KREDİLER

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?Acil para lazım bankalar kredi vermiyor diyenlerin kredi problemlerini çözebilmeleri için pek çok kişinin bilmediği ama kesin sonuç veren yöntemleri açıklayacağız. Sürekli olarak çok sıkıştım acil para lazım kredi çekemiyorum ne yapmalıyım dediğiniz duyuyor gibiyim. Hastalıktan dolayı ya da başka acil bir durumdan dolayı, bugün para bulmam lazım acil kredi lazım diyen binlerce kişinin kredi sorununu çözmeye çalışıyoruz. Kredi çekmenizi sağlamak için bazı adımlar atmanız gerekmektedir.  Öncelikle bankaya muhtaç mısınız? Banka dışında başka para bulma yöntemleri hakkında bilgileriniz var mı? Kara listeye kredi veren bankalar son dönemde hükümetin çıkardığı kredi sicil affı sonrası artmaya başladı. Ama kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar yine de bazı şartlar istemektedir. Her banka müşterisinin kolaylıkla yerine getireceği şartlardır bunlar. Önce banka dışında kredi veren yerlere bakalım. Sonrada kredi çıkmıyor diyenlerin sorununa çözüm sağlayalım.

Banka Haricinde Nereden Para Bulabilirim?

Önce bu önemli bilgiyi verelim. Daha sonra bankadan ya da banka dışında başka yerden kredi ihtiyacınızı gidermeyi size bırakalım. Bankalar dışında kredi veren yerler var.  Özellikle il merkezlerinde belki ismini ilk defa duyacaksınız ama faktöring şirketler denilen kurumlar vardır. Bu yerler senet karşılığı kredi verdikleri gibi, elden kredi de vermektedirler.  Bu yerler tefeciler gibi değildir. Elinizde günü gelmemiş senet ya da çek varsa ya da bir esnaftan bunları temin edebilirseniz bu yerler size gerekli yardımları yapacaktır. Tabi kesinti yapmak şartı ile. Nakit ihtiyacı olana çözümler bulmak adına bu bir yöntem olarak denenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Nakit Para Verilir Diyenler Güvenilir Mi?

Şimdi size önemli bir tavsiyede bulunacağız. Bu banka dışında senetle kredi veren yerler bir yedekte dursun. Çünkü nakit para verilir diyenler her zaman bankalar gibi olmaz. Önce bankadan kredi çekemiyorum ne yapmalıyım sorusuna yanıt bulmaya çalışalım. Para lazım ne yapmalıyım diyorsanız, kredi alamayanlara kredi alma yöntemlerini anlattığımız bu yazımızı okumadan kesinlikle bir adım atmayın. Sadece bir dakika sonra bütün kredi bulma yollarını öğrenmiş olacaksınız. Çok sıkıştım bugün para bulmam lazım ve kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenler için çözüm sunuyoruz.

Önemli Not: Kötü sicile ve kara listeye 80 bin TL bile kredi çıkar. Yeter ki aşağıda yazdığımız durumlara dikkat edilerek kredi başvurusu yapılsın. Sonuna kadar okuyun ve bankadan çizik yiyen kişi bile nasıl kredi çeker görün! Acil kredi ihtiyacınızı gidermek için her detayı yazdık.

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim?

Öncelikle para ihtiyacınız var ama banka bunun için size kredi vermiyorsa bunun nedenini öğrenmeniz gerekmektedir.  Birincisi, bankadan kredi çekmek istiyorsunuz ama banka kredi vermiyor mu yoksa siz bankaya bulaşmak mı istemiyorsunuz? Bu ayrım önemli… Para lazım ne yapmalıyım diyorsanız ne olursa olsun ilk adresiniz banka olmalıdır. Banka herkese kredi vermek ister; ama kredi başvurusunda yapılan bazı hatalar nedeni ile krediniz onaylanmıyor olabilir. Peki kredi başvurusunda nelere dikkat edilmelidir? Kredi notunuza çok önem verildiğini bilmelisiniz. Kredi notunuz kritik seviye olan 1099’un altında ise o zaman kredi çıkmayabilir. Puanınız iyi değilse o zaman kefil ya da ipotek ile kredi çekmeyi düşünebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ön ödemesiz kredi ve borç için buraya tıklayın

Kredi çekemeyenler için borç bulma yolları için buraya tıklayın.

Sicili Bozuk Olanlar İçin Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi alamayanlara kredi veren bankalar vardır. Bu bankaların hangisi olduğunu tek tek yazacağız. Ama önce, acil para yardımı arıyorum, kredi alamıyorum para lazım diye sürekli boş boş gezinmek yerine size kesin çözüm olan yani tek başvuruda kredi çıkmasını sağlayacak yöntemi sunmak istiyorum. Kara listeye kredi aslında şu anda bankalar için sorun olmaktan çıktığı için kişinin kredi sicili kötü ve bozuk da olsa ona kredi verilmektedir.

Kara listede iseniz ya da kredi notunuz çok düşük olduğu için size kredi çıkmıyorsa o zaman kesinlikle sürekli olarak kredi başvurusu yapmayın SAKINNNN! Neden mi? her kredi reddedildiğinde kredi notunuz bir basamak daha düşer ve asla kredi alamaz duruma gelirsiniz. Daha sonra bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekerim diye ortalıkta gezinir durursunuz.

Acil Kredi İstiyorum Diyenlere Kredi Çıkartılır

Kredi çıkmazsa o zaman borç para nereden bulabilirim diye soruşturmaya başlayabilirsiniz. Ama önce en etkili kredi çekme yöntemlerini öğrenmelisiniz. BİRİNCİSİ;

Acil kredi lazım diyorsanız kesinlikle gelirinizin %80’nine dikkat edin. Bu ne demek? Aylık geliriniz örnek verelim 2000 TL ise, o zaman sizin çekeceğiniz kredinin aylık taksiti kesinlikle 1500 TL’yi geçmemelidir. Bunu yapan kişiye zaten kredi çıkmaz… Üstelik kredi notu da düşer. Yani birinci kural gelirinize göre hareket edeceksiniz.

İkinci Önemli Kural;  Özel bankaları tercih edin. Aşağıdaki bankalar her zaman daha kolay kredi veren bankalardır. Bunlar;

ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, TEB, DenizBank, HSCB Bank, Burgan Bank, Finansbank, Akbank banka neden kredi vermez diye soranlar genelde, Halkbank, Ziraat Bankası ya da Vakıf Bankası gibi devlet bankalarına başvuru yaptıkları için onlara banka kredi vermez. Çünkü, ya gelirleri düşüktür ya da sicilleri kötüdür.

Gelir belgesiz kredi

İpotek karşılığı kredi için tıkla.

Senetle kredi veren yerler için tıkla. 

Banka Kredi Vermiyor ama Acil Para Bulmam Lazım!

İşte can alıcı noktaya geldik. Banka neden kredi vermiyor? Ya da banka kredisi neden çıkmaz? Banka kredileri genelde kara liste ya da kötü kredi sicili yüzünden çıkmaz. Kredi sicili bozuk olan kişilere bankalara genelde para vermek istemez.

Bunun nedeni oldukça basittir. Çünkü, kişi bankadan çizik yemiştir. Banka kredi notu kötü olan KBB Findeks notu kötü olan kişiler ile çalışmak istemez. Güven vermezler çünkü…

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Bazı kişilerin yanlış bir algısı var. Kara listede hiçbir banka kredi vermez diye… Bu yanlış bir bilgidir. Bankalar artık kara listede olanlara kredi vermektedir. Sadece kişiler teminat ve kefil bulursa kredi çekebilir. Gelir belgesi çok iyi olanlar da kredi notu kötü olsa hatta banka kara listesinde olsa bile kredi çekebilir?

Kredi Sicil Affı Çıktı 2017 –  KREDİ SİCİL AFFI 2018

Daha önce kredi sicil affı çıkmıştı. Bu af ile kara listede olanlara af gelmiş ve bankalara kredi verme yetkisi verilmişti. Bu nedenle gelir belgesi ile kredi çekebilirsiniz. Eğer bundan haberiniz yoksa hemen aşağıda bulunan bilgilere bakarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Unutmayın kredi sicil affı yürürlüğe girdi. Artık bankalar kara listede olanlara, sicili bozuk olanlara kredi vermeye başladı.

Bazı kişiler için gerçekten bin dereden su getirsek banka yine kredi onayı vermez. Bu kişiler için de çare tükenmiş değildir. Bunlar için senetle kredi veren yerleri, ikrazatçıları önerebiliriz. Bu kişiler tefeci olmayıp devlet kontrolünde düşük faizle kredi vermektedir. Bunlar nerede bulunabilir. İl merkezlerinde faktöring şirketler vardır. Bu yerler hemen aynı gün kredi verir. Banka gibi sorun çıkarmaz.

Aynı Gün Kredi Veren Firmalar( Acil Kredi Veren Bankalar)

Bankadan kredi alamadım ne yapmalıyım diyen kişilere genelde komisyon ile kredi veren çıkaran yerlere ya da senetle kredi veren yerler önerilmektedir. Ama bu tür yerler banka gibi çalışmaz. Yani hemen kredi verebilir.  Fakat yasal olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Kanunlara göre tefecilik yapmak ve başkasına faizle borç para vermek suçtur. Bu nedenle okuyucularımızın banka ya da faktöringler gibi yasal kurumlar ile çalışması gerekmektedir.

NOT: Banka sicili temiz olmayanlar ve nakit sıkıntısı yaşayanlar kredi çekmek istiyorsa bankaya ipotek göstermeli ya da kefil bulmalıdır. Aksi halde her ne kadar kredi sicil affı çıkmış olsa da bankalar yine de kredi vermiyor ya da vermek istemiyor. Zor durumda olanların başak seçeneği yok maalesef.

Son olarak tekrar uyaralım: tanımadığınız kişilerden lütfen senetle ya da diğer türlü kredi ve borç almayın. Çünkü suç olduğunu tekrar söylüyoruz. Site olarak biz kredi vermiyoruz ya da krediye aracılık etmiyoruz sadece sizi banka ve yasal finans kurumlarından nasıl kredi çekileceği konusunda bilgilendiriyoruz.   Sitemizde belirttiğimiz yasal finans kurumları ve bankalardan kredi başvurusu yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

573 Comments

573 Comments 1. 3kredi

  21 Mart 2018 at 06:34

  acil kredii tfk temas eposta

 2. çağrı

  17 Mart 2018 at 20:56

  merhabalar çok acil 30,000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • Mevlut

   18 Mart 2018 at 19:38

   Isteyene kredi cikartilir

   • Kemal

    22 Mart 2018 at 20:56

    Bana 5000tl lazım. Sigortalıyım. Burada gemlik ikamet ediyorum.

   • Ayhan

    22 Mart 2018 at 22:40

    Yardımcı olursanız sevinirim

  • Msj

   19 Mart 2018 at 01:09

   Isteyene yardimci olunur 7/24 14.000 tl ye kadar

   • ünal

    19 Mart 2018 at 14:24

    selam acil 7 bin tl ye ihtiyacım var…

    • Anonim

     20 Mart 2018 at 18:59

     Kara lıstedeyım nasıl kredı cekerım

    • Anonim

     21 Mart 2018 at 15:13

     Tel yazarmisnz

   • Ali

    19 Mart 2018 at 23:26

    Bna lazım yardım

   • Özcan TİREKİ

    20 Mart 2018 at 08:40

    ben 14.000 tl istiyorum. kamu çalışınıyım. sabit gelirim var. dönüş yaparsanız şartları konuşalım acil

   • Özcan

    20 Mart 2018 at 08:53

    bana yardımcı olabilirmisiniz acil 20.000 tl ihtiyacım var,

   • Anonim

    21 Mart 2018 at 11:02

    merhaba 10000 tlye ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim

   • ali

    22 Mart 2018 at 03:00

    bana konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz

   • Anonim

    22 Mart 2018 at 09:51

    İletişim kurabilir misiniz?

