KREDİLER

Acil Kredi Lazım Bankalar Kredi Vermiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Paraya en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda bankalardan kredi çekemeyenler bu sefer bankadan başka para bulma yöntemlerine başvuru yapmaktadır. Günümüz kredi faizlerine bakıldığında bankaların diğer yerlere göre daha düşük kredi faizi uyguladığı için kredi lazım diyenlerin daha çok bankaları tercih ettiğini görüyoruz.  Kredi sicili bozuk olana kredi ya da  kredi notu düşük olana kredi çıkması gerçek manada zordur; ama bu kişiler de tefecilere bulaşmak istemediği için banka kredisinde ısrar etmektedir. Peki acil kredi lazım bankalar kredi vermiyor diyenler için nasıl bir çözüm bulunabilir?

Kredi Çıkmıyor Yine Başvurursam Çıkar Mı?

Yapılan kredi başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda ikinci kredi başvurusunun da olumsuz sonuçlanacağını %100 söyleyebiliriz. Bu durum ancak kredi sicilini çok olumsuz etkileyeceği için, kredi çıkmıyor ve buna rağmen 2. Kredi başvurusunu yapayım mı diyenlere asla yeni kredi başvurusu yapmamalarını salık vermekteyiz. Peki kredi notu ya da kredi sicili kendiliğinden düzelir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Sicili  Ne Zaman Düzelir (Kaç Ayda )

Kredi sicilinin temizlenmesi ve kara listeden çıkış süreci aslında uzun bir süreçtir. Bu sürede kişiler şunu bilmelidir; hiçbir şey yapmadan kara listeden çıkmak imkansızdır. Kredi çekmek istiyorum hatta acil kredi lazım diyorsanız o zaman yapmanız gereken birkaç iş var diyebiliriz. Kredi notunun yükselmesi için ne yapılmalıdır? Ya da daha vahim bir durum varsa yani kredi sicili bozulmuş ve kırmızı çizgi yedim deniliyorsa o zaman daha çok bir emek vermek gerekecektir. İşte kesin onaylı kredi ve acil kredi için yapılması gereken çalışmalar;

Hemen Kredi Çıkması İçin Yapılacaklar Listesi

Şunu belirtelim; kara kredi sicil affı çıktı! Bu ne anlama geliyor? Yani daha önceleri kesin kredi çıkmaz ve kredi çekemiyorum diyenler kara listede ise onlara hiçbir banka kredi vermiyordu; ama yeni çıkan kara liste affı kapsamında kredi verilemez denilen kişilere bile kolay kredi verilmeye başlandı. Bu bankalar hem kamu hem de özel bankalar olarak listeye girmiştir. Yani sicil affı nedeni ile artık sicili bozuk olanlara da kredi çıkmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sicili Affı Uygulayan Bankalar

Sicili affı çıktı, güzel ama banka neden halen kredi vermiyor? Bunun nedeni bankaların halen riskli olana kredi vermek istememesidir! Banka sicili yani KBB findeks kredi risk raporuna göre halen problemli bir profile sahip kişilere bankalar sicil affına rağmen kredi vermez. Bu kişilerin yapması gereken bazı çalışmalar vardır. Bunlar;

Kredi Kartı Kullanımına Dikkat Edin

Kredi sicilini temizlemek isteyenlerin kredi kartlarını kapattıkları olmaktadır. Bu yanlış bir uygulama. Bunun yerine kredi kartlarının kullanılması ama borçlarının da aksatılmaması gerekmektedir.

 

Nakit Avans Borçlarını Kapatın ve Artıya Geçin

Nakit avans kredi limitiniz ekside ise o zaman hemen bunu kapatın. Param yok borcumu kapatamıyorum diyorsanız ve yahu zaten borcum olduğu için acil nakit lazım diyorsanız hemen gidip bir yerden borç bulun öyle bu avans krediyi kapatın. Avans kredi borcu olanın kara liste sicili temizlenmez. Bu 2+2= 4 eder kadar kesindir. Sizi umutlandırmak istemem ondan dediklerimiz mutlaka yapın.

En Çabuk Kredi Sicili Temizleme Yöntemi

Uzun süre yanı 5-6 ay beklemek istemiyorum, hemen kredi çekmek istiyorum diyorsanız kredi notunuzu da hemen yükseltmek durumundasınız.  Bunun için kira geliri gösterebilirsiniz, ya da birisi size her ay başka bir hesaptan eft ya da havale yaparak sizin bir gelirinizin olduğunu gösterebilir. Ama işlem açıklamasına kredi ödemeleri denilmelidir. Bu gelir sağlayıcı bir çalışma olacaktır.

Kredi notu düşük şekilde kredi başvurusu yapıp hemen kredi almak isteyenler içinde ipotekli kredi ve kefilli yani referanslı kredi seçeneğini gösterebiliriz. Avukatlık olduysanız ve icra takibi diğer bir ismi ile haciz işlemi ile karşı karşıya kaldı iseniz o zaman ipotekle ya da sağlam bir kefille kredi çekip bu durumdan kurtulmalısınız. Yine fikrinizi bizimle paylaşıp kredi çekemeyenler için yol göstermek adına faydalı bir şeyler yazabilirsiniz.


1 Comment

1 Comment

 1. Murat Acar

  6 Aralık 2017 at 07:41

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Her türlü kredi için hemen başvurun
  Ve acilen parayı al!

  bize e-posta: (****acarfinan*****vice@gmail.com)

  * Randevu kredisi tutarı 5.000 – 10.000.000,00 $
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (mur*****ancialservice@gmail.com)

  içtenlikle
  yönetim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top