reklam

Bahçeli: İltisaklı Olanlar Bağışlanmamalıdır Burunlarından Getirilmelidir

Bahçeli: İltisaklı Olanlar Bağışlanmamalıdır Burunlarından Getirilmelidir

Kim ki, FETÖ’yle irtibat ve iltisakı varsa, kimin fiyatı bir dolar ediyorsa, kimler ByLock’la haberleşip Türkiye’ye kast etmeye kalkışmışsa yedikleri içtikleri burunlarından fitil fitil getirilmelidir. Bu milletin ekmeği kursaklarından geçenlerin ilk fırsatta dönüp düşmanca saldırıları asla unutulmamalı, bağışlanmamalıdır. Eğer istenen idamsa biz varız. 16 Nisan’dan sonra derhal ve süratle idam cezasıyla ilgili yasal ve anayasal […]

09 Nisan 2017 Pazar - 2988 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Kim ki, FETÖ’yle irtibat ve iltisakı varsa, kimin fiyatı bir dolar ediyorsa, kimler ByLock’la haberleşip Türkiye’ye kast etmeye kalkışmışsa yedikleri içtikleri burunlarından fitil fitil getirilmelidir. Bu milletin ekmeği kursaklarından geçenlerin ilk fırsatta dönüp düşmanca saldırıları asla unutulmamalı, bağışlanmamalıdır.

Eğer istenen idamsa biz varız. 16 Nisan’dan sonra derhal ve süratle idam cezasıyla ilgili yasal ve anayasal düzenlemeyi yapmaya ön şartsız hazırız. Antalya idama evet diyor mu? (Kalabalıktan ‘evet’ yanıtı) İdamın geri gelmesine destek veriyor musunuz? (Kalabalıktan ‘evet’ yanıtı) O halde iş bitmiş, karar verilmiş demektir. Bize düşen Antalya’nın talep ve sesini duymak, gereğini de seve seve yapmaktır.

Kılıçdaroğlu sabah akşam 16 Nisan’ı karalamakla uğraşmaktadır. Ama aynı Kılıçdaroğlu 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsünden her nedense bahsetmemektedir. Bahsetse de tıpkı geçtiğimiz günlerde olduğu gibi ‘Kontrollü darbe…’ Bu rezil değerlendirme nereden çıktı? 15 Temmuz’a kontrollü darbe demek, kasten ve kontrolsüzce yapılmış çarpıtmadır. Anlayamadığımız, Pensilvanya’dan CHP’ye mesajların nasıl ulaştığı, Mustafa Kemal’in partisinin nasıl ikna olduğudur. ByLock mu devrede, özel ulaklar mı faaliyettedir? Kılıçdaroğlu ve sufle aldığı karanlık çevre ve ülkeler 15 Temmuz’un FETÖ darbe teşebbüsü olduğunu ne zaman göreceklerdir? CHP Lideri ‘Elimde belge var’ diyor. O zaman belgeleri niye açıklamıyorsun, niye milletimizle paylaşmıyorsun? Neyi bekliyorsun, hangi fırsat ve zemini kolluyorsun? Kontrollü darbe demek kontrolsüz hezeyan ve gafilliktir. Türk milletini ahmak yerine koymaya, aklıyla alay etmeye, 15 Temmuz’daki dehşet istila operasyonunu örtmeye Kılıçdaroğlu ve gizli gizli mesajlaştığı FETÖ’nün kanlı teröristleri başaramayacaktır. FETÖ’nün adeta kurduğu fan kulübüne CHP’nin dahil olması hakikaten zillettir, hezimettir.

Kılıçdaroğlu FETÖ’nün değirmenine su taşıyor, ama kendi vicdan ve kararındaki sızıntı ve çatlağı görmüyor, göremiyor. FETÖ sanki CHP’ye virüs bulaştırmış, çekim alanına sabitlemiş, iradesine kelepçeyi vurmuş. Görüyoruz ki çan çan ötenler FETÖ’nün yanında hizalanmış. Tenha köşelerde terör örgütleriyle ağız ağıza konuşanların, bu FETÖ hayranlığı hayra alamet değildir. CHP çöplüğe gittiğinin farkında değildir.

DÜŞMANCA BAKIŞ
‘Hayır’ diyorlar, ‘evet’ diyenleri de denize dökmekten bahsediyorlar. Şu utanmazlığa bakar mısınız? Şu hazımsızlığa, despotluğa, düşmanca bakışa dikkat eder misiniz? CHP ve hayırsız koronun ne dediğinin, nasıl davrandığının millet nezdinde bir anlamı yoktur. Biz her vatandaşımızın görüş ve seçimine saygılıyız. Ancak gelin oyunu bozalım, 16 Nisan’da ‘evet’ diyelim.”

