Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenler Ne Yapmalı

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Diyenler Ne Yapmalı


Acil para lazım bankalar kredi vermiyor diyenlerin nakit problemlerini çözebilmeleri için pek çok kişinin bilmediği ama kesin sonuç veren yöntemleri açıklayacağız. Ülkemizde findesk notu kötü olanlara kredi çıkmadığından bu durumdaki kişiler, kredi çekemiyorum diye üzülmektedir. Hastalıktan dolayı ya da başka bir durumdan dolayı acil kredi lazım diyen binlerce kişinin sorununu verdiğimiz bilgiler ile çözmeye çalışıyoruz. Öncelikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak miktarı temin etmek adına bazı adımlar atmanız gerekmektedir. Yapılması gerekenleri yazımızın içeriğinde sizin için sıraladık. Acil para bulma hakkında tüm alternatifler için yazımıza göz atınız.

Nakit para bulmanın tek yolu bankalar değildir; bankaların yanı sıra birçok kurum çek karşılığında para sağlamaktadır. Bunların yanında yine vatandaşlarımız kendi geliştirdikleri yöntemler ile günlük acil nakit ihtiyaçlarını karşılama yoluna gitmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Çıkmıyor Nasıl Para Bulabilirim Sorusuna Yanıt

Siz de acil para lazım kredi çekemiyorum diyorsanız size birkaç alternatif sunmak istiyorum. Bunları kısaca yazalım;

 • Elinizde esnaflardan aldığınız ya da sizin adınıza düzenlenmiş bir çek varsa bunu faktöring kurumlardan bozdurabilirsiniz.
 • Yine senet de aynı şekilde aynı kurumlarda nakit paraya çevrilmektedir
 • Az bir para işinize yarayacaksa, herhangi bir teknoloji mağazasından vadeli şekilde telefon satın alın ve bunu başka bir yerde satarak para bulabilirsiniz.
 • Özel danışmanlık firmalarından yardım alıp düşük bir komisyonla para çekme şansınızı deneyebilirsiniz
 • Tüm bunları yapamıyorsanız o zaman sicil düzenlemesi kapsamında, çok kolay finansman çıkartan bankaları tercih ederek başvuru yapabilirsiniz.

Neden Kredi Çekemiyorum?

Öncelikle para ihtiyacınız var ama banka bunun için size kredi vermiyorsa bunun nedenini öğrenmeniz gerekmektedir. Banka herkese yardımcı olmak ister; ama başvuruda yapılan bazı hatalar nedeni ile krediniz onaylanmıyor olabilir.

Kredi notunuza çok önem verildiğini bilmelisiniz. Findeksiniz kritik seviye olan 1099’un altında ise o zaman sonuç olumsuz olup kredi çekemiyorum diye bunun nedenini araştırmaya başlarsınız. Yani özetle findeks puanını yüksek olmalıdır. Bunun yanında gelir belgesi sahibi olmalısınız. Bu iki koşul sağlanmazsa finansman çekmeniz zor olabilir. Puanınız iyi değilse ve gelir belgeniz yoksa o zaman kefil ya da ipotek ile kredi çekmeyi düşünebilirsiniz. Bu durumdaki kişilere altın tavsiye olarak ipotekli ya da kefilli kredi çekmenizi öneriyoruz.

Kara listeye kredi veren bankalar son dönemde hükümetin çıkardığı bankalar affı sonrası artmaya başladı. Ama bu bankalar yine de bazı şartlar istemektedir. Çok yüksek bir gelir belgesi, ipotek ve kefil istemek bunların birkaçıdır. Zaten paraya ihtiyaç duyan kişiler bunları temin edemediği için kredi çekememekte ve mağdur olmaktadır. Bankalardan para çekmenin zor olduğunu düşündüğümüz için ilk etapta banka harici nakit para bulma seçeneklerine bakmakta fayda var.

Sicili Bozuk Olanlar İçin Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Nakit noktasında size kesin çözüm olan yani tek başvuruda finansman çıkmasını sağlayacak yöntemi sunmak istiyorum. Sicil durumu aslında şu anda bankalar için sorun olmaktan çıktığı için kişinin sicili kötü ve bozuk da olsa ona yardımcı olunmaktadır.

Notunuz çok düşük olduğu için size kredi çıkmıyorsa o zaman kesinlikle sürekli olarak başvuru yapmayın. Çünkü her kredi reddedildiğinde notunuz bir basamak daha düşer ve asla kredi alamaz duruma gelirsiniz. Bu duruma düşmemek için aşağıda saydığımız bankalara doğru yoldan başvuru yapmalısınız. Tek seferde yapacağınız başvuruda olumlu sonuç alabilmek için, özellikle Ak Bank, ING Bank ve Yapı Kredi Bankalarının mobil şubelerini kullanarak online başvuru yapmalısınız. Son çıkan af ile KKB’niz düşük olsa bile bu şekilde kredi almanız mümkün olacaktır.

Tavsiye: En etkili nakit çekme yöntemlerini öğrenmelisiniz. Bunlar içinde 2 tane kurala dikkat ediniz.

Birincisi; Acil kredi lazım diyorsanız kesinlikle gelirinizin %80’nine dikkat edin. Aylık geliriniz örnek verelim 2000 TL ise, o zaman sizin çekeceğiniz finansmanın aylık taksiti kesinlikle 1500 TL’yi geçmemelidir. Bunu yapan kişiye zaten para çıkmaz. Üstelik findeksiniz düşer. Yani birinci kural gelirinize göre hareket edeceksiniz. Gelirinizi ve taksit sayısını doğru hesapladıktan sonra başvuru yapmalısınız. Gelirinizi aşan  limitler ise kesinlikle onaylanmaz.

İkinci Önemli Kural;  Özel bankaları tercih edin. Aşağıdaki bankalar her zaman daha kolay onay veren bankalardır. Bunlar;

ING Bank, Yapı K. Bankası, Garanti Bankası, TEB, DenizBank, HSCB Bank, Burgan Bank, Finansbank, Akbank gibi kurumlara yapılacak başvurularda daha hızlı şekilde olumlu sonuç alabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi

İpotek karşılığı kredi için tıkla.

Senetle kredi veren yerler için tıkla. 

Kara Listede Olanlara Kredi Belli Şartlar Altında Verilir

Bazı kişilerin yanlış bir algısı var. Kara listede hiçbir banka yardımcı olmaz diye. Bu yanlış bir bilgidir. Bankalar artık sorunlu olanlara da onay vermektedir. Sadece kişiler teminat ve kefil bulursa kredi çekebilir. Gelir belgesi çok iyi olanlar da banka notu kötü olsa hatta banka kara listesinde olsa bile nakit para çekebilir.

Kredi Sicil Affı Çıktı

Daha önce banka sicil düzenlemesi çıkmıştı. Bu af ile kara listede olanlara af gelmiş ve bankalara yardımcı verme yetkisi verilmişti. Bu nedenle gelir belgesi ile kredi çekebilirsiniz. Ama bazı okuyucularımız kara listede affına rağmen bankaların kredi vermediğini ifade etmektedir. Evet bu doğru bir yakınmadır. Bankalar çıkan yasaya rağmen risk almayıp finansman desteği vermek istememektedir. Bu durumda olan kişilerin maalesef şikayet edecekleri bir merci yoktur. Bimer ya da Cimer’in bu noktada pek etkili olduğunu da ifade edemeyiz. Tabi bu kurumlar daha çok sermayesi az olan kurumlar ile devlete bağlı kamu kurumları olmaktadır. Tavsiye olarak kamu kurumları yerine yukarıda saydığımız özel kurumları tercih edebilirsiniz.

NOT: Banka sicili temiz olmayanlar ve nakit sıkıntısı yaşayanlar para çekmek istiyorsa bankaya ipotek göstermeli ya da kefil bulmalıdır. Aksi halde her ne kadar af çıkmış olsa da özellikle kamu bankaları yine de yardımcı olmak istemiyor Zor durumda olanların başka seçeneği yok maalesef.

Banka Harici Acil Para Bulma Yolu

Önce bu önemli bilgiyi verelim. Daha sonra bankadan ya da banka dışında başka yerden ihtiyacınızı gidermeyi size bırakalım. Özellikle il merkezlerinde belki ismini ilk defa duyacaksınız ama faktöring şirketler denilen kurumlar vardır. Bu yerler senet karşılığı kredi verdikleri gibi, elden de nakit vermektedirler.  Bu yerler tefeciler gibi değildir. Elinizde günü gelmemiş senet ya da çek varsa ya da bir esnaftan bunları temin edebilirseniz bu yerler size gerekli yardımları yapacaktır. Tabi kesinti yapmak şartı ile. Nakit ihtiyacı olana çözümler bulmak adına bu bir yöntem olarak denenebilir.

Nakit sorunu sorunu yaşayanlara genelde komisyon finans çıkaran yerlere ya da senetle borç veren kişiler önerilmektedir. Ama bu tür yerler banka gibi çalışmaz. Dahavhızlı ve pratik şekilde sonuç alınır; fakat yasal olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Özellikle resmi olmayan yollardan elden alınan borçlar yasa dışı olarak kabul edilir. Kanunlara göre tefecilik yapmak ve başkasına faizle borç para vermek suçtur. Bu nedenle okuyucularımızın banka ya da faktöringler gibi yasal kurumlar ile çalışması gerekmektedir.

Son olarak tekrar uyaralım: acil para lazım kredi çekemiyorum diye çok zor durumda olsanız bile tanımadığınız kişilerden lütfen senetle ya da diğer türlü borç almayın. Çünkü suç olduğunu tekrar söylüyoruz. Site olarak biz borç vermiyoruz ya da bu tür işlemlere aracılık etmiyoruz sadece sizi banka ve yasal finans kurumlarından nasıl çekileceği konusunda bilgilendiriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

Bu yazı için 673 yorum yapıldı: 1. ayse dedi ki:

  krediye cok ıhtıyacım var yardımcı olumusunuz

 2. cagla dedi ki:

  Iletişim numarası neden yok

 3. ÇARESİZ dedi ki:

  net 25 bin tl ye ihçiyacım var lütfen yardım

 4. Cuma dedi ki:

  ist benim var aci 10 bin 15 bin kredi çekemiyorum puan 0 kanunu takip çıkıyor yardim ede arkadaşlar çok teşekkür ederim

 5. gökhan dedi ki:

  acil 10000 tlye ihtiyacım var

 6. 3kredi@gmail.com dedi ki:

  acil kredii tfk temas epostal

 7. kredi dedi ki:

  % 3 krediye başvur

  1. imer dedi ki:

   nasıl yardımcı oluyorsunuz

  2. Sultan dedi ki:

   İletişim yazın lütfen

 8. muhammet dedi ki:

  acil olarak 10.00 tl ihtiyacım var iş yapacagım alacagım motorsikletler temınat olarak sizlerin üzerine yada satışsız olabilir. geri ödemelerim 1.000 tl olarak uygulanabılır. İSTANBUL avrupa yakasındayım. YAŞIM 25 özel bir firmada çalısıyorum 2.500 tl gelirim var herhangı bır ödemekle yükümlü oldugum bir şey olmadıgından dolayı geri ödemelerimde hiç bir problem çıkmayacaktır.

  1. muhammet dedi ki:

   adresıne maılde atabılırsınız bazen cep numarası burada cıkmıyor.

 9. marek dedi ki:

  acil bir kredi e-postasına ihtiyacınız var mı: marekhava

 10. tum dedi ki:

  Şu anda% 3 oranında kredi sunuyoruz.

