KREDİLER

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?Acil para lazım bankalar kredi vermiyor diyenlerin kredi problemlerini çözebilmeleri için pek çok kişinin bilmediği ama kesin sonuç veren yöntemleri açıklayacağız. Sürekli olarak çok sıkıştım acil para lazım kredi çekemiyorum ne yapmalıyım dediğiniz duyuyor gibiyim. Hastalıktan dolayı ya da başka acil bir durumdan dolayı, bugün para bulmam lazım diyen binlerce kişinin kredi sorununu çözmeye çalışıyoruz. Kredi çekmenizi sağlamak için bazı adımlar atmanız gerekmektedir.  Öncelikle bankaya muhtaç mısınız? Banka dışında başka para bulma yöntemleri hakkında bilgileriniz var mı? Kara listeye kredi veren bankalar son dönemde hükümetin çıkardığı kredi sicil affı sonrası artmaya başladı. Ama kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar yine de bazı şartlar istemektedir. Her banka müşterisinin kolaylıkla yerine getireceği şartlardır bunlar. Önce banka dışında kredi veren yerlere bakalım. Sonrada kredi çıkmıyor diyenlerin sorununa çözüm sağlayalım.

Banka Haricinde Nereden Para Bulabilirim?

Önce bu önemli bilgiyi verelim. Daha sonra bankadan ya da banka dışında başka yerden kredi ihtiyacınızı gidermeyi size bırakalım. Bankalar dışında kredi veren yerler var.  Özellikle il merkezlerinde belki ismini ilk defa duyacaksınız ama faktöring şirketler denilen kurumlar vardır. Bu yerler senet karşılığı kredi verdikleri gibi, elden kredi de vermektedirler.  Bu yerler tefeciler gibi değildir. Elinizde günü gelmemiş senet ya da çek varsa ya da bir esnaftan bunları temin edebilirseniz bu yerler size gerekli yardımları yapacaktır. Tabi kesinti yapmak şartı ile.

Nakit Para Verilir Diyenler Güvenilir Mi?

Şimdi size önemli bir tavsiyede bulunacağız. Bu banka dışında senetle kredi veren yerler bir yedekte dursun. Çünkü nakit para verilir diyenler her zaman bankalar gibi olmaz. Önce bankadan kredi çekemiyorum ne yapmalıyım sorusuna yanıt bulmaya çalışalım. Para lazım ne yapmalıyım diyorsanız, kredi alamayanlara kredi alma yöntemlerini anlattığımız bu yazımızı okumadan kesinlikle bir adım atmayın. Sadece bir dakika sonra bütün kredi bulma yollarını öğrenmiş olacaksınız. Çok sıkıştım bugün para bulmam lazım ve kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diyenler için çözüm sunuyoruz.

Önemli Not: Kötü sicile ve kara listeye 80 bin TL bile kredi çıkar. Yeter ki aşağıda yazdığımız durumlara dikkat edilerek kredi başvurusu yapılsın. Sonuna kadar okuyun ve bankadan çizik yiyen kişi bile nasıl kredi çeker görün!

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim?

Öncelikle para ihtiyacınız var ama banka bunun için size kredi vermiyorsa bunun nedenini öğrenmeniz gerekmektedir.  Birincisi, bankadan kredi çekmek istiyorsunuz ama banka kredi vermiyor mu yoksa siz bankaya bulaşmak mı istemiyorsunuz? Bu ayrım önemli… Para lazım ne yapmalıyım diyorsanız ne olursa olsun ilk adresiniz banka olmalıdır. Banka herkese kredi vermek ister; ama kredi başvurusunda yapılan bazı hatalar nedeni ile krediniz onaylanmıyor olabilir. Peki kredi başvurusunda nelere dikkat edilmelidir? Kredi notunuza çok önem verildiğini bilmelisiniz. Kredi notunuz kritik seviye olan 1099’un altında ise o zaman kredi çıkmayabilir. Puanınız iyi değilse o zaman kefil ya da ipotek ile kredi çekmeyi düşünebilirsiniz.

Ön ödemesiz kredi ve borç için buraya tıklayın

Kredi çekemeyenler için borç bulma yolları için buraya tıklayın.

Sicili Bozuk Olanlar İçin Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi alamayanlara kredi veren bankalar vardır. Bu bankaların hangisi olduğunu tek tek yazacağız. Ama önce, acil para yardımı arıyorum, kredi alamıyorum para lazım diye sürekli boş boş gezinmek yerine size kesin çözüm olan yani tek başvuruda kredi çıkmasını sağlayacak yöntemi sunmak istiyorum. Kara listeye kredi aslında şu anda bankalar için sorun olmaktan çıktığı için kişinin kredi sicili kötü ve bozuk da olsa ona kredi verilmektedir.

Kara listede iseniz ya da kredi notunuz çok düşük olduğu için size kredi çıkmıyorsa o zaman kesinlikle sürekli olarak kredi başvurusu yapmayın SAKINNNN! Neden mi? her kredi reddedildiğinde kredi notunuz bir basamak daha düşer ve asla kredi alamaz duruma gelirsiniz. Daha sonra bankalar kredi vermiyor nasıl kredi çekerim diye ortalıkta gezinir durursunuz.

Acil Kredi İstiyorum Diyenlere Kredi Çıkartılır

Kredi çıkmazsa o zaman borç para nereden bulabilirim diye soruşturmaya başlayabilirsiniz. Ama önce en etkili kredi çekme yöntemlerini öğrenmelisiniz. BİRİNCİSİ;

Kesinlikle gelirinizin %80’nine dikkat edin. Bu ne demek? Aylık geliriniz örnek verelim 2000 TL ise, o zaman sizin çekeceğiniz kredinin aylık taksiti kesinlikle 1500 TL’yi geçmemelidir. Bunu yapan kişiye zaten kredi çıkmaz… Üstelik kredi notu da düşer. Yani birinci kural gelirinize göre hareket edeceksiniz.

İkinci Önemli Kural;  Özel bankaları tercih edin. Aşağıdaki bankalar her zaman daha kolay kredi veren bankalardır. Bunlar;

ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, TEB, DenizBank, HSCB Bank, Burgan Bank, Finansbank, Akbank banka neden kredi vermez diye soranlar genelde, Halkbank, Ziraat Bankası ya da Vakıf Bankası gibi devlet bankalarına başvuru yaptıkları için onlara banka kredi vermez. Çünkü, ya gelirleri düşüktür ya da sicilleri kötüdür.

Gelir belgesiz kredi için tıkla. 

İpotek karşılığı kredi için tıkla.