  • Msj

   19 Mart 2018 at 01:16

   7/24 kredi arayin yardimci olalim

  • Mevlut

   19 Mart 2018 at 01:33

   Arayin yarfardimci olalim . Tafet beye ulasin 7/24

  • Mevlut

   19 Mart 2018 at 01:35

   İddaa ediyoruz bizden hızlısı yok ön ödeme yok koşul yok. Karalistede olmamaniz yeterli 2 yil icinde. Arayin 7/24 rafey bey

   • Özcan TİREKİ

    20 Mart 2018 at 08:41

    bana 20.000 tl lazım acil. lütfen irtibat kuralım

   • ali

    22 Mart 2018 at 03:01

    konu ile ilgili ararmısınız

  • Muro

   19 Mart 2018 at 20:27

   Arayin rafet bey

 3. melek

  16 Mart 2018 at 09:59

  Merhabalar ;

  20000 TL ye ihtiyacım var acil yardımcı olur musunuz?

  • Mevlut

   19 Mart 2018 at 01:34

   arayin rafet beye ulasin 7.24

   • Anonim

    19 Mart 2018 at 14:53

    tel lütfen

 4. dilek

  14 Mart 2018 at 09:59

  kısa vadeli çok acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek

  • Anonim

   19 Mart 2018 at 15:00

   Iletişim numarası alma şansımız varmi acaba benim acil 10bin tl ihtiyacım var…

 5. istanbullu

  14 Mart 2018 at 01:33

  Ssk yaptırmak isteyenler, uygun oranlı kredi isteyenler geriye dönük de yapılır

 6. dilek

  13 Mart 2018 at 10:14

  devlet memuruyum bankadan kredi çekemiyorum çok acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.m adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

  • Anonim

   13 Mart 2018 at 18:14

   sizlere yardımcı olabilmemiz için

   iletisim numarası göndermeniz yeterlidir

   mail üzerinden dönüs saglarsanız seviniriz efendim

   • Anonim

    15 Mart 2018 at 16:46

    selam kolay gelsin benim de bankada sorunum var acil 7.000tl ye ihtiyacım var

   • melek

    16 Mart 2018 at 10:01

    yardımcı olabilir misiniz ? melekustun

   • Helin

    21 Mart 2018 at 16:59

    120000 e bir ay için ne alırsınız?

  • ilker

   19 Mart 2018 at 07:09

   size nasıl ulaşabiliriz

  • ilker

   19 Mart 2018 at 07:10

   size nasıl ulascaz mail ilkertur

 7. Anonim

  12 Mart 2018 at 11:36

  % 3 kredi teklif ediyoruz, şimdi başvurunuz.

  • Barış

   12 Mart 2018 at 19:53

   Acil htiyacım var size nasıl ulaşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

  • Hasan aydın

   12 Mart 2018 at 21:34

   Selam ben siteyi yeni buldum evet benim de paraya ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz ben giresunda yaşıyorum, size nasıl ulaşa bilirim bankalarla sorunluyum

   • Nur

    13 Mart 2018 at 10:46

    Benim acil 20 bin tl ye ihtiyacım var banka sicilim üniversite zannımdan kötü olduğundan alamıyorum yardımcı olurmusunuz ama bu tarz yerlerden de korkuyorum

    • Bülent guzel

     15 Mart 2018 at 02:01

     Instgram : bulentguze bu adresten ulaş bana ayrıntıların konuşalım

  • Nur

   13 Mart 2018 at 10:51

   İhtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Anonim

   13 Mart 2018 at 18:15

   sizlere yardımcı olabilmemiz için

   iletisim numarası göndermeniz yeterlidir

   mail üzerinden dönüs saglarsanız seviniriz efendim

   • Ekrem

    14 Mart 2018 at 09:23

    Merhaba mail adresiniz yazmıyor nasıl iletişim kurabiliriz

   • ugur

    18 Mart 2018 at 02:35

    10 bin tl ihtiycam var taksitli yardimci olurmusunz

   • Ali

    19 Mart 2018 at 23:29

    Bna lazım yardım.

  • mehmet

   15 Mart 2018 at 16:47

   kolay gelsin

   • Tuğçe

    17 Mart 2018 at 11:38

    acil nakit ihtiyacim var yanliz mevla biraz yüksek nasil yardimci olabilirsiniz?

    • Tuğçe

     17 Mart 2018 at 11:40

     acil dönus yaparsaniz cok sevinirim?

     • Bahri yıldız

      19 Mart 2018 at 01:21

      Çok acil 1000 tl lazım inanılmaz acil lütfen yardımcı olun

 8. faktoring

  12 Mart 2018 at 09:02

  ihtiyac sahiplerine Duyurulur…

  Nakit ihtiyacınız mı var

  taleplerinizi beklemekteyiz…

  • ekrem

   12 Mart 2018 at 12:36

   evet var nasıl iletişime geçebiliriz

  • Emre

   12 Mart 2018 at 17:45

   Size nasıl ulaşabiliriz

  • Barış

   12 Mart 2018 at 19:53

   Acil ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

  • İhtiyaç

   13 Mart 2018 at 10:01

   Size nasıl ulaşabilirim? 20.000 liraya ihtiyacım var. Kayseri’de ikamet etmekteyim.

  • Ismail

   13 Mart 2018 at 16:47

   Merhaba
   Bu numaradan ulasabilirmisiniz lutfen

  • onur cörüt

   14 Mart 2018 at 13:30

   merhaba gün içinde nasıl yardımcı olabilirsiniz. sağlık sorunlarım için lazımdı 5000 tl.

  • Erdem

   15 Mart 2018 at 00:10

   Nasil iketisim kurucaz

  • muhammet

   15 Mart 2018 at 11:06

   7000 tl ye ihtiyacım var acil

   • muhammet

    15 Mart 2018 at 11:07

    3300 tl maaşım var bankalarla sıkıntılı olduğmdan kredi çekemiyorum

  • Turgut

   17 Mart 2018 at 23:13

   1.000 tl ihtiyacım var bankayla sorunluyum turgut

  • acil10000bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

   19 Mart 2018 at 01:23

   acil 10000 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız menmun olurum yaşar

  • ünal

   19 Mart 2018 at 14:28

   selam şartlarınız nedir acil 7bin tl ye ihtiyacım var

  • Tuğcan

   21 Mart 2018 at 15:46

   bana ulasirmisniz

   • Tuğcan

    21 Mart 2018 at 15:49

    Acil 5000 TL lazim

 9. 9kredi

  11 Mart 2018 at 12:10

  % 3 acil kredt tfk

 10. alikemal parlar

  9 Mart 2018 at 00:14

  10000 liraya ihtiyacım var acil, 4800 lira maaşım var.

 11. mehmet

  8 Mart 2018 at 10:57

  ankara da memurum 10.000 tl ihtiyacım var nasıl iletişime geçebiliriz

  • mehmet

   8 Mart 2018 at 12:58

   nasıl ulaşabilirim

 12. Anonim

  8 Mart 2018 at 10:17

  memurum 10.000 tl ihtiyaç var dönüş yaparsanız sevinirim

  • Hakki

   9 Mart 2018 at 09:18

   Sıze nasıl ulaşabiliriz

 13. Ali Mamud

  7 Mart 2018 at 19:16

  Acil kredi almak için şimdi bize ulaşın

  • baslan

   8 Mart 2018 at 10:27

   Bankalardan bana bir türlü kredi çıkmıyor. Birçok kere başvuru yaptım kredi notum düşük sicilim bzouk kredi vermiyorlar. Ben de banka harici kredi çekebilirim miyim acaba? Burada baya bilgi edindim bana çok faydalı oldu. Yine yardımcı olur musunuz. Bilgiler için teşekkürler

   • Gogo

    13 Mart 2018 at 17:59

    Merhaba 15.0000tl kredi lazim detay alabilirmiyim

  • Gamze

   8 Mart 2018 at 14:51

   Kredi icin bana ulasabilir misiniz iyi gunler.

   • Eren

    9 Mart 2018 at 02:37

    İletişim bilgilerinizi yollarsaniz sevinirim

    • Mevlut

     19 Mart 2018 at 01:37

     arayin 7/24 rafet beye ulasin

   • Eren

    9 Mart 2018 at 02:50

    Acill 10bin TL nakit lazım 10bine 13bintl verilir Mayıs 15ine kadar 3ayligina senet karşılığında olur

   • Hakki

    9 Mart 2018 at 09:16

    15000 tl lazım nasıl hallefebiliriz

  • Selçuk

   11 Mart 2018 at 05:44

   Merhaba ismim selçuk istanbuldayim birikmiş 12 bin tl borcum var bankalarla sicilim bozuk nasıl borç verebilirsiniz taksitle geri odemeli

  • Anonim

   12 Mart 2018 at 23:23

   acil 15 bin tl ye ihtiyaç var bana ulaşın

   • Mustafa

    16 Mart 2018 at 15:06

    Merhaba! Ben 50bın tl almak istiyorum bana yardımcı olutmusunuz musel_ sartlarınızı yazarsanız cok sevinirim

  • Tolga

   18 Mart 2018 at 03:34

   20.000 TL ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 14. om

  7 Mart 2018 at 15:07

  merhaba ıyı gunler senetle yardımcı olurum 50.000 tlye kadar 48 ay vade ıle ve ertelemelı olabılırım ciddi alıcılar yazsın

  • arslan

   8 Mart 2018 at 10:28

   abı kamu calısanıyım bna ulşabılırmısı

  • defne

   8 Mart 2018 at 15:16

   acil ulaşabilirmisiniz?

  • Selçuk

   11 Mart 2018 at 05:46

   Merhaba 12 bin tl ye ihtiyacım var birikmiş borçlarım için ve çok fazla zamanım yok geri taksitle ödeyebilirim yardımcı olurmusunuz

  • Gökhan

   11 Mart 2018 at 19:21

   Merhaba bana 10000 TL lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz senetleriniz kaç kaç vadesi kaç ay olur rica etsem bilgi verebilir misiniz?

  • Burak

   12 Mart 2018 at 00:15

   15000 kredi ihtiyacım var

  • Mustafa

   16 Mart 2018 at 15:08

   Merhaba! 50bin tl lazım bana yardımcı olurmusunuz musel_ cıddı alıcıyım sartlarınızı yazarsanz cok sevınırım

  • Mustafa

   16 Mart 2018 at 15:09

   om yardımcı olurmusunuz

  • Anonim

   17 Mart 2018 at 16:11

   Ben kredi istiyorum

  • Taner

   21 Mart 2018 at 20:28

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

 15. ali emer

  7 Mart 2018 at 12:45

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak isterseniz bana e-posta ile ulaşın veya whatsapp

  • Burak

   8 Mart 2018 at 01:43

   5000 lazım % kac faiz alıyorsunuz

  • Gökhan

   11 Mart 2018 at 19:22

   Merhaba bana 10000 TL lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz senetleriniz kaç kaç vadesi kaç ay olur rica etsem bilgi verebilir misiniz?

  • Taner

   21 Mart 2018 at 20:29

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

 16. Hayati

  7 Mart 2018 at 05:28

  Merhaba acil paraya ihtiyacı olanlar aynı günde senet ile kredi imkanı sunuyoruz. Banka sicil kaydı olanlara , kefilsiz , ipoteksiz
  6 aydan 48 aya kadar. Lütfen mail adresimizle iletişime geçin.

  • MUSTAFA

   7 Mart 2018 at 16:29

   şartlarınız nedir

  • Burak

   8 Mart 2018 at 01:41

   5000 lazım % kac faiz alıyorsun

  • Serkannn

   9 Mart 2018 at 12:04

   Nasıl ulaşırız size.?

  • Yavuz

   10 Mart 2018 at 12:43

   70000 ıhtıyacım var memurum

  • Cem Eren GÜLDALI

   10 Mart 2018 at 20:14

   adresime mailinizi gönderebilirmisiniz

  • dilek

   14 Mart 2018 at 09:46

   hayati bey kredi için yardımcı olurmusunuz mail adresim dilek

  • Mustafa

   16 Mart 2018 at 15:10

   Hayatı bey cok ıhtıyacım var yardımcı olurmusnuz musel

  • Taner

   21 Mart 2018 at 20:29

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

 17. ali emer

  28 Şubat 2018 at 18:01

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak istiyorsanız bana e-posta ile ulaşın:

  • Tuncer

   3 Mart 2018 at 22:59

   Nasıl ulaşabilirim?

  • Selçuk

   11 Mart 2018 at 05:49

   Merhaba biriken borçlarım için 12 bin tl ye ihtiyacım var ve çok fazla zamanım yok taktirle geri ödeyebilirim yoksa evden atilicam ve elektrik doğalgaz yüzünden mahkemelik olucam yardımcı olun bana

  • Taner

   21 Mart 2018 at 20:30

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

 18. ali emer

  23 Şubat 2018 at 14:47

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak istiyorsanız bana ulaşın

  • ercan

   24 Şubat 2018 at 16:45

   ACIL PARAYA IHTIYACIM VARDIR er

  • Anonim

   24 Şubat 2018 at 22:24

   Ali Emer size nasıl ulaşabilirim?

  • Anonim

   24 Şubat 2018 at 22:25

   Ali Emer Bey size nasıl ulaşabilirim?