  1. Kenan dedi ki:

   Nasıl ulascaz sana boztepe

   1. aysel dedi ki:

    ihtiyacı olanlar bana ulaşsınlar

    1. Tekin dedi ki:

     Benim çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

    2. Fuat dedi ki:

     Nasıl ulasicaz

     1. Ömercan dedi ki:

      Acıl paraya ıhtıyacım var aylık gelırım 1750 10000 bın e ıhtıyacım var aylık 750 olarak ödeye bılırım

    3. NERMİN dedi ki:

     Benim 7-8 bine ihtiyacım var. Aylık 400-500 ödeyebilirim. Devlet memuruyum. Lütfen yardmımcı olun

   2. Anonim dedi ki:

    merhaba ben kredi çekmeye çalışıoru kredi notun 1025 yani 1200 olsa çekebilirmdim acil 10.000 tlye ihtiyacım var size yadım gökhan ararsanız sevinirim

   3. Mehmet dedi ki:

    Slm nasılsınız aysel hanım benim onbin TL’ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

  2. Ceyhun karatas dedi ki:

   Benim 3.000 tl ye ihtiyacim var

  3. Serdar Polat baş dedi ki:

   Kamu çalışaniyim İzmir Çiğli de oturuyorum 40 bin gerekiyor uzun vade yada iki ay içinde kapatabilirim

  4. kardelen dedi ki:

   acil 4500 ihtiyacım var lütfen yardım edin sıfır

  5. gökhan dedi ki:

   acil ihtiyacım var yardımcı olurmuusnuz 10.000 tl kredi notum 1025 gökhan

  6. AKIN dedi ki:

   ACİL 20.000 TL TL YE KADAR KREDİ İHTİYACIM VAR

 11. mehmet dedi ki:

  acil kredi 0

 12. Mert dedi ki:

  Acil 40.000 tl ihtiyacım var. 3 ay içimde ödemenin hepsini yapıcam. Yardımcı olursanız sevinirim

 13. ŞERİBAN dedi ki:

  ACİL ÖDEMELERİM VAR SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM

  1. Can dedi ki:

   Nerden ulaşabiliriz size

   1. Rıdvan dedi ki:

    Nasil ulaşabilirim ihtiyacim var

    1. Birsen dedi ki:

     Acil nolursunuz yardım edin kredi çekemiyorum sicilim kötü, kiracıyım ev sahibi evi sattı alan kişi acil çıkın ben oturcam diyor en az 3000lira ayda taşımacı nakliye parası lazım babamdan yetim maaşı alıyorum lütfen yardımcı olur musunuz..

     1. Cemal dedi ki:

      Merhaba aysel hanım benim çok acil 10tl ihtiyacım var bana yardımcı olursan sevinirim

  2. aysel dedi ki:

   ihtiyacıolanlar bana ulaşsınlar wolfson

   1. Rıdvan dedi ki:

    50.000 tl ye ihtiyacim var bankalarla sorunluyum yardimci olabilirmisiniz

   2. Melis dedi ki:

    Aysel hnm bana yardimci olur musunuz mls

   3. Derya dedi ki:

    Acil 10bin tl ye ihtiyacım var nasıl ulaşabilirşm size

   4. Ayhan yilmaz dedi ki:

    Merhsbs

    Nasil yardimci olursunuz.

 14. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Bayram dürümlü dedi ki:

   Bana acil 10.000 lira lazım bugün için nasıl yapabilirim

   1. mert dedi ki:

    gorsuleım

  2. Yağmur dedi ki:

   Benim acil 20000 tl ihtiyacım var kredi çıkmıyor arkadaş mağduru oldum tüm borçlarımı kapatıp tek bi yere ödeme yapmak istiyorum çok zordayım aylık 1000 olarak geri ödeme yapabilirim acil destek lütfen

  3. yildiray dedi ki:

   Telefonum adim yildiray

  4. Nurullah dedi ki:

   Iyi gunler eylulde dugunum olucak insallah ama bazi ihtiyaclarmi karsilayamiyorum nakite ihtiyacim var 8000 liara kadar yardimci olursaniz sevinirim her sy 750 lira sikintisiz verebilirim

  5. erdem dedi ki:

   arayın demişsiniz ama iletişim numarası göremiyorum

  6. Tekin dedi ki:

   Nereyi arayacağız yardımcı olursanız sevinirim

  7. Anonim dedi ki:

   Arkadaşım acil 30000 lazim bordrom 4600 tl

  8. EESEN dedi ki:

   LÜTFEN TELEFON NO VEREBİLİRMİSİNİZ

 15. yalçın dedi ki:

  acil 10000 tl lazım

 16. 3kredi dedi ki:

  acil kredii tfk temas eposta

 17. çağrı dedi ki:

  merhabalar çok acil 30,000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Mevlut dedi ki:

   Isteyene kredi cikartilir

   1. Kemal dedi ki:

    Bana 5000tl lazım. Sigortalıyım. Burada gemlik ikamet ediyorum.

   2. Ayhan dedi ki:

    Yardımcı olursanız sevinirim

    1. ali dedi ki:

     acil kredi lazım

     1. Ahmet g dedi ki:

      Nasıl iletisim kurabiliriz

       1. Okan dedi ki:

        acil paraya ihtiyacınız varsa kredi çekemiyosunuz,borcunuzda var.evinizi satmakta istemiyorsunuz.yardımcı olabilirim.evinize kredi çekip ortak ödeme yapılabilir. ulaşabilirsiniz.

        1. Cagri dedi ki:

         Acil 30.000 bin liraya ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeme yapabilirim

      1. Serdar dedi ki:

       Bana yardımcı olursanız sevinirim

   3. Vedat dedi ki:

    bana kredi cikartirmisin

    1. Kenan kaya dedi ki:

     Emekliyim acil kredi ihtiyacım var cıkmıyor

   4. zeynep dedi ki:

    Bana acil kredi lazim size nasil ulasa billirim

    1. can dedi ki:

     2000 bin acil lazım yardımcı olabilirmisiniz

   5. gökhan dedi ki:

    kredi çekemiyorum

  2. Msj dedi ki:

   Isteyene yardimci olunur 7/24 14.000 tl ye kadar

   1. ünal dedi ki:

    selam acil 7 bin tl ye ihtiyacım var…

    1. Anonim dedi ki:

     Kara lıstedeyım nasıl kredı cekerım

    2. Anonim dedi ki:

     Tel yazarmisnz

   2. Ali dedi ki:

    Bna lazım yardım

   3. Özcan TİREKİ dedi ki:

    ben 14.000 tl istiyorum. kamu çalışınıyım. sabit gelirim var. dönüş yaparsanız şartları konuşalım acil

   4. Özcan dedi ki:

    bana yardımcı olabilirmisiniz acil 20.000 tl ihtiyacım var,

   5. Anonim dedi ki:

    merhaba 10000 tlye ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim

   6. ali dedi ki:

    bana konu ile ilgili yardımcı olurmusunuz

   7. Anonim dedi ki:

    İletişim kurabilir misiniz?

   8. Harun dedi ki:

    10000tl ihtiyacım var numaram dönüş yaparsanız sevinirim

   9. Uğur akkoyun dedi ki:

    Bana yardımcı olurmusunuz 10 bin lira lazım

   10. Ceyhun karatas dedi ki:

    3.000 tl ihtiyacim var acil 20 gun sonra geri vericem isterse 1000 tl faiz koysun ama cok acil verebilcek olan arayin acil

   11. Kenan dedi ki:

    Nası ulaşacak size Kenan arayın lütfen

  3. Msj dedi ki:

   7/24 kredi arayin yardimci olalim

   1. erdem dedi ki:

    iletişim verirmisiniz.?

  4. Mevlut dedi ki:

   Arayin yarfardimci olalim . Tafet beye ulasin 7/24

   1. Cihan dedi ki:

    Bana acil 50 bin TL lazım açık takibin var ama

  5. Mevlut dedi ki:

   İddaa ediyoruz bizden hızlısı yok ön ödeme yok koşul yok. Karalistede olmamaniz yeterli 2 yil icinde. Arayin 7/24 rafey bey

   1. Özcan TİREKİ dedi ki:

    bana 20.000 tl lazım acil. lütfen irtibat kuralım

   2. ali dedi ki:

    konu ile ilgili ararmısınız

   3. Anonim dedi ki:

    Acil nakit ihtiyacım var bana dönüş sağlarmısnz 3 bin tl

    1. berham yıldız dedi ki:

     merhaba size kredi konusunda degil ama nasıl kredi kullandırılabilir bu konuda yardımcı olabilirim.
     mail yoluyla dilerseniz ulaşabilirsiniz

  6. Muro dedi ki:

   Arayin rafet bey

   1. Tuğçe dedi ki:

    Yardım edin lütfen

  7. sinan dedi ki:

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

   1. ahmet dedi ki:

    bana yardımcı olurmusunuz

   2. yildiray dedi ki:

    Nasil olacak peki kac kredi cikartin fazlasiyla komisyon veririm size

   3. Osman Nuri meydankaş dedi ki:

    Nasıl irtibat kurabiliriz.

   4. Yusuf dedi ki:

    Yapılandırma var ssk yok genede çıkarmı kredi 20000 lazım

   5. EESEN dedi ki:

    nereyi arayacağız

 18. melek dedi ki:

  Merhabalar ;

  20000 TL ye ihtiyacım var acil yardımcı olur musunuz?

  1. Mevlut dedi ki:

   arayin rafet beye ulasin 7.24

   1. Anonim dedi ki:

    tel lütfen

 19. dilek dedi ki:

  kısa vadeli çok acil 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek

  1. Anonim dedi ki:

   Iletişim numarası alma şansımız varmi acaba benim acil 10bin tl ihtiyacım var…

 20. istanbullu dedi ki:

  Ssk yaptırmak isteyenler, uygun oranlı kredi isteyenler geriye dönük de yapılır

 21. dilek dedi ki:

  devlet memuruyum bankadan kredi çekemiyorum çok acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.m adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

  1. Anonim dedi ki:

   sizlere yardımcı olabilmemiz için

   iletisim numarası göndermeniz yeterlidir

   mail üzerinden dönüs saglarsanız seviniriz efendim

   1. Anonim dedi ki:

    selam kolay gelsin benim de bankada sorunum var acil 7.000tl ye ihtiyacım var

   2. melek dedi ki:

    yardımcı olabilir misiniz ? melekustun

   3. Helin dedi ki:

    120000 e bir ay için ne alırsınız?

  2. ilker dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz

  3. ilker dedi ki:

   size nasıl ulascaz mail ilkertur

  4. Semir Salluhi dedi ki:

   mersinde ikamet ediyorum 6000 tl nakit lazım
   aylık net gelir 3500 tl
   ayda 1000 tl öderim.

 22. Anonim dedi ki:

  % 3 kredi teklif ediyoruz, şimdi başvurunuz.

  1. Barış dedi ki:

   Acil htiyacım var size nasıl ulaşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Hasan aydın dedi ki:

   Selam ben siteyi yeni buldum evet benim de paraya ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz ben giresunda yaşıyorum, size nasıl ulaşa bilirim bankalarla sorunluyum

   1. Nur dedi ki:

    Benim acil 20 bin tl ye ihtiyacım var banka sicilim üniversite zannımdan kötü olduğundan alamıyorum yardımcı olurmusunuz ama bu tarz yerlerden de korkuyorum

    1. Bülent guzel dedi ki:

     Instgram : bulentguze bu adresten ulaş bana ayrıntıların konuşalım

  3. Nur dedi ki:

   İhtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  4. Anonim dedi ki:

   sizlere yardımcı olabilmemiz için

   iletisim numarası göndermeniz yeterlidir

   mail üzerinden dönüs saglarsanız seviniriz efendim

   1. Ekrem dedi ki:

    Merhaba mail adresiniz yazmıyor nasıl iletişim kurabiliriz

   2. ugur dedi ki:

    10 bin tl ihtiycam var taksitli yardimci olurmusunz

   3. Ali dedi ki:

    Bna lazım yardım.

  5. mehmet dedi ki:

   kolay gelsin

   1. Tuğçe dedi ki:

    acil nakit ihtiyacim var yanliz mevla biraz yüksek nasil yardimci olabilirsiniz?

    1. Tuğçe dedi ki:

     acil dönus yaparsaniz cok sevinirim?

     1. Bahri yıldız dedi ki:

      Çok acil 1000 tl lazım inanılmaz acil lütfen yardımcı olun

  6. Anonim dedi ki:

   Numara yardımcı olursanız sevinirim acil krediye ihtiyacım var

   1. Anonim dedi ki:

    Merhaba,

    Gerçekten yardımcı oluyor musunuz…nasıl ulaşabiliriz.

    Teşekkürler,

 23. faktoring dedi ki:

  ihtiyac sahiplerine Duyurulur…

  Nakit ihtiyacınız mı var

  taleplerinizi beklemekteyiz…

  1. ekrem dedi ki:

   evet var nasıl iletişime geçebiliriz

  2. Emre dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz

  3. Barış dedi ki:

   Acil ihtiyacım var size nasıl ulaşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim

  4. İhtiyaç dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim? 20.000 liraya ihtiyacım var. Kayseri’de ikamet etmekteyim.

  5. Ismail dedi ki:

   Merhaba
   Bu numaradan ulasabilirmisiniz lutfen

  6. onur cörüt dedi ki:

   merhaba gün içinde nasıl yardımcı olabilirsiniz. sağlık sorunlarım için lazımdı 5000 tl.