Senetle kredi veren yerler için tıkla. 

Banka Kredi Vermiyor ama Acil Para Bulmam Lazım!

İşte can alıcı noktaya geldik. Banka neden kredi vermiyor? Ya da banka kredisi neden çıkmaz? Banka kredileri genelde kara liste ya da kötü kredi sicili yüzünden çıkmaz. Kredi sicili bozuk olan kişilere bankalara genelde para vermek istemez.

Bunun nedeni oldukça basittir. Çünkü, kişi bankadan çizik yemiştir. Banka kredi notu kötü olan KBB Findeks notu kötü olan kişiler ile çalışmak istemez. Güven vermezler çünkü…

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

Bazı kişilerin yanlış bir algısı var. Kara listede hiçbir banka kredi vermez diye… Bu yanlış bir bilgidir. Bankalar artık kara listede olanlara kredi vermektedir. Sadece kişiler teminat ve kefil bulursa kredi çekebilir. Gelir belgesi çok iyi olanlar da kredi notu kötü olsa hatta banka kara listesinde olsa bile kredi çekebilir?

Kredi Sicil Affı Çıktı 2017 –  KREDİ SİCİL AFFI 2018

Daha önce kredi sicil affı çıkmıştı. Bu af ile kara listede olanlara af gelmiş ve bankalara kredi verme yetkisi verilmişti. Bu nedenle gelir belgesi ile kredi çekebilirsiniz. Eğer bundan haberiniz yoksa hemen aşağıda bulunan bilgilere bakarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Unutmayın kredi sicil affı yürürlüğe girdi. Artık bankalar kara listede olanlara, sicili bozuk olanlara kredi vermeye başladı.

Bazı kişiler için gerçekten bin dereden su getirsek banka yine kredi onayı vermez. Bu kişiler için de çare tükenmiş değildir. Bunlar için senetle kredi veren yerleri, ikrazatçıları önerebiliriz. Bu kişiler tefeci olmayıp devlet kontrolünde düşük faizle kredi vermektedir. Bunlar nerede bulunabilir. İl merkezlerinde faktöring şirketler vardır. Bu yerler hemen aynı gün kredi verir. Banka gibi sorun çıkarmaz.

Aynı Gün Kredi Veren Firmalar

Bankadan kredi alamadım ne yapmalıyım diyen kişilere genelde komisyon ile kredi veren çıkaran yerlere ya da senetle kredi veren yerler önerilmektedir. Ama bu tür yerler banka gibi çalışmaz. Yani hemen kredi verebilir.  Fakat yasal olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Kanunlara göre tefecilik yapmak ve başkasına faizle borç para vermek suçtur. Bu nedenle okuyucularımızın banka ya da faktöringler gibi yasal kurumlar ile çalışması gerekmektedir.

NOT: Banka sicili temiz olmayanlar ve nakit sıkıntısı yaşayanlar kredi çekmek istiyorsa bankaya ipotek göstermeli ya da kefil bulmalıdır. Aksi halde her ne kadar kredi sicil affı çıkmış olsa da bankalar yine de kredi vermiyor ya da vermek istemiyor. Zor durumda olanların başak seçeneği yok maalesef.

Son olarak tekrar uyaralım: tanımadığınız kişilerden lütfen senetle ya da diğer türlü kredi ve borç almayın. Çünkü suç olduğunu tekrar söylüyoruz. Site olarak biz kredi vermiyoruz ya da krediye aracılık etmiyoruz sadece sizi banka ve yasal finans kurumlarından nasıl kredi çekileceği konusunda bilgilendiriyoruz.   Sitemizde belirttiğimiz yasal finans kurumları ve bankalardan kredi başvurusu yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

256 Comments

256 Comments

 1. Sponsorlu Bağlantılar

 2. Güven

  16 Ocak 2018 at 08:41

  Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

 3. Aytekin

  15 Ocak 2018 at 15:10

  Verdiniz de almadikmi
  8bin

 4. Hakan sahillioğulları

  14 Ocak 2018 at 22:30

  Sa benim çok acil 15000 tl krediye ihtiyacım var bankalardan kredi çekemiyorum bankalarla sıkıntılarım oldu

 5. hakki

  14 Ocak 2018 at 21:49

  kişide ciksin ben aldim yada su yollardan su iletişim numarasundan ulaşabilirsiniz desin acil 70 bin lazim

 6. oullin

  14 Ocak 2018 at 20:48

  Çok düşük faizli bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla bilgi için lütfen P ile iletişime geçin.

  Teşekkürler

 7. Tuğrul

  14 Ocak 2018 at 18:38

  Acil 20 bin tl ihtiyacım var aylık gelirim 4 bin lira iki gün içinde parayı almam gerekiyor lütfen yardımcı olun

 8. Pusarttt

  14 Ocak 2018 at 02:12

  15000₺ lazım acill aylık gelirim 2000₺ dir özel şirkette çalışan bir kişiyim

 9. Allimamudbureaudechange@gmail.com

  12 Ocak 2018 at 13:06

  bugün acil durum kredinizi almak için bizimle iletişime geçin

  • Mge

   13 Ocak 2018 at 21:25

   Nasıl iletişime geçebiliriz

  • Mehmet

   14 Ocak 2018 at 21:05

   Ben kredi istiyorum. ..

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 21:52

   Kardesim numara yaz neden zora sokuyosunuz bu kadar

  • orhan şimşek

   15 Ocak 2018 at 16:15

   acil 6 bın lıraya ıhtıyacım var yardımcı olur musunuz ?

 10. Özgecan

  12 Ocak 2018 at 10:34

  Ankaradayım 15 yıllık ssk lı çalışanım ACİL olarak 7.500 liraya ihtiyacım var.Senetle geri ödemek istiyorum.

 11. Huseyin

  10 Ocak 2018 at 19:29

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 12. Huseyin

  10 Ocak 2018 at 19:27

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 13. Aytekin

  10 Ocak 2018 at 15:19

  8bine
  İhtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

 14. AHMET

  10 Ocak 2018 at 11:15

  s.a ben antalyada yaşıyorum sigorta yok avukatlık durumdayım varlık a.ş lere kadar çektiler dosyamı bankalarla sicil bozukluğu var aramda serbest çalışanım krediye ihtiyacım var yardımcı olabilecekseniz sevinirim ivedilik olarak dönüş beklemektedim.