  • Anonim

   25 Şubat 2018 at 10:40

   Ali Emer size nasıl ulaşabilirim?

  • yasin

   25 Şubat 2018 at 15:59

   benim acil 2.000 tlye ihtiyacim var geri donus olarakta herhafta 300 tl olarak donus yaparim

  • gürkan

   25 Şubat 2018 at 23:36

   nasıl ulaşabilirim size

  • Taner

   26 Şubat 2018 at 04:32

   MERHABA ALİ BEY
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM

  • Serdar

   26 Şubat 2018 at 23:14

   Evet benim mali yardıma ihtiyacım var

  • Nuri

   27 Şubat 2018 at 03:15

   Ali bey acil 20000 TL nakite ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz kamuda memurum Aydın’da sizin belirleyeceğiniz şartlarda geri öderim numara

  • yozcany@hotmail.com

   28 Şubat 2018 at 15:26

   kamuda mühendisim. 15 bin lazım

  • Bulut

   28 Şubat 2018 at 20:07

   Evet borç para lazım 13.500 Tl

  • Tolga

   1 Mart 2018 at 15:30

   Bana ulaşırsanız sevinirim.

  • defne

   8 Mart 2018 at 15:18

   acil ulaşabiilirmisiniz?

   • Mert

    11 Mart 2018 at 21:05

    arayın defne hanim

 19. orhan

  21 Şubat 2018 at 13:33

  slm Acil para ihtiyacım var 15milyar yardımcı olursanız sevinirim

 20. Anonimmm

  21 Şubat 2018 at 11:47

  Acil 5000 ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 21. Anonim

  21 Şubat 2018 at 09:28

  acil kredii tfk temas eposta

 22. ömer mete

  20 Şubat 2018 at 09:55

  4000 tl yekadar kredi isteyenler 5467936083 whatsap dan ulaşın

 23. Burak

  18 Şubat 2018 at 02:49

  Acil 5 bin. TL ihtimcacim var ve gelinlik teslim alamadim parasini veremedim haftaya dugunum var zor durumdayim yardim edin. İzmir konak

 24. hüseyin

  17 Şubat 2018 at 16:05

  merhaba acil 10.000 tl ye ihtiyacım var kayserideyim ayda 450 tl olarak geri ödeme yapabilirimi

 25. Burak

  16 Şubat 2018 at 23:18

  Emekli arkadaşlara kredi konusunda yardımcı olunur

  • mehmet y.

   7 Mart 2018 at 20:18

   size nasıl ulaşabilirim….

 26. OSMAN

  16 Şubat 2018 at 15:08

  cok acil 45000 tl ihtiyacım var cok cok acil KIRŞEHİRDEYİM

 27. utku

  16 Şubat 2018 at 12:48

  merhabalar çok acil 20,000 TL paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 28. Burcu yılmaz

  16 Şubat 2018 at 12:41

  Çok acil 5000 tl ihtiyacım var kaşıyakadayım lütfen acil dönüş yapınız ~ Burcu

 29. dilek

  16 Şubat 2018 at 11:02

  kısa vadeli olmak şartıyla çok acil 5 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

  • Mert

   11 Mart 2018 at 21:06

   dilek hanım arayın

   • dilek

    13 Mart 2018 at 10:12

    mert bey nereyi arayayım iletişim no yok mail yok

 30. Emine hatun bulut

  15 Şubat 2018 at 16:59

  Acil 15.000 tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 31. Anonim

  15 Şubat 2018 at 15:47

  30 bin lira ihtiyaç var Aylık 1000 1200 ödeyebilirim ulaşabilirseniz sevinirim.

 32. MUSTAFA

  15 Şubat 2018 at 00:00

  Acil 40000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Gül

   26 Şubat 2018 at 18:54

   Merhaba kredi konusunda nasıl yardımcı olabiliyorsunuz senet ile veriyormuşsunuz.

   • Selçuk

    11 Mart 2018 at 05:53

    Merhaba biriken borçlarım için 12 bin tl ye ihtiyacım var ve çok fazla zamanım yok taktirle geri ödeyebilirim yoksa evden atilicam ve elektrik doğalgaz yüzünden mahkemelik olucam yardımcı olun bana

    • Selçuk

     11 Mart 2018 at 05:54

     Merhaba 12 bin tl ye ihtiyacım var ve zamanım çok yok yardımcı olun

     • Levent

      18 Mart 2018 at 21:25

      Merhaba ben levent cok acil 5000tl paraya ihtiyacım var 24 ay taksitle geri oderim 2500 tl maaş alıyorum

 33. ate

  12 Şubat 2018 at 17:52

  KREDİ İÇİN YARDIMCI OLUNUR MAKSİMUM 50 BİN TL

  • MEHMET

   13 Şubat 2018 at 09:58

   İyi günler
   Acil 15 bin tl ihtiyaçtan daha çok muhtaç kaldım bana geri dönüş yapabilir misiniz? Aylık net gelirim 3441 tl

  • Öner

   13 Şubat 2018 at 14:25

   Nasil olacak peki… şuan acil 23000 tl ihtiyacim var…

  • Mehmet

   13 Şubat 2018 at 18:48

   Birebir aynı para üstelik kolay ca cebinde ekle paralazim acil facebook

   • Mehmet

    13 Şubat 2018 at 18:50

    Para lazım acil facebook ekleyin çözsünler başka yere gidip beklemeyin

  • Hamza

   15 Şubat 2018 at 17:37

   kredi hususunda yardıma ihtiyacım var, benimle müsait olduğunuz da irtibata geçermisiniz?

  • ahmet

   15 Şubat 2018 at 17:57

   mrb bana çok acil 2000 tl lazım bir hafta sonra 4000 tl olarak ödeye bilirim

  • sadi

   16 Şubat 2018 at 12:34

   çok acıl 30 bın tl ye ıhtıyacım var. yardımcı olursanız sevınırım.

  • Sadi

   17 Şubat 2018 at 21:29

   Dostum 35 bin tl krediye ihtiyavim var. Yardimci olur musun?

  • Nuri

   18 Şubat 2018 at 03:46

   Acil nakit paraya ihtiyacım var 15 Bin aylık gelirim 3 bin Aydın’da yaşıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim numaram

  • MUSTAFA

   19 Şubat 2018 at 13:43

   nasıl yardımcı olabilrisniz

  • faruk*

   20 Şubat 2018 at 23:14

   merhaba bana ulaşır mısınız

  • Anonim

   21 Şubat 2018 at 02:01

   nasıl ulaşacağız size 10 bin TL lazım

  • Anonim

   21 Şubat 2018 at 23:50

   Bana yardımcı olabilir misiniz?

  • Taner

   24 Şubat 2018 at 11:55

   MERHABA,
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM

  • serkan

   26 Şubat 2018 at 13:04

   Yardımcı olurmusunuz bana

  • Rabia

   4 Mart 2018 at 14:22

   Geri ödemesi aylk nkdr öderim 50 bin tlye

  • Erdem

   5 Mart 2018 at 14:05

   Nasıl olacak peki nasıl ulaşabiliriz size acil

 34. Mmmt

  12 Şubat 2018 at 15:45

  Arkadaşlar sicliniz berbat ise beyaz esya alin yari yariya satin derim baska turlu zor yardim etmek isterim e postadan ulasabilrsiniz

 35. Ömer

  11 Şubat 2018 at 14:36

  Çok acil 4000 bin para lazım 500 TL taksitle öderim Kayseri’de ikamet ediyorum

 36. yigit

  11 Şubat 2018 at 10:51

  Acil 60 bin e ihtiyacım var, senetle 60 ay vadede ödeyebilirim.
  Çok acil

  • Ömer

   11 Şubat 2018 at 14:51

   Benim 4000 bine ihtiyacım var nasıl yaparız hocam numara

   • Sibel

    23 Şubat 2018 at 03:31

    Merhabalar nakit ihtiyacım var 15000 ₺ nasil yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

    • Selçuk

     11 Mart 2018 at 05:57

     Merhaba 12 bin tl biriken borcum için lazim bankalarla aram kötü senetle yardımcı olun aylık geri öderim çok zamanım yok evimden atılacak yoksa 18 aylık kızım var kimsem yok yardim edecek yardımcı olun

    • Mert

     11 Mart 2018 at 21:08

     hemen arayın yardımcı olayım sibel hanim

 37. Para bende

  10 Şubat 2018 at 03:33

  Merhabalar nakşte ihtiyacı olana yardımcı olunur 80bin tl ye kadar. Mail adresimden veya telden ulasabilirsiniz.
  sms atın aramadan önce

  • caglar

   11 Şubat 2018 at 08:59

   adresim oradan yazarmısınız

   • Murat

    12 Şubat 2018 at 16:20

    Merhaba 5 bin TL lazım 12 ay taksitle

  • Anonim

   12 Şubat 2018 at 09:37

   Mail adresiniz ve telefonunuz yok, nasıl ulaşabilirim?

  • Hamza

   15 Şubat 2018 at 17:39

   size nasıl ulaşabilirim ?

 38. Anonim

  10 Şubat 2018 at 02:10

  YARDIMCI OLUNUR

 39. Anonim

  10 Şubat 2018 at 01:29

  1,79 faiz oranı ile yardımcı olunur akvar

 40. lisa

  8 Şubat 2018 at 20:17

  Bana kredi borcu için teşekkür etmek istiyorum. Ben tanışana kadar birkaç kez kredi almaya çalışırken birkaç kere sonunda bana kredi verdi. bir krediye ihtiyacınız varsa, bugün adresinden başvurun.

  • Alev

   9 Şubat 2018 at 12:32

   Çok acil krediye ihtiyacım var.Nasıl iletişime geçebiliriz?

   • Para bende

    10 Şubat 2018 at 03:34

    bana ulaşınız

    • ahmet

     15 Şubat 2018 at 16:59

     mrb bana acil 2000 tl lazım 1 hafta içinde 2 katı olarak ödeye bilirim tel karaman/merkez

    • Burak

     18 Şubat 2018 at 02:54

     Nasil ulascaz size

   • MUSTAFA

    19 Şubat 2018 at 12:48

    NASIL ULAŞALIM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

   • Gül

    26 Şubat 2018 at 18:40

    Size nasıl ulaşıcaz

 41. Adeboye fred

  8 Şubat 2018 at 17:02

  Merhaba,
  Bu, Bay Adeboye’nin önereceğini, özel bir kredi verenin mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat açtığını halka bildirmektir. Bireyler, şirketler ve şirketler için açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. Kredi sürecimiz garantili olarak çok hızlı ve güvenilirdir. Daha fazla bilgi için. bizi ziyaret edin Bana kredi borcu için teşekkür etmek istiyorum. Ben tanışana kadar birkaç kez kredi almaya çalışırken birkaç kere sonunda bana kredi verdi. bir krediye ihtiyacınız varsa, bugün adresinden başvurun.

  • Murat

   10 Şubat 2018 at 13:26

   Nasıl yardımcı oluyorsunuz bende çekmek istiyorum yalnız trafik kazası nedeni ile kredilerim geçikti şuan geçikmesi kalmadı yalnız kredi çıkmıyor bu süreçte sıkıntıya girdim ve kredi çekmek istiyorum

  • MUSTAFA

   19 Şubat 2018 at 12:51

   O ZAMAN BANA YARDIMÇI OLABİLİRMİSİNİZ NEREDE BU KURULUŞ TELEFONU KAÇTIR.BENİM TELEFONUM

  • MUSTAFA

   19 Şubat 2018 at 14:28

   kredi almak için ansıl yardımcı olursunuz

 42. aytaç

  8 Şubat 2018 at 16:01

  bakın biz kimseden öndan para istemiyoruz önce kredi cekilir sonra komisyon alınır hitiyacı olan arasın arayın yardımcı olalım

  • Cihan

   9 Şubat 2018 at 00:14

   Bana ulasiniz

  • Anonim

   10 Şubat 2018 at 21:53

   10 bin tl ye ityacim var ararsaniz sevinirim

  • der

   13 Şubat 2018 at 13:54

   nereyi ariyalim numaramivar 😕😡

  • uğur

   14 Şubat 2018 at 13:08

   iletişim nasıl kurulcak

  • sadi

   16 Şubat 2018 at 12:37

   aytac bey yardımcı olur musunuz? 30 bın lıraya ıhtıyacım var.