  7. Erdem dedi ki:

   Nasil iketisim kurucaz

  8. muhammet dedi ki:

   7000 tl ye ihtiyacım var acil

   1. muhammet dedi ki:

    3300 tl maaşım var bankalarla sıkıntılı olduğmdan kredi çekemiyorum

  9. Turgut dedi ki:

   1.000 tl ihtiyacım var bankayla sorunluyum turgut

  10. acil10000bine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

   acil 10000 bine ihtiyacım var yardımcı olursanız menmun olurum yaşar

  11. ünal dedi ki:

   selam şartlarınız nedir acil 7bin tl ye ihtiyacım var

  12. Tuğcan dedi ki:

   bana ulasirmisniz

   1. Tuğcan dedi ki:

    Acil 5000 TL lazim

  13. Orhan dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim yada siz arayın lütfen 0

  14. Tuğçe dedi ki:

   Nasıl calisiyorsunuz

 24. 9kredi dedi ki:

  % 3 acil kredt tfk

 25. alikemal parlar dedi ki:

  10000 liraya ihtiyacım var acil, 4800 lira maaşım var.

 26. mehmet dedi ki:

  ankara da memurum 10.000 tl ihtiyacım var nasıl iletişime geçebiliriz

  1. mehmet dedi ki:

   nasıl ulaşabilirim

 27. Anonim dedi ki:

  memurum 10.000 tl ihtiyaç var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hakki dedi ki:

   Sıze nasıl ulaşabiliriz

 28. Ali Mamud dedi ki:

  Acil kredi almak için şimdi bize ulaşın

  1. baslan dedi ki:

   Bankalardan bana bir türlü kredi çıkmıyor. Birçok kere başvuru yaptım kredi notum düşük sicilim bzouk kredi vermiyorlar. Ben de banka harici kredi çekebilirim miyim acaba? Burada baya bilgi edindim bana çok faydalı oldu. Yine yardımcı olur musunuz. Bilgiler için teşekkürler

   1. Gogo dedi ki:

    Merhaba 15.0000tl kredi lazim detay alabilirmiyim

  2. Gamze dedi ki:

   Kredi icin bana ulasabilir misiniz iyi gunler.

   1. Eren dedi ki:

    İletişim bilgilerinizi yollarsaniz sevinirim

    1. Mevlut dedi ki:

     arayin 7/24 rafet beye ulasin

   2. Eren dedi ki:

    Acill 10bin TL nakit lazım 10bine 13bintl verilir Mayıs 15ine kadar 3ayligina senet karşılığında olur

   3. Hakki dedi ki:

    15000 tl lazım nasıl hallefebiliriz

  3. Selçuk dedi ki:

   Merhaba ismim selçuk istanbuldayim birikmiş 12 bin tl borcum var bankalarla sicilim bozuk nasıl borç verebilirsiniz taksitle geri odemeli

  4. Anonim dedi ki:

   acil 15 bin tl ye ihtiyaç var bana ulaşın

   1. Mustafa dedi ki:

    Merhaba! Ben 50bın tl almak istiyorum bana yardımcı olutmusunuz musel_ sartlarınızı yazarsanız cok sevinirim

  5. Tolga dedi ki:

   20.000 TL ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 29. om dedi ki:

  merhaba ıyı gunler senetle yardımcı olurum 50.000 tlye kadar 48 ay vade ıle ve ertelemelı olabılırım ciddi alıcılar yazsın

  1. arslan dedi ki:

   abı kamu calısanıyım bna ulşabılırmısı

  2. defne dedi ki:

   acil ulaşabilirmisiniz?

  3. Selçuk dedi ki:

   Merhaba 12 bin tl ye ihtiyacım var birikmiş borçlarım için ve çok fazla zamanım yok geri taksitle ödeyebilirim yardımcı olurmusunuz

  4. Gökhan dedi ki:

   Merhaba bana 10000 TL lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz senetleriniz kaç kaç vadesi kaç ay olur rica etsem bilgi verebilir misiniz?

  5. Burak dedi ki:

   15000 kredi ihtiyacım var

  6. Mustafa dedi ki:

   Merhaba! 50bin tl lazım bana yardımcı olurmusunuz musel_ cıddı alıcıyım sartlarınızı yazarsanz cok sevınırım

  7. Mustafa dedi ki:

   om yardımcı olurmusunuz

  8. Anonim dedi ki:

   Ben kredi istiyorum

  9. Taner dedi ki:

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

  10. alirıza dedi ki:

   ben senetle kredi kullanmak istiyorum size nasıl ulaşırım

  11. ruziye coşkun dedi ki:

   merhaba benım pazartesiye 12,000 tl ye ihtıyacım var yardımcı olabılır mıısınuız? coskun

   1. Cemal dedi ki:

    Merhaba aysel hanım benim çok acil 10tl ihtiyacım var bana yardımcı olursan sevinirim

 30. ali emer dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak isterseniz bana e-posta ile ulaşın veya whatsapp

  1. Burak dedi ki:

   5000 lazım % kac faiz alıyorsunuz

  2. Gökhan dedi ki:

   Merhaba bana 10000 TL lazım bana nasıl yardımcı olabilirsiniz senetleriniz kaç kaç vadesi kaç ay olur rica etsem bilgi verebilir misiniz?

  3. Taner dedi ki:

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

   1. Biri dedi ki:

    20000 tl için şartlar nelerdir

    1. alirıza dedi ki:

     email adres nedir

 31. Hayati dedi ki:

  Merhaba acil paraya ihtiyacı olanlar aynı günde senet ile kredi imkanı sunuyoruz. Banka sicil kaydı olanlara , kefilsiz , ipoteksiz
  6 aydan 48 aya kadar. Lütfen mail adresimizle iletişime geçin.

  1. MUSTAFA dedi ki:

   şartlarınız nedir

  2. Burak dedi ki:

   5000 lazım % kac faiz alıyorsun

  3. Serkannn dedi ki:

   Nasıl ulaşırız size.?

  4. Yavuz dedi ki:

   70000 ıhtıyacım var memurum

  5. Cem Eren GÜLDALI dedi ki:

   adresime mailinizi gönderebilirmisiniz

  6. dilek dedi ki:

   hayati bey kredi için yardımcı olurmusunuz mail adresim dilek

  7. Mustafa dedi ki:

   Hayatı bey cok ıhtıyacım var yardımcı olurmusnuz musel

  8. Taner dedi ki:

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

  9. alirıza dedi ki:

   email adres nedir

  10. ruziye coşkun dedi ki:

   merhaba benım 12,000 tl ye ıhtıyacım var pazartesı gününe yardımcı olabılır mısınız? coskun

 32. ali emer dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak istiyorsanız bana e-posta ile ulaşın:

  1. Tuncer dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim?

  2. Selçuk dedi ki:

   Merhaba biriken borçlarım için 12 bin tl ye ihtiyacım var ve çok fazla zamanım yok taktirle geri ödeyebilirim yoksa evden atilicam ve elektrik doğalgaz yüzünden mahkemelik olucam yardımcı olun bana

  3. Taner dedi ki:

   Merhaba izmirde ikamet ediyorum 15,000 tl ye ihtiyacım var kamu görevlisiyim kara listeye düşmüştüm 3 sene önce o yüzden kredi alamıyorum lütfen kredi için yardımcı olur musunuz ?

   1. Tuğçe dedi ki:

    Bana yardımcı olabilirmisiniz…

 33. ali emer dedi ki:

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var?
  Mali olarak size yardım edebilirim. Ödünç almak istiyorsanız bana ulaşın

  1. ercan dedi ki:

   ACIL PARAYA IHTIYACIM VARDIR er

  2. Anonim dedi ki:

   Ali Emer size nasıl ulaşabilirim?

  3. Anonim dedi ki:

   Ali Emer Bey size nasıl ulaşabilirim?

  4. Anonim dedi ki:

   Ali Emer size nasıl ulaşabilirim?

  5. yasin dedi ki:

   benim acil 2.000 tlye ihtiyacim var geri donus olarakta herhafta 300 tl olarak donus yaparim

  6. gürkan dedi ki:

   nasıl ulaşabilirim size

  7. Taner dedi ki:

   MERHABA ALİ BEY
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM

  8. Serdar dedi ki:

   Evet benim mali yardıma ihtiyacım var

  9. Nuri dedi ki:

   Ali bey acil 20000 TL nakite ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz kamuda memurum Aydın’da sizin belirleyeceğiniz şartlarda geri öderim numara

  10. yozcany@hotmail.com dedi ki:

   kamuda mühendisim. 15 bin lazım

  11. Bulut dedi ki:

   Evet borç para lazım 13.500 Tl

  12. Tolga dedi ki:

   Bana ulaşırsanız sevinirim.

  13. defne dedi ki:

   acil ulaşabiilirmisiniz?

   1. Mert dedi ki:

    arayın defne hanim

 34. orhan dedi ki:

  slm Acil para ihtiyacım var 15milyar yardımcı olursanız sevinirim

 35. Anonimmm dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 36. Anonim dedi ki:

  acil kredii tfk temas eposta

 37. ömer mete dedi ki:

  4000 tl yekadar kredi isteyenler 5467936083 whatsap dan ulaşın

 38. Burak dedi ki:

  Acil 5 bin. TL ihtimcacim var ve gelinlik teslim alamadim parasini veremedim haftaya dugunum var zor durumdayim yardim edin. İzmir konak

 39. hüseyin dedi ki:

  merhaba acil 10.000 tl ye ihtiyacım var kayserideyim ayda 450 tl olarak geri ödeme yapabilirimi

 40. Burak dedi ki:

  Emekli arkadaşlara kredi konusunda yardımcı olunur

  1. mehmet y. dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim….

 41. OSMAN dedi ki:

  cok acil 45000 tl ihtiyacım var cok cok acil KIRŞEHİRDEYİM

 42. utku dedi ki:

  merhabalar çok acil 20,000 TL paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 43. Burcu yılmaz dedi ki:

  Çok acil 5000 tl ihtiyacım var kaşıyakadayım lütfen acil dönüş yapınız ~ Burcu

 44. dilek dedi ki:

  kısa vadeli olmak şartıyla çok acil 5 bin tl lazım yardımcı olabilirmisiniz

  1. Mert dedi ki:

   dilek hanım arayın

   1. dilek dedi ki:

    mert bey nereyi arayayım iletişim no yok mail yok

 45. Emine hatun bulut dedi ki:

  Acil 15.000 tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 46. Anonim dedi ki:

  30 bin lira ihtiyaç var Aylık 1000 1200 ödeyebilirim ulaşabilirseniz sevinirim.

  1. Gizem dedi ki:

   Selamlar mail atın görüşelim
   Ayse
   Gizem

 47. MUSTAFA dedi ki:

  Acil 40000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  1. Gül dedi ki:

   Merhaba kredi konusunda nasıl yardımcı olabiliyorsunuz senet ile veriyormuşsunuz.

   1. Selçuk dedi ki:

    Merhaba biriken borçlarım için 12 bin tl ye ihtiyacım var ve çok fazla zamanım yok taktirle geri ödeyebilirim yoksa evden atilicam ve elektrik doğalgaz yüzünden mahkemelik olucam yardımcı olun bana

    1. Selçuk dedi ki:

     Merhaba 12 bin tl ye ihtiyacım var ve zamanım çok yok yardımcı olun

     1. Levent dedi ki:

      Merhaba ben levent cok acil 5000tl paraya ihtiyacım var 24 ay taksitle geri oderim 2500 tl maaş alıyorum

 48. ate dedi ki:

  KREDİ İÇİN YARDIMCI OLUNUR MAKSİMUM 50 BİN TL

  1. MEHMET dedi ki:

   İyi günler
   Acil 15 bin tl ihtiyaçtan daha çok muhtaç kaldım bana geri dönüş yapabilir misiniz? Aylık net gelirim 3441 tl

  2. Öner dedi ki:

   Nasil olacak peki… şuan acil 23000 tl ihtiyacim var…

   1. Gizem dedi ki:

    Selamlar mail atın görüşelim
    Ayse
    Gizem

  3. Mehmet dedi ki:

   Birebir aynı para üstelik kolay ca cebinde ekle paralazim acil facebook

   1. Mehmet dedi ki:

    Para lazım acil facebook ekleyin çözsünler başka yere gidip beklemeyin

  4. Hamza dedi ki:

   kredi hususunda yardıma ihtiyacım var, benimle müsait olduğunuz da irtibata geçermisiniz?

  5. ahmet dedi ki:

   mrb bana çok acil 2000 tl lazım bir hafta sonra 4000 tl olarak ödeye bilirim

  6. sadi dedi ki:

   çok acıl 30 bın tl ye ıhtıyacım var. yardımcı olursanız sevınırım.

  7. Sadi dedi ki:

   Dostum 35 bin tl krediye ihtiyavim var. Yardimci olur musun?