 15. Düzceli

  9 Ocak 2018 at 22:41

  Slm esnafim bana acil 15 bin tl lazim

 16. Anonim

  9 Ocak 2018 at 00:38

  SLM ISTANBUL KAGITHANEDE IKAMETGAH EDIYORUM ACIL 8000E IHTIYACIM VAR BANKADAN UST USTE KREDI BASVURUSU YAPTIGIMDAN DOLAYI NOTUM DUSUK 3000GELIRIM VAR 750TELE GERI ODEME YAPABILIRIM ILGILENEN VARSA ULASSIN SYGLR

 17. Orhan çubuk

  8 Ocak 2018 at 14:09

  Merhaba banka borclarımı kapatmak için 30 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 18. Hero Finance

  8 Ocak 2018 at 13:10

  Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya iş kredisine mi ihtiyacınız var? % 3 ise Öyleyse lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

  • abit

   8 Ocak 2018 at 21:44

   evet acil olarak krediye ihtiyacım var şartlar nedir.

  • Volkan

   9 Ocak 2018 at 17:12

   13.500 tl ihtiyacim var 24-36 vade ile odeme imkanina sahibim yardimci olacaklar mail atabilir.

  • Huseyin

   10 Ocak 2018 at 19:30

   Nasıl ilerisi kurabilitiz…acil 10000 lira lazım memurum mus e görev yapıyorum 5000 gelirim var…kredi kartı geçinmek var

  • Mge

   13 Ocak 2018 at 21:21

   Nasıl iletişime geçebiliyoruz

  • batuhan

   13 Ocak 2018 at 21:47

   10.000 tl lazım aylık geri ödeme koşulu ile

  • LÜTFİ HIZARCIOGLU

   16 Ocak 2018 at 14:44

   benim kişisel krediye ihtiyacım var.maksimum ne kadar onaylanırsa.yalnız varlık şirketlerine devrolunmuş icralık kredilerim var.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 19. arzf

  7 Ocak 2018 at 00:36

  acil çok acil 2.000 liraya ihtiyacım var.ulaşırsanız sevinirim.

 20. eroğlu

  6 Ocak 2018 at 16:05

  arkadaşlar 5000 tl ön ödemeli olarak kredi alma

  • eroğlu

   6 Ocak 2018 at 16:09

   ön ödemeli 5000 tl ile kredide yardımcı olurum

   • eroğlu

    6 Ocak 2018 at 16:12

    şirin hanım şartlarımı kabul ederseniz lütfen mail adresi bırakın

   • Cngzhn

    7 Ocak 2018 at 18:36

    eroğlu ulaş bana mail at

  • Devrim

   16 Ocak 2018 at 11:27

   Acıl 3000tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 21. Şirin

  6 Ocak 2018 at 01:36

  Çok ama çok acil 30000 tl gerekiyor.

 22. saliha

  4 Ocak 2018 at 23:41

  çok sıkışdım aci 20 tlye ihtiyacım var

 23. kadir

  4 Ocak 2018 at 23:19

  20.000 tl ye ihtiyacım var iş kuracagım yardımcı olurmusunuz

  • Yavuz

   7 Ocak 2018 at 03:11

   Merhaba çok acil 10000 tlye ihtiyacım var büyük bir matbaa firmasında depo ve sipariş sorumlusu olarak çalışıyorum 3000 tl kazanıyorum aylık ayda 10000 tl ye kadar öderim hiç bir sorun olmaz çok ama çok acil ulaşın

   • Beyza

    9 Ocak 2018 at 15:29

    Sinan Bey merhabalar. Eğitim için 10.000 tl krediye ihtiyacım var yalnız kredi notum düşük olduğu için kredi verilmiyor. 12 veya 24 ay vadeyle ödeyebilirim. Konuyla ilgili tarafıma tekrar geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 24. sinan

  4 Ocak 2018 at 18:19

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  • Murat

   4 Ocak 2018 at 21:10

   Sinan bey arayın demissiniz telefon numarasi biraksaydiniz

  • Murat

   4 Ocak 2018 at 21:34

   0542 772 79 **arayın yardimci olun 30000 liraya ihtiyacım var

  • kadir

   4 Ocak 2018 at 23:20

   nasıl telefon numaranız nedir

  • Serdar

   6 Ocak 2018 at 17:28

   Merhabalar sinan bey **resime@hotmail.com adrssinden veya telefondan ulaşırmısınız

  • demet

   7 Ocak 2018 at 17:19

   nerden arıcaz

  • Melek

   10 Ocak 2018 at 22:40

   Yardımcı olurmusunuz 10.000 ıhtıyacım var

  • İclal DüBÜŞ

   11 Ocak 2018 at 02:52

   Size ulaşmam lazım.

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 10:19

   Kardeşim nasil ulasacam vaslap msj atabilirmisiniz

  • hakki

   14 Ocak 2018 at 21:54

   Kardeşim neyle arayacaz numara nerde siz arayyin vaslap nu

  • Güven

   16 Ocak 2018 at 08:44

   Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

 25. Yemliha

  3 Ocak 2018 at 23:16

  Kamuda çalışiyorum Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  • tolga

   4 Ocak 2018 at 17:16

   tolga bu kisi cikariyor ulasin.

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:22

    Kardesim yardimci ol msj at vaslaotan kim nasil yardimci oluyo

  • ender

   13 Ocak 2018 at 23:20

   izmirde kredi kullanmak isteyen olursa yardımcı olurum.

   • Yusuf

    14 Ocak 2018 at 02:14

    Merhaba acil krediye ihtimal var 35000 İzmir’deyim

 26. Yemliha

  3 Ocak 2018 at 23:16

  Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  • Ali Can

   12 Ocak 2018 at 02:27

   Gelir belgen ile yardımcı olabilirim Ankaradayım mail adrsim

 27. Muhammed Ali

  3 Ocak 2018 at 20:03

  Herkese merhaba adım Muhammed Ali mesleğim gemicilik aylık net 80. Bin tl alıyorum sigortalıyım yaşım 35 daha öncesinde gençken yaptığım hata yüzünden bankadan 100.000 tl kredi almıştım borcumu ödememe rağmen kara listedeyim şuana kadar kredi almaya ihtiyacım olmadı ama şuan acilen 24 ay ödeme kaydıyla 700.000 bin tl kredi ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim kredi çekmeme yardımcı olacak aracıya 50.000 tl vermeye hazırım
  05558905**

 28. FEVZİ

  3 Ocak 2018 at 16:27

  ÇOK ACİLEN 15.000 TL YE İHTİYACIM VAR..MEMURUM MAAŞIM 3000 TL…AYLIK TAKSİTLER HALİNDE ÖDEYEBİLİRİM..LÜTFEN DÖNÜŞ YAPARMISINIZ