 43. aytaç

  8 Şubat 2018 at 15:59

  arayın yardımcı olalım

  • Tugay

   23 Şubat 2018 at 18:11

   80000.ihtiyacim.var

 44. atessirketleri@gmail.com

  7 Şubat 2018 at 21:03

  kredi için yardımcı olunur 12 18 24 ay vadelerle
  90.000 tl kadar

  • selmandurdu2@gmail.com

   8 Şubat 2018 at 00:45

   12 ay da olur 1 ayda olur 5-10 bin ihtiyacım var faizi 5 bin olarak öderim
   5 bin – 5 bin
   10 bin 15 bin

  • mehmet

   8 Şubat 2018 at 11:05

   mrb sizinle nasl iletişime geçebiliriz.

  • Murat

   8 Şubat 2018 at 15:04

   Memurum aylık gelirim 4700 civarı ancak kredi notum 300 olduğu için çekemiyorum yardımcı olur musunuz

  • Cihan

   9 Şubat 2018 at 00:15

   Bana ulasinuz

  • Anonim

   12 Şubat 2018 at 23:51

   nasıl yardımcı oluyorsunuz

   • BARIŞ

    13 Şubat 2018 at 12:59

    YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

 45. Anonim

  7 Şubat 2018 at 14:30

  Kredi için yardımcı olunur 2 iş günü içinde

  • Naz

   8 Şubat 2018 at 00:22

   Mrblar haziran ayına kadar acil 2500tl ihtiyacım var

  • Mehmet

   8 Şubat 2018 at 15:54

   Yardımcı olurmusnz

 46. ali baykal

  6 Şubat 2018 at 17:13

  Ben Ali Baykal

  Önceki Paylasımlarımızda

  whatsapp – WEB – mail

  Bilgilerimizi

  Siz İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimize Ulaşım Saglayamadığımız İçin Sizlerden Çok Özür Dileriz..

  • Ruziyr

   7 Şubat 2018 at 13:31

   Ali bey cok acıl iki gün içinde 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabılır misiniz

 47. Hasan

  6 Şubat 2018 at 15:44

  Selamlar adına taşınmaz mülkü( arsa, ev,dükkan vs) olan kredi cekemeyenler bir aylığına borç verebilirim.

 48. atessirketleri@gmail.com

  6 Şubat 2018 at 13:53

  Kredi için yardımcı olunur 22,50 yaş arası kişilere

  • Zehra Gülmez

   7 Şubat 2018 at 14:32

   kredi için yardımcı oluyosunuz ama 10 bin liraya 5 bin faiz koymak nedir ayıp ya zor durumda olan insanlarız böyle mi yardımcı oluyosunuz

   • Handan

    11 Şubat 2018 at 14:27

    Size nasıl ulaşabilirim

  • Anonim

   7 Şubat 2018 at 14:35

   Zehra hanım kullandığınız kredi taksiti uzun vadeli olduğu için ona göre faiz uygulanıyor kısa vadeli kredilerimiz mevcut iyi günler dilerim

   • Cihan

    9 Şubat 2018 at 00:13

    Kredi almak istiyorum.Yardimci olan varmı komisyonunu veririm.

   • sadi

    16 Şubat 2018 at 12:44

    bana 30 bın lıra kredı lazım yardımcı olur musunuz?

   • Adil

    20 Şubat 2018 at 02:04

    Acil 15 bin liraya ihtiyacım var sigortam var nasıl alaçagız sartlar nedir.

   • hakan e.

    21 Şubat 2018 at 10:11

    nasıl ulaşabliriz.ankara da memurum 10 bin lazım vadeli olarak

   • Yavuz

    10 Mart 2018 at 12:40

    70000 bın kredı lazım borçları kapamak ıcın memurum yardımcı olabılırmısınız

   • Anonim

    22 Mart 2018 at 09:48

    Anonim iletişim nasıl? Yardımcı olur musunuz?

  • Hüseyin

   8 Şubat 2018 at 12:19

   Benim ihiyacım var 28 yaşın dayım calısıyorum

  • bülent

   9 Şubat 2018 at 12:07

   nasıl yardımcı oluyorsunuz

 49. Serkan

  6 Şubat 2018 at 00:05

  Merhabalar kamu kurumunda kadrolu devlet memuruyum 3200 TL maaşalıyorum arkadaşa kefil olmuştum ödemdi ben ödüyorum vergi borcu da vardı şuan maaşımdan kesiliyor ikibin lira elime geçiyor ev kendimin maaş bankam borçları öde üç ay sonra istediğin krediği veririz dedi ama benim toplam her yere borcum 7500 TL ve ben bu kadar kredi çekemiyorum yardımcı olabilirm isiniz

 50. TOLGA

  5 Şubat 2018 at 16:39

  ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI CALIŞANIYIM AYLIK GELİRİM 3200 TL,YAKLAŞIK 40.000 TL LIK KREDİYE IHTIYACIM VAR,ACİL DÖNÜŞ OLABİLİRSE MEMNUN OLURUM

  • Murat

   8 Şubat 2018 at 15:15

   Yasemin Hanım yardımcı olur musunuz aylık gelirim 4700 civarı öğretmenim sıkıntı olmaz ödemelerde

   • Abdullah

    10 Şubat 2018 at 11:41

    Gerıodemesı nasıl oluyor acıl para lazm 7 bın mart ayında ödemem lazım

    • BARIŞ

     13 Şubat 2018 at 12:59

     ÇOK İHİYACIM VAR LÜTFEN YARDIMCIN OLUN BANA

    • Ayse

     13 Şubat 2018 at 23:40

     Benim ihtiyacım Var yasemin hanım iki ay içinde faiziyle geri öderiö

     • Gül

      26 Şubat 2018 at 19:00

      Yasemin hnm merhaba ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz.

 51. Yasemin

  5 Şubat 2018 at 13:25

  İhtiyacı olana kendi kredi kartımdan 10.000 TL ye kadar kredi çekip hesabına gödnerebilirim.
  Eğer İhtiyacınız var ise ulaşın konuşalım.

  • Mehmet

   6 Şubat 2018 at 09:31

   Yasemin hanım size nasl ulaşabilirim acil

  • BERKEY

   6 Şubat 2018 at 10:12

   SİZE NASIL ULASABİLİRİM

  • Emre

   6 Şubat 2018 at 13:56

   Yasemin hanım nasıl ulaşıcam size

  • sahin

   7 Şubat 2018 at 10:15

   Meraba yqsemın hanım benım 10000 tl ıhtıyacım var

  • Ruziye

   7 Şubat 2018 at 13:19

   Yasemin hanım iki gün içinde 10000 tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz

  • sema

   7 Şubat 2018 at 14:20

   ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Çağatay

   7 Şubat 2018 at 21:59

   15 bin tl lazım ayda 1000 tl öderim

  • bilal

   8 Şubat 2018 at 15:03

   nasıl ulaşıcaz size

  • bülent

   9 Şubat 2018 at 12:10

   mrb lar yasemin hanım nasıl ulaşabilirim

  • Anonim

   11 Şubat 2018 at 00:50

   Yasemin hanim ben özel bir sağlık kuruluşunda calismaktayim 8 bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Cemill

   12 Şubat 2018 at 09:34

   Merhaba yasemin hanım bana yardımcı olurmusunuz benim 4 bin liraya ihtiyacım var 1 ay sonundada ödüyebilirim tekrardan size

  • Ahmet

   14 Şubat 2018 at 02:15

   10000 tl lazım acil

  • Sefa

   17 Şubat 2018 at 00:59

   Yasemin hanim bana ulasin

  • Taner

   24 Şubat 2018 at 12:02

   MERHABA,
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM.CİDDEN ŞU AN ÇOK İHTİYACIM VAR

  • yasin

   25 Şubat 2018 at 17:58

   Yasemin hanim benim acil 2.000 tlye ihtiyacim var her hafta 300 tl geri odeyebilirim donerseniz sevinirim.

 52. mehmet

  5 Şubat 2018 at 12:44

  meraba kredi alamıyrum puanım düşük ama acil 30000 lazım yardımcı olurmusunz.

 53. yunus

  4 Şubat 2018 at 23:36

  telefon ulasabilrsiniz. acil lazım

  • Mehmet

   5 Şubat 2018 at 08:53

   telefon yazayım mail atın..

 54. Mehmet

  4 Şubat 2018 at 23:35

  Merhabalar adım mehmet Konya’da yaşıyorum acil 1 aylığına 600 TL ihtiyacım vardir yardimci olacabilecek varmıdır.bugun icin

 55. yunus

  4 Şubat 2018 at 23:34

  ben memurum 1500 tl lazım acilen 2000 olarak 4 ayda 500-500 öderim yardımcı olacaklar Adanada yasıyorum.

 56. rüzgargül.

  3 Şubat 2018 at 12:43

  bir bayanım ve sadece ankara da memur olarak çalışan bayan arkadaşlara ön ödeme 5000 tl ile kredi konusunda yardımcı olurum.kredici,aracı,komisyon işi yapmıyorum.yanlış anlaşılmasın.daha öncede bu şekilde birçok insana yardımcı oldum.ön ödemeyi kabul ederseniz mail adresi yada tel bırakın .geri dönüş yaparım,pazarlık söz konusu değildir.

  • Anonim

   6 Şubat 2018 at 16:39

   İstanbul da çalışıyorum kamu personeliyim bi görüşelim çok sıkıntıdayım durumu izah edeyim. İyi günler

  • Naz

   8 Şubat 2018 at 00:23

   Mrblar haziran ayına kadar acil 2500tl ihtiyacım var

 57. Suleyman

  3 Şubat 2018 at 03:38

  Uzun vadede diyorsunuz ama para hemen lazım bilinen seylerse yani kredi puanını yükseltmek kart borcu kapat borçlarını önce kapat yani bu seviyeye gelince insanlar zaten kredi çekebiliyor.bundan farklı bilmediğimiz konu varsa hemen yani arayın konuşalım.

  • Fatih

   5 Şubat 2018 at 12:35

   Merhaba kredi sicilim bozuk 20000TL sına ihtiyacım var nasıl temin ederiz ödeme nasıl olur cevaplarsanız memnun olurum.

   • Murat

    8 Şubat 2018 at 15:13

    Yardımcı olur musunuz Sinan Bey

 58. sinan

  2 Şubat 2018 at 11:52

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım hemen

  • gokhan

   3 Şubat 2018 at 21:05

   arayin konusalim.para lazim acil

  • Naz

   8 Şubat 2018 at 00:24

   Sinan bey mrb acil 2500 tl ihtiyacım var

  • Yasin tanır

   5 Mart 2018 at 00:28

   5000 tl ihtiyacım var

 59. Ahmet

  29 Ocak 2018 at 16:01

  10 bin TL ciğe ihtiyaç var.. Geri ödemeyi aramızda konuşabiliriz.. Eğer uyarsa sıkıntı yok..

 60. Serap

  29 Ocak 2018 at 02:31

  Kredi kartlarını odeyemedim kira elektrik su faturamı oduyemedim 20 bin TL çok ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz bilmiyorum Allah rızası için yol gösterin çok dardayim

 61. eroğlu

  26 Ocak 2018 at 19:20

  arkadaşlar iptal mesaj atmayın.allah herkesin yardımcısı olsun

 62. akın

  24 Ocak 2018 at 16:33

  herkese saygılar ve hörmetler; 44 yaşında istanbulda yaşamakdayım ve arada dizi oyunculuğu  yapmakdayım.benm başım biraz sıkışık ve dar da reisim.  kimse yardımcı ve destekde olmuyo ne yapacağımı şaşırdım. aksilikler arkasından işi mi de kaybettim 5 ay öncesi ganyan ve iddaa baynin makina operatörü olarak calışıyodum. hatalı ounadığım 1kupondan dolayı tutan kuponu halyle benim ödemem istendi ve ödemek için 28.000tl 1bankadan diğer geri kalanları da kredi kartlarından toplam 35.000tl kuponu tutan müşteriye ödeme için kredi cekmek zorunda kaldım.bu durumdan eşime haber etmedim büyük sorun olmasın diye bilgi vermedim eşime .ertesi 2gün sonrası iş den cıkarıldım. 5 aydır işsizim iş bulamoyorum.maddi olarak çok dara sıkıntıya düşdüm, kiradayım ve 3aylık kiramda birikdi inanın hersey 1birine karışmak üzere, sizden mümkünse yardım ve destek borç olarak ihtiyacım var.DURUMUM COOK KRİTİK en başda yakında aile vi yaşantımı ve piskolojimi etkiliçek borç dan kurtulmam lazım ciddi olarak sizin  yardımınıza  desteğine ihtiyacım var  efendim neolursunuz  destek olun lütfen; bunu kendimi için diil; eşim ve çocuğum için istiyorum;ne olur Allah rızası için yardım edin çok çaresiz kaldım efendiler (((( bunu okuyup elinden bişeyler yapabilme durumu varsa yardımcı olun Yüçe Allah rıza si için.lütfen.saygı ve sevgilerimle. İBAN TR-0700-0640-0000-1147-3003-8237 İŞBANK

  • Peker

   2 Şubat 2018 at 15:56

   Hatalı oynadığın kupondan dolayı kimse seni böyle borçlandıramaz. Yasal hakların var. Başka bir iş var bunda.