  8. Nuri dedi ki:

   Acil nakit paraya ihtiyacım var 15 Bin aylık gelirim 3 bin Aydın’da yaşıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim numaram

  9. MUSTAFA dedi ki:

   nasıl yardımcı olabilrisniz

  10. faruk* dedi ki:

   merhaba bana ulaşır mısınız

  11. Anonim dedi ki:

   nasıl ulaşacağız size 10 bin TL lazım

  12. Anonim dedi ki:

   Bana yardımcı olabilir misiniz?

  13. Taner dedi ki:

   MERHABA,
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM

  14. serkan dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz bana

  15. Rabia dedi ki:

   Geri ödemesi aylk nkdr öderim 50 bin tlye

  16. Erdem dedi ki:

   Nasıl olacak peki nasıl ulaşabiliriz size acil

  17. Sultan dedi ki:

   Kardesim insanlarla dalgamı geciyorsunuz anlamadımki yardimci olunur diyorsunuz telefonunuz yok nasil sizi bulucagız acaba

  18. Taner dedi ki:

   Merhaba 10.000 tl ihtiyacım var.İzmirde ikamet ediyorum kamuda daha yeni memur oldum düzenli ödeme sağlarım

 49. Mmmt dedi ki:

  Arkadaşlar sicliniz berbat ise beyaz esya alin yari yariya satin derim baska turlu zor yardim etmek isterim e postadan ulasabilrsiniz

 50. Ömer dedi ki:

  Çok acil 4000 bin para lazım 500 TL taksitle öderim Kayseri’de ikamet ediyorum

 51. yigit dedi ki:

  Acil 60 bin e ihtiyacım var, senetle 60 ay vadede ödeyebilirim.
  Çok acil

  1. Ömer dedi ki:

   Benim 4000 bine ihtiyacım var nasıl yaparız hocam numara

   1. Sibel dedi ki:

    Merhabalar nakit ihtiyacım var 15000 ₺ nasil yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

    1. Selçuk dedi ki:

     Merhaba 12 bin tl biriken borcum için lazim bankalarla aram kötü senetle yardımcı olun aylık geri öderim çok zamanım yok evimden atılacak yoksa 18 aylık kızım var kimsem yok yardim edecek yardımcı olun

    2. Mert dedi ki:

     hemen arayın yardımcı olayım sibel hanim

 52. Para bende dedi ki:

  Merhabalar nakşte ihtiyacı olana yardımcı olunur 80bin tl ye kadar. Mail adresimden veya telden ulasabilirsiniz.
  sms atın aramadan önce

  1. caglar dedi ki:

   adresim oradan yazarmısınız

   1. Murat dedi ki:

    Merhaba 5 bin TL lazım 12 ay taksitle

  2. Anonim dedi ki:

   Mail adresiniz ve telefonunuz yok, nasıl ulaşabilirim?

  3. Hamza dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim ?

  4. ruziye coşkun dedi ki:

   merhaba mail adresi yada telefon numaranız yok benım pazartesiye kadar nakıte ihtiyacım var bana yardımcı olabılır mısınz

  5. Tuğçe dedi ki:

   Merhaba yardımcıolurmusunuz

 53. Anonim dedi ki:

  YARDIMCI OLUNUR

 54. Anonim dedi ki:

  1,79 faiz oranı ile yardımcı olunur akvar

 55. lisa dedi ki:

  Bana kredi borcu için teşekkür etmek istiyorum. Ben tanışana kadar birkaç kez kredi almaya çalışırken birkaç kere sonunda bana kredi verdi. bir krediye ihtiyacınız varsa, bugün adresinden başvurun.

  1. Alev dedi ki:

   Çok acil krediye ihtiyacım var.Nasıl iletişime geçebiliriz?

   1. Para bende dedi ki:

    bana ulaşınız

    1. ahmet dedi ki:

     mrb bana acil 2000 tl lazım 1 hafta içinde 2 katı olarak ödeye bilirim tel karaman/merkez

    2. Burak dedi ki:

     Nasil ulascaz size

   2. MUSTAFA dedi ki:

    NASIL ULAŞALIM CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

   3. Gül dedi ki:

    Size nasıl ulaşıcaz

 56. Adeboye fred dedi ki:

  Merhaba,
  Bu, Bay Adeboye’nin önereceğini, özel bir kredi verenin mali yardıma ihtiyacı olan herkese finansal bir fırsat açtığını halka bildirmektir. Bireyler, şirketler ve şirketler için açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullar altında% 2 faiz oranıyla kredi veririz. Kredi sürecimiz garantili olarak çok hızlı ve güvenilirdir. Daha fazla bilgi için. bizi ziyaret edin Bana kredi borcu için teşekkür etmek istiyorum. Ben tanışana kadar birkaç kez kredi almaya çalışırken birkaç kere sonunda bana kredi verdi. bir krediye ihtiyacınız varsa, bugün adresinden başvurun.

  1. Murat dedi ki:

   Nasıl yardımcı oluyorsunuz bende çekmek istiyorum yalnız trafik kazası nedeni ile kredilerim geçikti şuan geçikmesi kalmadı yalnız kredi çıkmıyor bu süreçte sıkıntıya girdim ve kredi çekmek istiyorum

  2. MUSTAFA dedi ki:

   O ZAMAN BANA YARDIMÇI OLABİLİRMİSİNİZ NEREDE BU KURULUŞ TELEFONU KAÇTIR.BENİM TELEFONUM

  3. MUSTAFA dedi ki:

   kredi almak için ansıl yardımcı olursunuz

 57. aytaç dedi ki:

  bakın biz kimseden öndan para istemiyoruz önce kredi cekilir sonra komisyon alınır hitiyacı olan arasın arayın yardımcı olalım

  1. Anonim dedi ki:

   10 bin tl ye ityacim var ararsaniz sevinirim

  2. der dedi ki:

   nereyi ariyalim numaramivar 😕😡

  3. uğur dedi ki:

   iletişim nasıl kurulcak

  4. sadi dedi ki:

   aytac bey yardımcı olur musunuz? 30 bın lıraya ıhtıyacım var.

  5. ruziye coşkun dedi ki:

   merhaba bana da yardımcı olabılır mısınız? pazartesiye kadar nakıte ihtiyacım var lütfen coskunruziyedogan

 58. aytaç dedi ki:

  arayın yardımcı olalım

  1. Tugay dedi ki:

   80000.ihtiyacim.var

 59. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  kredi için yardımcı olunur 12 18 24 ay vadelerle
  90.000 tl kadar

  1. selmandurdu2@gmail.com dedi ki:

   12 ay da olur 1 ayda olur 5-10 bin ihtiyacım var faizi 5 bin olarak öderim
   5 bin – 5 bin
   10 bin 15 bin

  2. mehmet dedi ki:

   mrb sizinle nasl iletişime geçebiliriz.

  3. Murat dedi ki:

   Memurum aylık gelirim 4700 civarı ancak kredi notum 300 olduğu için çekemiyorum yardımcı olur musunuz

  4. Cihan dedi ki:

   Bana ulasinuz

  5. Anonim dedi ki:

   nasıl yardımcı oluyorsunuz

   1. BARIŞ dedi ki:

    YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

 60. Anonim dedi ki:

  Kredi için yardımcı olunur 2 iş günü içinde

  1. Naz dedi ki:

   Mrblar haziran ayına kadar acil 2500tl ihtiyacım var

  2. Mehmet dedi ki:

   Yardımcı olurmusnz

 61. ali baykal dedi ki:

  Ben Ali Baykal

  Önceki Paylasımlarımızda

  whatsapp – WEB – mail

  Bilgilerimizi

  Siz İhtiyacı Olan Değerli Müşterilerimize Ulaşım Saglayamadığımız İçin Sizlerden Çok Özür Dileriz..

  1. Ruziyr dedi ki:

   Ali bey cok acıl iki gün içinde 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabılır misiniz

  2. Sultan dedi ki:

   Bu ali bey acaba finanstan ali beymi eğer oysa uzak durun cünkü yanlış adres

 62. Hasan dedi ki:

  Selamlar adına taşınmaz mülkü( arsa, ev,dükkan vs) olan kredi cekemeyenler bir aylığına borç verebilirim.

 63. atessirketleri@gmail.com dedi ki:

  Kredi için yardımcı olunur 22,50 yaş arası kişilere

  1. Zehra Gülmez dedi ki:

   kredi için yardımcı oluyosunuz ama 10 bin liraya 5 bin faiz koymak nedir ayıp ya zor durumda olan insanlarız böyle mi yardımcı oluyosunuz

   1. Handan dedi ki:

    Size nasıl ulaşabilirim

  2. Anonim dedi ki:

   Zehra hanım kullandığınız kredi taksiti uzun vadeli olduğu için ona göre faiz uygulanıyor kısa vadeli kredilerimiz mevcut iyi günler dilerim

   1. Cihan dedi ki:

    Kredi almak istiyorum.Yardimci olan varmı komisyonunu veririm.

   2. sadi dedi ki:

    bana 30 bın lıra kredı lazım yardımcı olur musunuz?

   3. Adil dedi ki:

    Acil 15 bin liraya ihtiyacım var sigortam var nasıl alaçagız sartlar nedir.

   4. hakan e. dedi ki:

    nasıl ulaşabliriz.ankara da memurum 10 bin lazım vadeli olarak

   5. Yavuz dedi ki:

    70000 bın kredı lazım borçları kapamak ıcın memurum yardımcı olabılırmısınız

   6. Anonim dedi ki:

    Anonim iletişim nasıl? Yardımcı olur musunuz?

  3. Hüseyin dedi ki:

   Benim ihiyacım var 28 yaşın dayım calısıyorum

  4. bülent dedi ki:

   nasıl yardımcı oluyorsunuz

 64. Serkan dedi ki:

  Merhabalar kamu kurumunda kadrolu devlet memuruyum 3200 TL maaşalıyorum arkadaşa kefil olmuştum ödemdi ben ödüyorum vergi borcu da vardı şuan maaşımdan kesiliyor ikibin lira elime geçiyor ev kendimin maaş bankam borçları öde üç ay sonra istediğin krediği veririz dedi ama benim toplam her yere borcum 7500 TL ve ben bu kadar kredi çekemiyorum yardımcı olabilirm isiniz

 65. TOLGA dedi ki:

  ERZURUM TİCARET VE SANAYİ ODASI CALIŞANIYIM AYLIK GELİRİM 3200 TL,YAKLAŞIK 40.000 TL LIK KREDİYE IHTIYACIM VAR,ACİL DÖNÜŞ OLABİLİRSE MEMNUN OLURUM

  1. Murat dedi ki:

   Yasemin Hanım yardımcı olur musunuz aylık gelirim 4700 civarı öğretmenim sıkıntı olmaz ödemelerde

   1. Abdullah dedi ki:

    Gerıodemesı nasıl oluyor acıl para lazm 7 bın mart ayında ödemem lazım

    1. BARIŞ dedi ki:

     ÇOK İHİYACIM VAR LÜTFEN YARDIMCIN OLUN BANA

    2. Ayse dedi ki:

     Benim ihtiyacım Var yasemin hanım iki ay içinde faiziyle geri öderiö

     1. Gül dedi ki:

      Yasemin hnm merhaba ihtiyacım var nasıl yardımcı oluyorsunuz.

 66. Yasemin dedi ki:

  İhtiyacı olana kendi kredi kartımdan 10.000 TL ye kadar kredi çekip hesabına gödnerebilirim.
  Eğer İhtiyacınız var ise ulaşın konuşalım.

  1. Mehmet dedi ki:

   Yasemin hanım size nasl ulaşabilirim acil

  2. BERKEY dedi ki:

   SİZE NASIL ULASABİLİRİM

  3. Emre dedi ki:

   Yasemin hanım nasıl ulaşıcam size

  4. sahin dedi ki:

   Meraba yqsemın hanım benım 10000 tl ıhtıyacım var

  5. Ruziye dedi ki:

   Yasemin hanım iki gün içinde 10000 tl ye ihtiyacım var lütfen yardımcı olabilir misiniz

  6. sema dedi ki:

   ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  7. Çağatay dedi ki:

   15 bin tl lazım ayda 1000 tl öderim

  8. bilal dedi ki:

   nasıl ulaşıcaz size

  9. bülent dedi ki:

   mrb lar yasemin hanım nasıl ulaşabilirim

  10. Anonim dedi ki:

   Yasemin hanim ben özel bir sağlık kuruluşunda calismaktayim 8 bin ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  11. Cemill dedi ki:

   Merhaba yasemin hanım bana yardımcı olurmusunuz benim 4 bin liraya ihtiyacım var 1 ay sonundada ödüyebilirim tekrardan size

  12. Ahmet dedi ki:

   10000 tl lazım acil

  13. Sefa dedi ki:

   Yasemin hanim bana ulasin

  14. Taner dedi ki:

   MERHABA,
   ACİL 10,000 TL YE İHTİYACIM VAR YENİ MEMUR OLDUM MAAŞIM 2850 AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM İZMİRDE YAŞIYORUM BANKALARDAN KREDİ ALAMIYORUM.CİDDEN ŞU AN ÇOK İHTİYACIM VAR

  15. yasin dedi ki:

   Yasemin hanim benim acil 2.000 tlye ihtiyacim var her hafta 300 tl geri odeyebilirim donerseniz sevinirim.