“Bahçeli: İltisaklı Olanlar Bağışlanmamalıdır Burunlarından Getirilmelidir” için 21 cevap

 1. Mağdur öğretmen dedi ki:

  Sendika banka bunları irtibat iltisak say Allah siz ve sizin gibi leri bildiği gibi yapsın yaşattığınizi yaşamadan ölmeyin inşallah

 2. Mağdur öğretmen dedi ki:

  Bugün ak diyorsun yarın kara bu halk görmüyor musun zannediyorsun Sora biz vatan haini oluyoruz Allah’ım sabır

  • Anonim dedi ki:

   ” Mağdur Öğretmen ” rumuzlu arkadaş,sen öğretmen olduğuna emin misin ? Cümlelerinde bir sürü anlatım bozukluğu ve yazım hataları var.

 3. Yaziklar Olsun.. dedi ki:

  Birgun de PKK teror orgutune laf soyleseydin ye gozum acik gitmeseydi..ihrac edilenler ne bi protesto ne bir eylem ne de baskabirsey yapti..Cunki Cogu vatan millet sevdalisi..Soruyorum kim hain..tabii cevabi belli..Tarih bunlari birgun yazacak..Ama biz ahirette hesaplasacagiz..

 4. çağrı dedi ki:

  Bahçeli’nin bu sözlerinin muhatabının sadece darbeye doğrudan karışan örgüt bağlantılı militanlar için olduğunu ümit etmek isterdim, ama hiç zannetmiyorum. Türk milliyetçi hareketin başına korkusundan gücün yanına sokulan ve onbinlerce masum insanı zan altında bırakarak hoyratça konuşan biri hiç yakışmıyor, zira Türk milliyetçisi olarak farkımız mazlumun yanında olmaktır.
  Yukarıda yorum yapan bazı tuzu kurular (!) da hala yazının içeriğini değil de imla hatalarını inceliyor. Bu düşüncede insanlar çoğunluktaysa vay bu milletin haline…

  • ÜLKÜCÜ TÜRK dedi ki:

   TÜRK MİLLİYETÇİLERİ her daim haklı ve mazlum olanların yanında yer almışlardır.Şu an,vatanını ve bayrağını seven,masum öğretmen ve diğer kamu çalışanları görevlerinin başındadırlar.İhraç edilenlerin küçük veya büyük, öyle ya da böyle mutlaka bir kusurları,suçları vardır.

   • sözde değil ÖZDE ÜLKÜCÜ dedi ki:

    sana katılıyorum ..Niye Mi ? Çünki Vatanını Milletini Sevmek Suç Sayıldığini yeni öğrendik…Ben En Büyük Suçluyum..Ve benim gibi niceleri bu suçlama hakkediyor..

    • ÜLKÜCÜ TÜRK dedi ki:

     Vatanını ve milletini sevenler suçlu olamazlar.Sözde değil,özde ülkücüler ise asla vatan ve millet düşmanı olamayacakları gibi,olanlarla birlikte aynı yerde saf tutmazlar.Ne diyor Ülkücü Hareketin mimarı BAŞBUĞ Alpaslan TÜRKEŞ :”Başını Ülkücülerin çekmediği hiçbir oluşumun içine girmeyiniz.”

     • Mahalleden dedi ki:

      Ne işi var o zaman başını ülkücülerin çekmediği bir oluşumun yanında ?

     • sözde değil ÖZDE ÜLKÜCÜ dedi ki:

      Sen Düne Kadar Sana Yapılan Hakaretleri nasıl görmezden gelebilirsin..Demek Ki Çok Gamsız…İhraç olanlarda TÜRK ..başka birşey değil…Darbecileri Asıp kessinler kimse birşey demez…Ama atıldığı için Pazardan atılmış çürük domates salataları yerden toplayan öğretmeni görseydin belki benim gibi için yanardı..Gerçi Pek Sanmıyorum..Sen Sözde olduğun için O acıyı hissedemezdin..