 29. Anonim

  3 Ocak 2018 at 10:48

  Merhaba ben tüm borçlarımi kapatmak istiyorum ve krediye ihtiyacım var acil 30 bin tl lütfen yardımcı olunuz.
  055501834**

 30. Damatt

  3 Ocak 2018 at 02:59

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var olabilir acil sozlenmek istiyorum 😦 lazım ne olursunuz ödemeye hazırım sevenlere yardım edin ne olur 054366512**

  • Damatt

   3 Ocak 2018 at 03:25

   Whatsapptan ulasirsaniz sevinirim

 31. Coskun

  2 Ocak 2018 at 12:13

  Acil 20.000 bin lazım 055415597**

 32. Umut

  2 Ocak 2018 at 11:30

  Gelirim 3000tl 1000tlye ihtiyac var lütfn dönüş yapin cok acil

 33. Şahin

  1 Ocak 2018 at 22:05

  Esnafım işimi büyütmek için 30.000 yada 40.000 bin lazım 0531 503 14 67

 34. Şahin

  1 Ocak 2018 at 22:04

  Esnafım 40.000 lazım işimi büyütmek için

 35. eposta osekredi@hotmail.com

  1 Ocak 2018 at 13:50

  acilen kred tfk temas eposta

 36. Gulumser

  29 Aralık 2017 at 23:38

  Ben iş yerim var buyukmek istiyorum bana 30 bin tl ihtiyacım var çok acil cevap yazarmısınz 0507 286 15 46

 37. İsrafil Çekin

  29 Aralık 2017 at 16:33

  15000. Tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın 05061704594. Bankalar dan çekemiyorum, sicil bozuk olduğundan, ,

 38. İsrafil Çekin

  29 Aralık 2017 at 16:32

  15.000 bin tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın bana çok acil, 05061704594,, Banka sicilim bozuk olduğunu için çekemiyorum,

 39. Tekin

  28 Aralık 2017 at 16:30

  Merhaba 20 bin lazim

  • muharrem

   29 Aralık 2017 at 14:54

   tekin bey yardımcı olmak isterim işterseniz 0507 824 52 ** numarıyaryı arayarak detaylı bilgi alabilirsinzi muharrem korucu

   • TANER

    2 Ocak 2018 at 12:56

    MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

   • yavuz

    3 Ocak 2018 at 09:05

    siz ankarada yavuzmı yaşıyorsunuz acaba banada yardımcı olurmusunuz 0533762445**

   • Murat

    4 Ocak 2018 at 21:37

    Muharrem bey yardimci olurmusunuz 20000 lira 054277279**

   • Sema

    10 Ocak 2018 at 08:26

    Muharrem bey merhaba yardımvı olrmusunuz

   • İclal DüBÜŞ

    11 Ocak 2018 at 02:55

    Bana da yardımcı olurmusunuz?

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:24

    Yardimci olurmusunuz vaslap num

  • adem

   1 Ocak 2018 at 23:10

   Benimde 20bin liraya ihtiyacim var projem icin aleminyum cektirmem lazim en az 5 ton cekiyolar destek olursaniz sevinirim

  • tekin

   5 Ocak 2018 at 15:07

   merhaba tel son iki rakam görünmüyor nasıl ulaşıcaz

 40. PAYE

  28 Aralık 2017 at 11:33

  İSTANBUL
  20.000
  1.700
  24 AY GERİ ÖDEMELİ
  KREDİM OLDUGU İÇİN BANKADAN KREDİ KULLANMIYORUM
  053

  • Evren Ünal

   28 Aralık 2017 at 17:43

   İyi akşamlar
   10.000 tl krediye ihtiyacım var
   yardımcı olabilri misiniz
   İstanbul
   İthalat İhracat Uzm
   2.754 TL
   48 Ay
   Kara Liste

   • muharrem

    29 Aralık 2017 at 15:02

    facebook hesabımızdan bizle iletişime gecin

  • muharrem

   29 Aralık 2017 at 15:01

   işterseniz facebokk hesabızdan bizle iletişemie gecebilirsiniz

   • Umut

    2 Ocak 2018 at 11:36

    Adim umut mersindeyim meslegim magazacilik yoneticiyim daha once kara listeye dustugum icin kredi cekemiyorum 10.000tlye ihtiyacim var 2 yil sure ile gelirim 3.000 yardimci olursaniz sevinirim.530 140 **51

    • Murat

     4 Ocak 2018 at 21:42

     İstanbul
     güvenlik görevlisi
     2650
     20000
     36
     Gecikmelerim var puanım düşük

     • Ahmet ugur

      8 Ocak 2018 at 15:05

      2600 maasim var emekliyim banka borclarimi kapatacagim ev alacagim 30000 lazim

 41. kredi teklifi

  27 Aralık 2017 at 16:01

  Herkese merhaba,% 3’lük düşük faiz oranı ile kredi öneriyoruz, tekliflerimiz şöyledir: Kişisel krediler Borç konsolidasyonu kredileri Girişim sermayesi İşletme kredileri Eğitim kredileri Konut kredileri Araç kredileri Xmans kredisi Ancak yöntemimiz size kredi miktarını belirtme şansı sunuyor İhtiyaç duyduğunuz parayı almak için gerçek bir şans veriyorsunuz!

  KREDİ BAŞVURU BİLGİLERİ:

  Tam adı: Şehir
  Belirtmek, bildirmek:
  Meslek:
  Aylık gelir:
  Kredi miktarı:
  Kredi süresi:
  Neden Kredi Alamadığınız:

  • necati

   27 Aralık 2017 at 20:08

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

  • Anonim

   27 Aralık 2017 at 20:09

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

   • İsmail

    28 Aralık 2017 at 10:47

    Merhaba Ali Bey yarına kadar 10000 tl ihtiyacım var 2600 maaş alıyorum eşim de 1000 lira alıyor ne olur bana da yardımcı olursanız sevinirim

    • muharrem

     29 Aralık 2017 at 15:04

     isamail bey koceli yakınlarındaysanız yardımıcı olur facebook sayfanızdan bize iletisime gece bilirsiniz

  • Akın

   28 Aralık 2017 at 10:16

   Acil 5000 TL Ye ihtiyacım var yada 25000 TL ile banka kredimi sıfırlamak istiyorum.emekliyim
   Maaş:1700 tl
   İzmir’de ikamet etmekteyim
   0(507) 7462675

  • S.Erdem

   28 Aralık 2017 at 22:17

   Iyi günler Nevşehir üniversite öğrencisiyim. 2500 lira kredi ihtiyacım var 24ay vade .kredi kartı kartı borcumu tam kapatamadgm için kredi alamyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  • hamza