  16. Anonim dedi ki:

   Selam 1000TL gerekiyor yardımcı oluyormusunuz gerçekten?

  17. Taner dedi ki:

   Yasemin Hanım merhaba babam ameliyat olacak 10.000 tl ihtiyacım var.İzmirde ikamet ediyorum kamuda daha yeni memur oldum düzenşi ödeme sağlarım

 67. mehmet dedi ki:

  meraba kredi alamıyrum puanım düşük ama acil 30000 lazım yardımcı olurmusunz.

 68. yunus dedi ki:

  telefon ulasabilrsiniz. acil lazım

  1. Mehmet dedi ki:

   telefon yazayım mail atın..

 69. Mehmet dedi ki:

  Merhabalar adım mehmet Konya’da yaşıyorum acil 1 aylığına 600 TL ihtiyacım vardir yardimci olacabilecek varmıdır.bugun icin

 70. yunus dedi ki:

  ben memurum 1500 tl lazım acilen 2000 olarak 4 ayda 500-500 öderim yardımcı olacaklar Adanada yasıyorum.

 71. rüzgargül. dedi ki:

  bir bayanım ve sadece ankara da memur olarak çalışan bayan arkadaşlara ön ödeme 5000 tl ile kredi konusunda yardımcı olurum.kredici,aracı,komisyon işi yapmıyorum.yanlış anlaşılmasın.daha öncede bu şekilde birçok insana yardımcı oldum.ön ödemeyi kabul ederseniz mail adresi yada tel bırakın .geri dönüş yaparım,pazarlık söz konusu değildir.

  1. Anonim dedi ki:

   İstanbul da çalışıyorum kamu personeliyim bi görüşelim çok sıkıntıdayım durumu izah edeyim. İyi günler

  2. Naz dedi ki:

   Mrblar haziran ayına kadar acil 2500tl ihtiyacım var

 72. Suleyman dedi ki:

  Uzun vadede diyorsunuz ama para hemen lazım bilinen seylerse yani kredi puanını yükseltmek kart borcu kapat borçlarını önce kapat yani bu seviyeye gelince insanlar zaten kredi çekebiliyor.bundan farklı bilmediğimiz konu varsa hemen yani arayın konuşalım.

  1. Fatih dedi ki:

   Merhaba kredi sicilim bozuk 20000TL sına ihtiyacım var nasıl temin ederiz ödeme nasıl olur cevaplarsanız memnun olurum.

   1. Murat dedi ki:

    Yardımcı olur musunuz Sinan Bey

 73. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım hemen

  1. gokhan dedi ki:

   arayin konusalim.para lazim acil

  2. Naz dedi ki:

   Sinan bey mrb acil 2500 tl ihtiyacım var

  3. Yasin tanır dedi ki:

   5000 tl ihtiyacım var

 74. Ahmet dedi ki:

  10 bin TL ciğe ihtiyaç var.. Geri ödemeyi aramızda konuşabiliriz.. Eğer uyarsa sıkıntı yok..

 75. Serap dedi ki:

  Kredi kartlarını odeyemedim kira elektrik su faturamı oduyemedim 20 bin TL çok ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz bilmiyorum Allah rızası için yol gösterin çok dardayim

 76. eroğlu dedi ki:

  arkadaşlar iptal mesaj atmayın.allah herkesin yardımcısı olsun

 77. akın dedi ki:

  herkese saygılar ve hörmetler; 44 yaşında istanbulda yaşamakdayım ve arada dizi oyunculuğu  yapmakdayım.benm başım biraz sıkışık ve dar da reisim.  kimse yardımcı ve destekde olmuyo ne yapacağımı şaşırdım. aksilikler arkasından işi mi de kaybettim 5 ay öncesi ganyan ve iddaa baynin makina operatörü olarak calışıyodum. hatalı ounadığım 1kupondan dolayı tutan kuponu halyle benim ödemem istendi ve ödemek için 28.000tl 1bankadan diğer geri kalanları da kredi kartlarından toplam 35.000tl kuponu tutan müşteriye ödeme için kredi cekmek zorunda kaldım.bu durumdan eşime haber etmedim büyük sorun olmasın diye bilgi vermedim eşime .ertesi 2gün sonrası iş den cıkarıldım. 5 aydır işsizim iş bulamoyorum.maddi olarak çok dara sıkıntıya düşdüm, kiradayım ve 3aylık kiramda birikdi inanın hersey 1birine karışmak üzere, sizden mümkünse yardım ve destek borç olarak ihtiyacım var.DURUMUM COOK KRİTİK en başda yakında aile vi yaşantımı ve piskolojimi etkiliçek borç dan kurtulmam lazım ciddi olarak sizin  yardımınıza  desteğine ihtiyacım var  efendim neolursunuz  destek olun lütfen; bunu kendimi için diil; eşim ve çocuğum için istiyorum;ne olur Allah rızası için yardım edin çok çaresiz kaldım efendiler (((( bunu okuyup elinden bişeyler yapabilme durumu varsa yardımcı olun Yüçe Allah rıza si için.lütfen.saygı ve sevgilerimle. İBAN TR-0700-0640-0000-1147-3003-8237 İŞBANK

  1. Peker dedi ki:

   Hatalı oynadığın kupondan dolayı kimse seni böyle borçlandıramaz. Yasal hakların var. Başka bir iş var bunda.

 78. Yavuz aldogan dedi ki:

  Merhaba acil 12000 tl ye ihtiyacım var annemin ameliyatı için bankalardan kredi çıkmıyor diğer kredimi 3 gün geç yatirdigim için yoksa ödemelerinde sıkıntı yok acil yardım istiyorum

  1. gokhan dedi ki:

   numaraniz nedir

 79. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Ercan dedi ki:

   nasıl ulaşacaz?

  2. hakan dedi ki:

   nereyi arayalım

  3. yilmaz dedi ki:

   Sinan bey mrb benim cok acil ihtiyacim var bana bu numaradan ulaşabilirsiniz

  4. yasin dedi ki:

   Aramamız için keşke bi telefon bulabilseydik bu mail adresinden ulaşabilirsiniz yardımınız dokunabilecekse

   1. Muammer Yalçın dedi ki:

    Merhabalar muammer yalcın konut kremdim var 1 ay geriden gidiyorum bana acil 10 bin lazim

  5. Yavuz aldogan dedi ki:

   Merhaba sinan bey telefonunuz var mıdır isterseniz sizde bu numaradan ulaşabilirsiniz

  6. Anonim dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim 23000 tl acil olarak lazım

  7. Mehmet aygirci dedi ki:

   80 tl lazim

  8. Anonim dedi ki:

   yardımcı ol kardeş

  9. Gökhan dedi ki:

   Nasil ulaşabiliriz size

  10. Angel dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz lutfen

  11. Mehmet dedi ki:

   Sinan bey size nasl ulaşabilirim acil

 80. chako dedi ki:

  Bir kamu kurumunda çalışıyorum acil 5000 tl ye ihtiyacım var..Benimle iletişime geçer misiniz?

 81. Mehmet duman dedi ki:

  Mehmet duman
  istanbul
  magaza çalışanı
  2000 tl
  10000 tl
  24 ay
  kredi notum dusuk bide gecmiste kara listeye girmem ama butun borclarim.odendi

  1. sinan dedi ki:

   ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

   1. Anonim dedi ki:

    Merhaba sinan bey bana bankalar kredi vermiyor. Çünkü sigortalı çalıştığım bi işim yok. Çiftçilikle geçiniyorum. Ama kendi işim işte. Sigortalı olmadığım için alamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz krediye ihtiyacım var.

   2. Sener dedi ki:

    kamu çalışanıyım, 80000 TL ye ihtiyacım var, aylık 2000-2500 öderim, geri dönüş bekliyorum..

   3. gokhan dedi ki:

    numaraniz nedir

   4. Fatih Göktaş dedi ki:

    acil ara abi

 82. Emre dedi ki:

  Çok çok acil 8.000 TL ihtiyacım var. 24-36 vade ile ödeyebilirim. Bankalarla aram çok kötü. Bankalar vermiyor. Borçlarımı kapatıp tek bir yere borcum olmasını istiyorum. Lütfen iletişime geçin. Tekrar belirtmek istiyorum çok acil.

 83. Güven dedi ki:

  Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

 84. Aytekin dedi ki:

  Verdiniz de almadikmi
  8bin

 85. Hakan sahillioğulları dedi ki:

  Sa benim çok acil 15000 tl krediye ihtiyacım var bankalardan kredi çekemiyorum bankalarla sıkıntılarım oldu

 86. hakki dedi ki:

  kişide ciksin ben aldim yada su yollardan su iletişim numarasundan ulaşabilirsiniz desin acil 70 bin lazim

 87. oullin dedi ki:

  Çok düşük faizli bir krediye ihtiyacınız var mı? Daha fazla bilgi için lütfen P ile iletişime geçin.

  Teşekkürler

  1. ersın dedi ki:

   senetle para lazım

 88. Tuğrul dedi ki:

  Acil 20 bin tl ihtiyacım var aylık gelirim 4 bin lira iki gün içinde parayı almam gerekiyor lütfen yardımcı olun

 89. Pusarttt dedi ki:

  15000₺ lazım acill aylık gelirim 2000₺ dir özel şirkette çalışan bir kişiyim

 90. Allimamudbureaudechange@gmail.com dedi ki:

  bugün acil durum kredinizi almak için bizimle iletişime geçin

  1. Mge dedi ki:

   Nasıl iletişime geçebiliriz

  2. Mehmet dedi ki:

   Ben kredi istiyorum. ..

  3. hakki dedi ki:

   Kardesim numara yaz neden zora sokuyosunuz bu kadar

  4. orhan şimşek dedi ki:

   acil 6 bın lıraya ıhtıyacım var yardımcı olur musunuz ?

  5. Anonim dedi ki:

   Numara birakin

 91. Özgecan dedi ki:

  Ankaradayım 15 yıllık ssk lı çalışanım ACİL olarak 7.500 liraya ihtiyacım var.Senetle geri ödemek istiyorum.

  1. rüzgargül. dedi ki:

   bir bayan olduğumdan.sadece ankarada memur olarak çalışan bayan arkadaşlara.ön ödemeli 5000 tl ile kredide yardımcı olurum.komisyoncu,aracı.kredici değilim ama yardımcı olurum.ön ödemeli kabul ederseniz mail yada tel bırakın.pazarlık söz konusu değildir.

  2. Anonim dedi ki:

   Numaranızı yaz ev senin mi yada ipotek verebilecek bir şeyin var mı

 92. Huseyin dedi ki:

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 93. Huseyin dedi ki:

  Memurum aylık gelirim 5000 lira bankadan kredi kartı gecikmelerin var..yeni kredi vermediler.acil 10000 liraya ihtiyacın var…mus ta görev yapıyorum…

 94. Aytekin dedi ki:

  8bine
  İhtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

 95. AHMET dedi ki:

  s.a ben antalyada yaşıyorum sigorta yok avukatlık durumdayım varlık a.ş lere kadar çektiler dosyamı bankalarla sicil bozukluğu var aramda serbest çalışanım krediye ihtiyacım var yardımcı olabilecekseniz sevinirim ivedilik olarak dönüş beklemektedim.

 96. Düzceli dedi ki:

  Slm esnafim bana acil 15 bin tl lazim

 97. Anonim dedi ki:

  SLM ISTANBUL KAGITHANEDE IKAMETGAH EDIYORUM ACIL 8000E IHTIYACIM VAR BANKADAN UST USTE KREDI BASVURUSU YAPTIGIMDAN DOLAYI NOTUM DUSUK 3000GELIRIM VAR 750TELE GERI ODEME YAPABILIRIM ILGILENEN VARSA ULASSIN SYGLR

 98. Orhan çubuk dedi ki:

  Merhaba banka borclarımı kapatmak için 30 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 99. Hero Finance dedi ki:

  Stres ve hızlı onay almaksızın kişisel veya iş kredisine mi ihtiyacınız var? % 3 ise Öyleyse lütfen şimdi bizimle iletişime geçin.

