KREDİ KARTI

Kredi Kartı Alamıyorum Banka Onay VermiyorAlışveriş için en çok ihtiyaç duyulan zamanlarda bankalardan kredi kartı alamayanlar için kredi kartı başvurusunun onaylanmama sebeplerini yazdık. Kredi kartı lazım diyenlerin daha çok bankaları tercih ettiğini görüyoruz.  Kredi sicili bozuk olana kredi ya da  kredi notu düşük olana kredi kartı çıkması gerçek manada zordur; ama bu kişiler doğru başvuru ile bu mümkün olabilir. Peki acil kredi kartı lazım bankalar kredi kartı vermiyor diyenler için nasıl bir çözüm bulunabilir?

Bankadan Kredi Kartı Alamıyorum

Yapılan kredi kartı başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda ikinci kredi kartı başvurusunun da olumsuz sonuçlanacağını %100 söyleyebiliriz. Bu durum ancak kredi sicilini çok olumsuz etkileyeceği için, kredi kartı çıkmıyor ve buna rağmen 2. Kredi  kartı başvurusunu yapayım mı diyenlere asla yeni kredi kartı başvurusu yapmamalarını salık vermekteyiz. Öncelikle neden kredi kartı verilmez sorusuna yanıt vermemiz gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun en önemli sebepleri; Kredi sicilinin bozuk olması, kredi kartı limitinin dolu olması, çok sık kart başvurusunun yapılması, gelir belgesinin olmamasıdır. Bu muhtemel sorunların çözümü sonrası kart başvurusu yapılması gerekmektedir.

Kredi Sicili  Ne Zaman Düzelir (Kaç Ayda )

Kredi sicilinin temizlenmesi ve kara listeden çıkış süreci aslında uzun bir süreçtir. Bu sürede kişiler şunu bilmelidir; hiçbir şey yapmadan kara listeden çıkmak imkansızdır. Kredi kartı almak  istiyorum hatta acil kredi kartı lazım diyorsanız o zaman yapmanız gereken birkaç iş var diyebiliriz. İşte kesin onaylı kredi kartı ve acil kredi kartı için yapılması gereken çalışmalar; sorunun giderilmesi için en az 6 aya ihtiyacınız var. Bu sürede, var olan kredi ve kart ödemelerinizi yapmanız ve bankalar ile uyumlu çalışmanız gerekmektedir. 6 Ay sonra kredi notunuzda yükselme olursa, banka aracılığı ile kkb’ye başvuru yaparak kkb kara listeden çıkma dilekçesi verebilirsiniz.

Hemen Kredi  kartı Çıkması İçin Yapılacaklar Listesi

Şunu belirtelim; kara kredi sicil affı çıktı! Bu ne anlama geliyor? Yani daha önceleri kesin kredi kartı çıkmaz ve kredi çekemiyorum diyenler kara listede ise onlara hiçbir banka kredi kartı  vermiyordu; ama yeni çıkan kara liste affı kapsamında kredi kartı verilemez denilen kişilere bile kolay kredi kartı verilmeye başlandı. Bu bankalar hem kamu hem de özel bankalar olarak listeye girmiştir. Yani sicil affı nedeni ile artık sicili bozuk olanlara da kredi kartı çıkmaya başladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sicili Affı Uygulayan Bankalar

Sicili affı çıktı, güzel ama banka neden halen kredi kartı vermiyor? Bunun nedeni bankaların halen riskli olana kredi kartı  vermek istememesidir! Banka sicili yani KBB findeks kredi risk raporuna göre halen problemli bir profile sahip kişilere bankalar sicil affına rağmen kredi kartı vermez. Bu kişilerin yapması gereken bazı çalışmalar vardır. Bunlar;

Kredi Kartı Kullanımına Dikkat Edin

Kredi sicilini temizlemek isteyenlerin kredi kartlarını kapattıkları olmaktadır. Bu yanlış bir uygulama. Bunun yerine kredi kartlarının kullanılması ama borçlarının da aksatılmaması gerekmektedir.

Nakit Avans Borçlarını Kapatın ve Artıya Geçin

Nakit avans kredi limitiniz ekside ise o zaman hemen bunu kapatın. Param yok borcumu kapatamıyorum diyorsanız ve yahu zaten borcum olduğu için acil nakit lazım diyorsanız hemen gidip bir yerden borç bulun öyle bu avans krediyi kapatın. Avans kredi borcu olanın kara liste sicili temizlenmez. Bu 2+2= 4 eder kadar kesindir. Sizi umutlandırmak istemem ondan dediklerimiz mutlaka yapın.