   29 Aralık 2017 at 17:51

   Merhaba. İstanbul. Moto kurye. Aylık 2.500tl. ihtiyaç borç ödeme 8000 TL. 18 ay. Kredi kartının borcunu zamaninda ödeyemedim ve şuan listedeyim. 05436190527

  • Rıdvan sen

   29 Aralık 2017 at 23:03

   Sakarya Adapazarı ensafim oto aksesuar kendi isterim 4 bin aylık gelirim var ama degisede biliyor 3 yada 3 buçuk gibi 30 bin 24 ay puanim dusuk diye

  • Arzu

   1 Ocak 2018 at 16:48

   Merhaba Kocaelide yaşıyorum. Acilen 24 ay geriödemeli 100,000 tl ye ihtiyacım var. Özel bir şirkette muhasebeciyim. Aylık net 8000 tl maaş alıyorum. Bankalarda kredim oldugu için tekrar kredi çekemiyorm. Ödemelerimde hiç bir aksaklık olmadı bugüne kadar. Yardımcı olursanız sevinirim

  • TANER

   2 Ocak 2018 at 12:59

   MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

  • özgür

   4 Ocak 2018 at 11:42

   özgür türköz
   istanbul
   magaza sorumlusu
   2000 tl
   10000 tl
   24 ay
   kredi notum dusuk bide gecmiste kara listeye girmem ama butun borclarim.odendi

   • Anonim

    5 Ocak 2018 at 19:25

    6 bin tlye ihtiyacim var egitim odemelerinde kullanacam parayi cok acil lazim geri donerseniz sevinirim Burak

    • zafer Toprak

     8 Ocak 2018 at 17:23

     nasıl ulasabilirim size

  • Güven

   16 Ocak 2018 at 08:57

   Ne olur birileri beni duysun bana ulaşın

 42. ALİ

  26 Aralık 2017 at 20:42

  YIL BAŞINA ÖZEL – FAİZ – ORANLARIYLA

  SENET KARSILIĞI — ARAÇ — KONUT — NAKİT —

  imkanı saglamaktayız

  Bankalarda Puan Düşüklüğü
  icralık – hacizlik – geç ödeme sorunu olanlar

  ulasım saglamanız yeterlidir….

  • umut

   28 Aralık 2017 at 10:24

   Ali bey tekirdag çorlu da ikahmet ediyorum 5000 acil nakite ihtiyac var.0530 3180485

  • Evren Ünal

   28 Aralık 2017 at 17:40

   umut bey iyi akşamlar
   10.000 TL ye ihtiyacım var aylık 2.754 tl maaş alıyorum, yardımcı olabilir misiniz

  • Mehmet

   28 Aralık 2017 at 20:30

   5000 TL ye ihtiyacim var.
   0.545 216 50 30

  • S.Erdem

   28 Aralık 2017 at 22:19

   Iyi günler acil 2500 lira krediye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

  • Murat

   28 Aralık 2017 at 23:09

   Bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk ve icralık oldum acil 10 bin lazım kamuda işçi olarak çalışıyorum aylık gelirim 3200 yardımcı olurmusunuz

  • filiz

   28 Aralık 2017 at 23:37

   Alu bey size nasıl ulasabiliriz

  • Uğur

   29 Aralık 2017 at 01:48

   Merhaba benim acilen yapmam gereken 30000 tl ödemem var bankalardan kredi alamiyorum şu anki maasim 5000 brüt üzerinden yatiyor öğretmenim birde illegal açtigim bir etüt merkezi var ordan da en az 2000 gelirim var cok cok acil yardımcıolabilirmisiniz

   • Uğur

    29 Aralık 2017 at 01:49

    Her turlu senedi imzalamaya hazirim

    • Uğur

     29 Aralık 2017 at 01:50

     Telefon no 05399571897 olumlu yada olumsuz cevabinizi bekliyorum

  • sk

   29 Aralık 2017 at 10:45

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  • Metin

   29 Aralık 2017 at 14:38

   Acil 10000 TL ye ihtiyacım var borçlarımı kapatmak için ödemelerin düzgün biri sekilde olur

  • hamza

   29 Aralık 2017 at 17:52

   8000 TL 18 ay ihtiyaç var.

  • Senol

   30 Aralık 2017 at 22:46

   Nerden iletisim kuracagiz?

  • Fatma er

   2 Ocak 2018 at 09:04

   Ali bey sıze nasıl ulasabilirim

  • Bekir

   3 Ocak 2018 at 15:41

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  • Mehmet Karahan

   5 Ocak 2018 at 10:23

   Acil ulaşırsanız sevinirim.

  • demet

   7 Ocak 2018 at 17:24

   bana cok acıl yarın lazım yardımcı olabılırmısınız

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:07

   slm cok sıkısıgım 50000 ıhtıyacım tum borclarmı kapatmak ıvcın yardımcı olursanızz sevınırım

 43. Halil

  26 Aralık 2017 at 00:54

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var ulaşırmısınız 5079576724

 44. Cengizhan

  25 Aralık 2017 at 12:46

  Kredi izmir senetle izmir sabit adres sigortalı çalışan 05050796038

 45. barış

  25 Aralık 2017 at 10:09

  acil 10 bin lazım. baris1998@mynet.com

 46. kumburgazlı

  23 Aralık 2017 at 23:23

  acil bir kaç milyon dolara ihtiyacımız var geri ödememek şartıyla yardımcı olabilirseniz mutlu olurum

 47. Selahattin

  23 Aralık 2017 at 21:13

  Merhaba gelirim net 2671 tle ama aylık 5000 bin tle alıyorum bana 50 Bin lazım 48 ay telefonum 5433921647

 48. Uğur

  23 Aralık 2017 at 00:26

  Acil 20.000 ihtiyacım var çok fazla acil yardımcı olun lütfen

 49. Burcu

  22 Aralık 2017 at 18:42

  Acil krediye ihtiyacım var

 50. Reber

  22 Aralık 2017 at 01:25

  Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  • Ali

   23 Aralık 2017 at 01:32

   Bakin bunlar yalan kredi bu sekilde cikmaz inanmayin isterseniz gercekten yardimci olabilirim dogru bir sekilde

   • Anonim

    27 Aralık 2017 at 00:04

    Nasıl yardımcı olblrsniz bna yardmcı olrmusnz

   • Serhan

    27 Aralık 2017 at 00:04

    Yardmcı olabilirseniz çok seviniriz.