  1. abit dedi ki:

   evet acil olarak krediye ihtiyacım var şartlar nedir.

  2. Volkan dedi ki:

   13.500 tl ihtiyacim var 24-36 vade ile odeme imkanina sahibim yardimci olacaklar mail atabilir.

  3. Huseyin dedi ki:

   Nasıl ilerisi kurabilitiz…acil 10000 lira lazım memurum mus e görev yapıyorum 5000 gelirim var…kredi kartı geçinmek var

  4. Mge dedi ki:

   Nasıl iletişime geçebiliyoruz

  5. batuhan dedi ki:

   10.000 tl lazım aylık geri ödeme koşulu ile

  6. LÜTFİ HIZARCIOGLU dedi ki:

   benim kişisel krediye ihtiyacım var.maksimum ne kadar onaylanırsa.yalnız varlık şirketlerine devrolunmuş icralık kredilerim var.bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

  7. Abdulkadir Yavilioğlu dedi ki:

   1000 tlye ihtiyacım var

  8. Yusuf dedi ki:

   Nasıl oluyor bu??benim 10000 tl ye ihtiyacım var..size geri ödemeyi nasıl yapcam ve şartlarınız ne??

  9. Sener dedi ki:

   kamu çalışanıyım, 80000 TL ye ihtiyacım var, aylık 2000-2500 öderim, geri dönüş bekliyorum..

 100. arzf dedi ki:

  acil çok acil 2.000 liraya ihtiyacım var.ulaşırsanız sevinirim.

 101. eroğlu dedi ki:

  arkadaşlar 5000 tl ön ödemeli olarak kredi alma

  1. eroğlu dedi ki:

   ön ödemeli 5000 tl ile kredide yardımcı olurum

   1. eroğlu dedi ki:

    şirin hanım şartlarımı kabul ederseniz lütfen mail adresi bırakın

   2. Cngzhn dedi ki:

    eroğlu ulaş bana mail at

   3. Murat dedi ki:

    Yardımcı olursanız sevinirim memurum 5000 gelirim var açık lazım

   4. gokhan dedi ki:

    nasil yardimci.olursun

  2. Devrim dedi ki:

   Acıl 3000tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 102. Şirin dedi ki:

  Çok ama çok acil 30000 tl gerekiyor.

  1. Anonim dedi ki:

   Numaranızı yaz ev senin mi yada ipotek verebilecek bir şeyin var mı

 103. saliha dedi ki:

  çok sıkışdım aci 20 tlye ihtiyacım var

  1. Erkan dedi ki:

   Yardımcı olabilirim 0

 104. kadir dedi ki:

  20.000 tl ye ihtiyacım var iş kuracagım yardımcı olurmusunuz

  1. Yavuz dedi ki:

   Merhaba çok acil 10000 tlye ihtiyacım var büyük bir matbaa firmasında depo ve sipariş sorumlusu olarak çalışıyorum 3000 tl kazanıyorum aylık ayda 10000 tl ye kadar öderim hiç bir sorun olmaz çok ama çok acil ulaşın

   1. Beyza dedi ki:

    Sinan Bey merhabalar. Eğitim için 10.000 tl krediye ihtiyacım var yalnız kredi notum düşük olduğu için kredi verilmiyor. 12 veya 24 ay vadeyle ödeyebilirim. Konuyla ilgili tarafıma tekrar geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 105. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Murat dedi ki:

   Sinan bey arayın demissiniz telefon numarasi biraksaydiniz

  2. Murat dedi ki:

   0542 772 79 **arayın yardimci olun 30000 liraya ihtiyacım var

  3. kadir dedi ki:

   nasıl telefon numaranız nedir

  4. Serdar dedi ki:

   Merhabalar sinan bey **resime@hotmail.com adrssinden veya telefondan ulaşırmısınız

  5. demet dedi ki:

   nerden arıcaz

  6. Melek dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz 10.000 ıhtıyacım var

  7. İclal DüBÜŞ dedi ki:

   Size ulaşmam lazım.

  8. hakki dedi ki:

   Kardeşim nasil ulasacam vaslap msj atabilirmisiniz

  9. hakki dedi ki:

   Kardeşim neyle arayacaz numara nerde siz arayyin vaslap nu

  10. Güven dedi ki:

   Bana acil 100 bin ihtiyacım var çocuğunun hastane masraflari için ne olur bana ulaşın ödemelerinde hiç zorluk çıkan ne olur beni duyun lütfen çocuğa yardım edin arayın sartlarinizi konuşalım

  11. Murat usta dedi ki:

   Sinan bey 20 binliraya ihtiyacım var komisyon veririm bana ulaşın

   1. sinan dedi ki:

    ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede yardımcı olalım

   2. Anonim dedi ki:

    Sinan bey benim acil 15.000 tl ye ihtiyacım var 48 ay vadeli öderim. Bana da bi yardım eli uzatırsanız sevinirim. Bankalar kredi vermiyor düzenli bi işim var ama sigortalı değil. Bana ulaşın lütfeen.

  12. ışıl dedi ki:

   nasıl ulaşırım size

  13. Sinan dedi ki:

   Ben özel sektör çalışanıyim 2150 tl gelirim var iki icra kapattım ikiside kapandı şimdi kredi ihtiyacım var bana nasıl ulaşabilirsiniz

  14. gokhan dedi ki:

   nasil olursunuz ne yaomamiz gerekiyor acil 10000 para lazim

 106. Yemliha dedi ki:

  Kamuda çalışiyorum Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  1. tolga dedi ki:

   tolga bu kisi cikariyor ulasin.

   1. hakki dedi ki:

    Kardesim yardimci ol msj at vaslaotan kim nasil yardimci oluyo

  2. ender dedi ki:

   izmirde kredi kullanmak isteyen olursa yardımcı olurum.

   1. Yusuf dedi ki:

    Merhaba acil krediye ihtimal var 35000 İzmir’deyim

   2. Anonim dedi ki:

    ender bey numara bırakır mısın

  3. Murat dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim memurum 5000 gelirim var acil lazım geri ödemede sorun olmaz

 107. Yemliha dedi ki:

  Acil 30 bine ihtiyacım var 053739179**

  1. Ali Can dedi ki:

   Gelir belgen ile yardımcı olabilirim Ankaradayım mail adrsim

 108. Muhammed Ali dedi ki:

  Herkese merhaba adım Muhammed Ali mesleğim gemicilik aylık net 80. Bin tl alıyorum sigortalıyım yaşım 35 daha öncesinde gençken yaptığım hata yüzünden bankadan 100.000 tl kredi almıştım borcumu ödememe rağmen kara listedeyim şuana kadar kredi almaya ihtiyacım olmadı ama şuan acilen 24 ay ödeme kaydıyla 700.000 bin tl kredi ihtiyacım var yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim kredi çekmeme yardımcı olacak aracıya 50.000 tl vermeye hazırım
  05558905**

 109. FEVZİ dedi ki:

  ÇOK ACİLEN 15.000 TL YE İHTİYACIM VAR..MEMURUM MAAŞIM 3000 TL…AYLIK TAKSİTLER HALİNDE ÖDEYEBİLİRİM..LÜTFEN DÖNÜŞ YAPARMISINIZ

 110. Anonim dedi ki:

  Merhaba ben tüm borçlarımi kapatmak istiyorum ve krediye ihtiyacım var acil 30 bin tl lütfen yardımcı olunuz.
  055501834**

 111. Damatt dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var olabilir acil sozlenmek istiyorum 😦 lazım ne olursunuz ödemeye hazırım sevenlere yardım edin ne olur 054366512**

  1. Damatt dedi ki:

   Whatsapptan ulasirsaniz sevinirim

 112. Coskun dedi ki:

  Acil 20.000 bin lazım 055415597**

 113. Umut dedi ki:

  Gelirim 3000tl 1000tlye ihtiyac var lütfn dönüş yapin cok acil

 114. Şahin dedi ki:

  Esnafım işimi büyütmek için 30.000 yada 40.000 bin lazım 0531 503 14 67

 115. Şahin dedi ki:

  Esnafım 40.000 lazım işimi büyütmek için

 116. eposta osekredi@hotmail.com dedi ki:

  acilen kred tfk temas eposta

 117. Gulumser dedi ki:

  Ben iş yerim var buyukmek istiyorum bana 30 bin tl ihtiyacım var çok acil cevap yazarmısınz 0507 286 15 46

 118. İsrafil Çekin dedi ki:

  15000. Tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın 05061704594. Bankalar dan çekemiyorum, sicil bozuk olduğundan, ,

 119. İsrafil Çekin dedi ki:

  15.000 bin tl ye ihtiyacım var çok acil yardımcı olabilecek varsa ulaşsın bana çok acil, 05061704594,, Banka sicilim bozuk olduğunu için çekemiyorum,

 120. Tekin dedi ki:

  Merhaba 20 bin lazim

  1. muharrem dedi ki:

   tekin bey yardımcı olmak isterim işterseniz 0507 824 52 ** numarıyaryı arayarak detaylı bilgi alabilirsinzi muharrem korucu

   1. TANER dedi ki:

    MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

   2. yavuz dedi ki:

    siz ankarada yavuzmı yaşıyorsunuz acaba banada yardımcı olurmusunuz 0533762445**

   3. Murat dedi ki:

    Muharrem bey yardimci olurmusunuz 20000 lira 054277279**

   4. Sema dedi ki:

    Muharrem bey merhaba yardımvı olrmusunuz

   5. İclal DüBÜŞ dedi ki:

    Bana da yardımcı olurmusunuz?

   6. hakki dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz vaslap num

  2. adem dedi ki:

   Benimde 20bin liraya ihtiyacim var projem icin aleminyum cektirmem lazim en az 5 ton cekiyolar destek olursaniz sevinirim

  3. tekin dedi ki:

   merhaba tel son iki rakam görünmüyor nasıl ulaşıcaz

 121. PAYE dedi ki:

  İSTANBUL
  20.000
  1.700
  24 AY GERİ ÖDEMELİ
  KREDİM OLDUGU İÇİN BANKADAN KREDİ KULLANMIYORUM
  053

  1. Evren Ünal dedi ki:

   İyi akşamlar
   10.000 tl krediye ihtiyacım var
   yardımcı olabilri misiniz
   İstanbul
   İthalat İhracat Uzm
   2.754 TL
   48 Ay
   Kara Liste

   1. muharrem dedi ki:

    facebook hesabımızdan bizle iletişime gecin

  2. muharrem dedi ki:

   işterseniz facebokk hesabızdan bizle iletişemie gecebilirsiniz

   1. Umut dedi ki:

    Adim umut mersindeyim meslegim magazacilik yoneticiyim daha once kara listeye dustugum icin kredi cekemiyorum 10.000tlye ihtiyacim var 2 yil sure ile gelirim 3.000 yardimci olursaniz sevinirim.530 140 **51

    1. Murat dedi ki:

     İstanbul
     güvenlik görevlisi
     2650
     20000
     36
     Gecikmelerim var puanım düşük

     1. Ahmet ugur dedi ki:

      2600 maasim var emekliyim banka borclarimi kapatacagim ev alacagim 30000 lazim

 122. kredi teklifi dedi ki:

  Herkese merhaba,% 3’lük düşük faiz oranı ile kredi öneriyoruz, tekliflerimiz şöyledir: Kişisel krediler Borç konsolidasyonu kredileri Girişim sermayesi İşletme kredileri Eğitim kredileri Konut kredileri Araç kredileri Xmans kredisi Ancak yöntemimiz size kredi miktarını belirtme şansı sunuyor İhtiyaç duyduğunuz parayı almak için gerçek bir şans veriyorsunuz!