 63. Yavuz aldogan

  24 Ocak 2018 at 12:46

  Merhaba acil 12000 tl ye ihtiyacım var annemin ameliyatı için bankalardan kredi çıkmıyor diğer kredimi 3 gün geç yatirdigim için yoksa ödemelerinde sıkıntı yok acil yardım istiyorum

  • gokhan

   3 Şubat 2018 at 21:08

   numaraniz nedir

 64. sinan

  22 Ocak 2018 at 13:26

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  • Ercan

   23 Ocak 2018 at 10:10

   nasıl ulaşacaz?

  • hakan

   23 Ocak 2018 at 10:40

   nereyi arayalım

  • yilmaz

   23 Ocak 2018 at 11:43

   Sinan bey mrb benim cok acil ihtiyacim var bana bu numaradan ulaşabilirsiniz

  • yasin

   23 Ocak 2018 at 22:10

   Aramamız için keşke bi telefon bulabilseydik bu mail adresinden ulaşabilirsiniz yardımınız dokunabilecekse

   • Muammer Yalçın

    24 Ocak 2018 at 11:41

    Merhabalar muammer yalcın konut kremdim var 1 ay geriden gidiyorum bana acil 10 bin lazim

  • Yavuz aldogan

   24 Ocak 2018 at 12:47

   Merhaba sinan bey telefonunuz var mıdır isterseniz sizde bu numaradan ulaşabilirsiniz

  • Anonim

   24 Ocak 2018 at 14:28

   Yardımcı olursanız sevinirim 23000 tl acil olarak lazım

  • Mehmet aygirci

   25 Ocak 2018 at 11:49

   80 tl lazim

  • Anonim

   26 Ocak 2018 at 23:35

   yardımcı ol kardeş

  • Gökhan

   2 Şubat 2018 at 02:21

   Nasil ulaşabiliriz size

  • Angel

   2 Şubat 2018 at 20:00

   Yardımcı olur musunuz lutfen

  • Mehmet

   6 Şubat 2018 at 09:38

   Sinan bey size nasl ulaşabilirim acil

 65. chako

  22 Ocak 2018 at 12:13

  Bir kamu kurumunda çalışıyorum acil 5000 tl ye ihtiyacım var..Benimle iletişime geçer misiniz?

 66. Mehmet duman

  17 Ocak 2018 at 04:00

  Mehmet duman
  istanbul
  magaza çalışanı
  2000 tl
  10000 tl
  24 ay
  kredi notum dusuk bide gecmiste kara listeye girmem ama butun borclarim.odendi

  • sinan

   22 Ocak 2018 at 13:19

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

   • Anonim

    22 Ocak 2018 at 23:10

    Merhaba sinan bey bana bankalar kredi vermiyor. Çünkü sigortalı çalıştığım bi işim yok. Çiftçilikle geçiniyorum. Ama kendi işim işte. Sigortalı olmadığım için alamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz krediye ihtiyacım var.

   • Sener

    30 Ocak 2018 at 23:46

    kamu çalışanıyım, 80000 TL ye ihtiyacım var, aylık 2000-2500 öderim, geri dönüş bekliyorum..

   • gokhan

    3 Şubat 2018 at 21:08

    numaraniz nedir

   • Fatih Göktaş

    20 Şubat 2018 at 12:46

    acil ara abi

 67. Emre

  17 Ocak 2018 at 01:59

  Çok çok acil 8.000 TL ihtiyacım var. 24-36 vade ile ödeyebilirim. Bankalarla aram çok kötü. Bankalar vermiyor. Borçlarımı kapatıp tek bir yere borcum olmasını istiyorum. Lütfen iletişime geçin. Tekrar belirtmek istiyorum çok acil.

 68. Güven

  16 Ocak 2018 at 08:41

  Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

 69. Aytekin

  15 Ocak 2018 at 15:10

  Verdiniz de almadikmi
  8bin

 70. Hakan sahillioğulları

  14 Ocak 2018 at 22:30

  Sa benim çok acil 15000 tl krediye ihtiyacım var bankalardan kredi çekemiyorum bankalarla sıkıntılarım oldu

 71. hakki

  14 Ocak 2018 at 21:49

  kişide ciksin ben aldim yada su yollardan su iletişim numarasundan ulaşabilirsiniz desin acil 70 bin lazim

 72. oullin

  14 Ocak 2018 at 20:48

  Çok düşük faizli bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla bilgi için lütfen P ile iletişime geçin.

  Teşekkürler

  • ersın

   19 Ocak 2018 at 00:55

   senetle para lazım

 73. Tuğrul

  14 Ocak 2018 at 18:38

  Acil 20 bin tl ihtiyacım var aylık gelirim 4 bin lira iki gün içinde parayı almam gerekiyor lütfen yardımcı olun

 74. Pusarttt

  14 Ocak 2018 at 02:12

  15000₺ lazım acill aylık gelirim 2000₺ dir özel şirkette çalışan bir kişiyim

 75. Allimamudbureaudechange@gmail.com

  12 Ocak 2018 at 13:06

  bugün acil durum kredinizi almak için bizimle iletişime geçin

  • Mge

   13 Ocak 2018 at 21:25

   Nasıl iletişime geçebiliriz

  • Mehmet

   14 Ocak 2018 at 21:05

   Ben kredi istiyorum. ..

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 21:52

   Kardesim numara yaz neden zora sokuyosunuz bu kadar

  • orhan şimşek

   15 Ocak 2018 at 16:15

   acil 6 bın lıraya ıhtıyacım var yardımcı olur musunuz ?

  • Anonim

   18 Ocak 2018 at 02:10

   Numara birakin

 76. Özgecan

  12 Ocak 2018 at 10:34

  Ankaradayım 15 yıllık ssk lı çalışanım ACİL olarak 7.500 liraya ihtiyacım var.Senetle geri ödemek istiyorum.

  • rüzgargül.

   3 Şubat 2018 at 12:35

   bir bayan olduğumdan.sadece ankarada memur olarak çalışan bayan arkadaşlara.ön ödemeli 5000 tl ile kredide yardımcı olurum.komisyoncu,aracı.kredici değilim ama yardımcı olurum.ön ödemeli kabul ederseniz mail yada tel bırakın.pazarlık söz konusu değildir.

  • Anonim

   6 Şubat 2018 at 18:21

   Numaranızı yaz ev senin mi yada ipotek verebilecek bir şeyin var mı

 77. Huseyin

  10 Ocak 2018 at 19:29

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 78. Huseyin

  10 Ocak 2018 at 19:27

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 79. Aytekin

  10 Ocak 2018 at 15:19

  8bine
  İhtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

 80. AHMET

  10 Ocak 2018 at 11:15

  s.a ben antalyada yaşıyorum sigorta yok avukatlık durumdayım varlık a.ş lere kadar çektiler dosyamı bankalarla sicil bozukluğu var aramda serbest çalışanım krediye ihtiyacım var yardımcı olabilecekseniz sevinirim ivedilik olarak dönüş beklemektedim.

 81. Düzceli

  9 Ocak 2018 at 22:41

  Slm esnafim bana acil 15 bin tl lazim

 82. Anonim

  9 Ocak 2018 at 00:38

  SLM ISTANBUL KAGITHANEDE IKAMETGAH EDIYORUM ACIL 8000E IHTIYACIM VAR BANKADAN UST USTE KREDI BASVURUSU YAPTIGIMDAN DOLAYI NOTUM DUSUK 3000GELIRIM VAR 750TELE GERI ODEME YAPABILIRIM ILGILENEN VARSA ULASSIN SYGLR

 83. Orhan çubuk

  8 Ocak 2018 at 14:09

  Merhaba banka borclarımı kapatmak için 30 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 84. Hero Finance

  8 Ocak 2018 at 13:10

  Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya iş kredisine mi ihtiyacınız var? % 3 ise Öyleyse lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

  • abit

   8 Ocak 2018 at 21:44

   evet acil olarak krediye ihtiyacım var şartlar nedir.

  • Volkan

   9 Ocak 2018 at 17:12

   13.500 tl ihtiyacim var 24-36 vade ile odeme imkanina sahibim yardimci olacaklar mail atabilir.

  • Huseyin

   10 Ocak 2018 at 19:30

   Nasıl ilerisi kurabilitiz…acil 10000 lira lazım memurum mus e görev yapıyorum 5000 gelirim var…kredi kartı geçinmek var

  • Mge

   13 Ocak 2018 at 21:21

   Nasıl iletişime geçebiliyoruz

  • batuhan

   13 Ocak 2018 at 21:47

   10.000 tl lazım aylık geri ödeme koşulu ile

  • LÜTFİ HIZARCIOGLU

   16 Ocak 2018 at 14:44

   benim kişisel krediye ihtiyacım var.maksimum ne kadar onaylanırsa.yalnız varlık şirketlerine devrolunmuş icralık kredilerim var.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

  • Abdulkadir Yavilioğlu

   17 Ocak 2018 at 12:27

   1000 tlye ihtiyacım var

  • Yusuf

   18 Ocak 2018 at 10:59

   Nasıl oluyor bu??benim 10000 tl ye ihtiyacım var..size geri ödemeyi nasıl yapcam ve şartlarınız ne??

  • Yusuf

   18 Ocak 2018 at 11:00

   Nasıl

  • Sener

   30 Ocak 2018 at 23:45

   kamu çalışanıyım, 80000 TL ye ihtiyacım var, aylık 2000-2500 öderim, geri dönüş bekliyorum..

 85. arzf

  7 Ocak 2018 at 00:36

  acil çok acil 2.000 liraya ihtiyacım var.ulaşırsanız sevinirim.

 86. eroğlu

  6 Ocak 2018 at 16:05

  arkadaşlar 5000 tl ön ödemeli olarak kredi alma

  • eroğlu

   6 Ocak 2018 at 16:09

   ön ödemeli 5000 tl ile kredide yardımcı olurum

   • eroğlu

    6 Ocak 2018 at 16:12

    şirin hanım şartlarımı kabul ederseniz lütfen mail adresi bırakın

   • Cngzhn

    7 Ocak 2018 at 18:36

    eroğlu ulaş bana mail at

   • Murat

    17 Ocak 2018 at 21:47

    Yardımcı olursanız sevinirim memurum 5000 gelirim var açık lazım

   • gokhan

    3 Şubat 2018 at 20:56

    nasil yardimci.olursun

  • Devrim

   16 Ocak 2018 at 11:27

   Acıl 3000tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 87. Şirin

  6 Ocak 2018 at 01:36

  Çok ama çok acil 30000 tl gerekiyor.

  • Anonim

   6 Şubat 2018 at 18:23

   Numaranızı yaz ev senin mi yada ipotek verebilecek bir şeyin var mı

 88. saliha

  4 Ocak 2018 at 23:41

  çok sıkışdım aci 20 tlye ihtiyacım var

  • Erkan

   20 Ocak 2018 at 10:05

   Yardımcı olabilirim 0

 89. kadir

  4 Ocak 2018 at 23:19

  20.000 tl ye ihtiyacım var iş kuracagım yardımcı olurmusunuz

  • Yavuz

   7 Ocak 2018 at 03:11

   Merhaba çok acil 10000 tlye ihtiyacım var büyük bir matbaa firmasında depo ve sipariş sorumlusu olarak çalışıyorum 3000 tl kazanıyorum aylık ayda 10000 tl ye kadar öderim hiç bir sorun olmaz çok ama çok acil ulaşın

   • Beyza

    9 Ocak 2018 at 15:29

    Sinan Bey merhabalar. Eğitim için 10.000 tl krediye ihtiyacım var yalnız kredi notum düşük olduğu için kredi verilmiyor. 12 veya 24 ay vadeyle ödeyebilirim. Konuyla ilgili tarafıma tekrar geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 90. sinan

  4 Ocak 2018 at 18:19

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  • Murat

   4 Ocak 2018 at 21:10

   Sinan bey arayın demissiniz telefon numarasi biraksaydiniz

  • Murat

   4 Ocak 2018 at 21:34

   0542 772 79 **arayın yardimci olun 30000 liraya ihtiyacım var

  • kadir

   4 Ocak 2018 at 23:20

   nasıl telefon numaranız nedir

  • Serdar

   6 Ocak 2018 at 17:28

   Merhabalar sinan bey **resime@hotmail.com adrssinden veya telefondan ulaşırmısınız

  • demet

   7 Ocak 2018 at 17:19

   nerden arıcaz

  • Melek

   10 Ocak 2018 at 22:40

   Yardımcı olurmusunuz 10.000 ıhtıyacım var

  • İclal DüBÜŞ

   11 Ocak 2018 at 02:52

   Size ulaşmam lazım.