   • AYLİN

    27 Aralık 2017 at 13:00

    NASIL YARDIMCI OLACAKSINIZ

   • Drn

    29 Aralık 2017 at 02:15

    Yardımcı olurum dıyosunuz ama alıbey sıze ulasabılecegımız numara dahı yok gercekten yardımcı olan ınsan ırtıbat ıcın bılgı bırakır

   • ayfer

    3 Ocak 2018 at 18:26

    ali bey acil ihtiyacımvar 20000 ayda 1000 tl geri ödeyebilirim

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 10:29

    Kardeşim kredi için yardim edermisin

   • hakki

    14 Ocak 2018 at 21:57

    Ol kardeşim vaslp num

 51. Mehmet

  21 Aralık 2017 at 22:28

  Acil 10000 TL ihtiyacım var 750 olarak öderim ayda yardimci olursanız sevinirim 5433014898

  • Reber

   22 Aralık 2017 at 01:23

   Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  • Anonim

   22 Aralık 2017 at 11:13

   benimde nakite ihtiyacım var 5446117784

   • Evren Ünal

    28 Aralık 2017 at 17:45

    Selçuk bey iyi akşamlar
    10.000 TL krediye ihtiyacım var
    yardımcı olabilir misiniz?

    • adem

     1 Ocak 2018 at 23:17

     Merhaba 20bin liraya ihtiyacim makul faizle para alabilirim

     • Levent

      2 Ocak 2018 at 12:52

      Size nasıl ulaşabiliriz

      • Burak

       5 Ocak 2018 at 19:32

       Bana acilen 6 bin lira lazim lutfen donus saglayin

 52. Selçuk Arslan

  21 Aralık 2017 at 00:57

  Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Ön Ödeme, Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
  Detaylı bilgi ve başvuru için

  • Ramazsn

   21 Aralık 2017 at 14:45

   Slm kardesım nakıte ıhtıyacım var yardımcı olur musun

  • mesut

   21 Aralık 2017 at 20:18

   Merhaba senetle kredi alacaktı 35000 binlara dairem var ulaşırsanız sevinirim

  • Vera

   21 Aralık 2017 at 21:07

   İlgileniyorum memurum ayrıntı verir misiniz

  • Metin

   22 Aralık 2017 at 00:32

   Merhaba selcuk bey cok acil 30 bin liraya ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim 053244281** metin

  • Özlem

   22 Aralık 2017 at 13:09

   Merhaba selçuk bey size nasıl ulaşabilirim

  • Mehmet

   22 Aralık 2017 at 14:10

   İyi günler acil bana 5000tl borç para lazım lütfen yardımcı olurmusun faizli öderim

   • filiz

    2 Ocak 2018 at 21:50

    dilerseniz ben yardım olayım size kredi konusunda 5000tl ye kadar

  • Veli yıldırım

   22 Aralık 2017 at 15:58

   Sigortalı çalışanım acil 25bin ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  • serkan

   22 Aralık 2017 at 16:09

   merhaba 6000 lira kadar bi kredi ihtiyacım vardır size ulaşabileceğim bi telefon numarası varmıdır

  • Mehmet

   22 Aralık 2017 at 16:54

   Acil20000 Laz’ım ulaşabılırmisiniz 05443366990

  • Lütfi

   22 Aralık 2017 at 20:51

   Size nasıl ulaşabilirim 15bin lazım selçuk bey

  • Serkan

   22 Aralık 2017 at 23:15

   Selçuk bey size nasıl ulaşabilirim acil nakite ihtihacım var

   • Zeyno

    26 Aralık 2017 at 20:30

    Mrb bana 1500 tl lazım yarın saat 5 e kadar geri odeyecem para gelecek ama benim yarın ödemem gerek yoksa benim için ölüm olur soz veriyorum odeyecem

   • Süleyman

    29 Aralık 2017 at 11:44

    Buldunmu zeynoo

  • Selahattin

   23 Aralık 2017 at 21:03

   Merhaba bana ulaşabilirsiniz 50 bin tle

  • Metin

   23 Aralık 2017 at 23:52

   Selam acil 10000 ihtiyacım var çok acil yardımcı olursanız sevinirim teşekürler 05326902697 numaram

  • Selda

   24 Aralık 2017 at 17:40

   Acil 6000 tl ye ihtiyacımız var yarın sabah için esnafiz dükkanımız var öderiz.
   Acil dönüş yaparmisiniz.

  • Baki

   24 Aralık 2017 at 23:25

   Bana lazım 100000 ödemede sorun olmaz nasıl olacak.

  • yasemin

   25 Aralık 2017 at 14:25

   selçuk bey iyi günler

   benimde acil ankite ihtiyacım var ama size nasıl ulaşabilirim.Yardımcı olurmusunuz.Dönerseniz çok sevinirim.
   iyi çalışmalar

   Yasemin Acar

  • Anonim

   25 Aralık 2017 at 18:36

   5373091558 whatsaptan ulaşır mısıın bana acil 15,000 lazım.

  • Coşkun öztürk

   25 Aralık 2017 at 19:39

   Slm adım coşkun benim 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  • Abdurrahman

   25 Aralık 2017 at 22:39

   Detaylı bilgi verir misiniz

  • bunyamin

   26 Aralık 2017 at 13:53

   ben istanbulda ikamet ediyrm nasil kredi alablrm

  • Burak

   26 Aralık 2017 at 19:52

   05396461761 lutfen bana ulasir misiniz ben Burak Selim 6 bin liraya ihtiyacim var

  • Anonim

   27 Aralık 2017 at 00:05

   Ben kredi almak istiyorum

  • umut

   28 Aralık 2017 at 10:26

   tekirdag çorluda ikahmet etmekteyim .5000 tl acil nakite ihtiyac var.05303180485

  • filiz

   28 Aralık 2017 at 23:39

   Selçuk bey mail atarmisiniz

  • Uğur

   29 Aralık 2017 at 01:52

   Ben senetle borç almak istiyorum bana donüş yaparsaniz sevinirim 05399571897

  • Drn

   29 Aralık 2017 at 02:18

   Irtıbat numarası verın selcuk bey

  • sk

   29 Aralık 2017 at 10:43

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  • ayse gurkan

   3 Ocak 2018 at 05:23

   ararmısınız sıze nasıl ulasabılırım 54184710**

  • Bekir

   3 Ocak 2018 at 15:46

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  • Yakup

   3 Ocak 2018 at 19:04

   Merhaba Selçuk Bey acil 10000 lira lazım sizinle nasıl iletişime geçebilirim

  • Anonim

   6 Ocak 2018 at 17:13

   Merhaba selçuk bey 15.000 nakite ihtiyacım var eğer yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim olumlu veya olumsuz cevap bekliyorum

  • Emir

   8 Ocak 2018 at 01:08

   Size nasil ulasacaz adres var mi telf ben mersinde ıkamet ediyorum

  • İclal DüBÜŞ

   10 Ocak 2018 at 13:04

   Yardımcı olurmusunuz?