En Çabuk Kredi Sicili Temizleme Yöntemi

Uzun süre yanı 5-6 ay beklemek istemiyorum, hemen kredi kartı almak istiyorum diyorsanız kredi notunuzu da hemen yükseltmek durumundasınız.  Bunun için kira geliri gösterebilirsiniz, ya da birisi size her ay başka bir hesaptan eft ya da havale yaparak sizin bir gelirinizin olduğunu gösterebilir. Ama işlem açıklamasına kredi ödemeleri denilmelidir. Bu gelir sağlayıcı bir çalışma olacaktır.

Kredi notu düşük şekilde kredi kartı başvurusu yapıp hemen kredi kartı  almak isteyenler içinde ipotekli kredi ve kefilli yani referanslı kredi seçeneğini gösterebiliriz. Avukatlık olduysanız ve icra takibi diğer bir ismi ile haciz işlemi ile karşı karşıya kaldı iseniz o zaman ipotekle ya da sağlam bir kefille kredi çekip bu durumdan kurtulmalısınız. Yine fikrinizi bizimle paylaşıp kredi çekemeyenler için yol göstermek adına faydalı bir şeyler yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

3 Comments

3 Comments 1. Burak

  31 Aralık 2017 at 12:09

  Kredi çekmek istiyorum 5 bin tl 055112281**

 2. Aytekin

  22 Aralık 2017 at 15:36

  6000tl
  Lazım yardımcı olursanız memnun olurum

 3. Murat Acar

  6 Aralık 2017 at 07:41

  Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Her türlü kredi için hemen başvurun
  Ve acilen parayı al!

  bize e-posta: (****acarfinan*****vice@gmail.com)

  * Randevu kredisi tutarı 5.000 – 10.000.000,00 $
  * Faiz oranı% 2
  * 1 ila 20 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
  * Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
  * Kredi esneklik şart ve koşulları.
  Bugün mali yardım için bize e-posta gönder: (mur*****ancialservice@gmail.com)

  içtenlikle
  yönetim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright © 2011 - Dunden.com Bütün Hakları Saklıdır. ®™-
Yasal Uyarı: LÜTFEN DİKKAT! dunden.com sitesi üzerinden yasal kurumlardan kredi çekme, senet ve çek tahsil eden banka ve faktöringler hakkında bilgi verilir. Kesinlikle kredi verilmez ve kredi için aracılık edilmez. Banka ve yasal özel finans kurumları dışında kredi veren yerler yasa dışı çalışır. Tefecilik kesin suçtur. Yazdıklarımızı tam okumayan ya da okuduğunu anlamayan kişiler ısrarlar kredi çekmek için numarasını yorum kısmına yazıyor. Lütfen numaranızı yazmayın. Numaranızı gören art niyetli dolandırıcıların " Kredi veriyoruz" diye sizi ön ödeme istemek için sık sık aradıklarını öğreniyoruz. Bu kişilerin dunden.com ile bir ilgisi yoktur. Sizi arayan kişileri iletişim kısmını kullanarak bize bildiriniz. Savcılığa gerekli şikayetler yapılacaktır. Okuyucularımızın dolandırıcılık noktasında yapacakları hatalardan sitemiz asla mes\'ul değildir. Sitemizde senetle borç veren yerler hakkında verdiğimiz bilgiler tamamen BDDK denetiminde çalışan Faktöringler ve Bankalar için geçerlidir. Bunun dışında borçlar kanununda " Başkasına kazanç sağlayıcı borç para verilemez" maddesi dolayısı ile tefecilik sayılacak fiillere hiçbir okuyucumuz yönlendirilemez. Vermiş olduğumuz bilgiler böyle bir suçun olduğunu ve acil nakit ihtiyaç varsa bile bunun banka ya da faktöringlerden karşılanması gerektiği ile kısıtlıdır. Sitemizin ismini kullanarak kredi ve borç para veriyoruz diyenlere inanmayın. Sayfamız okuyucularımız için finansal rehberlik hizmeti vermektedir. Bunun dışında kredi verme ve krediye aracılık etmek gibi bir görevi yoktur. Krediye ihtiyacı olan kişiler bunun için yasal banka ya da özel finans kurumlarına başvuru yapması gerekmektedir. Site yönetimi .
İLETİŞİM : dundenekonomi@gmail.com

To Top