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 10:19

   Kardeşim nasil ulasacam vaslap msj atabilirmisiniz

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 21:54

   Kardeşim neyle arayacaz numara nerde siz arayyin vaslap nu

  • Güven

   16 Ocak 2018 at 08:44

   Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

  • Murat usta

   17 Ocak 2018 at 01:36

   Sinan bey 20 binliraya ihtiyacım var komisyon veririm bana ulaşın

   • sinan

    22 Ocak 2018 at 13:22

    ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede yardımcı olalım

   • Anonim

    23 Ocak 2018 at 00:35

    Sinan bey benim acil 15.000 tl ye ihtiyacım var 48 ay vadeli öderim. Bana da bi yardım eli uzatırsanız sevinirim. Bankalar kredi vermiyor düzenli bi işim var ama sigortalı değil. Bana ulaşın lütfeen.

  • ışıl

   17 Ocak 2018 at 19:46

   nasıl ulaşırım size

  • Sinan

   23 Ocak 2018 at 11:14

   Ben özel sektör çalışanıyim 2150 tl gelirim var iki icra kapattım ikiside kapandı şimdi kredi ihtiyacım var bana nasıl ulaşabilirsiniz

  • gokhan

   3 Şubat 2018 at 20:57

   nasil olursunuz ne yaomamiz gerekiyor acil 10000 para lazim

 91. Yemliha

  3 Ocak 2018 at 23:16

  Kamuda çalışiyorum Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  • tolga

   4 Ocak 2018 at 17:16

   tolga bu kisi cikariyor ulasin.

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:22

    Kardesim yardimci ol msj at vaslaotan kim nasil yardimci oluyo

  • ender

   13 Ocak 2018 at 23:20

   izmirde kredi kullanmak isteyen olursa yardımcı olurum.

   • Yusuf

    14 Ocak 2018 at 02:14

    Merhaba acil krediye ihtimal var 35000 İzmir’deyim

   • Anonim

    5 Şubat 2018 at 19:22

    ender bey numara bırakır mısın

  • Murat

   17 Ocak 2018 at 21:50

   Yardımcı olursanız sevinirim memurum 5000 gelirim var acil lazım geri ödemede sorun olmaz

 92. Yemliha

  3 Ocak 2018 at 23:16

  Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  • Ali Can

   12 Ocak 2018 at 02:27

   Gelir belgen ile yardımcı olabilirim Ankaradayım mail adrsim

 93. Muhammed Ali

  3 Ocak 2018 at 20:03

  Herkese merhaba adım Muhammed Ali mesleğim gemicilik aylık net 80. Bin tl alıyorum sigortalıyım yaşım 35 daha öncesinde gençken yaptığım hata yüzünden bankadan 100.000 tl kredi almıştım borcumu ödememe rağmen kara listedeyim şuana kadar kredi almaya ihtiyacım olmadı ama şuan acilen 24 ay ödeme kaydıyla 700.000 bin tl kredi ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim kredi çekmeme yardımcı olacak aracıya 50.000 tl vermeye hazırım
  05558905**

 94. FEVZİ

  3 Ocak 2018 at 16:27

  ÇOK ACİLEN 15.000 TL YE İHTİYACIM VAR..MEMURUM MAAŞIM 3000 TL…AYLIK TAKSİTLER HALİNDE ÖDEYEBİLİRİM..LÜTFEN DÖNÜŞ YAPARMISINIZ

 95. Anonim

  3 Ocak 2018 at 10:48

  Merhaba ben tüm borçlarımi kapatmak istiyorum ve krediye ihtiyacım var acil 30 bin tl lütfen yardımcı olunuz.
  055501834**

 96. Damatt

  3 Ocak 2018 at 02:59

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var olabilir acil sozlenmek istiyorum 😦 lazım ne olursunuz ödemeye hazırım sevenlere yardım edin ne olur 054366512**

  • Damatt

   3 Ocak 2018 at 03:25

   Whatsapptan ulasirsaniz sevinirim

 97. Coskun

  2 Ocak 2018 at 12:13

  Acil 20.000 bin lazım 055415597**

 98. Umut

  2 Ocak 2018 at 11:30

  Gelirim 3000tl 1000tlye ihtiyac var lütfn dönüş yapin cok acil

 99. Şahin

  1 Ocak 2018 at 22:05

  Esnafım işimi büyütmek için 30.000 yada 40.000 bin lazım 0531 503 14 67

 100. Şahin

  1 Ocak 2018 at 22:04

  Esnafım 40.000 lazım işimi büyütmek için

 101. eposta osekredi@hotmail.com

  1 Ocak 2018 at 13:50

  acilen kred tfk temas eposta

 102. Gulumser

  29 Aralık 2017 at 23:38

  Ben iş yerim var buyukmek istiyorum bana 30 bin tl ihtiyacım var çok acil cevap yazarmısınz 0507 286 15 46

 103. İsrafil Çekin

  29 Aralık 2017 at 16:33

  15000. Tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın 05061704594. Bankalar dan çekemiyorum, sicil bozuk olduğundan, ,

 104. İsrafil Çekin

  29 Aralık 2017 at 16:32

  15.000 bin tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın bana çok acil, 05061704594,, Banka sicilim bozuk olduğunu için çekemiyorum,

 105. Tekin

  28 Aralık 2017 at 16:30

  Merhaba 20 bin lazim

  • muharrem

   29 Aralık 2017 at 14:54

   tekin bey yardımcı olmak isterim işterseniz 0507 824 52 ** numarıyaryı arayarak detaylı bilgi alabilirsinzi muharrem korucu

   • TANER

    2 Ocak 2018 at 12:56

    MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

   • yavuz

    3 Ocak 2018 at 09:05

    siz ankarada yavuzmı yaşıyorsunuz acaba banada yardımcı olurmusunuz 0533762445**

   • Murat

    4 Ocak 2018 at 21:37

    Muharrem bey yardimci olurmusunuz 20000 lira 054277279**

   • Sema

    10 Ocak 2018 at 08:26

    Muharrem bey merhaba yardımvı olrmusunuz

   • İclal DüBÜŞ

    11 Ocak 2018 at 02:55

    Bana da yardımcı olurmusunuz?

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:24

    Yardimci olurmusunuz vaslap num

  • adem

   1 Ocak 2018 at 23:10

   Benimde 20bin liraya ihtiyacim var projem icin aleminyum cektirmem lazim en az 5 ton cekiyolar destek olursaniz sevinirim

  • tekin

   5 Ocak 2018 at 15:07

   merhaba tel son iki rakam görünmüyor nasıl ulaşıcaz

 106. PAYE

  28 Aralık 2017 at 11:33

  İSTANBUL
  20.000
  1.700
  24 AY GERİ ÖDEMELİ
  KREDİM OLDUGU İÇİN BANKADAN KREDİ KULLANMIYORUM
  053

  • Evren Ünal

   28 Aralık 2017 at 17:43

   İyi akşamlar
   10.000 tl krediye ihtiyacım var
   yardımcı olabilri misiniz
   İstanbul
   İthalat İhracat Uzm
   2.754 TL
   48 Ay
   Kara Liste

   • muharrem

    29 Aralık 2017 at 15:02

    facebook hesabımızdan bizle iletişime gecin

  • muharrem

   29 Aralık 2017 at 15:01

   işterseniz facebokk hesabızdan bizle iletişemie gecebilirsiniz

   • Umut

    2 Ocak 2018 at 11:36

    Adim umut mersindeyim meslegim magazacilik yoneticiyim daha once kara listeye dustugum icin kredi cekemiyorum 10.000tlye ihtiyacim var 2 yil sure ile gelirim 3.000 yardimci olursaniz sevinirim.530 140 **51

    • Murat

     4 Ocak 2018 at 21:42

     İstanbul
     güvenlik görevlisi
     2650
     20000
     36
     Gecikmelerim var puanım düşük

     • Ahmet ugur

      8 Ocak 2018 at 15:05

      2600 maasim var emekliyim banka borclarimi kapatacagim ev alacagim 30000 lazim

 107. kredi teklifi

  27 Aralık 2017 at 16:01

  Herkese merhaba,% 3’lük düşük faiz oranı ile kredi öneriyoruz, tekliflerimiz şöyledir: Kişisel krediler Borç konsolidasyonu kredileri Girişim sermayesi İşletme kredileri Eğitim kredileri Konut kredileri Araç kredileri Xmans kredisi Ancak yöntemimiz size kredi miktarını belirtme şansı sunuyor İhtiyaç duyduğunuz parayı almak için gerçek bir şans veriyorsunuz!

  KREDİ BAŞVURU BİLGİLERİ:

  Tam adı: Şehir
  Belirtmek, bildirmek:
  Meslek:
  Aylık gelir:
  Kredi miktarı:
  Kredi süresi:
  Neden Kredi Alamadığınız:

  • necati

   27 Aralık 2017 at 20:08

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

  • Anonim

   27 Aralık 2017 at 20:09

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

   • İsmail

    28 Aralık 2017 at 10:47

    Merhaba Ali Bey yarına kadar 10000 tl ihtiyacım var 2600 maaş alıyorum eşim de 1000 lira alıyor ne olur bana da yardımcı olursanız sevinirim

    • muharrem

     29 Aralık 2017 at 15:04

     isamail bey koceli yakınlarındaysanız yardımıcı olur facebook sayfanızdan bize iletisime gece bilirsiniz

  • Akın

   28 Aralık 2017 at 10:16

   Acil 5000 TL Ye ihtiyacım var yada 25000 TL ile banka kredimi sıfırlamak istiyorum.emekliyim
   Maaş:1700 tl
   İzmir’de ikamet etmekteyim
   0(507) 7462675

  • S.Erdem

   28 Aralık 2017 at 22:17

   Iyi günler Nevşehir üniversite öğrencisiyim. 2500 lira kredi ihtiyacım var 24ay vade .kredi kartı kartı borcumu tam kapatamadgm için kredi alamyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  • hamza

   29 Aralık 2017 at 17:51

   Merhaba. İstanbul. Moto kurye. Aylık 2.500tl. ihtiyaç borç ödeme 8000 TL. 18 ay. Kredi kartının borcunu zamaninda ödeyemedim ve şuan listedeyim. 05436190527

  • Rıdvan sen

   29 Aralık 2017 at 23:03

   Sakarya Adapazarı ensafim oto aksesuar kendi isterim 4 bin aylık gelirim var ama degisede biliyor 3 yada 3 buçuk gibi 30 bin 24 ay puanim dusuk diye

  • Arzu

   1 Ocak 2018 at 16:48

   Merhaba Kocaelide yaşıyorum. Acilen 24 ay geriödemeli 100,000 tl ye ihtiyacım var. Özel bir şirkette muhasebeciyim. Aylık net 8000 tl maaş alıyorum. Bankalarda kredim oldugu için tekrar kredi çekemiyorm. Ödemelerimde hiç bir aksaklık olmadı bugüne kadar. Yardımcı olursanız sevinirim

  • TANER

   2 Ocak 2018 at 12:59

   MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

  • özgür

   4 Ocak 2018 at 11:42

   özgür türköz
   istanbul
   magaza sorumlusu
   2000 tl
   10000 tl
   24 ay
   kredi notum dusuk bide gecmiste kara listeye girmem ama butun borclarim.odendi

   • Anonim

    5 Ocak 2018 at 19:25

    6 bin tlye ihtiyacim var egitim odemelerinde kullanacam parayi cok acil lazim geri donerseniz sevinirim Burak

    • zafer Toprak

     8 Ocak 2018 at 17:23

     nasıl ulasabilirim size

  • Güven

   16 Ocak 2018 at 08:57

   Ne olur birileri beni duysun bana ulaşın

  • Hakkı

   10 Şubat 2018 at 12:38

   Acil 10000 lira gerekiyor

 108. ALİ

  26 Aralık 2017 at 20:42

  YIL BAŞINA ÖZEL – FAİZ – ORANLARIYLA

  SENET KARSILIĞI — ARAÇ — KONUT — NAKİT —

  imkanı saglamaktayız

  Bankalarda Puan Düşüklüğü
  icralık – hacizlik – geç ödeme sorunu olanlar

  ulasım saglamanız yeterlidir….