  • İclal DüBÜŞ

   10 Ocak 2018 at 13:06

   Bana ulaşın lütfen

  • eray yücel

   10 Ocak 2018 at 17:37

   Meraba benim acil 20 bine ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz prosüdürleriniz nasıldır

  • Serkan çardak

   11 Ocak 2018 at 13:45

   Selçuk bey senle istedi çekmek istiyorum bana ulasirmidiniz

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:09

   slm ben mehmet ıstanbul maltepe 50000 acıl ıhtıyacım tum borclarmkapatmak ıcın sıze nasıl ualasbılırm

  • Özgecan

   14 Ocak 2018 at 21:44

   Selcuk Bey,Ankaradayım mail ile bilgi alabilirmiyim?7500 lira ACİL gerekiyor.

  • Bahar

   16 Ocak 2018 at 17:38

   Selçuk bey mrb esnafim piyasa durumu ortada odemelerimden dolayi benimde 30000 tlye ihtiyacım var 36 yada 48 ayda geri ödeme yapabilirim durumum acil donus yaparmisiniz

 53. Caner Dogan

  18 Aralık 2017 at 19:54

  biz şu anda% 3 krediyi sunuyoruz

 54. Can

  16 Aralık 2017 at 10:50

  Acil paraya ihtiyacim var 15000 tl

 55. Can

  16 Aralık 2017 at 10:50

  ACIL 15000 TL YE IHTIYACUM VAR

 56. Can

  16 Aralık 2017 at 10:49

  Yaziyoruz yazmasinada geri donen oluyor mu gercekten? Yaziya bakiyorum sadece bilgi surekli

 57. Sercan Candan

  11 Aralık 2017 at 18:20

  Ankara keçiören. 3350 maaşım var özel firmada çalışmaktayım banka borclarımdan dolayı 10.000 tl ihtiyacım var aylık 400-600 arası ödeyebilirim. Dönüş sağlarsanız memnun olurum

  • Esra

   16 Aralık 2017 at 02:26

   Size geri dönüş yapan oldumu acaba ?

 58. Fuat

  10 Aralık 2017 at 22:03

  Yazıyı ************* ******** yazın.

  • Kredi Yöneticisi

   11 Aralık 2017 at 03:43

   Fuat Bey iyi niyetli uyarınız için teşekkürler. Tekrar gözden geçirmeyi düşünüyoruz. İmkanınız varsa özelden cevap yazabilir misiniz. Saygılar

 59. Mustafa iptas

  10 Aralık 2017 at 13:49

  İyi gunler benim puanim dusuk kredi cekemiyorum kredi cikarsa acil 10bin tl ihtiyacim var maas 3.500 tl

 60. Yüksel akkök

  8 Aralık 2017 at 00:55

  10.000 tl ye ihtiyacim var acil olarak

 61. Zuhal alkan

  7 Aralık 2017 at 15:48

  Acil 15.000 tl ihtiyacım var aylık 500 tl ödeyebilirim lütfen geri dönüş yaparmısınız

  • Zuhal

   13 Aralık 2017 at 16:33

   Lütfen acil dönüş yaparmısınız

 62. dilek

  5 Aralık 2017 at 10:24

  devlet memuruyum ankarada yaşıyorum kısa vadeli olmak şartıyla çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

 63. Aliye

  30 Kasım 2017 at 19:59

  Taşınmak için 10000(onbin) tlye ihtiyacım var 1 yılda ödeyebilirim sigortalı çalışanım.

 64. Eray genç

  30 Kasım 2017 at 10:46

  Merhaba emekli lik için 11000 prim borcunu kapamam lazım borç kapanana kadar maasimi bloke edebilirsiniz bu doğrultuda destek olunabilir mi? 05316031977

 65. Umit

  29 Kasım 2017 at 15:14

  Merhaba acil 50000 lira lazim aylık geri 1000 lira taksitle ödeyebilirim telefonum 05462744870

 66. Ozden

  28 Kasım 2017 at 16:33

  Acil 5000tl ihtiyacım var. 500tl geri ödemeli.

 67. Musatafa

  23 Kasım 2017 at 15:51

  Ömer bey tel numaraniz nedir yazarsaniz sevinirim

  • Eray genç

   30 Kasım 2017 at 10:48

   11000 kullanma şansım varmı 5316031977

 68. Cenk

  22 Kasım 2017 at 23:14

  Çok acil 20.000 lazım aylık 2000 öderim.bankalar vermiyor.aylık maaş 4300 memurum.çok ama çok acil.

 69. BayMühendis

  22 Kasım 2017 at 11:54

  Araç almak için 30000 tl ye ihtiyacım var. 2500 gelirim var. yardımcı olur musunuz?

 70. Biricik

  18 Kasım 2017 at 17:06

  Merhaba çok acil 5000 ne ihtiyacım var aylık gelirim 1400

 71. ibrahim abiş

  18 Kasım 2017 at 16:20

  cok acil 20000 tlye ihtıyacım var lutfen yardım edin aylık 1000 tl geri ödemeli olarak istıyorum 05388524101 bu numradan bana ulaşabilirsiniz

 72. ibrahiö

  18 Kasım 2017 at 16:18

  çok acıl 20000 tl ye ihtıyacım var aylık 1000 tl geri ödemeli olara istıyorum dönüş yaparsanız cok ıyı olur 05388524101 tl numram burdan bana ulaşanilirisniz

 73. Ömer

  16 Kasım 2017 at 23:35

  1800tl gelirim var. Banada aylık 700 tl ödeyebileceğim taksit ile 15000 ihtiyacım var dönüş Bekliyorum
  0541 465 1993

 74. gülçin

  13 Kasım 2017 at 12:04

  çok acil 15 bin liraya ihtiyacım var ödemesi 400 olabilir yada daha fazla acilll

 75. Merve

  13 Kasım 2017 at 11:30

  Acil 20.000 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz

 76. Ali

  12 Kasım 2017 at 20:03

  Çok acil 40 binlira ya ihtiyacim var ödemesi 1000 TL

  • Gökhan

   23 Aralık 2017 at 01:14

   Email adresinizin tamamı görünmüyor benim acil nakite ihtiyacım var 0535 663 03 80 bana ulaşırmısınız lütfen