  KREDİ BAŞVURU BİLGİLERİ:

  Tam adı: Şehir
  Belirtmek, bildirmek:
  Meslek:
  Aylık gelir:
  Kredi miktarı:
  Kredi süresi:
  Neden Kredi Alamadığınız:

  1. necati dedi ki:

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

  2. Anonim dedi ki:

   antalyadan necati ben aylık gelirim 8 bin tl 100000 tl istiyorum süre olarak 4 yıl yeterli bankalardan alamamam eskiden kara liste dedikleri olayı yaşamam bu para iş yerimi büyütmek biraz borcum var onları kapatmak tek bir yere borclu kalmak dönüş olursa seinirim 0532 152 80 20

   1. İsmail dedi ki:

    Merhaba Ali Bey yarına kadar 10000 tl ihtiyacım var 2600 maaş alıyorum eşim de 1000 lira alıyor ne olur bana da yardımcı olursanız sevinirim

    1. muharrem dedi ki:

     isamail bey koceli yakınlarındaysanız yardımıcı olur facebook sayfanızdan bize iletisime gece bilirsiniz

  3. Akın dedi ki:

   Acil 5000 TL Ye ihtiyacım var yada 25000 TL ile banka kredimi sıfırlamak istiyorum.emekliyim
   Maaş:1700 tl
   İzmir’de ikamet etmekteyim
   0(507) 7462675

  4. S.Erdem dedi ki:

   Iyi günler Nevşehir üniversite öğrencisiyim. 2500 lira kredi ihtiyacım var 24ay vade .kredi kartı kartı borcumu tam kapatamadgm için kredi alamyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  5. hamza dedi ki:

   Merhaba. İstanbul. Moto kurye. Aylık 2.500tl. ihtiyaç borç ödeme 8000 TL. 18 ay. Kredi kartının borcunu zamaninda ödeyemedim ve şuan listedeyim. 05436190527

  6. Rıdvan sen dedi ki:

   Sakarya Adapazarı ensafim oto aksesuar kendi isterim 4 bin aylık gelirim var ama degisede biliyor 3 yada 3 buçuk gibi 30 bin 24 ay puanim dusuk diye

  7. Arzu dedi ki:

   Merhaba Kocaelide yaşıyorum. Acilen 24 ay geriödemeli 100,000 tl ye ihtiyacım var. Özel bir şirkette muhasebeciyim. Aylık net 8000 tl maaş alıyorum. Bankalarda kredim oldugu için tekrar kredi çekemiyorm. Ödemelerimde hiç bir aksaklık olmadı bugüne kadar. Yardımcı olursanız sevinirim

  8. TANER dedi ki:

   MERHABALAR SİGORTALI ÇALIŞANIM AYLIK MAAŞIM 2500 TL AYLIK 500 TL ÖDEME YAPABİLİRİM ACİL 10.000 TL İHTİYACIM VAR İZMİRDE İKAMET EDİYORUM

  9. özgür dedi ki:

   özgür türköz
   istanbul
   magaza sorumlusu
   2000 tl
   10000 tl
   24 ay
   kredi notum dusuk bide gecmiste kara listeye girmem ama butun borclarim.odendi

   1. Anonim dedi ki:

    6 bin tlye ihtiyacim var egitim odemelerinde kullanacam parayi cok acil lazim geri donerseniz sevinirim Burak

    1. zafer Toprak dedi ki:

     nasıl ulasabilirim size

  10. Güven dedi ki:

   Ne olur birileri beni duysun bana ulaşın

  11. Hakkı dedi ki:

   Acil 10000 lira gerekiyor

 123. ALİ dedi ki:

  YIL BAŞINA ÖZEL – FAİZ – ORANLARIYLA

  SENET KARSILIĞI — ARAÇ — KONUT — NAKİT —

  imkanı saglamaktayız

  Bankalarda Puan Düşüklüğü
  icralık – hacizlik – geç ödeme sorunu olanlar

  ulasım saglamanız yeterlidir….

  1. umut dedi ki:

   Ali bey tekirdag çorlu da ikahmet ediyorum 5000 acil nakite ihtiyac var.0530 3180485

  2. Evren Ünal dedi ki:

   umut bey iyi akşamlar
   10.000 TL ye ihtiyacım var aylık 2.754 tl maaş alıyorum, yardımcı olabilir misiniz

  3. Mehmet dedi ki:

   5000 TL ye ihtiyacim var.
   0.545 216 50 30

  4. S.Erdem dedi ki:

   Iyi günler acil 2500 lira krediye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

  5. Murat dedi ki:

   Bankalar kredi vermiyor sicilim bozuk ve icralık oldum acil 10 bin lazım kamuda işçi olarak çalışıyorum aylık gelirim 3200 yardımcı olurmusunuz

  6. filiz dedi ki:

   Alu bey size nasıl ulasabiliriz

  7. Uğur dedi ki:

   Merhaba benim acilen yapmam gereken 30000 tl ödemem var bankalardan kredi alamiyorum şu anki maasim 5000 brüt üzerinden yatiyor öğretmenim birde illegal açtigim bir etüt merkezi var ordan da en az 2000 gelirim var cok cok acil yardımcıolabilirmisiniz

   1. Uğur dedi ki:

    Her turlu senedi imzalamaya hazirim

    1. Uğur dedi ki:

     Telefon no 05399571897 olumlu yada olumsuz cevabinizi bekliyorum

  8. sk dedi ki:

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  9. Metin dedi ki:

   Acil 10000 TL ye ihtiyacım var borçlarımı kapatmak için ödemelerin düzgün biri sekilde olur

  10. hamza dedi ki:

   8000 TL 18 ay ihtiyaç var.

  11. Senol dedi ki:

   Nerden iletisim kuracagiz?

  12. Fatma er dedi ki:

   Ali bey sıze nasıl ulasabilirim

  13. Bekir dedi ki:

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  14. Mehmet Karahan dedi ki:

   Acil ulaşırsanız sevinirim.

  15. demet dedi ki:

   bana cok acıl yarın lazım yardımcı olabılırmısınız

  16. mehmet dedi ki:

   slm cok sıkısıgım 50000 ıhtıyacım tum borclarmı kapatmak ıvcın yardımcı olursanızz sevınırım

  17. Hakkı dedi ki:

   Araç alacagim icin 10000 tl gerekiyor

 124. Halil dedi ki:

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var ulaşırmısınız 5079576724

 125. Cengizhan dedi ki:

  Kredi izmir senetle izmir sabit adres sigortalı çalışan 05050796038

 126. kumburgazlı dedi ki:

  acil bir kaç milyon dolara ihtiyacımız var geri ödememek şartıyla yardımcı olabilirseniz mutlu olurum

 127. Selahattin dedi ki:

  Merhaba gelirim net 2671 tle ama aylık 5000 bin tle alıyorum bana 50 Bin lazım 48 ay telefonum 5433921647

 128. Uğur dedi ki:

  Acil 20.000 ihtiyacım var çok fazla acil yardımcı olun lütfen

 129. Burcu dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var

  1. Erkan dedi ki:

   Yardımcı olabilirim size numaram

 130. Reber dedi ki:

  Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  1. Ali dedi ki:

   Bakin bunlar yalan kredi bu sekilde cikmaz inanmayin isterseniz gercekten yardimci olabilirim dogru bir sekilde

   1. Anonim dedi ki:

    Nasıl yardımcı olblrsniz bna yardmcı olrmusnz

   2. Serhan dedi ki:

    Yardmcı olabilirseniz çok seviniriz.

   3. AYLİN dedi ki:

    NASIL YARDIMCI OLACAKSINIZ

   4. Drn dedi ki:

    Yardımcı olurum dıyosunuz ama alıbey sıze ulasabılecegımız numara dahı yok gercekten yardımcı olan ınsan ırtıbat ıcın bılgı bırakır

   5. ayfer dedi ki:

    ali bey acil ihtiyacımvar 20000 ayda 1000 tl geri ödeyebilirim

   6. hakki dedi ki:

    Kardeşim kredi için yardim edermisin

   7. hakki dedi ki:

    Ol kardeşim vaslp num

 131. Mehmet dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacım var 750 olarak öderim ayda yardimci olursanız sevinirim 5433014898

  1. Reber dedi ki:

   Ben her türlü öderim ama ön onayı noter falan ödeyemem başıma geldi Lütfen baana ulaşın. 0545-718-9114

  2. Anonim dedi ki:

   benimde nakite ihtiyacım var 5446117784

   1. Evren Ünal dedi ki:

    Selçuk bey iyi akşamlar
    10.000 TL krediye ihtiyacım var
    yardımcı olabilir misiniz?

    1. adem dedi ki:

     Merhaba 20bin liraya ihtiyacim makul faizle para alabilirim

     1. Levent dedi ki:

      Size nasıl ulaşabiliriz

      1. Burak dedi ki:

       Bana acilen 6 bin lira lazim lutfen donus saglayin

       1. Gül dedi ki:

        Selçuk bey senetle kredi kullanmak istiyorum nasıl yardımcı oluyorsunuz.

        1. Hakki dedi ki:

         Acil olarak 15000 tl ye ihtiyaç var emekliyim nasıl halledebiliriz detaylı görüşebilirmiyiz

 132. Selçuk Arslan dedi ki:

  Bankalardan kredi alamayanlara Senetle Kredi Verilir.
  Son dönemlerde bankaların kredi notu düşüklüğü ve kara listeye girmiş olmasından dolayı kişilere kredi vermeme durumuna Senetle Kredi vererek çözüm bulmaya çalışıyoruz. Kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalar ile birlikte sizlere 50.000 TL’ye kadar 48 Ay vade ile Senetle Borç Para veriyoruz.
  Ön Ödeme, Dosya Masrafı, Kefil, Gelir Belgesi İstenmemektedir.
  Kimliğiniz ile başvurmanız yeterli.
  İster ofisimize gelin, ister kurye arkadaşlarımız ile evrakları size gönderelim.
  Detaylı bilgi ve başvuru için

  1. Ramazsn dedi ki:

   Slm kardesım nakıte ıhtıyacım var yardımcı olur musun

  2. mesut dedi ki:

   Merhaba senetle kredi alacaktı 35000 binlara dairem var ulaşırsanız sevinirim

  3. Vera dedi ki:

   İlgileniyorum memurum ayrıntı verir misiniz

  4. Metin dedi ki:

   Merhaba selcuk bey cok acil 30 bin liraya ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim 053244281** metin

  5. Özlem dedi ki:

   Merhaba selçuk bey size nasıl ulaşabilirim

  6. Mehmet dedi ki:

   İyi günler acil bana 5000tl borç para lazım lütfen yardımcı olurmusun faizli öderim

   1. filiz dedi ki:

    dilerseniz ben yardım olayım size kredi konusunda 5000tl ye kadar

    1. Anonim dedi ki:

     tamam olur

  7. Veli yıldırım dedi ki:

   Sigortalı çalışanım acil 25bin ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  8. serkan dedi ki:

   merhaba 6000 lira kadar bi kredi ihtiyacım vardır size ulaşabileceğim bi telefon numarası varmıdır

  9. Mehmet dedi ki:

   Acil20000 Laz’ım ulaşabılırmisiniz 05443366990

  10. Lütfi dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim 15bin lazım selçuk bey

  11. Serkan dedi ki:

   Selçuk bey size nasıl ulaşabilirim acil nakite ihtihacım var

   1. Zeyno dedi ki:

    Mrb bana 1500 tl lazım yarın saat 5 e kadar geri odeyecem para gelecek ama benim yarın ödemem gerek yoksa benim için ölüm olur soz veriyorum odeyecem

   2. Süleyman dedi ki:

    Buldunmu zeynoo

  12. Selahattin dedi ki:

   Merhaba bana ulaşabilirsiniz 50 bin tle

  13. Metin dedi ki:

   Selam acil 10000 ihtiyacım var çok acil yardımcı olursanız sevinirim teşekürler 05326902697 numaram

  14. Selda dedi ki:

   Acil 6000 tl ye ihtiyacımız var yarın sabah için esnafiz dükkanımız var öderiz.
   Acil dönüş yaparmisiniz.

  15. Baki dedi ki:

   Bana lazım 100000 ödemede sorun olmaz nasıl olacak.

  16. yasemin dedi ki:

   selçuk bey iyi günler

   benimde acil ankite ihtiyacım var ama size nasıl ulaşabilirim.Yardımcı olurmusunuz.Dönerseniz çok sevinirim.
   iyi çalışmalar

   Yasemin Acar

  17. Anonim dedi ki:

   5373091558 whatsaptan ulaşır mısıın bana acil 15,000 lazım.