  • umut

   28 Aralık 2017 at 10:24

   Ali bey tekirdag çorlu da ikahmet ediyorum 5000 acil nakite ihtiyac var.0530 3180485

  • Evren Ünal

   28 Aralık 2017 at 17:40

   umut bey iyi akşamlar
   10.000 TL ye ihtiyacım var aylık 2.754 tl maaş alıyorum, yardımcı olabilir misiniz

  • Mehmet

   28 Aralık 2017 at 20:30

   5000 TL ye ihtiyacim var.
   0.545 216 50 30

  • S.Erdem

   28 Aralık 2017 at 22:19

   Iyi günler acil 2500 lira krediye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

  • Murat

   28 Aralık 2017 at 23:09

   Bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk ve icralık oldum acil 10 bin lazım kamuda işçi olarak çalışıyorum aylık gelirim 3200 yardımcı olurmusunuz

  • filiz

   28 Aralık 2017 at 23:37

   Alu bey size nasıl ulasabiliriz

  • Uğur

   29 Aralık 2017 at 01:48

   Merhaba benim acilen yapmam gereken 30000 tl ödemem var bankalardan kredi alamiyorum şu anki maasim 5000 brüt üzerinden yatiyor öğretmenim birde illegal açtigim bir etüt merkezi var ordan da en az 2000 gelirim var cok cok acil yardımcıolabilirmisiniz

   • Uğur

    29 Aralık 2017 at 01:49

    Her turlu senedi imzalamaya hazirim

    • Uğur

     29 Aralık 2017 at 01:50

     Telefon no 05399571897 olumlu yada olumsuz cevabinizi bekliyorum

  • sk

   29 Aralık 2017 at 10:45

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  • Metin

   29 Aralık 2017 at 14:38

   Acil 10000 TL ye ihtiyacım var borçlarımı kapatmak için ödemelerin düzgün biri sekilde olur

  • hamza

   29 Aralık 2017 at 17:52

   8000 TL 18 ay ihtiyaç var.

  • Senol

   30 Aralık 2017 at 22:46

   Nerden iletisim kuracagiz?

  • Fatma er

   2 Ocak 2018 at 09:04

   Ali bey sıze nasıl ulasabilirim

  • Bekir

   3 Ocak 2018 at 15:41

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  • Mehmet Karahan

   5 Ocak 2018 at 10:23

   Acil ulaşırsanız sevinirim.

  • demet

   7 Ocak 2018 at 17:24

   bana cok acıl yarın lazım yardımcı olabılırmısınız

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:07

   slm cok sıkısıgım 50000 ıhtıyacım tum borclarmı kapatmak ıvcın yardımcı olursanızz sevınırım

  • Hakkı

   10 Şubat 2018 at 12:39

   Araç alacagim icin 10000 tl gerekiyor

 109. Halil

  26 Aralık 2017 at 00:54

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var ulaşırmısınız 5079576724

 110. Cengizhan

  25 Aralık 2017 at 12:46

  Kredi izmir senetle izmir sabit adres sigortalı çalışan 05050796038

 111. barış

  25 Aralık 2017 at 10:09

  acil 10 bin lazım. baris1998@mynet.com

 112. kumburgazlı

  23 Aralık 2017 at 23:23

  acil bir kaç milyon dolara ihtiyacımız var geri ödememek şartıyla yardımcı olabilirseniz mutlu olurum

 113. Selahattin

  23 Aralık 2017 at 21:13

  Merhaba gelirim net 2671 tle ama aylık 5000 bin tle alıyorum bana 50 Bin lazım 48 ay telefonum 5433921647

 114. Uğur

  23 Aralık 2017 at 00:26

  Acil 20.000 ihtiyacım var çok fazla acil yardımcı olun lütfen

 115. Burcu

  22 Aralık 2017 at 18:42

  Acil krediye ihtiyacım var

  • Erkan

   20 Ocak 2018 at 10:08

   Yardımcı olabilirim size numaram

 116. Reber

  22 Aralık 2017 at 01:25

  Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  • Ali

   23 Aralık 2017 at 01:32

   Bakin bunlar yalan kredi bu sekilde cikmaz inanmayin isterseniz gercekten yardimci olabilirim dogru bir sekilde

   • Anonim

    27 Aralık 2017 at 00:04

    Nasıl yardımcı olblrsniz bna yardmcı olrmusnz

   • Serhan

    27 Aralık 2017 at 00:04

    Yardmcı olabilirseniz çok seviniriz.

   • AYLİN

    27 Aralık 2017 at 13:00

    NASIL YARDIMCI OLACAKSINIZ

   • Drn

    29 Aralık 2017 at 02:15

    Yardımcı olurum dıyosunuz ama alıbey sıze ulasabılecegımız numara dahı yok gercekten yardımcı olan ınsan ırtıbat ıcın bılgı bırakır

   • ayfer

    3 Ocak 2018 at 18:26

    ali bey acil ihtiyacımvar 20000 ayda 1000 tl geri ödeyebilirim

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:29

    Kardeşim kredi için yardim edermisin

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 21:57

    Ol kardeşim vaslp num

 117. Mehmet

  21 Aralık 2017 at 22:28

  Acil 10000 TL ihtiyacım var 750 olarak öderim ayda yardimci olursanız sevinirim 5433014898

  • Reber

   22 Aralık 2017 at 01:23

   Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  • Anonim

   22 Aralık 2017 at 11:13

   benimde nakite ihtiyacım var 5446117784

   • Evren Ünal

    28 Aralık 2017 at 17:45

    Selçuk bey iyi akşamlar
    10.000 TL krediye ihtiyacım var
    yardımcı olabilir misiniz?

    • adem

     1 Ocak 2018 at 23:17

     Merhaba 20bin liraya ihtiyacim makul faizle para alabilirim

     • Levent

      2 Ocak 2018 at 12:52

      Size nasıl ulaşabiliriz

      • Burak

       5 Ocak 2018 at 19:32

       Bana acilen 6 bin lira lazim lutfen donus saglayin

       • Gül

        26 Şubat 2018 at 19:12

        Selçuk bey senetle kredi kullanmak istiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz.

        • Hakki

         9 Mart 2018 at 09:11

         Acil olarak 15000 tl ye ihtiyaç var emekliyim nasıl halledebiliriz detaylı görüşebilirmiyiz

 118. Selçuk Arslan

  21 Aralık 2017 at 00:57

  Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Ön Ödeme, Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
  Detaylı bilgi ve başvuru için

  • Ramazsn

   21 Aralık 2017 at 14:45

   Slm kardesım nakıte ıhtıyacım var yardımcı olur musun

  • mesut

   21 Aralık 2017 at 20:18

   Merhaba senetle kredi alacaktı 35000 binlara dairem var ulaşırsanız sevinirim

  • Vera

   21 Aralık 2017 at 21:07

   İlgileniyorum memurum ayrıntı verir misiniz

  • Metin

   22 Aralık 2017 at 00:32

   Merhaba selcuk bey cok acil 30 bin liraya ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim 053244281** metin

  • Özlem

   22 Aralık 2017 at 13:09

   Merhaba selçuk bey size nasıl ulaşabilirim

  • Mehmet

   22 Aralık 2017 at 14:10

   İyi günler acil bana 5000tl borç para lazım lütfen yardımcı olurmusun faizli öderim

   • filiz

    2 Ocak 2018 at 21:50

    dilerseniz ben yardım olayım size kredi konusunda 5000tl ye kadar

    • Anonim

     16 Ocak 2018 at 23:33

     tamam olur

  • Veli yıldırım

   22 Aralık 2017 at 15:58

   Sigortalı çalışanım acil 25bin ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  • serkan

   22 Aralık 2017 at 16:09

   merhaba 6000 lira kadar bi kredi ihtiyacım vardır size ulaşabileceğim bi telefon numarası varmıdır

  • Mehmet

   22 Aralık 2017 at 16:54

   Acil20000 Laz’ım ulaşabılırmisiniz 05443366990

  • Lütfi

   22 Aralık 2017 at 20:51

   Size nasıl ulaşabilirim 15bin lazım selçuk bey

  • Serkan

   22 Aralık 2017 at 23:15

   Selçuk bey size nasıl ulaşabilirim acil nakite ihtihacım var

   • Zeyno

    26 Aralık 2017 at 20:30

    Mrb bana 1500 tl lazım yarın saat 5 e kadar geri odeyecem para gelecek ama benim yarın ödemem gerek yoksa benim için ölüm olur soz veriyorum odeyecem

   • Süleyman

    29 Aralık 2017 at 11:44

    Buldunmu zeynoo

  • Selahattin

   23 Aralık 2017 at 21:03

   Merhaba bana ulaşabilirsiniz 50 bin tle

  • Metin

   23 Aralık 2017 at 23:52

   Selam acil 10000 ihtiyacım var çok acil yardımcı olursanız sevinirim teşekürler 05326902697 numaram

  • Selda

   24 Aralık 2017 at 17:40

   Acil 6000 tl ye ihtiyacımız var yarın sabah için esnafiz dükkanımız var öderiz.
   Acil dönüş yaparmisiniz.

  • Baki

   24 Aralık 2017 at 23:25

   Bana lazım 100000 ödemede sorun olmaz nasıl olacak.

  • yasemin

   25 Aralık 2017 at 14:25

   selçuk bey iyi günler

   benimde acil ankite ihtiyacım var ama size nasıl ulaşabilirim.Yardımcı olurmusunuz.Dönerseniz çok sevinirim.
   iyi çalışmalar

   Yasemin Acar

  • Anonim

   25 Aralık 2017 at 18:36

   5373091558 whatsaptan ulaşır mısıın bana acil 15,000 lazım.

  • Coşkun öztürk

   25 Aralık 2017 at 19:39

   Slm adım coşkun benim 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Abdurrahman

   25 Aralık 2017 at 22:39

   Detaylı bilgi verir misiniz

  • bunyamin

   26 Aralık 2017 at 13:53

   ben istanbulda ikamet ediyrm nasil kredi alablrm

  • Burak

   26 Aralık 2017 at 19:52

   05396461761 lutfen bana ulasir misiniz ben Burak Selim 6 bin liraya ihtiyacim var

  • Anonim

   27 Aralık 2017 at 00:05

   Ben kredi almak istiyorum

  • umut

   28 Aralık 2017 at 10:26

   tekirdag çorluda ikahmet etmekteyim .5000 tl acil nakite ihtiyac var.05303180485

  • filiz

   28 Aralık 2017 at 23:39

   Selçuk bey mail atarmisiniz

  • Uğur

   29 Aralık 2017 at 01:52

   Ben senetle borç almak istiyorum bana donüş yaparsaniz sevinirim 05399571897

  • Drn

   29 Aralık 2017 at 02:18

   Irtıbat numarası verın selcuk bey

  • sk

   29 Aralık 2017 at 10:43

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  • ayse gurkan

   3 Ocak 2018 at 05:23

   ararmısınız sıze nasıl ulasabılırım 54184710**

  • Bekir

   3 Ocak 2018 at 15:46

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  • Yakup

   3 Ocak 2018 at 19:04

   Merhaba Selçuk Bey acil 10000 lira lazım sizinle nasıl iletişime geçebilirim

  • Anonim

   6 Ocak 2018 at 17:13

   Merhaba selçuk bey 15.000 nakite ihtiyacım var eğer yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim olumlu veya olumsuz cevap bekliyorum

  • Emir

   8 Ocak 2018 at 01:08

   Size nasil ulasacaz adres var mi telf ben mersinde ıkamet ediyorum

  • İclal DüBÜŞ

   10 Ocak 2018 at 13:04

   Yardımcı olurmusunuz?

  • İclal DüBÜŞ

   10 Ocak 2018 at 13:06

   Bana ulaşın lütfen

  • eray yücel

   10 Ocak 2018 at 17:37

   Meraba benim acil 20 bine ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz prosüdürleriniz nasıldır

  • Serkan çardak

   11 Ocak 2018 at 13:45

   Selçuk bey senle istedi çekmek istiyorum bana ulasirmidiniz

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:09

   slm ben mehmet ıstanbul maltepe 50000 acıl ıhtıyacım tum borclarmkapatmak ıcın sıze nasıl ualasbılırm

  • Özgecan

   14 Ocak 2018 at 21:44

   Selcuk Bey,Ankaradayım mail ile bilgi alabilirmiyim?7500 lira ACİL gerekiyor.