 77. ahmet lale

  12 Kasım 2017 at 19:27

  ACİL PARAYA İHTİYAC DUYAN ARKADAŞLAR
  BU ADRESE MAİL ATIN

  @protonmail.com

  • ceylan

   30 Kasım 2017 at 22:15

   acil 3 bin liraya ihtiyacım var taksitle ödeme yapmak istyorum

  • sevim

   7 Aralık 2017 at 14:30

   acil 15000 lazım
   bnxtr73@gmail.com

 78. HARUN

  11 Kasım 2017 at 22:00

  10.000 ihtiyacımvar bana yardım edin 05522167556 donerseniz bekliyom

 79. ersin

  9 Kasım 2017 at 12:46

  kamuda çalışıyorum 4900 maaşım var. icram yok çok acil 20000 tl ihtiyaç var

 80. Gizem GNC

  8 Kasım 2017 at 18:11

  DAVASI OLMAYAN ÇALIŞANA YA DA

  İCRALIK KARA LİSTEDE Kİ EMEKLİYE KREDİ
  PTT’DEN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA YADA MAAŞINI PTT’YE TAŞIYANLARA MAAŞININ ”50” KATINA KADARA KREDİ İMKANI..
  ☎ GİZEM HANIM: 0537 381 3**1

  • Anonim

   22 Kasım 2017 at 16:52

   Size nasil ulasacagm

  • Esra

   16 Aralık 2017 at 02:20

   Merhaba lütfen bana geri dönüş yaparmısınız acil

  • mehmet

   12 Ocak 2018 at 15:11

   slm ben mehmet 50000 tl ıhtıyacım var tum borclarımı kapatmka ıcın yardımcı olursanız sevınırım

 81. Omer

  8 Kasım 2017 at 15:50

  Evlikik için bana 15 tl kredi gerek bana acil yardimci olmaniz gerek

 82. krediveis

  6 Kasım 2017 at 11:13

  Kredi için bu siteyi ziyaret edebilrisiniz

 83. Nuray

  4 Kasım 2017 at 12:47

  Acil 15 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.ssk var.calisiyorum.sadece puan dueuklugunden ve cok basvurudan kredi cekemiyorum.yardimci olmak istiyen mail atabilir.

 84. Özdemir

  3 Kasım 2017 at 16:54

  Acil 25000 tlye ihtiyacım var acil dönermisimiz ozdemir3443@outlook.com

 85. kara

  3 Kasım 2017 at 00:05

  Günde bir kaç saatinizi ayırarak, hiç bir ücret ödemeden günlük 100 TL kazanmak istermisiniz ? Hemen başlamak için

  • Anonim

   3 Kasım 2017 at 14:34

   Nasılolacak

  • barış

   8 Kasım 2017 at 19:00

   nasıl bir iş bu günde 1 2 saatte 100 tl aydınlatırmısınız

  • Srht06

   11 Kasım 2017 at 13:37

   kim istemez dostum anlatta başlıyalım

 86. Sedef

  29 Ekim 2017 at 00:27

  5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz 1600 geĺirim var

 87. sinem

  26 Ekim 2017 at 14:45

  merhaba 3.000TL ye ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

 88. Cansel

  24 Ekim 2017 at 15:43

  Acill 3.000 tl ye ihtiyacım var 1650 gelirim yardımcı olursanız sevinirim

 89. Ayça

  19 Ekim 2017 at 16:14

  Merhabalar
  7000 tl net maaşım var
  acil 20000 tl ye ihtiyacım var
  Nereye başvurmalıyım .Bir liste göremedimde

  Teşekkürler

 90. ömer

  18 Ekim 2017 at 18:55

  Acil nakite ihtiyacı olanlar dikkatle okuyun forex oynuyorum iki ayda ciddi kârlar elde ettim ve zengin oldum. Benimle birlikte kazanmak istiyorsanız numaramdan ulaşın ömer

  • Sultan

   20 Aralık 2017 at 18:22

   Numaranida yazsan iyiydi ama

 91. Umut

  18 Ekim 2017 at 02:12

  Aylık 800 tl ödemek üzere 37000 tl ye ihtiyacım var bankalardaki borcumu kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum

 92. Ramazan

  17 Ekim 2017 at 13:55

  10 0000 lira ihtiyacım var kefildim borclar bitti ama kredi çekemiyorum.3000tl maasım varbi senede oderim

 93. ismail

  16 Ekim 2017 at 11:01

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var. aylık gelirim 6000 TL dir.
  Yardımcı olur musunuz?

 94. Bilal

  9 Ekim 2017 at 18:25

  Slm acil paraya ihtiyacım var ararsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim ne olur lütfen
  15 bin TL’ye taksit le ödeyecek şekilde

 95. SENOL

  9 Ekim 2017 at 09:33

  SLM ACIL OLARAK BANA 80000 LİRA LAZIM 1900 GELRIM VAR

 96. Remziye

  6 Ekim 2017 at 22:03

  Slm cok acıl nakte ıhtıyacım var lutfen bana acıl dönüş yapın lütfen

 97. 88kredi@gmail.com

  2 Ekim 2017 at 11:35

  % 3 acil kredi teklifi şimdi geçerlidir

  • manisalı

   10 Ekim 2017 at 09:08

   Manisa gelirim 4500 tl 30000 tl lazım çok acil yarına kadar 531 6519679

  • murat

   24 Ekim 2017 at 11:16

   10000 tl talebim olacak aylık 800 – 900 tl ödeme yapabilirim geri dönüş bekliyorum

  • Anonim

   22 Kasım 2017 at 16:53

   05350267924 ararmsnz

  • Sultan

   20 Aralık 2017 at 18:26

   88 kredi daha açıklayıcı yazarmisiniz ön ödemeniz yoksa bende jredi almak istiyorum

 98. Özcan

  25 Eylül 2017 at 18:50

  Ankarada ikamet ediyorum devlet memuruyum 25000tl ihtiyaç var

 99. Murat

  23 Eylül 2017 at 17:01

  Acil 3000 TL’ye ihtiyaç duyuyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 100. Serkan

  18 Eylül 2017 at 03:32

  15 bin kadar da bana lazım. 1600 gelir.

 101. Yeliz

  17 Eylül 2017 at 14:39

  Acil 15000 TL lazım lütfen yardımcı olun ssk lı çalışıyorum Ankara da ikamet ediyorum

  • Editör

   17 Eylül 2017 at 15:05

   Geliriniz ne kadar

   • Anonim

    7 Aralık 2017 at 16:06

    2500 tl

   • Vera

    21 Aralık 2017 at 21:08

    Acil 15000 ihtiyacım var memurum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top