlı burun operasyonlarında öncelikli olarak hastanın kıkırdak yapısı incelenmekte, dokuları tetkik edilmekte, burnunda herhangi bir burun eti büyümesi, sinüzit gibi hastalık var mı tetkik edilmekte daha sonra operasyona geçilmektedir.

Operasyon ortalama olarak hastanın durumuna bağlı olarak ortalama 1-1,5 saat sürmektedir. Ameliyat sırasında kulak, kaburga gibi bölgelerden doku alınması gerektiren bir durum söz kokusu olursa bu işlem daha uzun sürebilmektedir.

Estetik Burun Ameliyatı Ücretleri Ne Kadardır?

Burun estetiğinin fiyat aralığı 8000 ile 10000 arasında değişebilmektedir. Ayrıca sadece estetik amaca bağlı olmayıp cerrahi müdahale gerektiriyorsa yani burnun kıkırdak yapısı bozuksa ya da herhangi bir burun eti büyümesi tedavi edilecekse ücreti artabilmektedir. Ayrıca cerrahi müdahale sırasında dışarıdan farklı bir malzeme getirtilecekse burun estetik ameliyatı ücreti artabilmektedir.

Estetik Burun Ameliyatı Hangi SSK Anlaşmalı Hastanelerde Yapılmaktadır?

İstanbul Medipol Hastanesi

Meltem Hastanesi

İstanbul Araştırma Ve Eğitim Hastanesi

Sponsorlu Bağlantılar

1 Comment

1 Comment  1. Kredi Yöneticisi

    20 Ocak 2018 at 04:33

    EVDE BURUN KÜÇÜLTME YÖNTEMLERİ

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top