  • Bahar

   16 Ocak 2018 at 17:38

   Selçuk bey mrb esnafim piyasa durumu ortada odemelerimden dolayi benimde 30000 tlye ihtiyacım var 36 yada 48 ayda geri ödeme yapabilirim durumum acil donus yaparmisiniz

  • gokhan

   3 Şubat 2018 at 21:03

   nasil olursunuz ne yaomamiz gerekiyor acil 10000 para lazim arayin konuslam

  • Yavuz

   10 Mart 2018 at 12:57

   Memurum açıl nakıt lazım

 119. Caner Dogan

  18 Aralık 2017 at 19:54

  biz şu anda% 3 krediyi sunuyoruz

 120. Can

  16 Aralık 2017 at 10:50

  Acil paraya ihtiyacim var 15000 tl

 121. Can

  16 Aralık 2017 at 10:50

  ACIL 15000 TL YE IHTIYACUM VAR

 122. Can

  16 Aralık 2017 at 10:49

  Yaziyoruz yazmasinada geri donen oluyor mu gercekten? Yaziya bakiyorum sadece bilgi surekli

 123. Sercan Candan

  11 Aralık 2017 at 18:20

  Ankara keçiören. 3350 maaşım var özel firmada çalışmaktayım banka borclarımdan dolayı 10.000 tl ihtiyacım var aylık 400-600 arası ödeyebilirim. Dönüş sağlarsanız memnun olurum

  • Esra

   16 Aralık 2017 at 02:26

   Size geri dönüş yapan oldumu acaba ?

 124. Fuat

  10 Aralık 2017 at 22:03

  Yazıyı ************* ******** yazın.

  • Kredi Yöneticisi

   11 Aralık 2017 at 03:43

   Fuat Bey iyi niyetli uyarınız için teşekkürler. Tekrar gözden geçirmeyi düşünüyoruz. İmkanınız varsa özelden cevap yazabilir misiniz. Saygılar

 125. Mustafa iptas

  10 Aralık 2017 at 13:49

  İyi gunler benim puanim dusuk kredi cekemiyorum kredi cikarsa acil 10bin tl ihtiyacim var maas 3.500 tl

 126. Yüksel akkök

  8 Aralık 2017 at 00:55

  10.000 tl ye ihtiyacim var acil olarak

 127. Zuhal alkan

  7 Aralık 2017 at 15:48

  Acil 15.000 tl ihtiyacım var aylık 500 tl ödeyebilirim lütfen geri dönüş yaparmısınız

  • Zuhal

   13 Aralık 2017 at 16:33

   Lütfen acil dönüş yaparmısınız

 128. dilek

  5 Aralık 2017 at 10:24

  devlet memuruyum ankarada yaşıyorum kısa vadeli olmak şartıyla çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

 129. Aliye

  30 Kasım 2017 at 19:59

  Taşınmak için 10000(onbin) tlye ihtiyacım var 1 yılda ödeyebilirim sigortalı çalışanım.

 130. Eray genç

  30 Kasım 2017 at 10:46

  Merhaba emekli lik için 11000 prim borcunu kapamam lazım borç kapanana kadar maasimi bloke edebilirsiniz bu doğrultuda destek olunabilir mi? 05316031977

 131. Umit

  29 Kasım 2017 at 15:14

  Merhaba acil 50000 lira lazim aylık geri 1000 lira taksitle ödeyebilirim telefonum 05462744870

 132. Ozden

  28 Kasım 2017 at 16:33

  Acil 5000tl ihtiyacım var. 500tl geri ödemeli.

 133. Musatafa

  23 Kasım 2017 at 15:51

  Ömer bey tel numaraniz nedir yazarsaniz sevinirim

  • Eray genç

   30 Kasım 2017 at 10:48

   11000 kullanma şansım varmı 5316031977

 134. Cenk

  22 Kasım 2017 at 23:14

  Çok acil 20.000 lazım aylık 2000 öderim.bankalar vermiyor.aylık maaş 4300 memurum.çok ama çok acil.

 135. BayMühendis

  22 Kasım 2017 at 11:54

  Araç almak için 30000 tl ye ihtiyacım var. 2500 gelirim var. yardımcı olur musunuz?

 136. Biricik

  18 Kasım 2017 at 17:06

  Merhaba çok acil 5000 ne ihtiyacım var aylık gelirim 1400

 137. ibrahim abiş

  18 Kasım 2017 at 16:20

  cok acil 20000 tlye ihtıyacım var lutfen yardım edin aylık 1000 tl geri ödemeli olarak istıyorum 05388524101 bu numradan bana ulaşabilirsiniz

 138. ibrahiö

  18 Kasım 2017 at 16:18

  çok acıl 20000 tl ye ihtıyacım var aylık 1000 tl geri ödemeli olara istıyorum dönüş yaparsanız cok ıyı olur 05388524101 tl numram burdan bana ulaşanilirisniz

 139. Ömer

  16 Kasım 2017 at 23:35

  1800tl gelirim var. Banada aylık 700 tl ödeyebileceğim taksit ile 15000 ihtiyacım var dönüş Bekliyorum
  0541 465 1993

 140. gülçin

  13 Kasım 2017 at 12:04

  çok acil 15 bin liraya ihtiyacım var ödemesi 400 olabilir yada daha fazla acilll

 141. Merve

  13 Kasım 2017 at 11:30

  Acil 20.000 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz

 142. Ali

  12 Kasım 2017 at 20:03

  Çok acil 40 binlira ya ihtiyacim var ödemesi 1000 TL

  • Gökhan

   23 Aralık 2017 at 01:14

   Email adresinizin tamamı görünmüyor benim acil nakite ihtiyacım var 0535 663 03 80 bana ulaşırmısınız lütfen

 143. ahmet lale

  12 Kasım 2017 at 19:27

  ACİL PARAYA İHTİYAC DUYAN ARKADAŞLAR
  BU ADRESE MAİL ATIN

  @protonmail.com

  • ceylan

   30 Kasım 2017 at 22:15

   acil 3 bin liraya ihtiyacım var taksitle ödeme yapmak istyorum

  • sevim

   7 Aralık 2017 at 14:30

   acil 15000 lazım
   bnxtr73@gmail.com

   • rüzgargül.

    3 Şubat 2018 at 12:32

    bir bayan olduğum için, sadece ankarada memur bayanlara ,ön ödemeli 5000 tl ile kredi çekmelerinde yardımcı olurum.komisyoncu değilim.kredici değilim,aracı değilim,yardımcı olabilirim.ön ödeme 5000 tl yi kabul ederseniz,tel yada mail bırakın geri dönüş yapacağım,pazarlık söz konusu değildir.

 144. HARUN

  11 Kasım 2017 at 22:00

  10.000 ihtiyacımvar bana yardım edin 05522167556 donerseniz bekliyom

 145. ersin

  9 Kasım 2017 at 12:46

  kamuda çalışıyorum 4900 maaşım var. icram yok çok acil 20000 tl ihtiyaç var

 146. Gizem GNC

  8 Kasım 2017 at 18:11

  DAVASI OLMAYAN ÇALIŞANA YA DA

  İCRALIK KARA LİSTEDE Kİ EMEKLİYE KREDİ
  PTT’DEN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA YADA MAAŞINI PTT’YE TAŞIYANLARA MAAŞININ ”50” KATINA KADARA KREDİ İMKANI..
  ☎ GİZEM HANIM: 0537 381 3**1

  • Anonim

   22 Kasım 2017 at 16:52

   Size nasil ulasacagm

  • Esra

   16 Aralık 2017 at 02:20

   Merhaba lütfen bana geri dönüş yaparmısınız acil

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:11

   slm ben mehmet 50000 tl ıhtıyacım var tum borclarımı kapatmka ıcın yardımcı olursanız sevınırım

 147. Omer

  8 Kasım 2017 at 15:50

  Evlikik için bana 15 tl kredi gerek bana acil yardimci olmaniz gerek

 148. krediveis

  6 Kasım 2017 at 11:13

  Kredi için bu siteyi ziyaret edebilrisiniz

 149. Nuray

  4 Kasım 2017 at 12:47

  Acil 15 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.ssk var.calisiyorum.sadece puan dueuklugunden ve cok basvurudan kredi cekemiyorum.yardimci olmak istiyen mail atabilir.

 150. Özdemir

  3 Kasım 2017 at 16:54

  Acil 25000 tlye ihtiyacım var acil dönermisimiz ozdemir3443@outlook.com

 151. kara

  3 Kasım 2017 at 00:05

  Günde bir kaç saatinizi ayırarak, hiç bir ücret ödemeden günlük 100 TL kazanmak istermisiniz ? Hemen başlamak için

  • Anonim

   3 Kasım 2017 at 14:34

   Nasılolacak

  • barış

   8 Kasım 2017 at 19:00

   nasıl bir iş bu günde 1 2 saatte 100 tl aydınlatırmısınız

  • Srht06

   11 Kasım 2017 at 13:37

   kim istemez dostum anlatta başlıyalım

 152. Sedef

  29 Ekim 2017 at 00:27

  5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz 1600 geĺirim var

 153. sinem

  26 Ekim 2017 at 14:45

  merhaba 3.000TL ye ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

 154. Cansel

  24 Ekim 2017 at 15:43

  Acill 3.000 tl ye ihtiyacım var 1650 gelirim yardımcı olursanız sevinirim

 155. Ayça

  19 Ekim 2017 at 16:14

  Merhabalar
  7000 tl net maaşım var
  acil 20000 tl ye ihtiyacım var
  Nereye başvurmalıyım .Bir liste göremedimde

  Teşekkürler

 156. ömer

  18 Ekim 2017 at 18:55

  Acil nakite ihtiyacı olanlar dikkatle okuyun forex oynuyorum iki ayda ciddi kârlar elde ettim ve zengin oldum. Benimle birlikte kazanmak istiyorsanız numaramdan ulaşın ömer

  • Sultan

   20 Aralık 2017 at 18:22

   Numaranida yazsan iyiydi ama

 157. Umut

  18 Ekim 2017 at 02:12

  Aylık 800 tl ödemek üzere 37000 tl ye ihtiyacım var bankalardaki borcumu kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum

 158. Ramazan

  17 Ekim 2017 at 13:55

  10 0000 lira ihtiyacım var kefildim borclar bitti ama kredi çekemiyorum.3000tl maasım varbi senede oderim

 159. ismail

  16 Ekim 2017 at 11:01

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var. aylık gelirim 6000 TL dir.
  Yardımcı olur musunuz?

 160. Bilal

  9 Ekim 2017 at 18:25

  Slm acil paraya ihtiyacım var ararsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim ne olur lütfen
  15 bin TL’ye taksit le ödeyecek şekilde

 161. SENOL

  9 Ekim 2017 at 09:33

  SLM ACIL OLARAK BANA 80000 LİRA LAZIM 1900 GELRIM VAR

 162. Remziye

  6 Ekim 2017 at 22:03

  Slm cok acıl nakte ıhtıyacım var lutfen bana acıl dönüş yapın lütfen

 163. 88kredi@gmail.com

  2 Ekim 2017 at 11:35

  % 3 acil kredi teklifi şimdi geçerlidir

  • manisalı

   10 Ekim 2017 at 09:08

   Manisa gelirim 4500 tl 30000 tl lazım çok acil yarına kadar 531 6519679

  • murat

   24 Ekim 2017 at 11:16

   10000 tl talebim olacak aylık 800 – 900 tl ödeme yapabilirim geri dönüş bekliyorum

  • Anonim

   22 Kasım 2017 at 16:53

   05350267924 ararmsnz

  • Sultan

   20 Aralık 2017 at 18:26

   88 kredi daha açıklayıcı yazarmisiniz ön ödemeniz yoksa bende jredi almak istiyorum

 164. Özcan

  25 Eylül 2017 at 18:50

  Ankarada ikamet ediyorum devlet memuruyum 25000tl ihtiyaç var

 165. Murat

  23 Eylül 2017 at 17:01

  Acil 3000 TL’ye ihtiyaç duyuyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 166. Serkan

  18 Eylül 2017 at 03:32

  15 bin kadar da bana lazım. 1600 gelir.

 167. Yeliz

  17 Eylül 2017 at 14:39

  Acil 15000 TL lazım lütfen yardımcı olun ssk lı çalışıyorum Ankara da ikamet ediyorum

  • Editör

   17 Eylül 2017 at 15:05

   Geliriniz ne kadar

   • Anonim

    7 Aralık 2017 at 16:06

    2500 tl

   • Vera

    21 Aralık 2017 at 21:08

    Acil 15000 ihtiyacım var memurum

    • Anonim

     17 Ocak 2018 at 12:24

     Emekliyim 20000 ihtiyacım var

     • Burak

      16 Şubat 2018 at 23:19

      Emekliye yardımcı olunur kredi için

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top