  18. Coşkun öztürk dedi ki:

   Slm adım coşkun benim 10000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  19. Abdurrahman dedi ki:

   Detaylı bilgi verir misiniz

  20. bunyamin dedi ki:

   ben istanbulda ikamet ediyrm nasil kredi alablrm

  21. Burak dedi ki:

   05396461761 lutfen bana ulasir misiniz ben Burak Selim 6 bin liraya ihtiyacim var

  22. Anonim dedi ki:

   Ben kredi almak istiyorum

  23. umut dedi ki:

   tekirdag çorluda ikahmet etmekteyim .5000 tl acil nakite ihtiyac var.05303180485

  24. filiz dedi ki:

   Selçuk bey mail atarmisiniz

  25. Uğur dedi ki:

   Ben senetle borç almak istiyorum bana donüş yaparsaniz sevinirim 05399571897

  26. Drn dedi ki:

   Irtıbat numarası verın selcuk bey

  27. sk dedi ki:

   Merhaba
   7yıldır aynı şirkette çalışıyorum ssk lı ve belgelenebilir 2500tl maaşım var.ailemle kalıyorum.yapıkrediden 35bin tl kredi kullandım.bunu geciktirmeden sorunsuz ödüyorum fakat kredi kartlarımı ödemekte zorlanıyorum.Sık kredi başvurusunda bulunduğum içinde puanım çok düşük..bana yardımcı olun lütfen.En kısa zamanda iletişime geçerseniz çok sevinirim.İstanbulda yaşıyorum.Güneşlide

  28. ayse gurkan dedi ki:

   ararmısınız sıze nasıl ulasabılırım 54184710**

  29. Bekir dedi ki:

   Emekli hakimim 20000 lira lazım

  30. Yakup dedi ki:

   Merhaba Selçuk Bey acil 10000 lira lazım sizinle nasıl iletişime geçebilirim

  31. Anonim dedi ki:

   Merhaba selçuk bey 15.000 nakite ihtiyacım var eğer yardımcı olabilirsiniz çok sevinirim olumlu veya olumsuz cevap bekliyorum

  32. Emir dedi ki:

   Size nasil ulasacaz adres var mi telf ben mersinde ıkamet ediyorum

  33. İclal DüBÜŞ dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz?

  34. İclal DüBÜŞ dedi ki:

   Bana ulaşın lütfen

  35. eray yücel dedi ki:

   Meraba benim acil 20 bine ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz prosüdürleriniz nasıldır

  36. Serkan çardak dedi ki:

   Selçuk bey senle istedi çekmek istiyorum bana ulasirmidiniz

  37. mehmet dedi ki:

   slm ben mehmet ıstanbul maltepe 50000 acıl ıhtıyacım tum borclarmkapatmak ıcın sıze nasıl ualasbılırm

  38. Özgecan dedi ki:

   Selcuk Bey,Ankaradayım mail ile bilgi alabilirmiyim?7500 lira ACİL gerekiyor.

  39. Bahar dedi ki:

   Selçuk bey mrb esnafim piyasa durumu ortada odemelerimden dolayi benimde 30000 tlye ihtiyacım var 36 yada 48 ayda geri ödeme yapabilirim durumum acil donus yaparmisiniz

  40. gokhan dedi ki:

   nasil olursunuz ne yaomamiz gerekiyor acil 10000 para lazim arayin konuslam

  41. Yavuz dedi ki:

   Memurum açıl nakıt lazım

 133. Caner Dogan dedi ki:

  biz şu anda% 3 krediyi sunuyoruz

 134. Can dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var 15000 tl

 135. Can dedi ki:

  ACIL 15000 TL YE IHTIYACUM VAR

 136. Can dedi ki:

  Yaziyoruz yazmasinada geri donen oluyor mu gercekten? Yaziya bakiyorum sadece bilgi surekli

 137. Sercan Candan dedi ki:

  Ankara keçiören. 3350 maaşım var özel firmada çalışmaktayım banka borclarımdan dolayı 10.000 tl ihtiyacım var aylık 400-600 arası ödeyebilirim. Dönüş sağlarsanız memnun olurum

  1. Esra dedi ki:

   Size geri dönüş yapan oldumu acaba ?

 138. Fuat dedi ki:

  Yazıyı ************* ******** yazın.

  1. Fuat Bey iyi niyetli uyarınız için teşekkürler. Tekrar gözden geçirmeyi düşünüyoruz. İmkanınız varsa özelden cevap yazabilir misiniz. Saygılar

 139. Mustafa iptas dedi ki:

  İyi gunler benim puanim dusuk kredi cekemiyorum kredi cikarsa acil 10bin tl ihtiyacim var maas 3.500 tl

 140. Yüksel akkök dedi ki:

  10.000 tl ye ihtiyacim var acil olarak

 141. Zuhal alkan dedi ki:

  Acil 15.000 tl ihtiyacım var aylık 500 tl ödeyebilirim lütfen geri dönüş yaparmısınız

  1. Zuhal dedi ki:

   Lütfen acil dönüş yaparmısınız

 142. dilek dedi ki:

  devlet memuruyum ankarada yaşıyorum kısa vadeli olmak şartıyla çok acil 5 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

 143. Aliye dedi ki:

  Taşınmak için 10000(onbin) tlye ihtiyacım var 1 yılda ödeyebilirim sigortalı çalışanım.

 144. Eray genç dedi ki:

  Merhaba emekli lik için 11000 prim borcunu kapamam lazım borç kapanana kadar maasimi bloke edebilirsiniz bu doğrultuda destek olunabilir mi? 05316031977

 145. Umit dedi ki:

  Merhaba acil 50000 lira lazim aylık geri 1000 lira taksitle ödeyebilirim telefonum 05462744870

 146. Ozden dedi ki:

  Acil 5000tl ihtiyacım var. 500tl geri ödemeli.

 147. Musatafa dedi ki:

  Ömer bey tel numaraniz nedir yazarsaniz sevinirim

  1. Eray genç dedi ki:

   11000 kullanma şansım varmı 5316031977

 148. Cenk dedi ki:

  Çok acil 20.000 lazım aylık 2000 öderim.bankalar vermiyor.aylık maaş 4300 memurum.çok ama çok acil.

 149. BayMühendis dedi ki:

  Araç almak için 30000 tl ye ihtiyacım var. 2500 gelirim var. yardımcı olur musunuz?

 150. Biricik dedi ki:

  Merhaba çok acil 5000 ne ihtiyacım var aylık gelirim 1400

 151. ibrahim abiş dedi ki:

  cok acil 20000 tlye ihtıyacım var lutfen yardım edin aylık 1000 tl geri ödemeli olarak istıyorum 05388524101 bu numradan bana ulaşabilirsiniz

 152. ibrahiö dedi ki:

  çok acıl 20000 tl ye ihtıyacım var aylık 1000 tl geri ödemeli olara istıyorum dönüş yaparsanız cok ıyı olur 05388524101 tl numram burdan bana ulaşanilirisniz

 153. Ömer dedi ki:

  1800tl gelirim var. Banada aylık 700 tl ödeyebileceğim taksit ile 15000 ihtiyacım var dönüş Bekliyorum
  0541 465 1993

 154. gülçin dedi ki:

  çok acil 15 bin liraya ihtiyacım var ödemesi 400 olabilir yada daha fazla acilll

 155. Merve dedi ki:

  Acil 20.000 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilir misiniz

 156. Ali dedi ki:

  Çok acil 40 binlira ya ihtiyacim var ödemesi 1000 TL

  1. Gökhan dedi ki:

   Email adresinizin tamamı görünmüyor benim acil nakite ihtiyacım var 0535 663 03 80 bana ulaşırmısınız lütfen

 157. ahmet lale dedi ki:

  ACİL PARAYA İHTİYAC DUYAN ARKADAŞLAR
  BU ADRESE MAİL ATIN

  @protonmail.com

  1. ceylan dedi ki:

   acil 3 bin liraya ihtiyacım var taksitle ödeme yapmak istyorum

   1. rüzgargül. dedi ki:

    bir bayan olduğum için, sadece ankarada memur bayanlara ,ön ödemeli 5000 tl ile kredi çekmelerinde yardımcı olurum.komisyoncu değilim.kredici değilim,aracı değilim,yardımcı olabilirim.ön ödeme 5000 tl yi kabul ederseniz,tel yada mail bırakın geri dönüş yapacağım,pazarlık söz konusu değildir.

 158. HARUN dedi ki:

  10.000 ihtiyacımvar bana yardım edin 05522167556 donerseniz bekliyom

 159. ersin dedi ki:

  kamuda çalışıyorum 4900 maaşım var. icram yok çok acil 20000 tl ihtiyaç var

  1. Tuğçe dedi ki:

   Gizem hanım yardikci olabilirmisiniz

 160. Gizem GNC dedi ki:

  DAVASI OLMAYAN ÇALIŞANA YA DA

  İCRALIK KARA LİSTEDE Kİ EMEKLİYE KREDİ
  PTT’DEN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA YADA MAAŞINI PTT’YE TAŞIYANLARA MAAŞININ ”50” KATINA KADARA KREDİ İMKANI..
  ☎ GİZEM HANIM: 0537 381 3**1

  1. Anonim dedi ki:

   Size nasil ulasacagm

  2. Esra dedi ki:

   Merhaba lütfen bana geri dönüş yaparmısınız acil

  3. mehmet dedi ki:

   slm ben mehmet 50000 tl ıhtıyacım var tum borclarımı kapatmka ıcın yardımcı olursanız sevınırım

 161. Omer dedi ki:

  Evlikik için bana 15 tl kredi gerek bana acil yardimci olmaniz gerek

 162. krediveis dedi ki:

  Kredi için bu siteyi ziyaret edebilrisiniz

 163. Nuray dedi ki:

  Acil 15 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.ssk var.calisiyorum.sadece puan dueuklugunden ve cok basvurudan kredi cekemiyorum.yardimci olmak istiyen mail atabilir.

 164. Özdemir dedi ki:

  Acil 25000 tlye ihtiyacım var acil dönermisimiz ozdemir3443@outlook.com

  1. Tuğçe dedi ki:

   Nasıl oluyor

 165. kara dedi ki:

  Günde bir kaç saatinizi ayırarak, hiç bir ücret ödemeden günlük 100 TL kazanmak istermisiniz ? Hemen başlamak için

  1. Anonim dedi ki:

   Nasılolacak

  2. barış dedi ki:

   nasıl bir iş bu günde 1 2 saatte 100 tl aydınlatırmısınız

  3. Srht06 dedi ki:

   kim istemez dostum anlatta başlıyalım

 166. Sedef dedi ki:

  5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olur musunuz 1600 geĺirim var

 167. sinem dedi ki:

  merhaba 3.000TL ye ihtiyacım var. yardımcı olur musunuz?

 168. Cansel dedi ki:

  Acill 3.000 tl ye ihtiyacım var 1650 gelirim yardımcı olursanız sevinirim

 169. Ayça dedi ki:

  Merhabalar
  7000 tl net maaşım var
  acil 20000 tl ye ihtiyacım var
  Nereye başvurmalıyım .Bir liste göremedimde

  Teşekkürler

 170. ömer dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacı olanlar dikkatle okuyun forex oynuyorum iki ayda ciddi kârlar elde ettim ve zengin oldum. Benimle birlikte kazanmak istiyorsanız numaramdan ulaşın ömer

  1. Sultan dedi ki:

   Numaranida yazsan iyiydi ama

 171. Umut dedi ki:

  Aylık 800 tl ödemek üzere 37000 tl ye ihtiyacım var bankalardaki borcumu kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum

 172. Ramazan dedi ki:

  10 0000 lira ihtiyacım var kefildim borclar bitti ama kredi çekemiyorum.3000tl maasım varbi senede oderim

 173. ismail dedi ki:

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var. aylık gelirim 6000 TL dir.
  Yardımcı olur musunuz?

 174. Bilal dedi ki:

  Slm acil paraya ihtiyacım var ararsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim ne olur lütfen
  15 bin TL’ye taksit le ödeyecek şekilde

 175. SENOL dedi ki:

  SLM ACIL OLARAK BANA 80000 LİRA LAZIM 1900 GELRIM VAR

 176. Remziye dedi ki:

  Slm cok acıl nakte ıhtıyacım var lutfen bana acıl dönüş yapın lütfen

 177. 88kredi@gmail.com dedi ki:

  % 3 acil kredi teklifi şimdi geçerlidir

  1. manisalı dedi ki:

   Manisa gelirim 4500 tl 30000 tl lazım çok acil yarına kadar 531 6519679

  2. murat dedi ki:

   10000 tl talebim olacak aylık 800 – 900 tl ödeme yapabilirim geri dönüş bekliyorum

  3. Anonim dedi ki:

   05350267924 ararmsnz

  4. Sultan dedi ki:

   88 kredi daha açıklayıcı yazarmisiniz ön ödemeniz yoksa bende jredi almak istiyorum

 178. Özcan dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum devlet memuruyum 25000tl ihtiyaç var

 179. Murat dedi ki:

  Acil 3000 TL’ye ihtiyaç duyuyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 180. Serkan dedi ki:

  15 bin kadar da bana lazım. 1600 gelir.

 181. Yeliz dedi ki:

  Acil 15000 TL lazım lütfen yardımcı olun ssk lı çalışıyorum Ankara da ikamet ediyorum

   1. Vera dedi ki:

    Acil 15000 ihtiyacım var memurum

    1. Anonim dedi ki:

     Emekliyim 20000 ihtiyacım var

     1. Burak dedi ki:

      Emekliye yardımcı olunur kredi için

Yorum Yaz