   • fırat dedi ki:

    Bana göre en büyük vatan haini ülkücülerdir

 5. Anonim dedi ki:

  Akparti ve mhp kişileri ihraç ederek çocuklarıyla açlığa mahkum etti.
  oysaki chp bugüne kadar belkide bu insanlar chpye hiç oy vermedi ama helal olsun tek
  savunan o oldu yazıklar olsun mhp sana Alparslan Türkeş olacaktiki sende böle konuşaydın.

 6. Mazlum dedi ki:

  Suçumu bilmiyorum. Sorusturma yapilmadi. Kriterim difir. Ben de iltisakli oldugum icin ihrac edildim. Hickimsenin Darbeye karisanlar icin affedilsin diye dusunecegine inanmiyorum ama sucsuz olanlar icin siyasetcilerimuz ne dusunuyor acaba. Sesimizi duyan yok. Sucsuzsaniz donersiniz ama nasil. Sucumu bilmiyorum daha. Hukuk islesin ve suclarimiz bildirilsin bize.. ayrica sadece benim sicilime degil 2 oglumunda hayat boyu alinlarina surulen bu leke icin A.dan Z.ye en ufak katkisi olanlara hakkim haram olsun. Ben af degil ozur bekliyorum, iadei itibar bekliyorum. Af edilecek hicbirsey yapmadim. Bi mufettis sorgulamasiyla cozulebilecek durumlar kangrene donusturuldu.

 7. Yusuf ATMACA dedi ki:

  Rabbim tüm vatanseverleri yar ve yardımcısı olsun.
  Vicdansızlardan korusun.
  Yasal sendika ve banka SUÇ olamaz.
  Darbeyi önleyemeyen beceriksizler işinin başında
  Vatanseverler cezalandırılıyor.

  • ÜLKÜCÜ TÜRK dedi ki:

   Türkiye Kamu-Sen başta olmak üzere, birçok yasal sendika varken niye Aktif Eğitimciler Sendikası’na üye oldunuz ? Birçok yasal banka varken, niçin BANK ASYA’ya hesap açıp para yatırdınız ? Bu iki sorunun cevabını kendine ver,sonra düşün:”Ben gerçekten masum muyum yoksa benim de kusurum var mı ?

 8. Mahalleden dedi ki:

  O saydığın iki tane kurumda yasaldı. Daha bunu bilmiyorsun gelmiş burada yorum yazıyorsun. Üstelik açılışında şu anki cumhurbaşkanımız bizzat bulundu. Bilmediğin şeyler konusunda mazlum ve mağdur insanlara bu kadar yüklenme 100 bin kişi ihraç olmuş birinin bile hakkına giriyorsan ötelerde çok pişman olursun da son pişmanlık dayda vermez

  • ÜLKÜCÜ TÜRK dedi ki:

   O zaman için yasal gibi gözükse de, MGK da PDY Fethullahçı Terör Örgütü olarak ilan edilen sözde cemaate bağlı olduğu herkesin malumu olan Bank Asya’ya hesap açılıp para yatırılıyor.Cemaat sendikasına üye olunuyor…Söyler misin Türkiye’de başka hangi cemaatin bankası var?Türkiye’de başka hangi cemaatin sendikası var ? Dini cemaatlerin bankası,sendikası olamaz,olmamalıdır…Sizlerin dini duygularınızı kullandılar,kodamanları olanlar yurt dışına kaçarken siz gibi garipleri mağdur edip yurt dışında soluğu aldılar…Bir öz eleştiri yapın lütfen…Sizi gerçekte bu hale düşürenlerden hesap sorun.

 9. çağrı dedi ki:

  ülkesini vatanını sevenler görevdeymiş de ihraç olanlar kusuru var ve vatanını sevmiyormuş, bazılarında vatan sevgisi metresi var mübarek. Niye bir sürü banka sendika varken bu banka sendikaymış. Zalimin ağzıyla konuşanın o zalimden farkı yoktur, bu düşünceyle diğer sağ partiler gibi MHP deyi de iktidar partisine dahil edin de tam olsun!

 10. Misafir diyelim dedi ki:

  Ülkücüyüm diyen arkadaş..kuranı kerimde hucurat suresinde sakin zan da bulunmayin ayetini hatirlatmakvisterim..inanan insan kesin delili olmayan bir konu hakkında zan da bulunamaz..madem muslumaniz onun bunun dedi ne değil..kendi bilgimize değil..ki bilgimiz yanlış olabilir..kesin kaynağa lütfen kurana bakin öyle yapın yorumunuzu…

 11. Asın gitsin ne önemi var dedi ki:

  Ddd

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sayfalar

Bu sitedeki yazıları izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül